Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (4 μέλη και 18 επισκέπτες)

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
265
Like
105
Πόντοι
1
Eαν εχει πολυ κοσμο τοτε κακως εχει τοσες αγγελιες απο τη στιγμη που δεν μπορει να εξυπηρετησει.
Δεν θα περιμενω.Ηταν αγενεστατη στο τηλεφωνο οποτε απο εμενα ειναι στα οχι.
Δικό σου θέμα,το καλό θα πρέπει να κάνεις υπομονή
 

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
416
Like
524
Πόντοι
81
Η βίντα είναι 41 και ξεκίνησε πριν ένα χρόνο η έρικα 45 και ξεκίνησε στα 19 της έχεις μεγάλη εμμονή μόνο για την έρικα γράφεις
Άσε μας που η Έρικα είναι 45, είναι πολύ πάνω από 50 και της φαίνεται κιόλας. Για αυτό έχει σκυλιάσει και σας βάζει να γράφετε ανοησίες, επειδή η αλήθεια πονάει. Τώρα το ότι ξεκίνησε στα 19 και στο Λονδίνο, παίζει να είναι μεγαλύτερο παραμύθι και από το ότι είναι κάτω από 50 γιατί αν κρίνω από την αγγελία που έβαλε δεν ξέρει γρι αγγλικά. Στο Λονδίνο πως συνεννοούταν με νοήματα;
Όσο για τη Vida είναι όντως 41 αλλά είναι κουκλάρα και φαίνεται αρκετά νεότερη.
 
Τελευταία τροποποίηση:

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
416
Like
524
Πόντοι
81
Eαν εχει πολυ κοσμο τοτε κακως εχει τοσες αγγελιες απο τη στιγμη που δεν μπορει να εξυπηρετησει.
Δεν θα περιμενω.Ηταν αγενεστατη στο τηλεφωνο οποτε απο εμενα ειναι στα οχι.
Πίστεψέ με γλύτωσες τον χρόνο σου και 80€. Εκτός βέβαια αν σου αρέσουν οι granny καταστάσεις. Υπάρχουν πολλές και καλύτερες αφέντρες από αυτή.
 

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
416
Like
524
Πόντοι
81
Φυσικά και έγραψα τα καλύτερα και για την Πέρσα και την Αλεξάνδρα στο παρελθόν. Ειδικά για την Πέρσα. Ποτέ δεν ασχολήθηκα αν επιστρέψει ή όχι η Αλεξάνδρα για το μόνο λόγο ότι σταμάτησε τα τουρ στη Θεσσαλονίκη (δικαίωμα της) και ήταν μόνιμα Αθήνα. Άρα, επέστρεφε δεν επέστρεφε το ίδιο ήταν για μένα. Το ίδιο ισχύει πχ για τη Λολα και τη Θεανώ που δεν τις έχω επισκεφθεί ποτέ - αν και θα το ήθελα πολύ - αλλά ζούν αθήνα και δεν κάνουν επισκέψεις σε άλλες πόλεις.

Φίλε μου, δυστυχώς μου είναι δύσκολο να παρακολουθήσω τη ροή της σκέψης σου, ίσως να είναι δική μου αδυναμία, αλλά δεν το έχουμε.
Θα σε μαλώσω, για να παρακολουθήσεις τη ροή της σκέψης μερικών μερικών πρέπει να κατεβάσεις πρώτα 8-9 ποτήρια κρασί.
Δεν ήξερες δε ρώταγες;
 

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
416
Like
524
Πόντοι
81
Εχεις καποιο θεμα στο να κατανοησεις απλα ελληνικα?
Μπορεί να είναι υποτακτικός απ' το "Λονδίνο" για αυτό :cheesy::cheesy::cheesy: . Πάντως το να σου το παίζει κάποια τόσο πολυάσχολη ώστε να μη μπορεί να μιλήσει 1 λεπτό μου θυμίζει τα προ δεκαετίας club που είχαν ουρά απ' έξω για να νομίζει ο κόσμος ότι έχει λαοθάλασσα μέσα.
 

trelos1989

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.386
Κριτικές
3
Like
3.276
Πόντοι
736
Μπορεί να είναι υποτακτικός απ' το "Λονδίνο" για αυτό :cheesy::cheesy::cheesy: . Πάντως το να σου το παίζει κάποια τόσο πολυάσχολη ώστε να μη μπορεί να μιλήσει 1 λεπτό μου θυμίζει τα προ δεκαετίας club που είχαν ουρά απ' έξω για να νομίζει ο κόσμος ότι έχει λαοθάλασσα μέσα.
 

Συνημμένα

  • pop corn.jpg
    pop corn.jpg
    6,2 KB · Εμφανίσεις: 0

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom