Νέα

Οι φαντασιώσεις μας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tsiboukios
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 309
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Μονο που εκεινος το εκανε και πραξη ο πουστης!!!  :headbang:

Και με ΠΟΙΑ το έκανε!! Διότι μία είναι η Κιμ...  :boobies: :boobies: :boobies:


Επίσης εγώ θέλω μία φορά στη ζωή μου να γλείψω ένα γλειφιτζούρι όπως η Εμανουέλα σε ένα από τα "Εμανουέλα", δε θυμάμαι σε ποιο, αλλά το γλειφιτζούρι ήταν μακρύ και έκανε ζιγκ ζαγκ, δεν ήταν ίσιο...  :grin:
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
26
Πόντοι
66
Και με ΠΟΙΑ το έκανε!! Διότι μία είναι η Κιμ...  :boobies: :boobies: :boobies:

Για ΄μένα, αυτή είναι η Κίμ. :smitten:

1022_kim_kardashian_birthday_00.jpg

45863bigkim6122663lo15dkn4.jpg
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Εγω παλι θα ηθελα να αλειψω την αλλη απο πανω μεχρι κατω με σοκολατα και σαντιγυ και σιροπι βυσσινο και να αρχισω ενα ανελεητο γλυψημο!  :rockon: :rockon: :rockon:

ΚΑΙ σοκολάτα ΚΑΙ σαντιγί ΚΑΙ σιρόπι; Θα λιγωθείς καλέ...  :P
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
26
Πόντοι
66
Χριστε μου, τι ειναι αυτο ρε παιδι μου? Ο ΜΟΥΝΑΡΟΣ. Πως την λενε? ειναι επωνυμη? Μηπως εχεις και τηλεφωνο?

Το ξέρω τύπε μου.
Είναι η Kim Kardashian
Τηλέφωνο δε μπορώ να δώσω, δεν είναι σωστό για την κοπέλα.
Για αρχή, ψάξε την amateur τσόντα της με έναν γκόμενό της.
Δεν είναι κάτι το τρελό αλλά το παλεύει. :rockon:

MTS2_SimzLover08_675436_KimKardashian.jpg
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Χριστε μου, τι ειναι αυτο ρε παιδι μου? Ο ΜΟΥΝΑΡΟΣ. Πως την λενε? ειναι επωνυμη? Μηπως εχεις και τηλεφωνο?
ελα ρε την κιμ δεν ξερεις?
γνωστη πιπετα
το πρωτο τσιμπουκι της αρμενιας
number one
δεν υπαρχει δευτερο
:2funny:
 

mathima solfez

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
581
Like
39
Πόντοι
6
ελα ρε την κιμ δεν ξερεις?
γνωστη πιπετα
το πρωτο τσιμπουκι της αρμενιας
number one
δεν υπαρχει δευτερο
:2funny:

Καπου την ειχε παρει το ματι μου στους ωραιους κολους μαζι με την JLo (Jennifer Lopez), αλλα εκει δεν μου γυαλισε οπως εδω.
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Καθηγήτρια ή δικηγόρος, γενικά μιλφ να είναι, με γυαλάκια, βυζάρες και ψηλοτάκουνα!
Αυτά τα ολίγα... ευχαριστώ.....
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Καπου την ειχε παρει το ματι μου στους ωραιους κολους μαζι με την JLo (Jennifer Lopez), αλλα εκει δεν μου γυαλισε οπως εδω.
εχει αδυναμια στους large τυπους ;)
το πιασες μεγαλε μεγαλε εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε :2funny:
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Ααα, εγώ έχω φαντασίωση που παραλίγο να εκπληρωθεί αλλά μας έφαγαν οι άτιμες οι συγκυρίες...
Ήμουν στο Παρίσι και έκανα τσιγαράκι έξω από το χόστελ μου, όταν βλέπω να βγαίνει ένας. Συστηνόμαστε, μου λέει πάμε βόλτα; Πάμε λέω. Αφού αρχίσαμε τα κρασιά και τα πίτσι-πίτσι και μας έδιωξαν από τρία μπαρ γιατί έκλειναν θυμήθηκα την φαντασίωσή μου από καιρό!! Να περπατήσω δίπλα στο Σηκουάνα με γκόμενο!! Χουάου λέω, αυτό είναι, δις ιζ δε νάιτ, και άρχισα να τον σέρνω την άμοιρο για ώρες ψάχνοντας το γαμημένο το Σηκουάνα.
Όμως αλίμονο, θες το στραβό το ριζικό μας, θες το κρασί, θες που πόνεσαν τα πόδια μας μετά από τρεις ώρες τρεχάλας, δεν τον βρήκαμε ποτέ  >:(
Σκατά σκατά σκατά, πάει η φαντασίωση  >:( >:( >:(
 

analprison

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2008
Μηνύματα
2.221
Κριτικές
15
Like
3
Πόντοι
616
Ααα, εγώ έχω φαντασίωση που παραλίγο να εκπληρωθεί αλλά μας έφαγαν οι άτιμες οι συγκυρίες...
Ήμουν στο Παρίσι και έκανα τσιγαράκι έξω από το χόστελ μου, όταν βλέπω να βγαίνει ένας. Συστηνόμαστε, μου λέει πάμε βόλτα; Πάμε λέω. Αφού αρχίσαμε τα κρασιά και τα πίτσι-πίτσι και μας έδιωξαν από τρία μπαρ γιατί έκλειναν θυμήθηκα την φαντασίωσή μου από καιρό!! Να περπατήσω δίπλα στο Σηκουάνα με γκόμενο!! Χουάου λέω, αυτό είναι, δις ιζ δε νάιτ, και άρχισα να τον σέρνω την άμοιρο για ώρες ψάχνοντας το γαμημένο το Σηκουάνα.
Όμως αλίμονο, θες το στραβό το ριζικό μας, θες το κρασί, θες που πόνεσαν τα πόδια μας μετά από τρεις ώρες τρεχάλας, δεν τον βρήκαμε ποτέ  >:(
Σκατά σκατά σκατά, πάει η φαντασίωση  >:( >:( >:(


ναι ολα ωραια.τελικα στον εβαλε??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom