Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
395
Like
495
Πόντοι
21
Παρακαλώ μην κάνετε παραθέσεις ,είναι δική μου προσωπική εμπειρία και μετανιώνω και που την έγραψα αλλά επιβεβαιώνω ότι η έρικα



Το αντίθετο μόνο ηλιθιότητες γράφεις και κουράζετε τον κόσμο
Ηλιθιότητες γράφεις εσύ.
 

Giorgos_kondos

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2020
Μηνύματα
126
Like
258
Πόντοι
21
Τράβα σε γιατρό γρήγορα
Έγραψα με ωραίο τρόπο μην κάνετε παραθέσεις τι άλλο να γραψω?πήγαινε και εσύ στο πρίαμος όπως πήγα εγώ και μετά γράψε αφού πέρασα καλά και η ίδια έδωσε ταυτότητα τι να γράψω?είσαι με τα καλά σου
 

Giorgos_kondos

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2020
Μηνύματα
126
Like
258
Πόντοι
21
Δεν πας καλύτερα εσύ που είσαι και ψυχάκιας; Μετά τον ψυχίατρο πήγαινε και σε έναν οφθαλμίατρο. Άντε με τον κάθε τοξικό εδώ μέσα.
Βρίζεις χωρίς λόγο εγώ πήγα βάλε και εσύ το χέρι στην τσέπη και κλείσε σουίτα τι άλλο να σου πω? Είδα την φωτογραφία είσαι μαζοχιστής έτσι την βρίσκεις πως το άντεξες τόσο ξύλο βρε άνθρωπε
 

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
395
Like
495
Πόντοι
21
Βρίζεις χωρίς λόγο εγώ πήγα βάλε και εσύ το χέρι στην τσέπη και κλείσε σουίτα τι άλλο να σου πω? Είδα την φωτογραφία είσαι μαζοχιστής έτσι την βρίσκεις πως το άντεξες τόσο ξύλο βρε άνθρωπε
εσύ έγραψες πρώτος "το αντίθετο μόνο ηλιθιότητες γράφεις και κουράζεις τον κόσμο".
Για την 50άρα κυρία Έρικα έγραψα ότι στο αυταρχικό είναι μια χαρά, δεν πήγα στον Πρίαμο πήγα στο χώρο της και ήταν μια χαρά εμπειρία. Τώρα αν όλοι έχετε θέμα επειδή έγραψα την αλήθεια για το πόσο χρονών είναι τότε είναι δικό σας το πρόβλημα. Χαλαρώστε λίγο, δεν είστε οι άντρες της κυρίας Έρικας ούτε πραγματικοί σκλάβοι της για να το παίρνετε προσωπικά. Απλοί πελάτες είστε όπως μπορεί να γίνει ο καθένας που έχει να διαθέσει 80€ για να κάνει το φετίχ του.
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
474
Like
739
Πόντοι
81
Έγραψα με ωραίο τρόπο μην κάνετε παραθέσεις τι άλλο να γραψω?πήγαινε και εσύ στο πρίαμος όπως πήγα εγώ και μετά γράψε αφού πέρασα καλά και η ίδια έδωσε ταυτότητα τι να γράψω?είσαι με τα καλά σου
Αν θες λυσε μου μια απορία γιατί ζητήσανε ταυτότητα στον Πριαμο ;;; Προσωπικά σε ξενοδοχείο ημιπαραμονής και ειδικά στον Πριαμο δε μου εχει ζητηθεί ποτέ. Πληρώνεις με την αφιξη και όλοι ταχτοποιημένοι
 

Giorgos_kondos

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2020
Μηνύματα
126
Like
258
Πόντοι
21
εσύ έγραψες πρώτος "το αντίθετο μόνο ηλιθιότητες γράφεις και κουράζεις τον κόσμο".
Για την 50άρα κυρία Έρικα έγραψα ότι στο αυταρχικό είναι μια χαρά, δεν πήγα στον Πρίαμο πήγα στο χώρο της και ήταν μια χαρά εμπειρία. Τώρα αν όλοι έχετε θέμα επειδή έγραψα την αλήθεια για το πόσο χρονών είναι τότε είναι δικό σας το πρόβλημα. Χαλαρώστε λίγο, δεν είστε οι άντρες της κυρίας Έρικας ούτε πραγματικοί σκλάβοι της για να το παίρνετε προσωπικά. Απλοί πελάτες είστε όπως μπορεί να γίνει ο καθένας που έχει να διαθέσει 80€ για να κάνει το φετίχ του.
Είδα ταυτότητα και 100 δίνω όχι 80
 

Giorgos_kondos

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2020
Μηνύματα
126
Like
258
Πόντοι
21
Αν θες λυσε μου μια απορία γιατί ζητήσανε ταυτότητα στον Πριαμο ;;; Προσωπικά σε ξενοδοχείο ημιπαραμονής και ειδικά στον Πριαμο δε μου εχει ζητηθεί ποτέ. Πληρώνεις με την αφιξη και όλοι ταχτοποιημένοι
Το έχω ήδη γράψει το πρίαμος όταν έχεις γενέθλεια η την ονομαστική σου εορτή σου έκανε έκπτωση 50 τοις 100,γενέθλεια είχε η έρικα και πήγαμε μαζί έκανε χρήση της ταυτότητας της και πλήρωσε τα μισά αλλά επειδή είχε πάει και την προηγούμενη ημέρα με κάποιον άλλον χωρίς να το γνωρίζω η κοπέλα στη ρεσεψιόν της είπε ότι είχε ξανακάνει χρήση της ταυτότητας λόγω γενεθλείων την προηγούμενη ημέρα εκεί της απάντησε η έρικα ότι ο συνοδός της είχε κάνει χρήση με την δική του ταυτότητα το έλενξε η ρεσεψιονίστ και είχε δίκιο η έρικα που φώναξε και τον διευθυντή εκεί είδα και την ταυτότητα της που την έδειξε στην ρεσεψιονίστ
 
Τελευταία τροποποίηση:

ARIS4EVER

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2019
Μηνύματα
166
Like
234
Πόντοι
21
Το έχω ήδη γράψει το πρίαμος όταν έχεις γενέθλεια η την ονομαστική σου εορτή σου έκανε έκπτωση 50 τοις 100,γενέθλεια είχε η έρικα και πήγαμε μαζί έκανε χρήση της ταυτότητας της και πλήρωσε τα μισά αλλά επειδή είχε πάει και την προηγούμενη ημέρα με κάποιον άλλον χωρίς να το γνωρίζω η κοπέλα στη ρεσεψιόν της είπε ότι είχε ξανακάνει χρήση της ταυτότητας λόγω γενεθλείων την προηγούμενη ημέρα εκεί της απάντησε η έρικα ότι ο συνοδός της είχε κάνει χρήση με την δική του ταυτότητα το έλενξε η ρεσεψιονίστ και είχε δίκιο η έρικα που φώναξε και τον διευθυντή εκεί είδα και την ταυτότητα της που την έδειξε στην ρεσεψιονίστ
Ζωδιιο και ορωσκόπο ξέρουμε ; :buck2:
 

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
395
Like
495
Πόντοι
21
Το έχω ήδη γράψει το πρίαμος όταν έχεις γενέθλεια η την ονομαστική σου εορτή σου έκανε έκπτωση 50 τοις 100,γενέθλεια είχε η έρικα και πήγαμε μαζί έκανε χρήση της ταυτότητας της και πλήρωσε τα μισά αλλά επειδή είχε πάει και την προηγούμενη ημέρα με κάποιον άλλον χωρίς να το γνωρίζω η κοπέλα στη ρεσεψιόν της είπε ότι είχε ξανακάνει χρήση της ταυτότητας λόγω γενεθλείων την προηγούμενη ημέρα εκεί της απάντησε η έρικα ότι ο συνοδός της είχε κάνει χρήση με την δική του ταυτότητα το έλενξε η ρεσεψιονίστ και είχε δίκιο η έρικα που φώναξε και τον διευθυντή εκεί είδα και την ταυτότητα της που την έδειξε στην ρεσεψιονίστ
Κάποιος πρέπει να έχει αετίσιο μάτι για να διαβάσει τα γράμματα της ταυτότητας από απόσταση.
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
εσύ έγραψες πρώτος "το αντίθετο μόνο ηλιθιότητες γράφεις και κουράζεις τον κόσμο".
Για την 50άρα κυρία Έρικα έγραψα ότι στο αυταρχικό είναι μια χαρά, δεν πήγα στον Πρίαμο πήγα στο χώρο της και ήταν μια χαρά εμπειρία. Τώρα αν όλοι έχετε θέμα επειδή έγραψα την αλήθεια για το πόσο χρονών είναι τότε είναι δικό σας το πρόβλημα. Χαλαρώστε λίγο, δεν είστε οι άντρες της κυρίας Έρικας ούτε πραγματικοί σκλάβοι της για να το παίρνετε προσωπικά. Απλοί πελάτες είστε όπως μπορεί να γίνει ο καθένας που έχει να διαθέσει 80€ για να κάνει το φετίχ του.

πιάστηκες κορόιδο, εγώ έδωσα 80€
100 δίνω και εγώ αλλά με ντύνει με βάφει τα πάντα και κάθομαι 2 ώρες στην Αφέντρα μου
 

Giorgos_kondos

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2020
Μηνύματα
126
Like
258
Πόντοι
21
Κάποιος πρέπει να έχει αετίσιο μάτι για να διαβάσει τα γράμματα της ταυτότητας από απόσταση.
Πια απόσταση βρε άνθρωπε μπροστά μου ήταν και δεν πιάστηκα κορόιδο 100 ευρώ για τόσα που μου έκανε είναι πολύ καλά,στην λόλα δίνω περισσότερα
 

Giorgos_kondos

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2020
Μηνύματα
126
Like
258
Πόντοι
21
Ασε που ειναι και αδιακρισία....
Γιατί βρε άνθρωπε είναι αδιακρισία;έγινε ψιλοφασαρία εκείνη την ημέρα με την ρεσεψιονίστ μέχρι και ο διευθυντής ήρθε,είχε μπερδευτεί η ρεσεψιονίστ
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
474
Like
739
Πόντοι
81
Γιατί βρε άνθρωπε είναι αδιακρισία;έγινε ψιλοφασαρία εκείνη την ημέρα με την ρεσεψιονίστ μέχρι και ο διευθυντής ήρθε,είχε μπερδευτεί η ρεσεψιονίστ
Εκτός και εάν είσαι έφηβος δε θα επρεπε να με ρωτάς γιατι ειναι αδιακρισία. Είναι γνωστό ότι δε ρωτάμε ποτέ την ηλικία σε μια γυναίκα και επιπλέον την ταυτότητα οπως λες την εδωσε στο προσωπικό όχι σε εσένα άρα εσύ κρυφοκοίταξες αυτό λέγεται αδιακρισία . Επιπλέον τη ρώτησες και βγάζεις φόρα παρτίδα σε ένα φόρουμ προσωπικά δεδομένα ; Δώσε και το ΑΦΜ της . Τέλος πάντων ας μπει μια τελεία σε αυτό θέμα νομίζω δεν εχει καποιο νοημα
 

Giorgos_kondos

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2020
Μηνύματα
126
Like
258
Πόντοι
21
Εκτός και εάν είσαι έφηβος δε θα επρεπε να με ρωτάς γιατι ειναι αδιακρισία. Είναι γνωστό ότι δε ρωτάμε ποτέ την ηλικία σε μια γυναίκα και επιπλέον την ταυτότητα οπως λες την εδωσε στο προσωπικό όχι σε εσένα άρα εσύ κρυφοκοίταξες αυτό λέγεται αδιακρισία . Επιπλέον τη ρώτησες και βγάζεις φόρα παρτίδα σε ένα φόρουμ προσωπικά δεδομένα ; Δώσε και το ΑΦΜ της . Τέλος πάντων ας μπει μια τελεία σε αυτό θέμα νομίζω δεν εχει καποιο νοημα
Δεν έιμαι έφηβος ούτε αδιάκριτος την άφησε πάνω στην ρεσεψιόν ήρθε και ο διευθυντής που να ξέρω εγώ ότι είχε πάει την προηγούμενη ημέρα με άλλον εκεί έγινε το μπέρδεμα η ίδια έλεγε στην ρεσεψιονίστ ότι εγώ είμαι γεννημένη 17 Ιουλίου ενώ την προηγούμενη ημέρα ο συνοδός που είχε δώσει τσυτότητα ήταν στις 16 ιουλίου η ρεσεψιονίστ τα μπέρδεψε και δεν είναι κακό που είδα την ημερομηνία γέννησης μπροστά μου ήταν μόνο του πάει το μάτι
 

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
395
Like
495
Πόντοι
21
Εκτός και εάν είσαι έφηβος δε θα επρεπε να με ρωτάς γιατι ειναι αδιακρισία. Είναι γνωστό ότι δε ρωτάμε ποτέ την ηλικία σε μια γυναίκα και επιπλέον την ταυτότητα οπως λες την εδωσε στο προσωπικό όχι σε εσένα άρα εσύ κρυφοκοίταξες αυτό λέγεται αδιακρισία . Επιπλέον τη ρώτησες και βγάζεις φόρα παρτίδα σε ένα φόρουμ προσωπικά δεδομένα ; Δώσε και το ΑΦΜ της . Τέλος πάντων ας μπει μια τελεία σε αυτό θέμα νομίζω δεν εχει καποιο νοημα
Σε έχω για έξυπνο, πίστεψες εσύ αυτή την ιστορία;
Το λογικό είναι να δείξει κάποιος την ημερομηνία της ταυτότητας στη ρεσεψιονίστ, να την διαβάσει η κοπέλα και να μπει μετά η ταυτότητα στην τσάντα; Ποιος ο λόγος να ξαναδεί την ίδια ταυτότητα ο διευθυντής; Τι άλλη ιστορία θα σκαρφιστεί κάποιος για να γράψει ότι μια 50άρα είναι νεότερη;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom