Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Nikos34@

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2017
Μηνύματα
59
Like
160
Πόντοι
0
Άσε τον φρόυντ ,πήγαινε λόλα,έρικα Αφέντρες και μόνο,η έρικα είναι σαδίστρια αλλά η λόλα είναι το κάτι άλλο θεσπέσιο πλάσμα
Με Λόλα δεν έχω πάει... με Έρικα έχω πάει μία φορά και ευχαρίστως θα ξαναπήγαινα....αν σήκωνε και κανένα τηλέφωνο. Το προσωπικό της τηλέφωνο μου το είχε δώσει άλλα το έχασα....και σ'αυτό που βάζει στις αγγελίες δεν το σηκώνει...
 

react

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2019
Μηνύματα
84
Like
76
Πόντοι
0
Τελευταία τροποποίηση:
  • Like
Αντιδράσεις: Cman

ffsub

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2021
Μηνύματα
51
Like
186
Πόντοι
0
Θεωρώ ότι η (μη-)χημεία είναι ένας καθαρά ανεξάρτητος παράγοντας που δεν καθιστά κάποιον από τους συμμετέχοντες σε ένα session απαραίτητα κακό στο αντικείμενο.
Πόσο μάλλον πράγματα που αφορούν σε σωματότυπο.
Καλό θα ήταν να εστιάζουμε σε παράγοντες εκούσιους όπως συμπεριφορά, επαγγελματισμός, καθαριότητα κλπ.
Προς αποφυγή παραξηγήσεων ούτε εχω συναντήσει την Isida, ούτε να την πω θέλω στον από πάνω, ούτε καν είμαι κανένας έμπειρος στο χώρο.
Σχετικά με την εμπειρία της, δηλώνω άγνοια και δεν εκφέρω γνώμη.
 

Dim_Nak

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2016
Μηνύματα
10
Like
11
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές. Έχει κάποιος εμπειρία με μια 'Βιβή Π.' που είναι ενεργή στο Facebook?
Μόνο ποδολατρεια προσφέρει, πολύ ωραία πόδια ωστόσο.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.996
Κριτικές
33
Like
7.760
Πόντοι
3.886
Καλησπέρα συναγωνιστές. Έχει κάποιος εμπειρία με μια 'Βιβή Π.' που είναι ενεργή στο Facebook?
Μόνο ποδολατρεια προσφέρει, πολύ ωραία πόδια ωστόσο.
Αν προσφέρει μόνο ποδολατρεια τότε δεν κάνει αυταρχικό
 

ivispet

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2014
Μηνύματα
383
Κριτικές
2
Like
970
Πόντοι
81
Πολύ κοντή και σκελετός η isida ,δεν είχα χημεία μαζί της,έμπειρη σε ένα χρόνο?
Τύπε άμα εσένα σ' αρέσουν οι φακλάνες, αυτό είναι άλλου είδους φετίχ.
Εγώ μια χαρά τη βλέπω την Ίσιδα, ωραίο κορίτσι, petite, και .... κοντή που για μένα στη γυναίκα είναι προσόν και όχι ελάττωμα. Αν ήθελα νούμερο 45 θα πήγαινα σε τραβέλι..
 
Εγγρ.
17 Ιουλ 2022
Μηνύματα
65
Like
81
Εντωμεταξύ μόνος του τα λέει, μόνος του τα γράφει, μόνος του τα ακούει..... μια παρέα από μόνος του ο Μιχαλάκης ο Βήτα. Καλημέρα όμορφη να έχουμε αγαπημένα μου πλάσματα...
 

Mike.b

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2020
Μηνύματα
146
Like
131
Πόντοι
1
Τύπε άμα εσένα σ' αρέσουν οι φακλάνες, αυτό είναι άλλου είδους φετίχ.
Εγώ μια χαρά τη βλέπω την Ίσιδα, ωραίο κορίτσι, petite, και .... κοντή που για μένα στη γυναίκα είναι προσόν και όχι ελάττωμα. Αν ήθελα νούμερο 45 θα πήγαινα σε τραβέλι..
Τότε πήγαινε,δεν θέλω χοντρές αλλά ούτε και σκελετιάρα και τόσο κοντή ούτε 1 και 50 δεν είναι
 

Mike.b

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2020
Μηνύματα
146
Like
131
Πόντοι
1
Τύπε άμα εσένα σ' αρέσουν οι φακλάνες, αυτό είναι άλλου είδους φετίχ.
Εγώ μια χαρά τη βλέπω την Ίσιδα, ωραίο κορίτσι, petite, και .... κοντή που για μένα στη γυναίκα είναι προσόν και όχι ελάττωμα. Αν ήθελα νούμερο 45 θα πήγαινα σε τραβέλι..
Έχω πάει με τραβέλι και το είχα γράψει ότι χειρότερο ενώ εσύ που πας συχνά έχεις γράψει και τις καλύτερες κριτικές για τα τραβέλια οπότε και νούμερο 45 γουστάρεις και είσαι και ψεύτης
 
Εγγρ.
20 Αυγ 2022
Μηνύματα
21
Like
14
Πόντοι
0
Συνάντηση και γνωριμία με την Switch Messalina στον χώρο που πραγματοποιεί τις συνεδρίες της .
Εξαιρετική στην επικοινωνία , επαγγελματισμός.
Πριν ξεκινήσουμε στο σύντομο διάλογο που είχαμε με ρώτησε τι μου αρέσει και τι δεν μου αρέσει .
Αμέσως κατάλαβε τι θέλω και μπήκε στο πετσί του ρόλου .
Ένα από τα καλύτερα session που έχω κάνει μέχρι στιγμής . Αυτά .
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
474
Like
739
Πόντοι
81
Τελευταία τροποποίηση:

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
474
Like
739
Πόντοι
81
Μυστήριο είναι τι σκατά έχεις στο κεφάλι σου μέσα, για να μαθαίνεις ποτέ η λόλα δεν ήταν σκλάβα,θήτευσε δίπλα στην καλύτερη αφέντρα στην smart lady και μετά έκανε solo καριέρα ,ότι γράφεις είναι όλα ψέματα αλλά με την λόλα το γάμησες
Η Ευα ήταν η καλύτερη Αφέντρα ; Α μάλιστα το ξερεις οτι εχουμε 2022 και το νημα ασχολειται με Αφεντρες ενεργές και όχι την ιστορια του BDSM στην Ελλάδα ; (Εύα εσύ ;;;;;) Οσο για το αν η Λόλα ήταν switch στο ξεκίνημα ρώτα την ίδια και φυσικά δεν ήταν μονο αυτή στο ξεκίνημα της....
 
Τελευταία τροποποίηση:

tmkiria

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2015
Μηνύματα
281
Like
158
Πόντοι
1
Η Ευα ήταν η καλύτερη Αφέντρα ; Α μάλιστα το ξερεις οτι εχουμε 2022 και το νημα ασχολειται με Αφεντρες ενεργές και όχι την ιστορια του BDSM στην Ελλάδα ; (Εύα εσύ ;;;;;) Οσο για το αν η Λόλα ήταν switch στο ξεκίνημα ρώτα την ίδια και φυσικά δεν ήταν μονο αυτή στο ξεκίνημα της....
Ποτέ η λόλα δεν ήταν switch , ρώτησε την αν την δεις που δύσκολο το κόβω
 

tmkiria

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2015
Μηνύματα
281
Like
158
Πόντοι
1
Η Ευα ήταν η καλύτερη Αφέντρα ; Α μάλιστα το ξερεις οτι εχουμε 2022 και το νημα ασχολειται με Αφεντρες ενεργές και όχι την ιστορια του BDSM στην Ελλάδα ; (Εύα εσύ ;;;;;) Οσο για το αν η Λόλα ήταν switch στο ξεκίνημα ρώτα την ίδια και φυσικά δεν ήταν μονο αυτή στο ξεκίνημα της....
Ναι ήταν η καλύτερη αφέντρα και είχε το καλύτερο dungeon τότε,εδώ και χρόνια έχει κλείσει αλλά έχουν θητεύσει δίπλα της οι καλύτερες,επίσης δεν γράφουμε μόνο για ενεργές ,όσο για την ιστορία του bdsm στην Ελλάδα άστο αφού γράφεις ασυναρτησίες
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
474
Like
739
Πόντοι
81
Ναι ήταν η καλύτερη αφέντρα και είχε το καλύτερο dungeon τότε,εδώ και χρόνια έχει κλείσει αλλά έχουν θητεύσει δίπλα της οι καλύτερες,επίσης δεν γράφουμε μόνο για ενεργές ,όσο για την ιστορία του bdsm στην Ελλάδα άστο αφού γράφεις ασυναρτησίες
Ενταξει Ευα ότι πεις :grin: Εγω έχω ακουσει ότι η Σεμιρα ήταν η καλυτερη καποτε και επίσης και καποια Τινα στην οδό Καλιρόης . Και ναι για ενεργές μονο γράφουμε σε αυτό το νημα . Αμα θες να κανεις ιστορικες αναφορες φτιαξε νημα Φως στο Τουνελ
 
Εγγρ.
15 Νοε 2022
Μηνύματα
45
Like
85
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους .
IMG-fab6e88644547a468d7213f7689d6e9c-V.jpg

Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

IMG-049fd14815c6db75bb60cebd250dc33d-V.jpg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom