Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
395
Like
495
Πόντοι
21
Η έρικα είναι η ιέρεια του bdsm και τα ομορφότερα πόδια, είχα κάνει και το site της και μην πιστεύετε τι γράφει ο καθένας απλά δυστυχώς υπάρχει μεγάλη αντιζηλία επειδή είναι η καλύτερη όλων με διαφορά
Σιγά βρε που έχω αντιζηλία με την κυρία Ερικά επειδή έγραψα την αλήθεια για την ηλικία της. Τι αντιζηλία έχω δηλαδή; Μήπως θέλω να αλλάξω φύλλο και να γίνω αφέντρα και δεν το ξέρω;
Γίνεσαι πολύ τοξικός και πρέπει να το προσέξεις αυτό. Έτσι όπως τα γράφεις θα με κάνεις να πιστέψω ότι έχουμε τη madame Sarka (στα νιάτα της μάλιστα) στην Ελλάδα και απλώς δεν το έχουμε καταλάβει.
 

mkotsiadis

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2016
Μηνύματα
170
Like
111
Πόντοι
1
Σιγά βρε που έχω αντιζηλία με την κυρία Ερικά επειδή έγραψα την αλήθεια για την ηλικία της. Τι αντιζηλία έχω δηλαδή; Μήπως θέλω να αλλάξω φύλλο και να γίνω αφέντρα και δεν το ξέρω;
Γίνεσαι πολύ τοξικός και πρέπει να το προσέξεις αυτό. Έτσι όπως τα γράφεις θα με κάνεις να πιστέψω ότι έχουμε τη madame Sarka (στα νιάτα της μάλιστα) στην Ελλάδα και απλώς δεν το έχουμε καταλάβει.
Έχεις μεγάλο θέμα για την ιέρεια του bdsm θα πλένεις το στόμα σου, είναι στο bdsm 20 χρόνια και παραπάνω και έχω κάνει το site της, μόνο αλήθειες δεν λες
 

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
395
Like
495
Πόντοι
21
Έχεις μεγάλο θέμα για την ιέρεια του bdsm θα πλένεις το στόμα σου, είναι στο bdsm 20 χρόνια και παραπάνω και έχω κάνει το site της, μόνο αλήθειες δεν λες
Ααα πες τα μας ότι είσαι υπάλληλος της κυρίας Έρικας για να καταλάβουμε γιατί κάνεις πως δε βλέπεις ότι είναι 50+. Εσύ κάνεις και το ρετουσάρισμα στις φωτογραφίες;
 

mkotsiadis

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2016
Μηνύματα
170
Like
111
Πόντοι
1
Ααα πες τα μας ότι είσαι υπάλληλος της κυρίας Έρικας για να καταλάβουμε γιατί κάνεις πως δε βλέπεις ότι είναι 50+. Εσύ κάνεις και το ρετουσάρισμα στις φωτογραφίες;
Μόνο το site της έχω κάνει αλλά την γνωρίζω πολλά χρόνια respect και μόνο στην έρικα
 

mkotsiadis

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2016
Μηνύματα
170
Like
111
Πόντοι
1
Ααα πες τα μας ότι είσαι υπάλληλος της κυρίας Έρικας για να καταλάβουμε γιατί κάνεις πως δε βλέπεις ότι είναι 50+. Εσύ κάνεις και το ρετουσάρισμα στις φωτογραφίες;
Και το site για να μαθαίνεις το έριξα εκείνη δεν μου έδινε υλικό
 

Giorgos_kondos

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2020
Μηνύματα
126
Like
258
Πόντοι
21
Και αυτός λέει ψέματα?
Παρακαλώ μην κάνετε παραθέσεις ,είναι δική μου προσωπική εμπειρία και μετανιώνω και που την έγραψα αλλά επιβεβαιώνω ότι η έρικα
γιατί νομίζεις ότι εγώ δεν κουράστηκα να απαντάω για τα αυτονόητα

γιατί νομίζεις ότι εγώ δεν κουράστηκα να απαντάω για τα αυτονόητα;
Το αντίθετο μόνο ηλιθιότητες γράφεις και κουράζετε τον κόσμο
 

Giorgos_kondos

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2020
Μηνύματα
126
Like
258
Πόντοι
21
Και αυτός λέει ψέματα?
Παρακαλώ μη ξανακάνετε παραθέσεις σε ότι έχω γράψει,είναι η προσωπική μου εμπειρία και μόνο και βεβαίως έχω πάει μαζί της στο πρίαμος και κάναμε cbt,bontage,role play και pegging,την καλύτερη διαφήμιση της κάνουν αλλά δεν ξέρουν ότι δεν το χρειάζεται έχει κάνει την πελατεία της η έρικα όπως και η λόλα
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
Την είδα πρόσφατα την έρικα,πριν λίγες ημέρες,πήγαμε στο πρίαμος επειδή είχε κλείσει σουίτα με τζακούζι και την είχε πληρώσει η ίδια,λόγω των γενεθλίων της είχε έκπτωση 50 τοις 100 και έκανε χρήση της ταυτότητας της,όντως το όνομα και το επίθετο είναι αυτό που βάζει στα προφίλ της,ημερομηνία γέννησης 17-7-1979,αυτό γράφει η ταυτότητα της,τώρα γιατί ασχολούνται δεν μπορώ να ξέρω,εγώ έμεινα ευχαριστημένος, στα session της κάνει τα πάντα από light μέχρι extreme,βγάλαμε και video μαζί,ωραίο κορμί και πρόσωπο,το καλύτερο είναι ότι το απολαμβάνει,τρεις ώρες είχε διάρκεια το session,κάναμε και τζακούζι μαζί,μέσα στο τζακούζι κάναμε footfetish,strap και άλλα πολλά,έχει φαντασία και διεστραμμένο μυαλό,η επόμενη που θα δω είναι η Αναστασία,μου αρέσουν αυτά που γράφει στις αγγελίες της,πρέπει να είναι σκληρή Αφέντρα.
Έχεις δίκιο η τελευταία παράθεση που σου κάνω όσο για την Αναστασία αν πήγες γράψε μας την γνώμη σου
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
474
Like
739
Πόντοι
81
Γλυτώσαμε από τον ψυχάκια οπως πολύ σωστά τον χαρακτήρισε ο Αρειανός για να αποκτήσουμε καινουργιες ψυχωσεις ;
Η ηλικία είναι απλά ένα νουμερο απλά εσείς με το 40 χαλαρωστε λίγο δεν ξεκίνησε στα 15 η γυναίκα ελεος. Αλλα ξεκολήστε με το θέμα ηλικίας μπορω να απαριθμησω λίστα με 50αρες γυναικες που θα τον βγαζετε και θα τον παιζετε. Ο άνθρωπος έγραψε ότι περασε μια χαρά αυτό κρατάμε
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
Γράψε και για την ηλικία της

Γλυτώσαμε από τον ψυχάκια οπως πολύ σωστά τον χαρακτήρισε ο Αρειανός για να αποκτήσουμε καινουργιες ψυχωσεις ;
Η ηλικία είναι απλά ένα νουμερο απλά εσείς με το 40 χαλαρωστε λίγο δεν ξεκίνησε στα 15 η γυναίκα ελεος. Αλλα ξεκολήστε με το θέμα ηλικίας μπορω να απαριθμησω λίστα με 50αρες γυναικες που θα τον βγαζετε και θα τον παιζετε. Ο άνθρωπος έγραψε ότι περασε μια χαρά αυτό κρατάμε
Εγώ τον έριξα τον ψυχάκια και καλά να πάθει αλλά όχι ψέματα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom