Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
Γιατι μια αφεντρα ή μια αυταρχική γυναικα, αν γουσταρει να παρει πίπα ή να γαμηθει, ειναι κακό ή την κάνει μη αυθεντικη;
Εδώ γράφουμε για τις καλύτερες στο αυταρχικό και όχι για πίπες κα γαμήσια, γαμήσια και πίπες τα βρίσκεις και χωρίς να πληρώσεις είτε με την σχέση σου είτε με την γυναίκα σου ,αν βέβαια η αφέντρα θέλει να κάνει sex με κάποιον υποτακτικό που τον γουστάρει καλά θα κάνει αλλά χάνεται η μαγεία του αυταρχικού
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
Φίλε μου έχω επισκεφτεί την κυρία Έρικα και οι φωτογραφίες με την πραγματικότητα δεν έχουν σχέση. Πριν τον covid είχα πάει και όπως την είδα τότε ήταν σίγουρα πάνω από 45. Βάλε και πόσα χρόνια έχουν περάσει, τώρα είναι σίγουρα πατημένα 50. Μη με τρελαίνεις ότι δεν έχει πάρει μάστερ στο photoshop. Δεν λέω, καλή αφέντρα είναι και το έχει το αυταρχικό αλλά αυτό δεν ακυρώνει το ότι ρετουσάρει τέρμα τις φωτογραφίες και το ότι είναι πατημένα 50.
Και αν δε με πιστεύεις ότι έχω πάει σου δείχνω και μια φωτογραφία με τις "περιποιήσεις" της πάνω μου. Φαντάζομαι ότι αναγνωρίζεις το δωμάτιο.
Την βλέπω χρόνια και βεβαίως αναγνωρίζω το δωμάτιο, έφαγες αρκετές ξυλιές ,δες και τα live της που δεν παίρνουν φωτο σοπ[,ξέρω την ηλικία της το 1979 έχει γεννηθεί ,καινούργιο σε έκανε
 

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
395
Like
495
Πόντοι
21
Την βλέπω χρόνια και βεβαίως αναγνωρίζω το δωμάτιο, έφαγες αρκετές ξυλιές ,δες και τα live της που δεν παίρνουν φωτο σοπ[,ξέρω την ηλικία της το 1979 έχει γεννηθεί ,καινούργιο σε έκανε
Το 1969 μπορεί να έχει γεννηθεί, το 1979 με τίποτα και όποιος δεν είναι στραβός μπορεί να το καταλάβει εύκολα. Επειδή ίσως δεν τα ξέρεις καλά θέλω να σε ενημερώσω πως και τα βίντεο μπορούν να φιλτραριστούν. Άλλωστε δεν χρειάζεται να δω τα βίντεο για να ξέρω πως είναι το πρόσωπό της γιατί την έχω δει από κοντά και έχω τη βεβαιότητα ότι αυτή τη στιγμή είναι πατημένα 50.
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
Το 1969 μπορεί να έχει γεννηθεί, το 1979 με τίποτα και όποιος δεν είναι στραβός μπορεί να το καταλάβει εύκολα. Επειδή ίσως δεν τα ξέρεις καλά θέλω να σε ενημερώσω πως και τα βίντεο μπορούν να φιλτραριστούν. Άλλωστε δεν χρειάζεται να δω τα βίντεο για να ξέρω πως είναι το πρόσωπό της γιατί την έχω δει από κοντά και έχω τη βεβαιότητα ότι αυτή τη στιγμή είναι πατημένα 50.
Είσαι λάθος το 1979 είναι πήγαινε ξενοδοχείο μαζί της το έχουν γράψει και άλλοι η ίδια δίνει ταυτότητα
 

dimitris.kyrios

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2022
Μηνύματα
82
Like
232
Πόντοι
20
Μαλακίες δια ζώσης session μαζί της πρόσφατα όχι πριν χρόνια, αποκλείεται να είναι πάνω από 40,κορμάρα και το πρόσωπο της αστέρι δεν έχει ούτε ρυτίδες τίποτα λέμε, στητές βυζάρες και φουλ ενέργεια το καλύτερο pegging, δεν ξέρω πόσα χρόνια είναι στον χώρο ούτε την ρώτησα δεν με ενδιαφέρει, όποτε πάω περνάω γαμάτα, συν ότι είναι γαμώ τα άτομα και πεντακάθαρη και η ίδια η έρικα και το dungeon της μικρό αλλά καθαρό και με φουλ εξοπλισμό
 

dimitris.kyrios

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2022
Μηνύματα
82
Like
232
Πόντοι
20
Το 1969 μπορεί να έχει γεννηθεί, το 1979 με τίποτα και όποιος δεν είναι στραβός μπορεί να το καταλάβει εύκολα. Επειδή ίσως δεν τα ξέρεις καλά θέλω να σε ενημερώσω πως και τα βίντεο μπορούν να φιλτραριστούν. Άλλωστε δεν χρειάζεται να δω τα βίντεο για να ξέρω πως είναι το πρόσωπό της γιατί την έχω δει από κοντά και έχω τη βεβαιότητα ότι αυτή τη στιγμή είναι πατημένα 50.
Με τίποτα λέμε, πριν 7 μέρες την ξαναείδα, 40 το πολύ, το μαλλί της είναι καρέ ξανθό και δεν υπάρχει γυναίκα πάνω από 40 και να μην έχει άσπρες τρίχες στο κεφάλι η Ρίζα της ήταν καστανή, το βυζί στητό και όχι σιλικονάτο και στο πρόσωπο δεν έχει ρυτίδες
 

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
395
Like
495
Πόντοι
21
Μαλακίες δια ζώσης session μαζί της πρόσφατα όχι πριν χρόνια, αποκλείεται να είναι πάνω από 40,κορμάρα και το πρόσωπο της αστέρι δεν έχει ούτε ρυτίδες τίποτα λέμε, στητές βυζάρες και φουλ ενέργεια το καλύτερο pegging, δεν ξέρω πόσα χρόνια είναι στον χώρο ούτε την ρώτησα δεν με ενδιαφέρει, όποτε πάω περνάω γαμάτα, συν ότι είναι γαμώ τα άτομα και πεντακάθαρη και η ίδια η έρικα και το dungeon της μικρό αλλά καθαρό και με φουλ εξοπλισμό
Για ποια γράφεις ότι αποκλείεται να είναι πάνω από 40; Για την κυρία Έρικα το γράφεις αυτό; Η κυρία Έρικα ήταν 40 χρονών όταν πέθανε ο Νέλσον Μαντέλα.
 

dimitris.kyrios

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2022
Μηνύματα
82
Like
232
Πόντοι
20
Για ποια γράφεις ότι αποκλείεται να είναι πάνω από 40; Για την κυρία Έρικα το γράφεις αυτό; Η κυρία Έρικα ήταν 40 χρονών όταν πέθανε ο Νέλσον Μαντέλα.
Με τίποτα την είδα πρόσφατα όχι πριν τον κορονοϊό που γράφεις
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
Για ποια γράφεις ότι αποκλείεται να είναι πάνω από 40; Για την κυρία Έρικα το γράφεις αυτό; Η κυρία Έρικα ήταν 40 χρονών όταν πέθανε ο Νέλσον Μαντέλα.
Μην γράφετε μαλακίες αν δεν την έχετε συναντήσει face to face ,είναι 57 κιλά και δεν έχει ίχνος κυτταρίτιδας , έχει προσωπάρα και είναι γεννημένη το 1979 έχω δει ταυτότητα στο priamos ,όλοι την κυνηγάμε να την δούμε, τα βυζιά είναι στητά και φυσικά στο αυταρχικό τα δίνει όλα ,κομμάτι του εαυτού της΄,έχει διαφορετικό τρόπο προσέγγισης στον υποτακτικό ,πρώτη βγήκε στο αυταρχικό εδώ στα bοu
Και ο giannis giannis που έγραψε αυτό το post ψέματα λέει?
 

dimitris.kyrios

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2022
Μηνύματα
82
Like
232
Πόντοι
20
Ταυτότητα δεν είδα εγώ την κάνω 40 το πολύ εφόσον έχουν δει άλλοι εντάξει δεν το αμφισβητώ,πάντως δεν φαίνεται για 43 με τε τίποτα και τα κιλά της δεν είναι 57 πιο κάτω είναι αλλά γαμεί και δέρνει η γυναίκα
 

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
395
Like
495
Πόντοι
21
Με τίποτα την είδα πρόσφατα όχι πριν τον κορονοϊό που γράφεις
Μπορεί να έκανε κανένα liftng προσώπου μαζί με την 3η δόση εμβολίου. Όσο για το έχει κορμάρα, στητό βυζί κτλ είναι άσχετο με το ότι είναι 50αρα γιατί και η Βίκυ Χατζηβασιλείου έχει προσωπάρα και κορμάρα αλλά είναι 59, ομοίως και η Τατιάνα Στεφανίδου φαίνεται 40άρα αλλά είναι 52.
Θέλετε να λέτε ότι η κυρία Έρικα είναι 40 χρονών; Δικαίωμά σας αλλά να μην έχετε την απαίτηση να σας πιστέψουμε κιόλας όταν είναι φανερότατο (για όσους την έχουμε δει από κοντά) ότι είναι 50άρα.
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
Η Κυρία μου και τα συμπεράσματα δικά σας ,το δικό μου προφίλ είναι το penia panopoulou
 

dimitris.kyrios

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2022
Μηνύματα
82
Like
232
Πόντοι
20
Μπορεί να έκανε κανένα liftng προσώπου μαζί με την 3η δόση εμβολίου. Όσο για το έχει κορμάρα, στητό βυζί κτλ είναι άσχετο με το ότι είναι 50αρα γιατί και η Βίκυ Χατζηβασιλείου έχει προσωπάρα και κορμάρα αλλά είναι 59, ομοίως και η Τατιάνα Στεφανίδου φαίνεται 40άρα αλλά είναι 52.
Θέλετε να λέτε ότι η κυρία Έρικα είναι 40 χρονών; Δικαίωμά σας αλλά να μην έχετε την απαίτηση να σας πιστέψουμε κιόλας όταν είναι φανερότατο (για όσους την έχουμε δει από κοντά) ότι είναι 50άρα.
Δια ζώσης πριν λίγες μέρες με τίποτα και δεν φαίνεται να έχει κάνει πλαστικές και τα βυζιά είναι φυσικά μόνο τα συλικονάτα δεν πέφτουν, εγώ την κάνω το πολύ 40 οι άλλοι γράφουν 43 εντάξει δεκτό αλλά ούτε μια άσπρη τρίχα στην ρίζα;
 

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
395
Like
495
Πόντοι
21
Δια ζώσης πριν λίγες μέρες με τίποτα και δεν φαίνεται να έχει κάνει πλαστικές και τα βυζιά είναι φυσικά μόνο τα συλικονάτα δεν πέφτουν, εγώ την κάνω το πολύ 40 οι άλλοι γράφουν 43 εντάξει δεκτό αλλά ούτε μια άσπρη τρίχα στην ρίζα;
Δηλαδή για να καταλάβω, την ώρα που σε είχε στημένο στα 4 εσύ της είπες μισό λεπτό να δω τη ρίζα σου; Ή μήπως θέλεις να πιστέψω ότι την ώρα που μιλούσατε πριν η μετά την συνεδρία πλησίασες το κεφάλι της για να δεις αν έχει ή όχι άσπρες τρίχες.
Έλεος, καλά κάνεις και σου αρέσει το αυταρχικό της πρόγραμμα (το οποίο είναι όντως καλό) αλλά μην κάνεις το άσπρο μαύρο και θέλεις να παρουσιάσεις την 50άρα για 20άρα. Δεν έχει ανάγκη κολακείες για να αποκτήσει νέο πελατολόγιο, έχει πελάτες και μάλιστα σταθερούς και πολλούς. Καλό είναι να γράφεις την αλήθεια για να ξέρει όποιος καινούργιος πάει ότι θα δει μια καλοδιατηρημένη 50άρα αφέντρα και όχι μια μικρούλα.
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
Την είδα πρόσφατα την έρικα,πριν λίγες ημέρες,πήγαμε στο πρίαμος επειδή είχε κλείσει σουίτα με τζακούζι και την είχε πληρώσει η ίδια,λόγω των γενεθλίων της είχε έκπτωση 50 τοις 100 και έκανε χρήση της ταυτότητας της,όντως το όνομα και το επίθετο είναι αυτό που βάζει στα προφίλ της,ημερομηνία γέννησης 17-7-1979,αυτό γράφει η ταυτότητα της,τώρα γιατί ασχολούνται δεν μπορώ να ξέρω,εγώ έμεινα ευχαριστημένος, στα session της κάνει τα πάντα από light μέχρι extreme,βγάλαμε και video μαζί,ωραίο κορμί και πρόσωπο,το καλύτερο είναι ότι το απολαμβάνει,τρεις ώρες είχε διάρκεια το session,κάναμε και τζακούζι μαζί,μέσα στο τζακούζι κάναμε footfetish,strap και άλλα πολλά,έχει φαντασία και διεστραμμένο μυαλό,η επόμενη που θα δω είναι η Αναστασία,μου αρέσουν αυτά που γράφει στις αγγελίες της,πρέπει να είναι σκληρή Αφέντρα.
Και αυτός λέει ψέματα?
 

dimitris.kyrios

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2022
Μηνύματα
82
Like
232
Πόντοι
20
Η Κυρία μου και τα συμπεράσματα δικά σας ,το δικό μου προφίλ είναι το penia panopoulou
Αυτή είναι μόνο που το μαλλί το έχει καρ
Δηλαδή για να καταλάβω, την ώρα που σε είχε στημένο στα 4 εσύ της είπες μισό λεπτό να δω τη ρίζα σου; Ή μήπως θέλεις να πιστέψω ότι την ώρα που μιλούσατε πριν η μετά την συνεδρία πλησίασες το κεφάλι της για να δεις αν έχει ή όχι άσπρες τρίχες.
Έλεος, καλά κάνεις και σου αρέσει το αυταρχικό της πρόγραμμα (το οποίο είναι όντως καλό) αλλά μην κάνεις το άσπρο μαύρο και θέλεις να παρουσιάσεις την 50άρα για 20άρα. Δεν έχει ανάγκη κολακείες για να αποκτήσει νέο πελατολόγιο, έχει πελάτες και μάλιστα σταθερούς και πολλούς. Καλό είναι να γράφεις την αλήθεια για να ξέρει όποιος καινούργιος πάει ότι θα δει μια καλοδιατηρημένη 50άρα αφέντρα και όχι μια μικρούλα.
Φίλε μου πρώτα κάτσαμε στο σαλονάκι μιλήσαμε ήπια και το ποτό μου και μετά με γάμησε και δεν την παρουσιάζω σαν 20αρα αλλά η γυναίκα που είδα εγώ δεν φαίνεται πάνω από 40 με τίποτα ούτε στην εμφάνιση ούτε στο session πολύ ενέργεια
 

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
395
Like
495
Πόντοι
21

Αυτή είναι μόνο που το μαλλί το έχει καρ

Φίλε μου πρώτα κάτσαμε στο σαλονάκι μιλήσαμε ήπια και το ποτό μου και μετά με γάμησε και δεν την παρουσιάζω σαν 20αρα αλλά η γυναίκα που είδα εγώ δεν φαίνεται πάνω από 40 με τίποτα ούτε στην εμφάνιση ούτε στο session πολύ ενέργεια
Α έτσι εξηγείτε λοιπόν, ήσουν πιωμένος, για αυτό την είδες για 40άρα. Σε παρακαλώ μη με τρελαίνεις ότι καθόσουν απέναντί της και καθόσουν να κοιτάς τη ρίζα της αντί να την κοιτάς στα μάτια ή στα πόδια. Αυτό με τις τρίχες τώρα το έβγαλες από το μυαλό σου για να μας πείσεις ότι η κυρία Έρικα δεν είναι πατημένα 50.
 

ivispet

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2014
Μηνύματα
383
Κριτικές
2
Like
970
Πόντοι
81
Μου την σπάει η ανακρίβεια που όταν είναι συνειδητή, μιλάμε για κακοήθεια ενώ όταν είναι από άγνοια μιλάμε για μαλακία. Για την αποκατάσταση της τάξης και μόνο και αφού επιένενετε να γαμάτε το thread ασχολούμενοι με την ηλικία της Έρικας, μετά λόγου γνώσεως επιβεβαιώνω κι εγώ τον coogar 13. Αν και ξέρω ότι ούτε γουστάρει, ούτε εγκρίνει να δημοσιοποιούνται τα προσωπικά της δεδομένα, το παραβλέπω - ως μη υποτακτικός - και έχοντας κι εγώ δει ταυτότητα, επιβεβαιώνω κι εγώ το έτος γέννησης 1979. 2023-1979, κάντε την πράξη μόνοι σας για να βρείτε την ηλικία. Αν δε, θες την γνώμη μου, εμφανισιακά δείχνει μικρότερη από την βιολογική της ηλικία.

Γράψε ότι δεν πέρασα καλά, να το δεχτώ, γράψε ότι ήταν πολύ σκληρή, να το δεχτώ, γράψε ότι ήταν πολύ μαλακή (που λέει ο λόγος), να το δεχτώ, γράψε ότι δεν σου άρεσε εμφανισιακά (γούστα είναι αυτά), να το κι αυτό δεχτώ, όμως ρε φίλε μην γράφεις την όλως ψευδή παπαριά σου γιατί εσύ εκτίθεσαι και όχι αυτή. Και εδώ που τα λέμε μπορούσες να μην γράψεις και τίποτα, μόνο η φωτό που δημοσίευσες τα λέει όλα για τα ποιά είναι και το τί κάνει. Και αυτό που κάνει, δεν νομίζω να το κάνει καμία άλλη με τέτοια συνέπεια και τόσο ζήλο, γιατί αυτή είναι η ζωή της.

Για να το κλείσω, επί της ουσίας συμφωνώ και με τον Κορλεόνε. Όντως η ηλικία δεν παίζει κανένα ρόλο, όταν η γυναίκα είναι όμορφη εκ φύσεως, προσέχει τον εαυτό της και προσφέρει αυτά που υπόσχεται. Όταν λοιπόν και η Έρικα πιάσει τα 50, πάλι θα έχει το κοινό της, αλλά και τους (τις) haters της. Αλλά αργούμε ακόμα αρκετά μέχρι να φτάσουμε εκεί....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom