Νέα

Οι γυναίκες με κοντό μαλλί δίνουν κώλο!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Papajohn13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 51
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (5 μέλη και 12 επισκέπτες)

Papajohn13

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2014
Μηνύματα
23
Like
31
Πόντοι
0
Από προσωπική εμπειρία που είχα, όλες οι σχέσεις που έχω κάνει με κοπέλες με κοντό μαλλί, έδιναν κωλο ή και αν δεν έδιναν, πείστηκαν πιο εύκολα να δώσουν.
Σε ποσοστό 100%!
Μια συγκεκριμένη μάλιστα, ενώ καβάλαγε τον πουτσο μου, χωρίς να πω τίποτα (και χωρίς να έχει γίνει προηγούμενη συζήτηση) τον έβγαλε μόνη της και τον κάρφωσε στην στενή της κωλοτρυπιδα. Τον καβάλησε βάζοντας παράλληλα δάχτυλο στο μουνακι της, μέχρι να τελειώσω μέσα της (ακαποτα φυσικά)

Ήθελα να δω αν και τα υπόλοιπα μέλη είχαν αντίστοιχα ποσοστά και εμπειριες με γκόμενες με κοντό μαλλί ή απλά τυχαίνει σε εμενα

 

xristospap

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
3.045
Like
9.233
Πόντοι
1.056
Αυτο ειναι δυσκολο να απαντηθει μιας και θα πρεπει κάποιος να έχει πολλες εμπειρίες.
Αρχικα το μαλλι το κοντο ειναι παροδικό μπορει σε ενα χρονο να το εχει μακρι η και το αντίθετο.
Κατα βαση κυριο λογο παιζει η ηλικια.
Συνήθως η πιο μεγαλες δινουν κωλο απο οτι οι μικρές.
Η μικρη θα χρησιμοποιησει πολυ μουνι ενω τον κωλο θα κοιταξει να το φυλαξει αλλα οσο και να τον φυλαξει σε 5 10 15 χρονια θα τον δώσει.
Πάντως εμπειρικά οσες ειναι 40 και πανω σχεδον το 70% εχουν δωσει η δινουν κωλο.
Επισης το μαλλι που το εχεις συνδέσει εχει να κανει οτι οσο μεγαλώνουν σε ηλικια ολο και το κονταινουν.
Πάντως για μενα οποιος θελει κωλο σίγουρα θα πάει σε 40 πλας
Δεν ειναι θέμα κόμης αλλά το πόσο απελευθερωμένες ειναι στο σεξ ..Και το 60 % παντρεμένες τον οποίων δεν τον έχουν δώσει ούτε στον άντρα τους...:hi:
 
OP
OP
P

Papajohn13

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2014
Μηνύματα
23
Like
31
Πόντοι
0
Να συμπληρώσω λοιπόν, ότι ήταν όλες κάτω από 35, πλην μιας που ήταν 42.
Το σκηνικό που έγραψα από πάνω είχε γίνει όταν η κοπέλα ήταν 32 και εγώ γύρω στα 29.
Δυστυχώς με την συγκεκριμένη, αν και φοβερά γαμισια για κανένα 6μηνο. Το τελείωσα καθώς δεν με άφηνε να τελειώσω στο στόμα της
 

CaptainK

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.989
Κριτικές
3
Like
10.650
Πόντοι
2.536
Μάλλον πήραν τα μυαλά τους αέρα.

Τώρα χωρίς πλάκα, όλες οι γκόμενες δίνουν κώλο μετά από 2-3 γαμήσια, δηλαδή μόλις πιστέψουν, αφελώς, ότι γίνατε ζευγάρι.
 

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.687
Κριτικές
8
Like
9.271
Πόντοι
1.336
Μάλλον πήραν τα μυαλά τους αέρα.

Τώρα χωρίς πλάκα, όλες οι γκόμενες δίνουν κώλο μετά από 2-3 γαμήσια, δηλαδή μόλις πιστέψουν, αφελώς, ότι γίνατε ζευγάρι.
Καλα αυτο δεν ισχυει με τιποτα
 

xristospap

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
3.045
Like
9.233
Πόντοι
1.056
Να συμπληρώσω λοιπόν, ότι ήταν όλες κάτω από 35, πλην μιας που ήταν 42.
Το σκηνικό που έγραψα από πάνω είχε γίνει όταν η κοπέλα ήταν 32 και εγώ γύρω στα 29.
Δυστυχώς με την συγκεκριμένη, αν και φοβερά γαμισια για κανένα 6μηνο. Το τελείωσα καθώς δεν με άφηνε να τελειώσω στο στόμα της
Χα χα χα μήπως καλέ μου φίλε την έλεγαν Βασιλική???
 

Ουρσουλα

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2023
Μηνύματα
101
Like
146
Πόντοι
1
Δεν ειναι θέμα κόμης αλλά το πόσο απελευθερωμένες ειναι στο σεξ ..Και το 60 % παντρεμένες τον οποίων δεν τον έχουν δώσει ούτε στον άντρα τους...:hi:
Δεν έχει καμία σχέση η απελευθερώσει με τον κωλο ουτε φυσικα το μαλλί.σε κάποιες αρέσει κάποιες το ανέχονται κάποιες δεν θέλουν να το ακούσουν γιατι δεν τους προσφέρει καμία Ευχαρίστηση απλά τα πραγματα.
 
OP
OP
P

Papajohn13

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2014
Μηνύματα
23
Like
31
Πόντοι
0
Είναι αλήθεια αυτό που λέει ο captain,
Οι χειρότερες όμως είναι αυτές που ενώ θα δώσουν στην αρχή, μετά σιγά σιγά στο κόβουν.. μου έχει συμβεί αρκετές φορές, αλλά ποτέ με κοπέλα με κοντό μαλλί.
Για εμένα δεν υπάρχει μεγαλύτερη καυλα από τον σκίζω τον κωλο κάποιας γκόμενας.
 

xristospap

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
3.045
Like
9.233
Πόντοι
1.056
Δεν έχει καμία σχέση η απελευθερώσει με τον κωλο ουτε φυσικα το μαλλί.σε κάποιες αρέσει κάποιες το ανέχονται κάποιες δεν θέλουν να το ακούσουν γιατι δεν τους προσφέρει καμία Ευχαρίστηση απλά τα πραγματα.
Αυτή ειναι η γνώμη σου και καλός την εκφράζεις,,εξάλλου εδώ ο καθένας λέει τη γνώμη του και ειναι σεβαστή...Η δική μου εμπειρία ειναι αυτή που έγραψα .:hi:
 

Dimp107

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
361
Κριτικές
6
Like
672
Πόντοι
361
αν και δεν ειχα ποτε εμπειρια με κοντομαλλουσα, για καποιο λογο που δεν καταλαβαινω μου βγαζει ενα νοημα αυτο που λες...
 
Τελευταία τροποποίηση:

xristospap

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
3.045
Like
9.233
Πόντοι
1.056

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.687
Κριτικές
8
Like
9.271
Πόντοι
1.336
Με δυο πρωην μου δοκιμασαμε και δεν τους αρεσε, ομως συνεχισαμε και μεναμε μαζι τουλαχιστον 1 χρονο και ειμασταν κομπλε. Απο προσωπικη αποψη δεν ισχυει
 

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.687
Κριτικές
8
Like
9.271
Πόντοι
1.336
Δεν έχει καμία σχέση η απελευθερώσει με τον κωλο ουτε φυσικα το μαλλί.σε κάποιες αρέσει κάποιες το ανέχονται κάποιες δεν θέλουν να το ακούσουν γιατι δεν τους προσφέρει καμία Ευχαρίστηση απλά τα πραγματα.
Ετσι ακριβως
 

CaptainK

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.989
Κριτικές
3
Like
10.650
Πόντοι
2.536
Με δυο πρωην μου δοκιμασαμε και δεν τους αρεσε, ομως συνεχισαμε και μεναμε μαζι τουλαχιστον 1 χρονο και ειμασταν κομπλε. Απο προσωπικη αποψη δεν ισχυει
Μόνος σου τα λες. Όλες δίνουν αν σε γουστάρουν. Κάποιες πιο συχνά κάποιες πιο σπάνια. Αλλά όλες. Αν τώρα ζητά κανείς μόνο κώλο και δεν τιμά το μουνί, τότε θα υπάρξει πρόβλημα (και σωστά)
 

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.687
Κριτικές
8
Like
9.271
Πόντοι
1.336
Μόνος σου τα λες. Όλες δίνουν αν σε γουστάρουν. Κάποιες πιο συχνά κάποιες πιο σπάνια. Αλλά όλες. Αν τώρα ζητά κανείς μόνο κώλο και δεν τιμά το μουνί, τότε θα υπάρξει πρόβλημα (και σωστά)
Το γεγονος οτι πονουσαν σου περασε απο το μυαλο;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom