Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

dimitris.kyrios

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2022
Μηνύματα
82
Like
232
Πόντοι
20
Α έτσι εξηγείτε λοιπόν, ήσουν πιωμένος, για αυτό την είδες για 40άρα. Σε παρακαλώ μη με τρελαίνεις ότι καθόσουν απέναντί της και καθόσουν να κοιτάς τη ρίζα της αντί να την κοιτάς στα μάτια ή στα πόδια. Αυτό με τις τρίχες τώρα το έβγαλες από το μυαλό σου για να μας πείσεις ότι η κυρία Έρικα δεν είναι πατημένα 50.
Ναι ήπια ένα ποτό και σούρωσα, σκέτη παραφληροφόρηση είσαι, απέναντι μου καθόταν και το μαλλί της είδα και τα μάτια της γαλανά και τα πόδια
 

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
395
Like
495
Πόντοι
21
Και αυτός λέει ψέματα?
Ναι και αυτός λέει ψέματα ή δεν μπορεί να καταλάβει τη διαφορά μια 40άρας με μια 50άρας.
Αν κάτσω να ψάξω στο φόρουμ ξέρεις πόσους θα βρω που έχουν γράψει ότι η κυρία Έρικα είναι μεγάλης ηλικίας; Θες να το κάνω και να αρχίσω να γράφω και εγώ και αυτός λέει ψέματα;
 

dimitris.kyrios

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2022
Μηνύματα
82
Like
232
Πόντοι
20
Μου την σπάει η ανακρίβεια που όταν είναι συνειδητή, μιλάμε για κακοήθεια ενώ όταν είναι από άγνοια μιλάμε για μαλακία. Για την αποκατάσταση της τάξης και μόνο και αφού επιένενετε να γαμάτε το thread ασχολούμενοι με την ηλικία της Έρικας, μετά λόγου γνώσεως επιβεβαιώνω κι εγώ τον coogar 13. Αν και ξέρω ότι ούτε γουστάρει, ούτε εγκρίνει να δημοσιοποιούνται τα προσωπικά της δεδομένα, το παραβλέπω - ως μη υποτακτικός - και έχοντας κι εγώ δει ταυτότητα, επιβεβαιώνω κι εγώ το έτος γέννησης 1979. 2023-1979, κάντε την πράξη μόνοι σας για να βρείτε την ηλικία. Αν δε, θες την γνώμη μου, εμφανισιακά δείχνει μικρότερη από την βιολογική της ηλικία.

Γράψε ότι δεν πέρασα καλά, να το δεχτώ, γράψε ότι ήταν πολύ σκληρή, να το δεχτώ, γράψε ότι ήταν πολύ μαλακή (που λέει ο λόγος), να το δεχτώ, γράψε ότι δεν σου άρεσε εμφανισιακά (γούστα είναι αυτά), να το κι αυτό δεχτώ, όμως ρε φίλε μην γράφεις την όλως ψευδή παπαριά σου γιατί εσύ εκτίθεσαι και όχι αυτή. Και εδώ που τα λέμε μπορούσες να μην γράψεις και τίποτα, μόνο η φωτό που δημοσίευσες τα λέει όλα για τα ποιά είναι και το τί κάνει. Και αυτό που κάνει, δεν νομίζω να το κάνει καμία άλλη με τέτοια συνέπεια και τόσο ζήλο, γιατί αυτή είναι η ζωή της.

Για να το κλείσω, επί της ουσίας συμφωνώ και με τον Κορλεόνε. Όντως η ηλικία δεν παίζει κανένα ρόλο, όταν η γυναίκα είναι όμορφη εκ φύσεως, προσέχει τον εαυτό της και προσφέρει αυτά που υπόσχεται. Όταν λοιπόν και η Έρικα πιάσει τα 50, πάλι θα έχει το κοινό της, αλλά και τους (τις) haters της. Αλλά αργούμε ακόμα αρκετά μέχρι να φτάσουμε εκεί....
Σωστός ο ivis
 

mudhoney

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2015
Μηνύματα
637
Like
1.126
Πόντοι
206
Εντάξει το γαμησατε. Ο τίτλος του thread είναι "οι, καλύτερες στο αυταρχικό", οχι οι γηραιότερες στο αυταρχικό.
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86

Μου την σπάει η ανακρίβεια που όταν είναι συνειδητή, μιλάμε για κακοήθεια ενώ όταν είναι από άγνοια μιλάμε για μαλακία. Για την αποκατάσταση της τάξης και μόνο και αφού επιένενετε να γαμάτε το thread ασχολούμενοι με την ηλικία της Έρικας, μετά λόγου γνώσεως επιβεβαιώνω κι εγώ τον coogar 13. Αν και ξέρω ότι ούτε γουστάρει, ούτε εγκρίνει να δημοσιοποιούνται τα προσωπικά της δεδομένα, το παραβλέπω - ως μη υποτακτικός - και έχοντας κι εγώ δει ταυτότητα, επιβεβαιώνω κι εγώ το έτος γέννησης 1979. 2023-1979, κάντε την πράξη μόνοι σας για να βρείτε την ηλικία. Αν δε, θες την γνώμη μου, εμφανισιακά δείχνει μικρότερη από την βιολογική της ηλικία.

Γράψε ότι δεν πέρασα καλά, να το δεχτώ, γράψε ότι ήταν πολύ σκληρή, να το δεχτώ, γράψε ότι ήταν πολύ μαλακή (που λέει ο λόγος), να το δεχτώ, γράψε ότι δεν σου άρεσε εμφανισιακά (γούστα είναι αυτά), να το κι αυτό δεχτώ, όμως ρε φίλε μην γράφεις την όλως ψευδή παπαριά σου γιατί εσύ εκτίθεσαι και όχι αυτή. Και εδώ που τα λέμε μπορούσες να μην γράψεις και τίποτα, μόνο η φωτό που δημοσίευσες τα λέει όλα για τα ποιά είναι και το τί κάνει. Και αυτό που κάνει, δεν νομίζω να το κάνει καμία άλλη με τέτοια συνέπεια και τόσο ζήλο, γιατί αυτή είναι η ζωή της.

Για να το κλείσω, επί της ουσίας συμφωνώ και με τον Κορλεόνε. Όντως η ηλικία δεν παίζει κανένα ρόλο, όταν η γυναίκα είναι όμορφη εκ φύσεως, προσέχει τον εαυτό της και προσφέρει αυτά που υπόσχεται. Όταν λοιπόν και η Έρικα πιάσει τα 50, πάλι θα έχει το κοινό της, αλλά και τους (τις) haters της. Αλλά αργούμε ακόμα αρκετά μέχρι να φτάσουμε εκεί....
Από την φωτογραφία που ανέβασε έφαγε πολλές αλλά σίγουρα τα το ζήτησε ο ίδιος και η έρικα δεν κολλάει πουθενά
 

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
395
Like
495
Πόντοι
21
Ναι ήπια ένα ποτό και σούρωσα, σκέτη παραφληροφόρηση είσαι, απέναντι μου καθόταν και το μαλλί της είδα και τα μάτια της γαλανά και τα πόδια
Τώρα το τερμάτισες με τα μάτια της τα γαλανά, δηλαδή δεν κατάλαβες ότι φοράει χρωματικούς φακούς;
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
Εντάξει το γαμησατε. Ο τίτλος του thread είναι "οι, καλύτερες στο αυταρχικό", οχι οι γηραιότερες στο αυταρχικό.

Εντάξει το γαμησατε. Ο τίτλος του thread είναι "οι, καλύτερες στο αυταρχικό", οχι οι γηραιότερες στο αυταρχικό.
Αυτός το συνεχίζει για μία αφέντρα που γνωρίζω χρόνια και ξέρω πολύ καλά
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.952
Κριτικές
2
Like
5.951
Πόντοι
1.056
Κουράσατε. Όποιος έχει μάτια βλέπει
 

dimitris.kyrios

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2022
Μηνύματα
82
Like
232
Πόντοι
20
Εντάξει το γαμησατε. Ο τίτλος του thread είναι "οι, καλύτερες στο αυταρχικό", οχι οι γηραιότερες στο αυταρχικό.
Αυτός το συνεχίζει δυστυχώς και για μια Αφέντρα που την βλέπω χρόνια τώρα
Τώρα το τερμάτισες με τα μάτια της τα γαλανά, δηλαδή δεν κατάλαβες ότι φοράει χρωματικούς φακούς;
Όχι ρε φίλε δεν ξέρω αν φοράει φακούς εσύ πως το ξέρεις; μαύρο σε έκανε τα μάτια της πως τα είδες;
 

mariosbell

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2022
Μηνύματα
134
Κριτικές
1
Like
714
Πόντοι
81

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
395
Like
495
Πόντοι
21
Μου την σπάει η ανακρίβεια που όταν είναι συνειδητή, μιλάμε για κακοήθεια ενώ όταν είναι από άγνοια μιλάμε για μαλακία. Για την αποκατάσταση της τάξης και μόνο και αφού επιένενετε να γαμάτε το thread ασχολούμενοι με την ηλικία της Έρικας, μετά λόγου γνώσεως επιβεβαιώνω κι εγώ τον coogar 13. Αν και ξέρω ότι ούτε γουστάρει, ούτε εγκρίνει να δημοσιοποιούνται τα προσωπικά της δεδομένα, το παραβλέπω - ως μη υποτακτικός - και έχοντας κι εγώ δει ταυτότητα, επιβεβαιώνω κι εγώ το έτος γέννησης 1979. 2023-1979, κάντε την πράξη μόνοι σας για να βρείτε την ηλικία. Αν δε, θες την γνώμη μου, εμφανισιακά δείχνει μικρότερη από την βιολογική της ηλικία.

Γράψε ότι δεν πέρασα καλά, να το δεχτώ, γράψε ότι ήταν πολύ σκληρή, να το δεχτώ, γράψε ότι ήταν πολύ μαλακή (που λέει ο λόγος), να το δεχτώ, γράψε ότι δεν σου άρεσε εμφανισιακά (γούστα είναι αυτά), να το κι αυτό δεχτώ, όμως ρε φίλε μην γράφεις την όλως ψευδή παπαριά σου γιατί εσύ εκτίθεσαι και όχι αυτή. Και εδώ που τα λέμε μπορούσες να μην γράψεις και τίποτα, μόνο η φωτό που δημοσίευσες τα λέει όλα για τα ποιά είναι και το τί κάνει. Και αυτό που κάνει, δεν νομίζω να το κάνει καμία άλλη με τέτοια συνέπεια και τόσο ζήλο, γιατί αυτή είναι η ζωή της.

Για να το κλείσω, επί της ουσίας συμφωνώ και με τον Κορλεόνε. Όντως η ηλικία δεν παίζει κανένα ρόλο, όταν η γυναίκα είναι όμορφη εκ φύσεως, προσέχει τον εαυτό της και προσφέρει αυτά που υπόσχεται. Όταν λοιπόν και η Έρικα πιάσει τα 50, πάλι θα έχει το κοινό της, αλλά και τους (τις) haters της. Αλλά αργούμε ακόμα αρκετά μέχρι να φτάσουμε εκεί....
Ποιες ανακρίβειες; Εγώ γράφω τι ακριβώς είδα και καθόλου κακοπροαίρετα. Κακοπροαίρετοι είναι αυτοί που με το που διαφωνούν με ότι γράφεται για το ιερό τους τοτέμ παθαίνουν κοκομπλόκο.
Εγώ όταν πήγα είδα μια γυναίκα σίγουρα πάνω από 45 και για αυτό βγάζω το συμπέρασμα ότι αυτή τη στιγμή έχει πατήσει τα 50. Αν ήθελα να την θίξω θα έγραφα ότι η συνεδρία ήταν μάπα πράγμα που θα ήταν ψέμα γιατί όντως ήταν καλή στη συνάντησή μας.
 

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
395
Like
495
Πόντοι
21
Αυτός το συνεχίζει δυστυχώς και για μια Αφέντρα που την βλέπω χρόνια τώρα

Όχι ρε φίλε δεν ξέρω αν φοράει φακούς εσύ πως το ξέρεις; μαύρο σε έκανε τα μάτια της πως τα είδες;
Μου έλεγε να την κοιτάω στα μάτια όταν μου έριχνε σφαλιάρες και για αυτό έχω άποψη. Εσύ πάλι την κοίταζες στη ρίζα.
 

dimitris.kyrios

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2022
Μηνύματα
82
Like
232
Πόντοι
20
Μου έλεγε να την κοιτάω στα μάτια όταν μου έριχνε σφαλιάρες και για αυτό έχω άποψη. Εσύ πάλι την κοίταζες στη ρίζα.
Παντού την κοίταζα φίλε εγώ χαλαρά στο έγραψα ήπια και το ποτό μου και μετά πήγαμε μέσα
 

mariosbell

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2022
Μηνύματα
134
Κριτικές
1
Like
714
Πόντοι
81
Μουνάρα είναι φίλε και σκληρή Αφέντρα η έρικα το καλύτερο γαμήσει μου έχει κάνει
Για να ξεκαθαρίσω κάτι: δεν την έχω δει από κοντά. τώρα την είδα στο fb. Μπορεί να είναι όπως τα λες αλλά δεν φαίνεται έτσι
 

dimitris.kyrios

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2022
Μηνύματα
82
Like
232
Πόντοι
20
Για να ξεκαθαρίσω κάτι: δεν την έχω δει από κοντά. τώρα την είδα στο fb. Μπορεί να είναι όπως τα λες αλλά δεν φαίνεται έτσι
Για να ξεκαθαρίσω κάτι: δεν την έχω δει από κοντά. τώρα την είδα στο fb. Μπορεί να είναι όπως τα λες αλλά δεν φαίνεται έτσι
Φίλε την έχω δει από κοντά είναι μουνάρα
 

mkotsiadis

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2016
Μηνύματα
170
Like
111
Πόντοι
1
Μου την σπάει η ανακρίβεια που όταν είναι συνειδητή, μιλάμε για κακοήθεια ενώ όταν είναι από άγνοια μιλάμε για μαλακία. Για την αποκατάσταση της τάξης και μόνο και αφού επιένενετε να γαμάτε το thread ασχολούμενοι με την ηλικία της Έρικας, μετά λόγου γνώσεως επιβεβαιώνω κι εγώ τον coogar 13. Αν και ξέρω ότι ούτε γουστάρει, ούτε εγκρίνει να δημοσιοποιούνται τα προσωπικά της δεδομένα, το παραβλέπω - ως μη υποτακτικός - και έχοντας κι εγώ δει ταυτότητα, επιβεβαιώνω κι εγώ το έτος γέννησης 1979. 2023-1979, κάντε την πράξη μόνοι σας για να βρείτε την ηλικία. Αν δε, θες την γνώμη μου, εμφανισιακά δείχνει μικρότερη από την βιολογική της ηλικία.

Γράψε ότι δεν πέρασα καλά, να το δεχτώ, γράψε ότι ήταν πολύ σκληρή, να το δεχτώ, γράψε ότι ήταν πολύ μαλακή (που λέει ο λόγος), να το δεχτώ, γράψε ότι δεν σου άρεσε εμφανισιακά (γούστα είναι αυτά), να το κι αυτό δεχτώ, όμως ρε φίλε μην γράφεις την όλως ψευδή παπαριά σου γιατί εσύ εκτίθεσαι και όχι αυτή. Και εδώ που τα λέμε μπορούσες να μην γράψεις και τίποτα, μόνο η φωτό που δημοσίευσες τα λέει όλα για τα ποιά είναι και το τί κάνει. Και αυτό που κάνει, δεν νομίζω να το κάνει καμία άλλη με τέτοια συνέπεια και τόσο ζήλο, γιατί αυτή είναι η ζωή της.

Για να το κλείσω, επί της ουσίας συμφωνώ και με τον Κορλεόνε. Όντως η ηλικία δεν παίζει κανένα ρόλο, όταν η γυναίκα είναι όμορφη εκ φύσεως, προσέχει τον εαυτό της και προσφέρει αυτά που υπόσχεται. Όταν λοιπόν και η Έρικα πιάσει τα 50, πάλι θα έχει το κοινό της, αλλά και τους (τις) haters της. Αλλά αργούμε ακόμα αρκετά μέχρι να φτάσουμε εκεί....
Εκτίθεται δυστυχώς κάποιοι κάνουν το forum τοξικό
 

mkotsiadis

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2016
Μηνύματα
170
Like
111
Πόντοι
1
Η έρικα είναι η ιέρεια του bdsm και τα ομορφότερα πόδια, είχα κάνει και το site της και μην πιστεύετε τι γράφει ο καθένας απλά δυστυχώς υπάρχει μεγάλη αντιζηλία επειδή είναι η καλύτερη όλων με διαφορά
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.952
Κριτικές
2
Like
5.951
Πόντοι
1.056
Η έρικα είναι η ιέρεια του bdsm και τα ομορφότερα πόδια, είχα κάνει και το site της και μην πιστεύετε τι γράφει ο καθένας απλά δυστυχώς υπάρχει μεγάλη αντιζηλία επειδή είναι η καλύτερη όλων με διαφορά

Στο bdsm είναι super αλλά όχι και τα ομορφότερα πόδια, μην λέμε ό,τι θέλουμε

Υ.Γ. Κ Ο Υ Ρ Α Σ Α Τ Ε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom