Νέα

"Οι Ελληνίδες πηδιούνται για μια τυρόπιτα" και άλλες ιστορίες γι' αγρίους

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Gunnar
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 294
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

parr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
510
Κριτικές
13
Like
15
Πόντοι
236
Πείτε αυτουνού που έκανε την έρευνα του παλιομαλακα να του δώσουμε ένα ταψί τυροπιτες ένα ταψί ζαμπονοτυροπιτες ένα ταψί σπανακοπιτες και ότι άλλο σφολιατοειδη θελει και να τον αμολησουμε στο κέντρο της Αθήνας να δούμε πόσες θα γαμησει. .αν δε γαμησει θα του βάλουμε τα ταψιά με τα σφολιατοειδη στην κωλαρα του...του αρχιδιου πάνε να ξεφτιλίσουν κάθε αξιοπρέπεια που έχει απομείνει στον ελληνικό λαό. .
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.287
Κριτικές
11
Like
283
Πόντοι
1.520
Πείτε αυτουνού που έκανε την έρευνα του παλιομαλακα να του δώσουμε ένα ταψί τυροπιτες ένα ταψί ζαμπονοτυροπιτες ένα ταψί σπανακοπιτες και ότι άλλο σφολιατοειδη θελει και να τον αμολησουμε στο κέντρο της Αθήνας να δούμε πόσες θα γαμησει. .αν δε γαμησει θα του βάλουμε τα ταψιά με τα σφολιατοειδη στην κωλαρα του...του αρχιδιου πάνε να ξεφτιλίσουν κάθε αξιοπρέπεια που έχει απομείνει στον ελληνικό λαό. .
Μάγκες το αρθρο το εχει γραψει ελλεηνίδα,η αγαμία τις εχει χτυπήσει στο κεφάλι,το αρθρο ειναι προσκλητηριο μπας και τσιμπησει κανας μαλακας απ' έξω για να τις γαμήσει...αδερφια νικήσαμε!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :orchestra:
 

Traveller 2

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
2.020
Like
153
Πόντοι
16
Σίγουρα το άρθρο είναι εντελώς εκτός πραγματικότητας!  :s&m_3: :s&m_3:
 

lexritis

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2015
Μηνύματα
987
Κριτικές
2
Like
484
Πόντοι
26
Μάγκες το αρθρο το εχει γραψει ελλεηνίδα,η αγαμία τις εχει χτυπήσει στο κεφάλι,το αρθρο ειναι προσκλητηριο μπας και τσιμπησει κανας μαλακας απ' έξω για να τις γαμήσει...αδερφια νικήσαμε!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :orchestra:


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Slavyanka Delicatessen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2013
Μηνύματα
10.012
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
166
μπορει να διαβασαν εκεινο το θρεντ που ειχε ανοιξει ενας εδώ και ελεγε ότι πηρε σε μια πρεζου μια τυροπιτα στα εξαρχεια και την πηδηξε
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
Να βαλω κι εγώ ενα ερώτημα στην παρέα;Τις προάλλες βγηκε ενα δημοσίευμα που έλεγε οτι μια άνεργη μητέρα,εξέδιδε την 12χρονη κορη της σε εναν παπα και ενα συνταξιούχο 68 χρονών νομιζω.Τις ρίξανε 100.000 προστιμο και καμμια 20ρια χρόνια φυλακή.Για τους "πελάτες" δεν αναφερει τιποτα το δημοσίευμα.
Αλλη περιπτωση στην Καρπαθο εξέδιδαν μια 15 χρονη ουγγαρέζα και την είχε περασει το μισό νησί.Τι λέτε,σε αυτές τις περιπτώσεις,πρέπει να διώκεται ο πελάτης ή ειναι δικαιωμα του 12 χρονου και του 15 χρονου,όπως λεει και ο ΟΗΕς να αυτοδιαθέτετε????????

Aν αληθεύουν, τότε δεν είναι πελάτες αλλά παιδεραστές.
Δεν τίθεται ερώτημα για την τύχη των παιδεραστών :priest:
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
για τον Σειραγακη ομως  που έιχε ξεσκισει  70- 80  αγορακια βγαινουν τα καλοπαιδα και λένε πως δεν ειναι παιδεραστης αλλα΄ομοφυλοφιλος κλπ….  Χμμ..  καλά .. :)
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
62
Πόντοι
166
για τον Σειραγακη ομως  που έιχε ξεσκισει   70- 80  αγορακια βγαινουν τα καλοπαιδα και λένε πως δεν ειναι παιδεραστης αλλα΄ομοφυλοφιλος κλπ….  Χμμ..   καλά .. :)


gia pes type
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
Προκλητικός ο παιδεραστής του Ρεθύμνου: Είμαι πολιτικός κρατούμενος, διώκομαι για τις ιδέες μου

Πηγή: Προκλητικός ο παιδεραστής του Ρεθύμνου: Είμαι πολιτικός κρατούμενος, διώκομαι για τις ιδέες μου | iefimerida.gr
 

Pecados

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2015
Μηνύματα
3.780
Like
137
Πόντοι
16
Σε αυτό το κωλοχώρι ότι δηλώσεις είσαι τελικά  :jerking:
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.399
Κριτικές
508
Like
68.663
Πόντοι
41.129
ετοιμαστείτε τα πιρφορια να βαλετε βαθια το χερι στην τσεπη από δω και περα για να γαμησετε "τσαμπα", με δειπνο στο χιλτον ισως πιασετε λιγο μπουτακι  :2funny:
 

Pecados

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2015
Μηνύματα
3.780
Like
137
Πόντοι
16
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

12316351_991229474283482_301940413837499755_n.jpg
 

CRYPTON X

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2015
Μηνύματα
285
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
1
εγω την γυναικα μου την γνωρισα αφου κάθε πρωι ερχοταν και επαιρνε φρεσκο κουλουρι από μενα, το πρωτο μας ραντεβού δεν αργησε που βεβαια οδηγησε και σε γαμο
 

Pecados

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2015
Μηνύματα
3.780
Like
137
Πόντοι
16
εγω την γυναικα μου την γνωρισα αφου κάθε πρωι ερχοταν και επαιρνε φρεσκο κουλουρι από μενα, το πρωτο μας ραντεβού δεν αργησε που βεβαια οδηγησε και σε γαμο

Και τελικά την κατάφερες και την...κουλούριασες ρε αθεόφοβε ε;  :2funny:
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
Αρχιδιές Παρασκευούλα μου. Δεν τον ξέρω τον καθηγητή Λάζο, αλλά όσο μαλάκας και να είναι δεν θα μπορούσε να πει τέτοιες αρλούμπες. Χθές βγήκε και το διέψευσε.  Σας το ξανάπα. Πρέπει να βρεθεί κάποιος και να κάνει σαν τυρόπιτα το κωλαράκι αυτής της Καρασάββα.
 

txar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
4.209
Κριτικές
3
Like
1.677
Πόντοι
496
Μάγκες το αρθρο το εχει γραψει ελλεηνίδα,η αγαμία τις εχει χτυπήσει στο κεφάλι,το αρθρο ειναι προσκλητηριο μπας και τσιμπησει κανας μαλακας απ' έξω για να τις γαμήσει...αδερφια νικήσαμε!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :orchestra:

:2funny: :orchestra: :2funny:
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
191
Πόντοι
1.390
Μάγκες το αρθρο το εχει γραψει ελλεηνίδα,η αγαμία τις εχει χτυπήσει στο κεφάλι,το αρθρο ειναι προσκλητηριο μπας και τσιμπησει κανας μαλακας απ' έξω για να τις γαμήσει...αδερφια νικήσαμε!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :orchestra:

:S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S

5a74a13b0a88b24f9b28f4fd2cdd0dd5.jpg


URL]]
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.572
Πόντοι
1.796
μουφα το θεμα ρε ο ιδιος ειπε οτι ποτε δεν εδωσε στοιχεια
ηθελα να ξερα ποιοι τα γραφουνε
καταλαβαινεις οτι το αρθρο ειναι μουφα οταν λεει οτι το σεξ προ κρισης κοστιζε 50για μια ωρα και τωρα λεει πολλες το εχουν ριξει στα 2ευρω το μισαωρο :new_shocked: :new_shocked: εξωφρενικα πραματα λενε οι πουθεναδες
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.287
Κριτικές
11
Like
283
Πόντοι
1.520
Aν αληθεύουν, τότε δεν είναι πελάτες αλλά παιδεραστές.
Δεν τίθεται ερώτημα για την τύχη των παιδεραστών :priest:
Κι όμως και στις δυο περιπτωσεις κανενας πελατης δεν διώχθηκε.Τον τραγόπαπα ουτε καν τον ξούρισαν...κι αν δηλώσουν οτι ειναι παιδεραστες κι εχουν ψυχολογικα προβλήματα,ο καινουριος νομος λεει οτι δικαιουνται κι επίδομα ψυχικά νοσούντων.Στη δευτερη περίπτωση της 15 χρονης,ο νομος λεει οτι μολις κλεισει τα 15 εχει το δικαιωμα της αυτοδιαθεσης αρα δεν ειναι θυμα εξαναγκασμού.Ελλάδα η χωρα του μελλοντος,οσοι νόμοι,άλλα τοσα παραθυρακια αν εχεις φραγκα για να την σκαπουλάρης.
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.287
Κριτικές
11
Like
283
Πόντοι
1.520
Προκλητικός ο παιδεραστής του Ρεθύμνου: Είμαι πολιτικός κρατούμενος, διώκομαι για τις ιδέες μου

Πηγή: Προκλητικός ο παιδεραστής του Ρεθύμνου: Είμαι πολιτικός κρατούμενος, διώκομαι για τις ιδέες μου | iefimerida.gr
Τι λέει ρε το μουνί,τι σχεση εχει η μανιοκαταθλιψη με την παιδεραστία,ειναι σαν να ιχυριζεσαι οτι διωκεσαι αδικα οταν εχεις δολοφονησει καποιον και εισαι ταυτοχρονα φυματικός.Του μαλάκα του ψυχιατρου να του παρουν την αδεια,και τον ξεκολιαρη στα γκουλανγκ να σπαει πετρες με την κεφαλα του ισοβια.Ετσι θα γιατρευτει κιόλας...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom