Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Nikos40@

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2023
Μηνύματα
178
Like
377
Πόντοι
21
Αγαπητοί συναγωνιστές, όταν σας βλέπω να μαλώνετε για το ποια είναι η καλύτερη η Βιντά ή η Έρρικα, μου θυμίζετε το παραμύθι με την κουκουβάγια και την πέρδικα...
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
478
Like
749
Πόντοι
81
Αυτό το ζόρι με τις ηλικίες που τραβάτε κάποιοι αδυνατώ να το καταλάβω , στο δρόμο κυκλοφορείτε καθολου ; Ολες οι 30αρες ειναι μουνάρες; Δε νομίζω . Ξεπεράστε το λιγο και μείνετε στην ουσία. Ρε kostasou μπράβο που βρήκες την αφέντρα των ονείρων σου αλλά εντάξει χαλάρωσε λίγο για άλλους η αφέντρα των ονείρων τους ειναι η Ερικα , η Αλεξάνδρα και παει λέγοντας .

Τείνεις να γίνεις πιο εμμονικός απο αυτούς που όπως λες φτιάχνουν τριπλά προφίλ για να κανουν αβάντες . Πολύ ξεκατίνιασμα μάγκες και καθόλου ουσία και εάν θέλετε μια συμβουλή μπείτε και λιγο instagram θα δείτε ότι παίζουν πολλά περισσότερα από αυτά τα 5-6 ονόματα που συζητιούνται εδω μέσα
 

Simos1978

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
288
Like
163
Πόντοι
1
Αφού γράφω ότι χειρότερο πως να αξίζει...
Έχει δίκιο ο mudhoney είχε έρθει Σαλονίκη πιο παλιά, το μόνο ότι παίρνει λιγότερα λεφτά, θα έρθει και μια φίλη της μαζί αλλά δεν την ξέρω
 

mudhoney

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2015
Μηνύματα
658
Like
1.190
Πόντοι
206
Έχει δίκιο ο mudhoney είχε έρθει Σαλονίκη πιο παλιά, το μόνο ότι παίρνει λιγότερα λεφτά, θα έρθει και μια φίλη της μαζί αλλά δεν την ξέρω
Αυτή που έχει μαζί της δεν τημ γνωρίζω. Κάποτε είχε την Άιντα... πάρα πολύ καλή κοπέλα, ακομα απορώ πως είχε μπλέξει με το συγκεκριμένο άτομο.
 

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
428
Like
540
Πόντοι
81
Αυτό το ζόρι με τις ηλικίες που τραβάτε κάποιοι αδυνατώ να το καταλάβω , στο δρόμο κυκλοφορείτε καθολου ; Ολες οι 30αρες ειναι μουνάρες; Δε νομίζω . Ξεπεράστε το λιγο και μείνετε στην ουσία. Ρε kostasou μπράβο που βρήκες την αφέντρα των ονείρων σου αλλά εντάξει χαλάρωσε λίγο για άλλους η αφέντρα των ονείρων τους ειναι η Ερικα , η Αλεξάνδρα και παει λέγοντας .

Τείνεις να γίνεις πιο εμμονικός απο αυτούς που όπως λες φτιάχνουν τριπλά προφίλ για να κανουν αβάντες . Πολύ ξεκατίνιασμα μάγκες και καθόλου ουσία και εάν θέλετε μια συμβουλή μπείτε και λιγο instagram θα δείτε ότι παίζουν πολλά περισσότερα από αυτά τα 5-6 ονόματα που συζητιούνται εδω μέσα
Σε κάποια από όσα γράφεις έχεις ένα δίκιο αλλά αν προσέξεις καλύτερα τις αναρτήσεις μου θα δεις ότι γράφω όταν παραθέτουν αναρτήσεις μου και κρίνουν αυτά που γράφω κράζοντάς με. Όπως ο άλλος ο γραφικός που έγραφε ότι είμαι η Vida.
Όσο δεν κράζουν και απλά γράφουν για την αφέντρα των ονείρων τους δεν ασχολούμαι. Αντίθετα όσο κράζουν τόσο θα γράφω και εγώ τα δικά μου, απλά τα πράγματα.
Υ.Γ.: και στο fetlife έχει ωραίους λογαριασμούς.
 

Nutsitos

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2021
Μηνύματα
55
Like
38
Πόντοι
0
Αυτό το ζόρι με τις ηλικίες που τραβάτε κάποιοι αδυνατώ να το καταλάβω , στο δρόμο κυκλοφορείτε καθολου ; Ολες οι 30αρες ειναι μουνάρες; Δε νομίζω . Ξεπεράστε το λιγο και μείνετε στην ουσία. Ρε kostasou μπράβο που βρήκες την αφέντρα των ονείρων σου αλλά εντάξει χαλάρωσε λίγο για άλλους η αφέντρα των ονείρων τους ειναι η Ερικα , η Αλεξάνδρα και παει λέγοντας .

Τείνεις να γίνεις πιο εμμονικός απο αυτούς που όπως λες φτιάχνουν τριπλά προφίλ για να κανουν αβάντες . Πολύ ξεκατίνιασμα μάγκες και καθόλου ουσία και εάν θέλετε μια συμβουλή μπείτε και λιγο instagram θα δείτε ότι παίζουν πολλά περισσότερα από αυτά τα 5-6 ονόματα που συζητιούνται εδω μέσα
Corleone δώσε πληροφορίες για τα υπόλοιπα που λες πέρα απο τα 4-5 ονόματα καιι άσε τους άλλους να αναλώνονται!

Πάντως τους "ζηλεύω" να εχουν πάθει εμμονή , τουλάχιστον φαντάζομαι οι ίδιοι θα τις γουστάρουν τόσο πολύ (αν δεν είναι οι ίδιες με fake προφίλ).

Βέβαια αυτό είναι και στον άνθρωπο, είναι κλασική περίπτωση του "αυτό που έχω επιλέξει εγώ είναι το καλύτερο, γιαυτό το κάνω και δεν ξέρετε εσείς"...
Λες και προσπαθούν να επιβεβαιώσουν την επιλογή τους για ενδόμυχος λόγους...
 

Nutsitos

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2021
Μηνύματα
55
Like
38
Πόντοι
0
Σε κάποια από όσα γράφεις έχεις ένα δίκιο αλλά αν προσέξεις καλύτερα τις αναρτήσεις μου θα δεις ότι γράφω όταν παραθέτουν αναρτήσεις μου και κρίνουν αυτά που γράφω κράζοντάς με. Όπως ο άλλος ο γραφικός που έγραφε ότι είμαι η Vida.
Όσο δεν κράζουν και απλά γράφουν για την αφέντρα των ονείρων τους δεν ασχολούμαι. Αντίθετα όσο κράζουν τόσο θα γράφω και εγώ τα δικά μου, απλά τα πράγματα.
Υ.Γ.: και στο fetlife έχει ωραίους λογαριασμούς.
Στο fetlife έχω δει κάποιους αλλά δεν ξέρω τι γίνεται εκεί...
 

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
428
Like
540
Πόντοι
81
Corleone δώσε πληροφορίες για τα υπόλοιπα που λες πέρα απο τα 4-5 ονόματα καιι άσε τους άλλους να αναλώνονται!

Πάντως τους "ζηλεύω" να εχουν πάθει εμμονή , τουλάχιστον φαντάζομαι οι ίδιοι θα τις γουστάρουν τόσο πολύ (αν δεν είναι οι ίδιες με fake προφίλ).

Βέβαια αυτό είναι και στον άνθρωπο, είναι κλασική περίπτωση του "αυτό που έχω επιλέξει εγώ είναι το καλύτερο, γιαυτό το κάνω και δεν ξέρετε εσείς"...
Λες και προσπαθούν να επιβεβαιώσουν την επιλογή τους για ενδόμυχος λόγους...
Καλημέρα, αν αναφέρεσαι μεταξύ άλλων και σε εμένα, προσπερνώντας αυτό το περί fake profil, σου λέω ότι δεν έχω πάθει εμμονή με καμία.
Απαντάω όταν παραθέτουν μηνυματά μου απλά και μόνο επειδή αισθάνομαι ότι κανένας δεν έχει το δικαίωμα να μου απαγορεύει να έχω άποψη για την οποιαδήποτε αφέντρα έχω επισκεφτεί. Είτε η άποψή μου είναι καλή είτε είναι κακή.
Τώρα έτυχε να θεωρώ καλή τη Vida και οπότε την αναφέρω κράζουν γράφουν γραφικότητες. Ξύδι, το μόνο που θα καταφέρουν είναι να γράφω παραπάνω.
Αν κάποια στιγμή καθαρίσει το μυαλό τους θα καταλάβουν ότι γράφω όχι για να διαφημίσω την οποιαδήποτε αφέντρα αλλά για να υπερασπιστώ το δικαίωμα μου στην άποψη, απλά τα πράγματα και όποιος κατάλαβε κατάλαβε.
 

bey_ond

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2024
Μηνύματα
70
Like
105
Πόντοι
0
Στο fetlife έχω δει κάποιους αλλά δεν ξέρω τι γίνεται εκεί...
Στο φετλιφε δεν βλέπω να κινείται τίποτα από Λάρισα και πάνω ισως κατι μαντσκιν συναντησεις αλλά οι συμμετοχες νε αφεντρες ή sub ή τρανς είναι ελάχιστη εως καθόλου. Για Αθήνα υπάρχει ίσως υπάρχουν επιλογεςς αλλα δεν εχ ασχοληθεί. Γεωγραφικά είναι εκτός στόχου μου.
 

bey_ond

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2024
Μηνύματα
70
Like
105
Πόντοι
0
Αυτό το ζόρι με τις ηλικίες που τραβάτε κάποιοι αδυνατώ να το καταλάβω , στο δρόμο κυκλοφορείτε καθολου ; Ολες οι 30αρες ειναι μουνάρες; Δε νομίζω . Ξεπεράστε το λιγο και μείνετε στην ουσία. Ρε kostasou μπράβο που βρήκες την αφέντρα των ονείρων σου αλλά εντάξει χαλάρωσε λίγο για άλλους η αφέντρα των ονείρων τους ειναι η Ερικα , η Αλεξάνδρα και παει λέγοντας .

Τείνεις να γίνεις πιο εμμονικός απο αυτούς που όπως λες φτιάχνουν τριπλά προφίλ για να κανουν αβάντες . Πολύ ξεκατίνιασμα μάγκες και καθόλου ουσία και εάν θέλετε μια συμβουλή μπείτε και λιγο instagram θα δείτε ότι παίζουν πολλά περισσότερα από αυτά τα 5-6 ονόματα που συζητιούνται εδω μέσα
Μπορείς να αναφέρεις κάποια προφίλ ενδεικτικα? Όσα εχω διαπιστώση, τα περισσότερα σου κάνουν φόλλοου και πολλά από αυτα είναι και από εξωτερικο. Τα πιο πολλά ψαρεύουν για συνδρομητες για loyal fans ή oνλυ fans. Δεν έχω συναντήσει ελληνίδα αφέντρα πέρα των γνωστών στο ινσταγκαραμ που να κάνει σεσσιον ή τουρ. Ίσως κάποια έσκορτς μόνο που πάλι οι περισσότερες προσφέρουν cum -videos ή συνάντηση με προπληρωμή.
Αν επιτρέπεται και από το φορουμ να μας γράψεις κάποια δοκιμασμένα προφίλ θα βοηθούσε πολύ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom