Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
σιγά την καψούρα που έχω με την 50άρα, μπας και έχεις εσύ καψούρα με εμένα και ασχολείσαι μαζί μου;

συνεχίζεις να ασχολείσαι μαζί μου, πρόσεξέ το σε παρακαλώ και σταμάτα το τρολάρισμα...
Συνεχίζεις και δημιουργείς φασαρίες στο forum οπότε τις θέλεις τς αναφορές σου
Παικτούρα στην πουδρα είσαι εκει στα εξωτερικά ,τι ειναι αυτά που μας εβαλες να δουμε με έκανες ζημιά μεγάλη τώρα , αντε να μου κάτσει ένα καλό δελτίο και μπαινω αεροπλάνο

Ναι χέστηκε αυτός εκεί που ειναι για το πόσο ειναι η Ερικα και η Θεανώ ; Ειδες το Link που έδωσε ; Είναι για να κλαιμε ολοι παρέα και μετά να ναυλωνουμε τσαρτερ για Ιταλια .
ο mike b ήταν άλλος έχεις μπερδευτεί
 

mkotsiadis

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2016
Μηνύματα
170
Like
111
Πόντοι
1
Ενταξει φιλαρακι εσύ το τερμάτισες δηλαδή μας λες ότι η Ερικα ειναι μικρότερη απο τη Θεανώ; νταξ χαλαρωσε λίγο θα σε κανει πλάκα ο kostasdou και δικιο θα 'χει
Ξέρω πολύ καλά τι γράφω, 38 ξεκίνησε η θεανώ συν 7 ίσων 45
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
Εγω που μπερδεύτηκα παλικάρι μου ; Εσυ που γράφεις στον εναν και στον άλλο τα μπερδεψες . Εγραψα κατι εγω για αυτον τον Mike ?
Για τον mike b έγραφα ότι τέλος έπεσε ο λογαριασμός του
 

ARIS4EVER

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2019
Μηνύματα
166
Like
234
Πόντοι
21
Ξέρω πολύ καλά τι γράφω, 38 ξεκίνησε η θεανώ συν 7 ίσων 45
Τοτε να την κανεις 46 γιατι εμένα με εχει πει ότι ξεκινησε το 2015 , μεγαλη καψουρα την εχεις την Ερικα δικε μου χαλάλι σου
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
474
Like
739
Πόντοι
81
Ξέρω και την έρικα και την θεανώ, η θεανώ ξεκίνησε στα 38 της το αυταρχικό συν 7 χρόνια που έχει στον χώρο 45 ετών της φαίνεται όχι έχει τα ομορφότερα πόδια ναι τα έχει, έχει γράψει ο trelobourdeliaris πριν χρόνια ότι όταν ξεκίνησε ήταν 38 δεν το έγραψα εγώ, η έρικα ξεκίνησε στα 19 της βάλτα κάτω πρόσθεση κάνεις
Ο trelobourdeliaris τι είναι ληξίαρχος ή έχει δει και αυτός ταυτότητα ; :D: Παντως στο fetlife γραφει ότι ειναι τώρα 38
 

cornes

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2017
Μηνύματα
65
Like
56
Πόντοι
0
Την Έρικα την έχω δει μιά φορά αρκετά χρόνια πριν. Να είναι κάτω από 50 σήμερα, το βρίσκω εξαιρετικά απίθανο. Ακόμα και τότε μάλλον δεν ήταν κάτω από 50.

Όρκο βεβαια δεν μπορώ να πάρω, γιατί υπάρχουν και άνθρωποι που δείχνουν μεγαλύτεροι ή μικρότεροι από την ηλικία τους.

Εν πάση περιπτώσει, όσοι θα τη συναντήσουν πρώτη φορά ας μην περιμένουν να δουν μια 30άρα η στις αρχές των 40.

Αυτά από μένα για το θέμα και δεν πρόκειται να επανέλθω. Δεν έχω όρεξη για κόντρες. Οι πιθανοί νέοι πελάτες της, ας διαβάσουν τα σχόλια και ας αποφασίσουν μόνοι τους. Είτε το γράψω 10 φορές ότι είναι 50+, είτε μία, την ιδια αξία έχει. Αντίστοιχα και όσοι γράφουν ότι είναι 40αρα.
 

Giorgos_kondos

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2020
Μηνύματα
126
Like
258
Πόντοι
21
Την Έρικα την έχω δει μιά φορά αρκετά χρόνια πριν. Να είναι κάτω από 50 σήμερα, το βρίσκω εξαιρετικά απίθανο. Ακόμα και τότε μάλλον δεν ήταν κάτω από 50.

Όρκο βεβαια δεν μπορώ να πάρω, γιατί υπάρχουν και άνθρωποι που δείχνουν μεγαλύτεροι ή μικρότεροι από την ηλικία τους.

Εν πάση περιπτώσει, όσοι θα τη συναντήσουν πρώτη φορά ας μην περιμένουν να δουν μια 30άρα η στις αρχές των 40.

Αυτά από μένα για το θέμα και δεν πρόκειται να επανέλθω. Δεν έχω όρεξη για κόντρες. Οι πιθανοί νέοι πελάτες της, ας διαβάσουν τα σχόλια και ας αποφασίσουν μόνοι τους. Είτε το γράψω 10 φορές ότι είναι 50+, είτε μία, την ιδια αξία έχει. Αντίστοιχα και όσοι γράφουν ότι είναι 40αρα.
Έχω δει εγώ ταυτότητα στο πρίαμος το 1979 έγραφε
 

cornes

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2017
Μηνύματα
65
Like
56
Πόντοι
0
Συμφωνώ , για αυτό συνήθως επιλέγω το μισάωρο πρόγραμμα. Aυτη που είδα οτι έρχεται επίσης τον Ιούνιο παίρνει πολύ λιγότερα. Την ειχα δει τελος του 2021, νομιζω 100 το μισάωρο 200 τηνώρα. Παρότι φαίνεται μικρή, είναι πολύ δυνατή. Εγω είχα εκπλαγεί τότε. Στο τέλος είχε και handjob το προγραμμα.. :D:

Τη Rada Gold την είχα δει προ πανδημίας. Να προειδοποιήσω ότι το φετίχ (πάλη) είναι περίεργο και τα χρήματα αρκετά. Για όσους θέλουν να το δοκιμάσουν πρώτη φορά, ας πάρουν τη μικρότερη χρονική διάρκεια.

Είμαι αρκετά δυνατός, γυμνάζομαι αλλά στην πάλη δεδομένου ότι είχε τεχνική, απλώς με ακινητοποιούσε αμέσως και δεν μπορώ να κάνω τίποτα. Μάλιστα μετά μου είπε ότι κάποια στιγμή λιποθύμησα και μου άφησε το κεφάλι ελεύθερο για να επανέλθω. Εγώ δεν το κατάλαβα ότι συνέβη, δεν έχω λόγο να θεωρήσω ότι λέει ψέματα. Αλλά λέω δεν αξίζει το ρίσκο να πάθεις ζημιά.

Εμφάνιση όπως στις φωτογραφίες, handjob στο τέλος και αγγλικά τα πολύ βασικά. Συννενοείσαι δηλαδή, αλλά όχι για ιδιαίτερα role plays, mind games.
 

Giorgos_kondos

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2020
Μηνύματα
126
Like
258
Πόντοι
21
Μας τα χετε κανει μελιτζανες η Ερικα τουτο η Ερικα το αλλο, ειναι αυτη που ειναι και σε οποιον αρεσει. Επι της ουσιας, πειτε πληροφοροες ποιες ειδατε, που τις βρισκουμε, τι εμπειριες ειχατε, τιμουλες και λοιπα. Στοπ μπιτσινγκ.
100 είχα δώσει στην έρικα και μου είχε κάνει bondage cbt και pegging,orgasm denial εντάξει της έγλυψα και τα πόδια και την Αναστασία έχω δει έδωσα 80 πάλι στο πρίαμος καλή στο pegging και στο λεκτικό,τα πόδια όχι τόσο όμορφα αλλά δεν έχω παράπονο,η Σάντρα κάνει πολύ καλό pegging αλλά συνεχίζω στην έρικα εκτός αν φύγει για Αγγλία οπότε θα ψάξω αλλού
 

mkotsiadis

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2016
Μηνύματα
170
Like
111
Πόντοι
1
Ο trelobourdeliaris τι είναι ληξίαρχος ή έχει δει και αυτός ταυτότητα ; :D: Παντως στο fetlife γραφει ότι ειναι τώρα 38
Δεν ξέρω αλλά έγραφε τα καλύτερα για την θεανώ, έχει παιδιά πάνω από 20 χρονών όσο και να είναι δεν της φαίνεται
 

mkotsiadis

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2016
Μηνύματα
170
Like
111
Πόντοι
1
100 είχα δώσει στην έρικα και μου είχε κάνει bondage cbt και pegging,orgasm denial εντάξει της έγλυψα και τα πόδια και την Αναστασία έχω δει έδωσα 80 πάλι στο πρίαμος καλή στο pegging και στο λεκτικό,τα πόδια όχι τόσο όμορφα αλλά δεν έχω παράπονο,η Σάντρα κάνει πολύ καλό pegging αλλά συνεχίζω στην έρικα εκτός αν φύγει για Αγγλία οπότε θα ψάξω αλλού
Για έρικα θα συμφωνήσω αλλά για την varones όχι
 

cornes

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2017
Μηνύματα
65
Like
56
Πόντοι
0
Έχω δει εγώ ταυτότητα στο πρίαμος το 1979 έγραφε
Υπάρχουν και πλαστές ταυτότητες.

Δεν θυμάμαι το πότε την είδα, περίπου στο 2015 θα έλεγα. Να ήταν η γυναίκα που είδα τότε 35, είναι εξαιρετικά απίθανο. Να δείχνει τόσο μεγαλύτερη από την ηλικία της, είναι δυνατόν; Απόδοση ίδια με το να πάρει ο ΠΑΟΚ το πρωτάθλημα έχει. Χαχα. Μην πω ο Άρης γιατί αυτό μάλλον είναι πλέον και μαθηματικά αδύνατο.
 

Giorgos_kondos

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2020
Μηνύματα
126
Like
258
Πόντοι
21
Υπάρχουν και πλαστές ταυτότητες.

Δεν θυμάμαι το πότε την είδα, περίπου στο 2015 θα έλεγα. Να ήταν η γυναίκα που είδα τότε 35, είναι εξαιρετικά απίθανο. Να δείχνει τόσο μεγαλύτερη από την ηλικία της, είναι δυνατόν; Απόδοση ίδια με το να πάρει ο ΠΑΟΚ το πρωτάθλημα έχει. Χαχα. Μην πω ο Άρης γιατί αυτό μάλλον είναι πλέον και μαθηματικά αδύνατο.
Την βλέπω τα τελευταία τρία χρόνια δεν ξέρω πως ήταν το 2015 αλλά είναι κορυφή για εμένα
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
100 είχα δώσει στην έρικα και μου είχε κάνει bondage cbt και pegging,orgasm denial εντάξει της έγλυψα και τα πόδια και την Αναστασία έχω δει έδωσα 80 πάλι στο πρίαμος καλή στο pegging και στο λεκτικό,τα πόδια όχι τόσο όμορφα αλλά δεν έχω παράπονο,η Σάντρα κάνει πολύ καλό pegging αλλά συνεχίζω στην έρικα εκτός αν φύγει για Αγγλία οπότε θα ψάξω αλλού

100 είχα δώσει στην έρικα και μου είχε κάνει bondage cbt και pegging,orgasm denial εντάξει της έγλυψα και τα πόδια και την Αναστασία έχω δει έδωσα 80 πάλι στο πρίαμος καλή στο pegging και στο λεκτικό,τα πόδια όχι τόσο όμορφα αλλά δεν έχω παράπονο,η Σάντρα κάνει πολύ καλό pegging αλλά συνεχίζω στην έρικα εκτός αν φύγει για Αγγλία οπότε θα ψάξω αλλού
Αν σταματήσει η έρικα σταματώ τα session
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
Υπάρχουν και πλαστές ταυτότητες.

Δεν θυμάμαι το πότε την είδα, περίπου στο 2015 θα έλεγα. Να ήταν η γυναίκα που είδα τότε 35, είναι εξαιρετικά απίθανο. Να δείχνει τόσο μεγαλύτερη από την ηλικία της, είναι δυνατόν; Απόδοση ίδια με το να πάρει ο ΠΑΟΚ το πρωτάθλημα έχει. Χαχα. Μην πω ο Άρης γιατί αυτό μάλλον είναι πλέον και μαθηματικά αδύνατο

Μήπως έγραφε 1919; Πιο πιθανό το βρίσκω...
φάτε τα λυσακά σας είναι η καλύτερη τι να κάνουμε δεν αλλάζει αυτό χαχα
 

tomfoorerry

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2023
Μηνύματα
32
Like
30
Πόντοι
0
Αιντε γιουρια 4 σελιδες σκυλοκαβγας για την Ερικα μετα θελουμε προκοπη και σοβαρο κρατος....
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86

Συνημμένα

  • 285664-364x500.jpg
    285664-364x500.jpg
    26,3 KB · Εμφανίσεις: 67

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom