Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
474
Like
739
Πόντοι
81
Mακαρι βγουν και αλλες στο προσκηνιο. Όσες περισσοτερες, τοσο καλυτερο για ολους μας που γουσταρουμε τη φαση και κυριως για το χωρο που εχει καμψη τα τελευταια χρονια.
Και θα συνεχιστεί η κάμψη για καιρό
 

noname13

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2023
Μηνύματα
347
Like
844
Πόντοι
81
Μόλις είχα session με την Αφέντρα Ίσιδα Καρρά ! Για να μην μακρυγορώ… μακράν η ΚΑ-ΛΥ-ΤΕ-ΡΗ!!!! Δείχνει ότι το απολαμβάνει τόσο πολύ αυτό που κάνει που το σαδιστικό της χαμόγελο με το διαπεραστικό βλέμμα της, αρκούν για να σου λυθούν τα γόνατα….!!!!!ΘΕΑ!!!
 

Domina Isida Karra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2023
Μηνύματα
924
Like
4.470
Πόντοι
446
Μόλις είχα session με την Αφέντρα Ίσιδα Καρρά ! Για να μην μακρυγορώ… μακράν η ΚΑ-ΛΥ-ΤΕ-ΡΗ!!!! Δείχνει ότι το απολαμβάνει τόσο πολύ αυτό που κάνει που το σαδιστικό της χαμόγελο με το διαπεραστικό βλέμμα της, αρκούν για να σου λυθούν τα γόνατα….!!!!!ΘΕΑ!!!
Σε ευχαριστώ κ εγώ για την συνάντηση αυτή... Πέρασα υπέροχα ...
 

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
395
Like
495
Πόντοι
21
Δεν ήταν τυχαία όσο διθυραμβικά σχόλια έχουν ακουστεί για σας τελικά …!!!
Να'σαι καλά που μοιράστηκες την εμπειρία σου μαζί μας, εμπειρία με άλλη αφέντρα εκτός της κυρίας Ίσιδας είχες ποτέ;
 

noname13

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2023
Μηνύματα
347
Like
844
Πόντοι
81
Να'σαι καλά που μοιράστηκες την εμπειρία σου μαζί μας, εμπειρία με άλλη αφέντρα εκτός της κυρίας Ίσιδας είχες ποτέ;
Φυσικά αλλά δε θέλω να τις αναφέρω. Δεν είναι διαγωνισμός ! Απλά ανέφερα ποια εντυπωσίασε εμένα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: LB

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
395
Like
495
Πόντοι
21
Φυσικά αλλά δε θέλω να τις αναφέρω. Δεν είναι διαγωνισμός ! Απλά ανέφερα ποια εντυπωσίασε εμένα.
Απλά καλό θα ήταν να ανέφερες γνώμες και εμπειρίες από άλλες γιατί έκανες την παρουσία σου πριν ένα μήνα και όλα μα όλα τα μηνύματά σου αφορούν την κυρία Ίσιδα. Κάποιος κακοπροαίρετος θα μπορούσε να σε χαρακτηρίσει βαλτό, για αυτό σου το γράφω. Καλή συνέχεια.
 

noname13

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2023
Μηνύματα
347
Like
844
Πόντοι
81
Απλά καλό θα ήταν να ανέφερες γνώμες και εμπειρίες από άλλες γιατί έκανες την παρουσία σου πριν ένα μήνα και όλα μα όλα τα μηνύματά σου αφορούν την κυρία Ίσιδα. Κάποιος κακοπροαίρετος θα μπορούσε να σε χαρακτηρίσει βαλτό, για αυτό σου το γράφω. Καλή συνέχεια.
Το ότι δεν ασχολούμαι με το σάιτ και δεν ανεβάζω λεπτομέρειες είναι επιλογή μου. Ας λέει ο καθένας ό,τι θέλει. Εγώ απλά ξέρω πώς πέρασα και σε σύγκριση με άλλες αφέντρες και αξιολογώντας τι ταιριάζει σε μένα το παρέθεσα. Ειλικρινά ας χαρεί ο καθένας αυτό που του ταιριάζει και ας κρατήσει τους χαρακτηρισμούς (sic) για τον εαυτό του.
 
  • Like
Αντιδράσεις: LB

Domina Isida Karra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2023
Μηνύματα
924
Like
4.470
Πόντοι
446
Απλά καλό θα ήταν να ανέφερες γνώμες και εμπειρίες από άλλες γιατί έκανες την παρουσία σου πριν ένα μήνα και όλα μα όλα τα μηνύματά σου αφορούν την κυρία Ίσιδα. Κάποιος κακοπροαίρετος θα μπορούσε να σε χαρακτηρίσει βαλτό, για αυτό σου το γράφω. Καλή συνέχεια.
Στο τηλέφωνο επικοινωνίας όποιος με καλέσει ξέρει πως πρέπει να έχει εμπειρία πριν μου έρθει....
Οπως δεν δέχομαι σεσσιον που δεν κολλάνε με τα δικά μου γούστα, για να περνάμε σίγουρα καλά...
 
Τελευταία τροποποίηση:

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
703
Like
1.780
Πόντοι
206
Το ότι δεν ασχολούμαι με το σάιτ και δεν ανεβάζω λεπτομέρειες είναι επιλογή μου. Ας λέει ο καθένας ό,τι θέλει. Εγώ απλά ξέρω πώς πέρασα και σε σύγκριση με άλλες αφέντρες και αξιολογώντας τι ταιριάζει σε μένα το παρέθεσα. Ειλικρινά ας χαρεί ο καθένας αυτό που του ταιριάζει και ας κρατήσει τους χαρακτηρισμούς (sic) για τον εαυτό του.
Φιλε μου.. .Θα έπρεπε να ξέρεις οτι πρεπει να παρεις ειδικη άδεια από την "Ειδικη Επιτροπη Λογοκρισιας" (Ε.Ε.Λ.) για να εκθεσεις την αποψη και την εμπειρία σου για την κοπέλα που σε εκφραζει στο νημα και για να μην εισαι "προμοτορας- βαλτος" :cheesy::cheesy::cheesy::cheesy:
 

trelos1989

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.370
Κριτικές
3
Like
3.234
Πόντοι
736
Φιλε μου.. .Θα έπρεπε να ξέρεις οτι πρεπει να παρεις ειδικη άδεια από την "Ειδικη Επιτροπη Λογοκρισιας" (Ε.Ε.Λ.) για να εκθεσεις την αποψη και την εμπειρία σου για την κοπέλα που σε εκφραζει στο νημα και να μην εισαι "προμοτορας" :cheesy::cheesy::cheesy::cheesy:
το να ειρωνευεσαι και να κολλας "τιτλους" σε ατομα που δεν γνωριζεις μονο το αντιθετο δειχνει. στην τελικη ο @kostasdou δεν ειπε τον @kostasath78 συγκεκριμενα προμοτορα μια παρατηρηση εκανε χωρις να κολλησει καποιο ταμπελακι εκτος αν εχει αλλαξει ο τροπος χρησης του ¨θα¨ στη νεοελληνικη γραμματικη
 

Domina Isida Karra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2023
Μηνύματα
924
Like
4.470
Πόντοι
446
Όποιος έχει γράψει καλό σχόλιο για εμένα, έχει χαρακτηρίστει προμοτερ , βαλτός , ή δικό μου προφίλ...

Έχετε χαλαστει που υπάρχει ακόμα μια καλή Αφέντρα δηλαδή?

Δεν έχω καταλάβει Το πρόβλημα σας ακριβώς...

Εχετε φαγωθεί από πέρσι που ξεκίνησα ανεξάρτητη. Ενώ πριν ένα χρόνο που ήμουν ενεργή δεν με γνωρίζατε επειδή δεν ήμουν ανεξάρτητη???......

Και αντί να έρθει να τσεκάρει ο ίδιος τι κάνω και πως είμαι , περιμένει από το κάθε φόρουμ.....

Αυτό το κάνετε και με τα υπόλοιπα προϊόντα?

Αααπαππαααα οι μπανάνες πείραξαν στο έντερο εναν στο φόρουμ , δεν θα φάω μην με χαλάσουν και εμένα........

Καλημέρα σε όλους
 

Domina Isida Karra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2023
Μηνύματα
924
Like
4.470
Πόντοι
446
Έως 25 Ιουλίου θα βρίσκεται μαζί μας εδώ στην Αθήνα, μια κυρία που σίγουρα θα θέλετε να την λατρέψετε.

Αφεντρα Άρτεμις
Και Ισιδα Καρρά
Σε διπλά σεσσιον στην Αθήνα από αύριο έως 25 Ιουλίου.

Και επειδή έχει πολύ ζέστη και πρέπει όλοι να σβήσουν τις εξάψεις τους....
Τα διπλά ραντεβού θα είναι στα 150/h

Οι Συνεδρίες θα πραγματοποιούνται στον χώρο της κυρίας Άρτεμις στο κέντρο της Αθήνας , ή σε ξενοδοχείο.

* Δυστυχώς εγώ δεν θα μπορέσω να είμαι σύντομα στην αγαπημένη μου πόλη Θεσσαλονίκη,
Θα βρίσκεται όμως η κυρία Άρτεμις για πρώτη φορά εκεί από 26 - 30 Ιουλίου...
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: LB

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
474
Like
739
Πόντοι
81
Επειδή υπάρχει μια γενικότερη ανακύκλωση και απο ουσια λιγα πράγματα μια πολύ καλή επιλογή σοβαρής Αφεντρας και με χωρο δικό της ειναι αυτή της Domina Olga. Σε μια περίοδο που ο χωρος δεν ειναι και στην ακμή του η Ολγα ειναι μια ιδιαιτερα καλή επιλογή.
Διαθέτει φαντασία, σκληράδα, εξοπλισμό , ωραια ντυσιματα, με δυο λόγια ειναι επαγγελματίας και πιστευω ότι καλύπτει όλο το φάσμα απο αρχάριους μέχρι προχωρημένους .
 

trelos1989

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.370
Κριτικές
3
Like
3.234
Πόντοι
736
Όποιος έχει γράψει καλό σχόλιο για εμένα, έχει χαρακτηρίστει προμοτερ , βαλτός , ή δικό μου προφίλ...

Έχετε χαλαστει που υπάρχει ακόμα μια καλή Αφέντρα δηλαδή?

Δεν έχω καταλάβει Το πρόβλημα σας ακριβώς...

Εχετε φαγωθεί από πέρσι που ξεκίνησα ανεξάρτητη. Ενώ πριν ένα χρόνο που ήμουν ενεργή δεν με γνωρίζατε επειδή δεν ήμουν ανεξάρτητη???......

Και αντί να έρθει να τσεκάρει ο ίδιος τι κάνω και πως είμαι , περιμένει από το κάθε φόρουμ.....

Αυτό το κάνετε και με τα υπόλοιπα προϊόντα?

Αααπαππαααα οι μπανάνες πείραξαν στο έντερο εναν στο φόρουμ , δεν θα φάω μην με χαλάσουν και εμένα........

Καλημέρα σε όλους
προσωπικα δεν εχω διαπιστωση να εχει "κολλησει" καποιος τετοιο "ταμπελακι" σε αλλον οσον αφορα τα θετικα σχολια προς εσας. ειναι ομως ευλογο καποιος να θεωρησει κατι τετοιο απο τι στιγμη που καποια ατομα σχολιαζουν καθημερινος και αδιαλειπτος πανω σε ενα συγκεκριμενο προσωπο (χωρις να αναφερονται σε προσφατη συναντηση τους με το αναφερομενο ατομο). οποτε ακομα και αθελα του να προβαινει στη διαδικασια του promotion. το προβλημα σε αυτη την περιπτωση ειναι οτι μπορει απο τα συνεχομενα σχολια να χαθει καποια ενημερωση για καποια αλλη κυρια του χωρου (στην τελικη το φορουμ και το νημα ειναι προς ενημερωση υπηρεσιων και οχι προς προωθηση ατομων) ή ακομα και να μην υπαρχει καποια ενημερωση απλα γεμιζει ανουσιες σελιδες το νημα με αποτελεσμα καποια πληροφορια που υπαρχει σε προηγουμενη σελιδα του νηματος(η οποια θα μπορει να ενδιαφερει καποιο ατομο) να παει τοσο πισω ωστε να χαθει (ως γνωστον δεν ειναι ολοι εξικοιωμενη με το search στο site συν το ψαξε ψαξε μια μια σελιδα ειναι οντως κουραστικο). θεωρω οτι για να ερθει καποιος να δοκιμασει κατι ειδικα στο χωρο του bdsm θα πρεπει πρωτα να κανει την αναζητηση του και να μην πηγαινει στα τυφλα διοτι δεν μιλαμε για μια απλη επαφη με καποια εκδιδομενη οπου στην τελικη μπορει απλα να ηταν πεταμενα λεφτα αλλα μιλαμε για ποιο extreme-hardcore games οπου σε καποιο λαθος χειρισμο μπορει να προκαλεσουν και σοβαρες σωματικες βλαβες οποτε η χρηση του φορουμ εχει και αυτο το κομματι μεσα ετσι ωστε να αποφευγονται τετοιες περιπτωσεις.
 

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
703
Like
1.780
Πόντοι
206
Επειδή υπάρχει μια γενικότερη ανακύκλωση και απο ουσια λιγα πράγματα μια πολύ καλή επιλογή σοβαρής Αφεντρας και με χωρο δικό της ειναι αυτή της Domina Olga. Σε μια περίοδο που ο χωρος δεν ειναι και στην ακμή του η Ολγα ειναι μια ιδιαιτερα καλή επιλογή.
Διαθέτει φαντασία, σκληράδα, εξοπλισμό , ωραια ντυσιματα, με δυο λόγια ειναι επαγγελματίας και πιστευω ότι καλύπτει όλο το φάσμα απο αρχάριους μέχρι προχωρημένους .
Θα συμφωνήσω μαζί σου ότι η Όλγα φαίνεται μια πολύ καλή προσθήκη στον χώρο. Προσωπική εμπειρία δεν έχω μαζί της, αλλά από τις φώτο της και το όλο concept που περνά μέσα από τα media δείχνει ότι το κατέχει το άθλημα και από εμφάνιση (για τα γούστα μου) την θεωρώ ομορφη και χυμώδης. Κάθε νέα και φρέσκια παρουσία μόνο καλό κανει στο χωρο. Μακάρι να ερθει και προς τα πάνω, είναι από τις αφέντρες που θα ηθελα να συναντήσω.
 

trelos1989

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.370
Κριτικές
3
Like
3.234
Πόντοι
736
η Λολα μαζι με την Ερικα ειναι οι "αρχαιοτερες" στο συγκεκριμενο χωρο. τη Λολα δεν την εχω συναντησει σε σεσσιον μονο σε καποια events και απο εμφανηση ειναι τοπ. οσον αφορα τα σεσσιον της εχω ακουσει οτι ειναι πολυ καλη.
 

PaNik14

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2015
Μηνύματα
202
Κριτικές
2
Like
633
Πόντοι
81
η Λολα μαζι με την Ερικα ειναι οι "αρχαιοτερες" στο συγκεκριμενο χωρο. τη Λολα δεν την εχω συναντησει σε σεσσιον μονο σε καποια events και απο εμφανηση ειναι τοπ. οσον αφορα τα σεσσιον της εχω ακουσει οτι ειναι πολυ καλη.
Απλά εξαιρετική. Σε ολα της
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom