Νέα

Οι φαντασιώσεις μας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tsiboukios
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 309
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
ξεχνάς αρκανς ξεχνάς, βρήκα το άλλο θρεντ κι έχεις γράψει κι εσύ εκεί ρε  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.882
Κριτικές
384
Like
5.628
Πόντοι
11.585
Μετα το 1.30min η τελεια φαντασειωση μου....


...και μετα να ξυπνησω.!!!
 

tim123

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
42
Like
2
Πόντοι
0
φαντασιωση μου να πηδηξω την Lisa ann το πιο γαματο Milf που υπαρχει!  :rockon: 

να φοραει πεδιλα με 12ποντο τακουνι ή εναλλακτικα γοβες και εννοειται fishnets και να εχω ενα σταντ να τη βαλω να στησει την κωλαρα της.
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.251
Κριτικές
3
Like
1.423
Πόντοι
566
να είμαι στη κουζίνα καρεκλωμένος περιμένοντας φαί(καγιανά συγκεκριμένα) απο την stefani bruni η οποία φοράει ένα μώβ ελεκτρίκ κορδόνι χωρίς στηθόδεσμο και ποδιά μαγειρικής η οποία θα καλύπτει ελαφρώς το μισό κωλαράκι ώστε να κρύβει αρκετά απο το κωλοημισφαίριο.Ξαφνικά μπαίνει μέσα στη κουζίνα η pamela prati με μαύρα εσώρουχα και σιθρού ριχτή κομπινεζούχα ρόμπα όλο σκέρτσο και καύλα δοκιμάζοντας απο τα καγιανά της bruni βάζοντας το μεσαίο δάχτυλο στο τηγάνι μέσα και μετά στο στόμα της κοιτάζοντας με στα μάτια την ωρα που βάζει το δάκτυλο στο στόμα.Είναι η αδερφή της stefani.Η STEFANI δεν έχει καταλάβει τον ρόλο της αδερφή της η οποία έκμεταλλευόμενη την προσοχή της stefani στα καγιανά και όντας πλάτη μου,φέρνει τη πατούσα της προς το καυλί μου και μου το ακουμπά ίσα ίσα για να μου εκτοξεύσει την καύλα μου.Την ίδια στιμή γυρνάει απότομα και με αρκετή δόση θράσους και μου κλείνει το μάτι ανοίγοντας το στόμα της σαν να ήθελε να πνίξει τον λούτσο γκονζάλες μου μέσα σε αυτό,να το πλημμυρίσει με τα στοματικά υγρά της,να τον ποτίσει με την καυλοσύνη της και να αρπάξει όσα εκρού υγρά της αναλογούν.Έπειτα από λίγο η στεφανι τελειώνει αυτά τα γαμημένα καγιανά με τη χωριάτικη(χωρίς κάπαρη η μαλάκω την έφτιαξε,αφήστε που έβαλε ξύδι πάρος αντί για μπαλσάμικο..για αυτό και εγώ μετά της έριξα το τηγάνι στην ουροδόχο κύστη)και σερβίρει στο τραπέζι σε 4 πιάτα....αναρωτιέμαι και εγώ..."γιατί μωρό μου 4 πιάτα?ποιόν άλλο περιμένουμε?"..και η απάντησή της εξαιρετικά καυλωτική...."κανέναν μωρό μου,απλά σήμερα για να έχεις δυνάμεις πρέπει να φάς για 2 άτομα...γιατί εγώ και η αδερφή μου θα σου ξεσκίσουμε το καυλί...θα στο γλύψουμε μέχρι θανάτου θες δε θές γαμιολόπουστα".Εγώ εκείνη τη στιγμή σάστισα,αλλά και καύλωσα τρομερά σε σημείο που έριξα τη καρέκλα -όταν σηκώθηκα λίγο για να βολευτώ-με το όρθιο καυλί μου που είχε πάρει κάθετη ρότα στη γεωμετρία του δωματίου :uglystupid:(τί λέω ο πούστης? :2funny:).Μετά όπως καταλαβαίνετε έχυσα τα πρώτα φθινοπωρινά πρωτοφλόκια μου και συνέχισα το όνειρό μου...

....φοβερή ιστορία :rockon: :rockon: :rockon:

....τον καγιανά τον έφαγες ??? :2funny: 
 

Mantw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.055
Like
1.881
Πόντοι
216
Ήθελα να ξεκινήσω ένα νήμα αλλά βλέπω Πώς το θέμα ήδη υπάρχει. Οπότε συνεχίζω εδώ...
Φτιάχνομαι αμέσως με το που δω άντρα να φοράει στολή εργασίας.

Τελευταία αντιλαμβάνομαι πως το μυαλό μου κυριεύει μόνο μια φαντασίωση. Έχω παρατηρήσει ότι με προσελκύουν τα αρσενικά που φορούν φόρμες εργασίας - υδραυλικοί, ηλεκτρολόγοι,μηχανικοί αυτοκινήτων κτλπ...



Φαντασιωνομαι έναν ψηλό άντρα να φοράει την στολή πάνω στο γυμνό του σώμα υποθετικά. Σκέφτομαι να του βγάζω τις τιράντες...Να κατεβάζω το φερμουάρ σιγά σιγά και ναααα.. ..αποκαλύπτεται το γυμνό γεροδεμένο κορμί του. Τραβάω ακόμη πιο κάτω και ναααα...απελευθερώνεται ο "βραχίονας του γερανού " ( γιατί είμαι βαρύ φορτίο) με αντίβαρο τα αρχίδια υπερφορτωμένα με σπέρμα.... ααααχχ!!!
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Ήθελα να ξεκινήσω ένα νήμα αλλά βλέπω Πώς το θέμα ήδη υπάρχει. Οπότε συνεχίζω εδώ...
Φτιάχνομαι αμέσως με το που δω άντρα να φοράει στολή εργασίας.

Τελευταία αντιλαμβάνομαι πως το μυαλό μου κυριεύει μόνο μια φαντασίωση. Έχω παρατηρήσει ότι με προσελκύουν τα αρσενικά που φορούν φόρμες εργασίας - υδραυλικοί, ηλεκτρολόγοι,μηχανικοί αυτοκινήτων κτλπ...



Φαντασιωνομαι έναν ψηλό άντρα να φοράει την στολή πάνω στο γυμνό του σώμα υποθετικά. Σκέφτομαι να του βγάζω τις τιράντες...Να κατεβάζω το φερμουάρ σιγά σιγά και ναααα.. ..αποκαλύπτεται το γυμνό γεροδεμένο κορμί του. Τραβάω ακόμη πιο κάτω και ναααα...απελευθερώνεται ο "βραχίονας του γερανού " ( γιατί είμαι βαρύ φορτίο) με αντίβαρο τα αρχίδια υπερφορτωμένα με σπέρμα.... ααααχχ!!!
Κάτι αντίστοιχο νομίζω συμβαίνει και με τον άντρα,όταν φαντασιώνεται την γυναίκα ως νοσοκόμα,αστυνομικό κλπ.
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.570
Κριτικές
31
Like
13.155
Πόντοι
5.097
μαντω εχω ολο το πακετο φορμες σε ολους τουςχρωματισμους κοκκινες πρασινες μπλε και λευκες βρισκω αν γουσταρεις και εργαλειοθηκη και ηλεκτρικα εργαλεια μπαταριας και ρευματος. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Φαντασιωνομαι έναν ψηλό άντρα να φοράει την στολή πάνω στο γυμνό του σώμα υποθετικά. Σκέφτομαι να του βγάζω τις τιράντες...Να κατεβάζω το φερμουάρ σιγά σιγά και ναααα.. ..αποκαλύπτεται το γυμνό γεροδεμένο κορμί του. Τραβάω ακόμη πιο κάτω και ναααα...απελευθερώνεται ο "βραχίονας του γερανού " ( γιατί είμαι βαρύ φορτίο) με αντίβαρο τα αρχίδια υπερφορτωμένα με σπέρμα.... ααααχχ!!!
Πληρώ όλες τις προδιαγραφές της φαντασίωσης σου αλλά δυστυχώς δεν έχω τιράντες, ατυχησες
 
  • Λύπη
Αντιδράσεις: Mantw

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.570
Κριτικές
31
Like
13.155
Πόντοι
5.097

Mantw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.055
Like
1.881
Πόντοι
216
Πληρώ όλες τις προδιαγραφές της φαντασίωσης σου αλλά δυστυχώς δεν έχω τιράντες, ατυχησες
Αν δεν έχεις τιράντες,
Πληρώ όλες τις προδιαγραφές της φαντασίωσης σου αλλά δυστυχώς δεν έχω τιράντες, ατυχησες
Είναι το πιο κρίσιμο σημείο. Άρα δεν πλήρεις τις προδιαγραφές
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom