Νέα

Οι γκόμενες έχουν λυσσάξει για σπόνσορα τώρα με την κρίση!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Nearxos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 63K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.969
Κριτικές
1
Like
2.677
Πόντοι
606
γαμαει η συζητηση  :2funny:
 

dimchair

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2016
Μηνύματα
786
Like
1.171
Πόντοι
206
Έχει πολύ πλάκα το γεγονός ότι γυναίκες οι οποίες με περιφρονούσαν λόγω επαγγέλματος, προ κρίσης, τώρα με βλέπουν και ξερογλύφονται. Επειδή είμαι από επαρχιακή πόλη συναντώ συχνά πολλές πρώην ψηλομύτες που τώρα η μυτούλα τους τρώει χώμα.
Το ακόμα πιο αστείο είναι ότι ακόμα νομίζουν ότι θα βρουν τον πρίγκηπα, τον ξανθό, τον γαλανομάτη πάνω στο άλογό του!
Αλλά επειδή είναι ηλίθιες Ελεεινίδες δεν έχουν καταλάβει ότι οι σπόνσορες τελείωσαν!
Όταν θα βάλουν μυαλό να γίνουν σωστές γυναίκες, σαν τις Γιαπωνέζες (όπως ανέφερε ο φίλος πιο πριν), που θα μαγειρεύουν και θα καθαρίζουν  και θα κρατάνε ένα σπίτι σωστά, πολύ φοβάμαι ότι εμείς θα έχουμε γεράσει και θα έχουμε μια άσπρη γενειάδα μέχρι το πάτωμα....

Αυτές που ψάχνουν σπόνσορες, εισόδημα κλπ στην Ελλάδα του 2017 με μαθηματική ακρίβεια θα μείνουν με το μουνι  στο χέρι...  Εκτός από τις πυροβολημένες/καβαλημένες υπάρχουν και νορμαλ κοπελες(+εμφανίσισμες) διαθέσιμες.

Άσπρη γενειάδα μέχρι το πάτωμα θα αποκτήσεις αν είσαι μακάκας και ξερογλύφεσαι μολις εισαι με γκομενα ή γκρινιάζεις που δεν έχεις φερράρι για να γαμήσεις...


 

karamba

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2009
Μηνύματα
560
Like
12
Πόντοι
6
Αυτές που ψάχνουν σπόνσορες, εισόδημα κλπ στην Ελλάδα του 2017 με μαθηματική ακρίβεια θα μείνουν με το μουνι  στο χέρι...  Εκτός από τις πυροβολημένες/καβαλημένες υπάρχουν και νορμαλ κοπελες(+εμφανίσισμες) διαθέσιμες.

Άσπρη γενειάδα μέχρι το πάτωμα θα αποκτήσεις αν είσαι μακάκας και ξερογλύφεσαι μολις εισαι με γκομενα ή γκρινιάζεις που δεν έχεις φερράρι για να γαμήσεις...
φιλε μου επειδη δεν ειμαι πιτσιρικας σου υπογραφω οτι το 99% ειναι καβαλημενες κ το 1% -το καλο- ειναι παντρεμενες...
 

dimchair

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2016
Μηνύματα
786
Like
1.171
Πόντοι
206
φιλε μου επειδη δεν ειμαι πιτσιρικας σου υπογραφω οτι το 99% ειναι καβαλημενες κ το 1% -το καλο- ειναι παντρεμενες...


Μαλακίες. Αν ήταν έτσι το 1% του αντρικού πληθυσμού θα γαμούσε μόνο.  Δε λέω ότι δεν υπάρχουν μαλακισμένες αλλά έχω δει και γνωρίζω πολλά παραδειγμάτα που ακυρώνουν αυτό που γράφεις.


Γενικά αυτή η ισοπεδωτική ρητορική είναι για αυτούς που είτε δεν το έχουν καθόλου με τις γυναίκες είτε είναι σε επίπεδα δυσμορφίας σε εμφάνιση. Όλα τα υπόλοιπα είναι δικαιολογίες.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Μαλακίες. Αν ήταν έτσι το 1% του αντρικού πληθυσμού θα γαμούσε μόνο.  Δε λέω ότι δεν υπάρχουν μαλακισμένες αλλά έχω δει και γνωρίζω πολλά παραδειγμάτα που ακυρώνουν αυτό που γράφεις.


Γενικά αυτή η ισοπεδωτική ρητορική είναι για αυτούς που είτε δεν το έχουν καθόλου με τις γυναίκες είτε είναι σε επίπεδα δυσμορφίας σε εμφάνιση. Όλα τα υπόλοιπα είναι δικαιολογίες.

Εσυ τυπε εισαι ομορφος? Και γοητευεις τις ελεηνιδες?
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386

aaaa51

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2015
Μηνύματα
277
Κριτικές
4
Like
75
Πόντοι
1
ρε παιδια μην τρελαίνεστε.Στην Ελλαδα ουτε με Ferrari δε γαμας.Ενταξει δε λεω κοιτανε αλλα μεχρι εκει.Οι γυναικες από την κριση και μετα για έναν περιεργο λογο εχουν γινει αρκετα παραξενες και σφιχτες.Εχω παραδείγματα πολλα με τυπους που παραεχουν τον τροπο τους,αλλα καμμια δεν τους την πεφτει.Ενταξει θα μου πειτε ας κουνηθεί αυτος,απλα ολοι αυτοι με τα πολύ καλα αυτοκίνητα εχουν το σκεπτικο ας κουνηθεί αυτή,σιγα μην παω εγω,ειδικα δε αν είναι και ωραιοι.
 

Panos13

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.182
Like
192
Πόντοι
16
Μια χαρά γαμάνε αυτοί με τις Φεραρι, μην ανησυχείς....
 

aaaa51

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2015
Μηνύματα
277
Κριτικές
4
Like
75
Πόντοι
1
δε σου λεω ότι δε γαμανε.Δε γαμανε ευκολα,αυτο λεω.Αν εχει εμφανιση καποιος εννοείται ότι γαμαει.Δηλαδη,θελω να πω ότι δε θα γαμησει με τ αμαξι,ουτε θα του κουνηθεί καμμια επειδή οδηγαει Ferrari,porsche,mercedes-amg η κι εγω δεν ξερω τι άλλο.
 

aaaa51

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2015
Μηνύματα
277
Κριτικές
4
Like
75
Πόντοι
1
ας μην πλαθουν λοιπον καποιοι φαντασιώσεις ότι με σουπερκαρ θα γαμησουν.Με τα ψυχολογικα που κουβαλάνε ολοι πλεον θελει πολύ μπλα μπλα.
 

aaaa51

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2015
Μηνύματα
277
Κριτικές
4
Like
75
Πόντοι
1
καποτε-πριν καμια 10αρια χρονια-γινοντουσαν αυτά,πλεον γινονται 1 στις 1000
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom