Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
265
Like
105
Πόντοι
1
Eαν εχει πολυ κοσμο τοτε κακως εχει τοσες αγγελιες απο τη στιγμη που δεν μπορει να εξυπηρετησει.
Δεν θα περιμενω.Ηταν αγενεστατη στο τηλεφωνο οποτε απο εμενα ειναι στα οχι.
Δικό σου θέμα,το καλό θα πρέπει να κάνεις υπομονή
 

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
420
Like
534
Πόντοι
81
Η βίντα είναι 41 και ξεκίνησε πριν ένα χρόνο η έρικα 45 και ξεκίνησε στα 19 της έχεις μεγάλη εμμονή μόνο για την έρικα γράφεις
Άσε μας που η Έρικα είναι 45, είναι πολύ πάνω από 50 και της φαίνεται κιόλας. Για αυτό έχει σκυλιάσει και σας βάζει να γράφετε ανοησίες, επειδή η αλήθεια πονάει. Τώρα το ότι ξεκίνησε στα 19 και στο Λονδίνο, παίζει να είναι μεγαλύτερο παραμύθι και από το ότι είναι κάτω από 50 γιατί αν κρίνω από την αγγελία που έβαλε δεν ξέρει γρι αγγλικά. Στο Λονδίνο πως συνεννοούταν με νοήματα;
Όσο για τη Vida είναι όντως 41 αλλά είναι κουκλάρα και φαίνεται αρκετά νεότερη.
 
Τελευταία τροποποίηση:

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
420
Like
534
Πόντοι
81
Eαν εχει πολυ κοσμο τοτε κακως εχει τοσες αγγελιες απο τη στιγμη που δεν μπορει να εξυπηρετησει.
Δεν θα περιμενω.Ηταν αγενεστατη στο τηλεφωνο οποτε απο εμενα ειναι στα οχι.
Πίστεψέ με γλύτωσες τον χρόνο σου και 80€. Εκτός βέβαια αν σου αρέσουν οι granny καταστάσεις. Υπάρχουν πολλές και καλύτερες αφέντρες από αυτή.
 

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
420
Like
534
Πόντοι
81
Φυσικά και έγραψα τα καλύτερα και για την Πέρσα και την Αλεξάνδρα στο παρελθόν. Ειδικά για την Πέρσα. Ποτέ δεν ασχολήθηκα αν επιστρέψει ή όχι η Αλεξάνδρα για το μόνο λόγο ότι σταμάτησε τα τουρ στη Θεσσαλονίκη (δικαίωμα της) και ήταν μόνιμα Αθήνα. Άρα, επέστρεφε δεν επέστρεφε το ίδιο ήταν για μένα. Το ίδιο ισχύει πχ για τη Λολα και τη Θεανώ που δεν τις έχω επισκεφθεί ποτέ - αν και θα το ήθελα πολύ - αλλά ζούν αθήνα και δεν κάνουν επισκέψεις σε άλλες πόλεις.

Φίλε μου, δυστυχώς μου είναι δύσκολο να παρακολουθήσω τη ροή της σκέψης σου, ίσως να είναι δική μου αδυναμία, αλλά δεν το έχουμε.
Θα σε μαλώσω, για να παρακολουθήσεις τη ροή της σκέψης μερικών μερικών πρέπει να κατεβάσεις πρώτα 8-9 ποτήρια κρασί.
Δεν ήξερες δε ρώταγες;
 

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
420
Like
534
Πόντοι
81
Εχεις καποιο θεμα στο να κατανοησεις απλα ελληνικα?
Μπορεί να είναι υποτακτικός απ' το "Λονδίνο" για αυτό :cheesy::cheesy::cheesy: . Πάντως το να σου το παίζει κάποια τόσο πολυάσχολη ώστε να μη μπορεί να μιλήσει 1 λεπτό μου θυμίζει τα προ δεκαετίας club που είχαν ουρά απ' έξω για να νομίζει ο κόσμος ότι έχει λαοθάλασσα μέσα.
 

trelos1989

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
3
Like
3.304
Πόντοι
736
Μπορεί να είναι υποτακτικός απ' το "Λονδίνο" για αυτό :cheesy::cheesy::cheesy: . Πάντως το να σου το παίζει κάποια τόσο πολυάσχολη ώστε να μη μπορεί να μιλήσει 1 λεπτό μου θυμίζει τα προ δεκαετίας club που είχαν ουρά απ' έξω για να νομίζει ο κόσμος ότι έχει λαοθάλασσα μέσα.
 

Συνημμένα

  • pop corn.jpg
    pop corn.jpg
    6,2 KB · Εμφανίσεις: 4

Mgeorge1111

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
573
Κριτικές
26
Like
1.911
Πόντοι
2.476
Ρε παιδιά, βλέπω πως η Όλγα έχει σβήσει το social? Επίσης δεν βλέπω τον αριθμό της στο Viber. Ξέρουμε τι παίζει?
 

TreuerHund

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2023
Μηνύματα
10
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπέρα!
Διάβασα τις συζητήσεις του forum. Όλες οι γνώμες είναι σεβαστές. Όλες οι κυρίες , τις οποίες έχω επισκεφτεί στο παρελθόν είναι υπέροχες και η κάθε μία έχει κάτι το ξεχωριστό. Συμφωνώ απόλυτα, το ζήτημα της χημείας μεταξύ dom-sub είναι πολύ σημαντικό. Επίσης ο χρόνος, όσο περισσότερο χρόνο γνωρίζω την Mistress μου, τόσο περισσότερο την ερωτεύομαι. Όπως ακριβώς κάθε ανθρώπινη σχέση ,αλλά επειδή μιλάμε για Femdom όλα μπαίνουν κάτω από έναν μεγεθυντικό φακό. Είτε επειδή υπάρχει ο πόνος , η διείσδυση , η υπακοή, η ίδια η επιθυμία , το φετίχ που κοινωνικά δεν είναι ακόμα αποδεκτό, είναι ακόμα ταμπού, όλα αυτά μαζί έχουν από μόνα τους τεράστια ΕΝΤΑΣΗ είτε εισαι Sub είτε Dom. Το καταλαβαίνω κάθε φορά που φευγω από την Κυρία Αλεξάνδρα. Πρίν λίγο καιρό έμεινα σε ένα από τα κελιά της στο Ωmega (πρωτόγνωρη εμπειρία για τα ελληνικά δεδομένα). Εκει ήταν και η Freya, μια καταπληκτική Κυρία, με επίπεδο, μόρφωση και έμπειρη στον πόνο. Επίσης η Κυρία Μεσσαλίνα, είναι καταπληκτική στα σενάρια και στο εγκεφαλικό παιχνίδι. Πολύ έντονα συναισθήματα... Εκείνη η μία και μοναδική ώρα ελευθερίας από το κελί... Η αγκαλιά της Mistresss Alexandra μετά τον πόνο ... Μοναδική εμπειρία! Κάθε φορά που φεύγω περιμένω την επόμενη συνάντηση μαζί της.
 

bey_ond

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2024
Μηνύματα
62
Like
101
Πόντοι
0
Πίστεψέ με γλύτωσες τον χρόνο σου και 80€. Εκτός βέβαια αν σου αρέσουν οι granny καταστάσεις. Υπάρχουν πολλές και καλύτερες αφέντρες από αυτή.
H αλήθεια είναι ότι κάποτε μετρούσε. ΈΧουν περασει το χρονια και ισως θα ηταν καλυτερα σιγα σιγά να το αφήσει το άθλημα ή να το περιορισει σε κλειστό κύκλο. Δεν θα πω χάλια αλλά θα πω οτι ειναι καλό να καταλαβαίνεις πόε πρέπει να σταματας επαγγελματικά είδικα όταν είναι κάτι τόσο απαιτητικο οσο το bdsm
 

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
420
Like
534
Πόντοι
81
Είναι μεγάλο πράγμα να ξέρουν κάποιες πότε πρέπει να σταματάνε. Κάποιες μεγαλοκοπέλες δεν καταλαβαίνουν ότι με το να συνεχίζουν και να προσπαθούν να βρουν πελάτες πειράζοντας τόσο πολύ τις φωτογραφίες τους απλά χαλάνε το όνομα και την αξία που έκτισαν με τόσο κόπο.
Ίσως πρέπει να πάνε σε ένα γηροκομείο για να νιώσουν σημαντικές και για να ανέβει η αυτοπεποίθησή τους ή να παραδεχτούν τα χρόνια τους και να παρουσιάζονται στο κοινό ως granny αφέντρες και να τα κονομάνε με τίμιο τρόπο από μερακλήδες. Όπως ακριβώς έκανε μια γιαγιάκα στην Αγγλία με όνομα "Mistress Sofia" ή "sherry_lever_ ".
Το να κοροϊδεύουν με photoshop και με ψεύτικα προφίλ που τους αποθεώνουν είναι πολύ άσχημο.
Υ.Γ.: Γενικές σκέψεις γράφω. Παρακαλώ να μην πεταχτεί πάλι κανένας μερακλής και αρχίζει γράφει διάφορα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
477
Like
741
Πόντοι
81
Ρε παιδιά, βλέπω πως η Όλγα έχει σβήσει το social? Επίσης δεν βλέπω τον αριθμό της στο Viber. Ξέρουμε τι παίζει?
Εχει site dominaolga.com τωρα για το viber μπορει απλά να μην το χρησιμοποιεί
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
477
Like
741
Πόντοι
81
H αλήθεια είναι ότι κάποτε μετρούσε. ΈΧουν περασει το χρονια και ισως θα ηταν καλυτερα σιγα σιγά να το αφήσει το άθλημα ή να το περιορισει σε κλειστό κύκλο. Δεν θα πω χάλια αλλά θα πω οτι ειναι καλό να καταλαβαίνεις πόε πρέπει να σταματας επαγγελματικά είδικα όταν είναι κάτι τόσο απαιτητικο οσο το bdsm
Δε νομίζω ότι ισχύουν στο 100% αυτά που λες η συγκεκριμένη έχει ένα φανατικό κοινό το οποιο δεν περιοριζεται μονο εδω μέσα άρα δεν έχει για την ωρα λόγο να σταματήσει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom