Νέα

Οι φαντασιώσεις μας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tsiboukios
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 309
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206

Πραγματικά εμένα δεν μου έχει μείνει καμία φαντασίωση ανεκπλήρωτη πλέον!

(Εκτός από το να γαμήσω τη Μέγκαν Φοξ! Η Τζόλι έχει χαλάσει λίγο! Καλά η Μαντόνα είναι συνομήλική μου κωλόγρια.)

Η μόνη μου φαντασίωση είναι και σε 10 και σε 15 χρόνια να μπορώ να επαναλαμβάνω όσα έχω βιώσει στο σεξ μέχρι σήμερα... :( :(
 

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
8
Πόντοι
16
Πραγματικά εμένα δεν μου έχει μείνει καμία φαντασίωση ανεκπλήρωτη πλέον!

(Εκτός από το να γαμήσω τη Μέγκαν Φοξ! Η Τζόλι έχει χαλάσει λίγο! Καλά η Μαντόνα είναι συνομήλική μου κωλόγρια.)

Η μόνη μου φαντασίωση είναι και σε 10 και σε 15 χρόνια να μπορώ να επαναλαμβάνω όσα έχω βιώσει στο σεξ μέχρι σήμερα... :( :(
το ευχομαι ολοψυχα συμπαικτη... ;)
 

arcans72

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2009
Μηνύματα
962
Like
0
Πόντοι
6
καμια απο τις γκομενες του σαιτ θα μας πει καμια φαντασιωση τις? :think: :think: :think:
 

KOSTAS_23

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
841
Like
0
Πόντοι
6
Εμένα φαντασίωσή μου χρόνια ήταν να πηδάω παντρεμένη και να μπει ξαφνικά ο άντρας της με την καραμπίνα και τότε να του πω "Γιατί κάνεις έτσι;;;Για σένα δουλεύω!!!Κ΄νω χώρο για να μπεις!!!" :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
8
Πόντοι
16
γεια σου φίλε Τάσσο! :rockon: :rockon:

λοιπόν κι εμένα αυτή ήταν η φαντασίωσή μου επί χρόνια!

τελικά στην ταϊλάνδη το καλοκαίρι που πήγα, πήρα δύο μπεμπούλες  :tits: :tits: και μου το κάνανε!

φυσικά δεν ήξερα ότι ήταν αδερφές!  :uglystupid:

όταν το έμαθα την άλλη μέρα τρελάθηκα! έστω και κατα λάθος ένα μου όνειρο πραγματοποιήθηκε!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Πάντως φίλε στην Ολλανδία έχεις τη δυνατότητα να το κάνεις! Ίσως πολύ πιο εύκολα απ την Ελλαδίτσα! ;)


νάσαι καλά! :rockon:
ναι αλλαμαλλον δε ηταν ξανθουλες....παντως ελεγε
τεσπα στην ταυλανδη και σε μενα τυχαν κατι κουφα π.χ. ολοι φορτωναν τα μωρα απο ενα στριπ που ειχα παει ,και εγω φορτωσα την δασκαλα τους.... :2funny: :2funny: :2funny:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
απολυτε νομιζα θα ποσταρες πρωκτικο χωρις μερεντα και πιπα απο γκομενα με δοντια..... :rockon:
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Να χύσω τις βυζάρες της Χίλντας λέμε ρεεεεεεεεεε!!! :kissass2: :knockinb: :tits2:
 

Επισκέπτης
Λοιπόν..
Δεν είναι κάτι τρελό αλλά το έχω απωθημένο..
Να πάω σε μαγαζί με ρούχα με πολύ κόσμο τύπου πολυκατάστημα που ψωνίζουν γυναίκες κι άντρες.Να μπω στα δοκιμαστήρια και εκεί που γδύνομαι να δοκιμάσω ρούχα να μπεί καυλωμένος τυπάς 40άρης και να αρχίσει να με γλύφει στο όρθιο.Δεν θέλω να με γαμήσει εκεί.Θέλω το σκηνικό πιο βασανιστικό.Να παίξει τρελό χαμούρεμα,να του ξεκινησω πίπα αλλά να μην τον αφήσω να τελειώσει.Θα τον άφηνα να μπεί λίγο μέσα μου αλλά όχι κανονικό γαμήσι.Ίσα να πάρουμε μια γεύση.Μετα  να με πάει σε καυλοξενοδοχείο να γαμηθούμε μέχρι τελικής πτώσεως.Η διαδρομή μέχρι το χοτέλι θα ήταν βασανιστικότατη.Φυσικά στην φαντασίωση εννοείται οτι θα μου κάνει τα γούστα μου ΟΛΑ όμως..Και μόνο που το σκέφτομαι καυλώνω.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
να είμαι στη κουζίνα καρεκλωμένος περιμένοντας φαί(καγιανά συγκεκριμένα) απο την stefani bruni η οποία φοράει ένα μώβ ελεκτρίκ κορδόνι χωρίς στηθόδεσμο και ποδιά μαγειρικής η οποία θα καλύπτει ελαφρώς το μισό κωλαράκι ώστε να κρύβει αρκετά απο το κωλοημισφαίριο.Ξαφνικά μπαίνει μέσα στη κουζίνα η pamela prati με μαύρα εσώρουχα και σιθρού ριχτή κομπινεζούχα ρόμπα όλο σκέρτσο και καύλα δοκιμάζοντας απο τα καγιανά της bruni βάζοντας το μεσαίο δάχτυλο στο τηγάνι μέσα και μετά στο στόμα της κοιτάζοντας με στα μάτια την ωρα που βάζει το δάκτυλο στο στόμα.Είναι η αδερφή της stefani.Η STEFANI δεν έχει καταλάβει τον ρόλο της αδερφή της η οποία έκμεταλλευόμενη την προσοχή της stefani στα καγιανά και όντας πλάτη μου,φέρνει τη πατούσα της προς το καυλί μου και μου το ακουμπά ίσα ίσα για να μου εκτοξεύσει την καύλα μου.Την ίδια στιμή γυρνάει απότομα και με αρκετή δόση θράσους και μου κλείνει το μάτι ανοίγοντας το στόμα της σαν να ήθελε να πνίξει τον λούτσο γκονζάλες μου μέσα σε αυτό,να το πλημμυρίσει με τα στοματικά υγρά της,να τον ποτίσει με την καυλοσύνη της και να αρπάξει όσα εκρού υγρά της αναλογούν.Έπειτα από λίγο η στεφανι τελειώνει αυτά τα γαμημένα καγιανά με τη χωριάτικη(χωρίς κάπαρη η μαλάκω την έφτιαξε,αφήστε που έβαλε ξύδι πάρος αντί για μπαλσάμικο..για αυτό και εγώ μετά της έριξα το τηγάνι στην ουροδόχο κύστη)και σερβίρει στο τραπέζι σε 4 πιάτα....αναρωτιέμαι και εγώ..."γιατί μωρό μου 4 πιάτα?ποιόν άλλο περιμένουμε?"..και η απάντησή της εξαιρετικά καυλωτική...."κανέναν μωρό μου,απλά σήμερα για να έχεις δυνάμεις πρέπει να φάς για 2 άτομα...γιατί εγώ και η αδερφή μου θα σου ξεσκίσουμε το καυλί...θα στο γλύψουμε μέχρι θανάτου θες δε θές γαμιολόπουστα".Εγώ εκείνη τη στιγμή σάστισα,αλλά και καύλωσα τρομερά σε σημείο που έριξα τη καρέκλα -όταν σηκώθηκα λίγο για να βολευτώ-με το όρθιο καυλί μου που είχε πάρει κάθετη ρότα στη γεωμετρία του δωματίου :uglystupid:(τί λέω ο πούστης? :2funny:).Μετά όπως καταλαβαίνετε έχυσα τα πρώτα φθινοπωρινά πρωτοφλόκια μου και συνέχισα το όνειρό μου...
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Λοιπόν..
Δεν είναι κάτι τρελό αλλά το έχω απωθημένο..
Να πάω σε μαγαζί με ρούχα με πολύ κόσμο τύπου πολυκατάστημα που ψωνίζουν γυναίκες κι άντρες.Να μπω στα δοκιμαστήρια και εκεί που γδύνομαι να δοκιμάσω ρούχα να μπεί καυλωμένος τυπάς 40άρης και να αρχίσει να με γλύφει στο όρθιο.Δεν θέλω να με γαμήσει εκεί.Θέλω το σκηνικό πιο βασανιστικό.Να παίξει τρελό χαμούρεμα,να του ξεκινησω πίπα αλλά να μην τον αφήσω να τελειώσει.Θα τον άφηνα να μπεί λίγο μέσα μου αλλά όχι κανονικό γαμήσι.Ίσα να πάρουμε μια γεύση.Μετα  να με πάει σε καυλοξενοδοχείο να γαμηθούμε μέχρι τελικής πτώσεως.Η διαδρομή μέχρι το χοτέλι θα ήταν βασανιστικότατη.Φυσικά στην φαντασίωση εννοείται οτι θα μου κάνει τα γούστα μου ΟΛΑ όμως..Και μόνο που το σκέφτομαι καυλώνω.

ε...ρε...αγαμία... :fuck2:
 

arcans72

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2009
Μηνύματα
962
Like
0
Πόντοι
6
εμενα η δικια μου ειναι να με κλεισουν στο σπιτι που ειναι τα πουτανακια απο το next to model,για 2 μερες,και αφου τα γαμησω ολα,το τελευταιο διωρο να κλεισει με τσιμπουκωματα,το τζενακι,και την βικη μαζι. :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:


το φωτογραφο,και το σχεδιαστη τους δινω σε οποιο συναγωνιστη ενδιαφερετε για το συγκεκριμενο ειδος.

αααα και δωρο ο ακροβατης μαζι με τον κομμωτη. :2funny: :2funny: :2funny:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
μπαινω σε μπουρδελο και η πουτανα με κερναει φουλ προγραμμα....η τσατσα ειναι μια μουναρα και το παμε για τριο και λεσβιακο αφου κλειδωσουμε πορτες και διωξουμε ολους τους συναγωνιστες κλωτσηδον....η τσατσα δινει και κουλουρι....τις χυνω στο στομα και τα καταπινουν....φευγω και εχω ακομη καυλες να συνεχισω σε αλλο μπουρδελο...τζαμπα παντα εννοειται
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
εμενα η δικια μου ειναι να με κλεισουν στο σπιτι που ειναι τα πουτανακια απο το next to model,για 2 μερες,και αφου τα γαμησω ολα,το τελευταιο διωρο να κλεισει με τσιμπουκωματα,το τζενακι,και την βικη μαζι. :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Σιγά τα χρέπια ρε. Περίμενα να'λεγες τα Κολομβιανά θεόμουνα και ξέπεσες σε δαύτες; Κι η Καταλίνα μπροστά τους τούμπανο είναι. Ήμαρτον τύπε. :headbang:
 

arcans72

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2009
Μηνύματα
962
Like
0
Πόντοι
6
Λοιπόν..
Δεν είναι κάτι τρελό αλλά το έχω απωθημένο..
Να πάω σε μαγαζί με ρούχα με πολύ κόσμο τύπου πολυκατάστημα που ψωνίζουν γυναίκες κι άντρες.Να μπω στα δοκιμαστήρια και εκεί που γδύνομαι να δοκιμάσω ρούχα να μπεί καυλωμένος τυπάς 40άρης και να αρχίσει να με γλύφει στο όρθιο.Δεν θέλω να με γαμήσει εκεί.Θέλω το σκηνικό πιο βασανιστικό.Να παίξει τρελό χαμούρεμα,να του ξεκινησω πίπα αλλά να μην τον αφήσω να τελειώσει.Θα τον άφηνα να μπεί λίγο μέσα μου αλλά όχι κανονικό γαμήσι.Ίσα να πάρουμε μια γεύση.Μετα  να με πάει σε καυλοξενοδοχείο να γαμηθούμε μέχρι τελικής πτώσεως.Η διαδρομή μέχρι το χοτέλι θα ήταν βασανιστικότατη.Φυσικά στην φαντασίωση εννοείται οτι θα μου κάνει τα γούστα μου ΟΛΑ όμως..Και μόνο που το σκέφτομαι καυλώνω.
αυτο ειναι σεναριο για τσοντα ρε φιλεναδα,και εχει και πολλα εξωτερικα γυρισματα.
κοβετε λογω ακριβου μπατζετ. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
αυτο ειναι σεναριο για τσοντα ρε φιλεναδα,και εχει και πολλα εξωτερικα γυρισματα.
κοβετε λογω ακριβου μπατζετ. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ας το παει στην βαρδαρης φιλμς τυπε
μπορει να το κανουν ταινεια :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom