Νέα

Οι Ελληνίδες πάνε με μαύρους και το αντίστροφο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Loykios
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 440K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.994
Κριτικές
8
Like
34.040
Πόντοι
6.536
μαγκας ηταν ο πικερ,ο στοχος των αντρων θα επρεπε να ειναι να γαμανε σε ιεροδουλες και να εχουν γραμμενες τις εξω,αμα σκεφτονταν ολοι οπως εγω δε θα υπηρχε ντιβα εξω με παλιοχαρακτηρα,οι σκατομουνοδουλοι τις χαλανε δλδ η ντροπη του αντρικου φυλλου.
Συνέχισε....
Σε ακούμε μαν με προσοχή....

:coffee:
 

Rdeliaris23

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2022
Μηνύματα
272
Κριτικές
6
Like
353
Πόντοι
21
δίκιο έχεις και εγώ αυτής της λογικής είμαι αλλά ξέρεις ότι πολλοί δεν πάνε στις ιερόδουλες και προτιμούν να μείνουν αγάμητοι για χρόνια
το ξερω αυτοι ειναι ντροπη του αντρικου φυλλου,οι ιεροδουλες ειναι χρησιμες γιατι εκτος το οτι μας δινουν ηδονη μας κανουν και ανεξαρτητους απο τις κωλοελληνιδες δλδ οχι μουνοδουλους που ειναι η μεγιστη καταντια.
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Μαρεσει που ο Έλληνας είναι προοδευτικός όταν δεν πρόκειται για τα παιδιά του.

Λες και στη δυτική Ευρώπη οι μαύροι είναι στελέχη επιχειρήσεων,μεγαλοδικηγόροι ,επιχειρηματίες κλπ.

Όσο για τις γυναίκες,είναι στη φύση τους να κάνουν ηλίθιες επιλογές και μετά κάποιοι ηλίθιοι να τις σώζουν.
Oι περισσότεροι προοδευτικοί μάλιστα δεν έχουν καν παιδιά, αλλά έχουν άποψη για το πως πρέπει να ζήσουν τα παιδιά των άλλων.

Υποκριτές και ψευτοευαίσθητοι..
Το έχω γράψει ξανά..
Η άλλη η ιδιοκτητρια ξενοδοχείου που ήταν refugees welcome μέχρι φυσικά να της κάνουν κατάληψη το ξενοδοχείο
και μετά να τους κράζει στα κανάλια :2funny:
Άπειρα τα παραδείγματα ανά την υφήλιο..

Οι γυναίκες δεν θα έπρεπε να έχουν λόγο στα κέντρα αποφάσεων, γιατί λειτουργούν με ηλίθιους συναισθηματισμούς.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Νύφες μπορεί,γαμπρό όχι....

:tooth:
Γιατί ρε τύπε, μπορεί να αγόρια σου όταν μεγαλώσουν να γουστάρουν κανάν Χασάν.
Δεν πιστεύω να έχεις πρόβλημα με αυτό.
Δεν πιστεύω να είσαι κανένας οπισθοδρομικός.
E, τύπε μου;
 

Rdeliaris23

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2022
Μηνύματα
272
Κριτικές
6
Like
353
Πόντοι
21
στο μουνι τους οχι στο γκωλο σου,δηλαδη δε θα κανεις σχεση με ελληνιδα για αυτο και θα μεινεις στις πουτανες?πολυ ανασφαλεια δερνει καποιους εδω μεσα
ποιον κωλο μου ρε μαν?αμα θελεις εσυ να γαμηθεις με τετοιους πηγαινε μη βαζεις αυτη σου τη επιθυμια οτι τη θελουν και αλλοι αιντε,εγω ειμαι αντρακλας και οχι μουνοδουλος οπως η πλειοψηφια των "αντρων",και ναι ετσι οπως εχουν γινει οι ελληνιδες για κλαμματα χωρις μπεσα καμια και μαλακισμενες καλυτερα ιεροδουλες και πιο φτηνες ειναι και γαμας τουλαχιστον ενω οι εξω στα πρηζουν στα κανουν τοσα και για να το κανετε πρεπει να χιλιοκερασεις 50,100 ευρω και αν σου κατσει και παλι με τα 50 και 100 κερασματος ενω με ενα 20αρακι γαμας μια χαρα ιεροδουλες,αμα εσενα σαρεσει να εισαι μουνοδουλος καταντια δικη σου εγω δε θα γινω ποτε μουνοδουλος και να περιμενω τη καθε καμπια τελειωμενη,μπουρδελα μονο.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.994
Κριτικές
8
Like
34.040
Πόντοι
6.536
Γιατί ρε τύπε, μπορεί να αγόρια σου όταν μεγαλώσουν να γουστάρουν κανάν Χασάν.
Δεν πιστεύω να έχεις πρόβλημα με αυτό.
Δεν πιστεύω να είσαι κανένας οπισθοδρομικός.
E, τύπε μου;
Ας κάνουν ότι θέλουν.
Ας φέρουν και νύφες από το Μπουρουντί αν αυτό γουστάρουν...
 

Rdeliaris23

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2022
Μηνύματα
272
Κριτικές
6
Like
353
Πόντοι
21
ουτε νταβατζης που κανει διαφημιση δε τα βρισκει τοσο τελεια,ασε ρε φιλε να κανει ο καθενας οτι θελει
εσυ με εκρινες οτι παω στα μπουρδελα και τωρα λες να κανει ο καθενας οτι θελει?πιο μαγκας ειμαι εγω που γαμαω παρα τους μουνοδουλους ελληνες τους αγαμητους που παρακαλανε τις ξεφτυλισμενες και ανηθικες ελληνιδες που η τρυπα τους απο κατω ειναι ορθανοιχτη,οι ιεροδουλες τουλαχιστον κανουν λειτουργημα σε ολους οποτε ειναι πιο ηθικες απο τις ελληνιδες που γαμιουνται μονο με μια μικρη μεριδα αντρων και οι υπολοιποι στο διαολο.
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.626
Like
10.196
Πόντοι
3.506
Oι περισσότεροι προοδευτικοί μάλιστα δεν έχουν καν παιδιά, αλλά έχουν άποψη για το πως πρέπει να ζήσουν τα παιδιά των άλλων.

Υποκριτές και ψευτοευαίσθητοι..
Το έχω γράψει ξανά..
Η άλλη η ιδιοκτητρια ξενοδοχείου που ήταν refugees welcome μέχρι φυσικά να της κάνουν κατάληψη το ξενοδοχείο
και μετά να τους κράζει στα κανάλια :2funny:
Άπειρα τα παραδείγματα ανά την υφήλιο..

Οι γυναίκες δεν θα έπρεπε να έχουν λόγο στα κέντρα αποφάσεων, γιατί λειτουργούν με ηλίθιους συναισθηματισμούς.
Ψεύτο συναισθηματισμούς

Οι ίδιες που θέλουν πρόσφυγες καταστρέφουν καριέρες αντρών η τους παίρνουν τα σώβρακα στα διαζύγια η σε όποιον δε γουστάρουν φέρονται σαν να είναι αδέσποτο
 

Rdeliaris23

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2022
Μηνύματα
272
Κριτικές
6
Like
353
Πόντοι
21
Ψεύτο συναισθηματισμούς

Οι ίδιες που θέλουν πρόσφυγες καταστρέφουν καριέρες αντρών η τους παίρνουν τα σώβρακα στα διαζύγια η σε όποιον δε γουστάρουν φέρονται σαν να είναι αδέσποτο
ναι δε φτανει που ειναι ανηθικες και παρθενα δε βρισκεις εχουν και το θρασος να ζητανε και περιουσια μετα το διαζυγιο ή να καταστρεψουν και καριερες αντρων και μαλιστα ανηθικες χωρις να γαμιουνται τουλαχιστον με ολους οπως οι ιεροδουλες που στη τελικη οι ιεροδουλες κανουν καλο σε ολους ενω οι εξω κανουν μονο σε αυτους τους λιγους που θελουν αυτες.
 

Makedonas1971

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Ιουν 2018
Μηνύματα
3.300
Κριτικές
9
Like
8.237
Πόντοι
2.036
Η ελληνικής καταγωγής Αντέλ Εξαρχόπουλος με τον ράπερ άντρα της και πατέρα του παιδιού της


image_0534346_20210523_ob_8eff86_bd-r5jhxanjacgmc-9balzy44aeyqpcbuoz28r.jpg


:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:
Δεν πήγαινε καλύτερα η αρχίδω με ένα Λαμπραντόρ, που είναι και ράτσας...
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
Ψεύτο συναισθηματισμούς

Οι ίδιες που θέλουν πρόσφυγες καταστρέφουν καριέρες αντρών η τους παίρνουν τα σώβρακα στα διαζύγια η σε όποιον δε γουστάρουν φέρονται σαν να είναι αδέσποτο

προσυπογράφω :thumbsup:

Με την ευκαιρία αυτή θα πω μια ιστορία ενός ''ελληνάρα ήρωα'' που παντρεύτηκε Λαζογερμανίδα επαγγελματία πόρνη που δούλευε σε γερμανικό μπουρδέλο (latfhaous) πριν έρθει μόνιμα στην Ελλάδα (το έκρυβε ως επτασφράγιστο μυστικό έλα όμως που ουδέν κρυπτόν από τον ήλιο) . Παρά τις συστάσεις από τους παιδικούς του φίλους που έμαθαν τι καπνό φουμάρει η τύπισσα και να την σουτάρει, αυτός πήγε και την παντρεύτηκε και μετά καταστράφηκε η ζωή του ολοσχερώς. Κλείνοντας θα πω ότι του πήρε και το σπίτι που το κληρονόμησε από τους γονείς του
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.946
Like
74.140
Πόντοι
12.756
αυτος δεν ξερει τι χρωμα ειναι το γρασιδι ρε:tooth:
6 Νοεμβρη αν δεν κανω λαθος
Μαλάκα μου καθε μερα παταω γρασίδι στην κηπαρα μου , εσυ σκατα σκύλου και κατουρα απο πρεζάκια μολις βγαινεις απο το σπιτι σου :coffee:
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.580
Like
51.906
Πόντοι
12.756
Μαλάκα μου καθε μερα παταω γρασίδι στην κηπαρα μου , εσυ σκατα σκύλου και κατουρα απο πρεζάκια μολις βγαινεις απο το σπιτι σου :coffee:
ΑΧΡΗΣΤΕ ουτε πισινα δεν εχεις..θα φερω την Καρλα και θα σου καταχεσει το γκαζον ΑΛΗΤΑΜΠΟΥΡΑ
 

Makedonas1971

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Ιουν 2018
Μηνύματα
3.300
Κριτικές
9
Like
8.237
Πόντοι
2.036
Κοίτα,υπάρχουν αυτοί που λες,που όμως συνήθως ανήκουν και σε πολιτικούς χώρους,δεξαμενές σκέψεις,στάσεις ζωής,
που είναι να γελάς και να κλαις..
Κάτι ψευτοπροοδευτικοί θολοκουλτουριάρηδες..

Εγώ γελάω με όσους το παίζουν κουλτούρα και διανόηση, μέχρι να τους μπει το αυγό στον κώλο.
Άπειρα τα παραδείγματα..
Έχω γνωστό που μας το έπαιζε ιστορία, μέχρι που η κόρη έσκασε με τούρκο για γαμπρό
και ξαφνικά του έπεσε βαρύς ο μπουλκουμές:2funny:

Τέλος, αν εσύ πιστεύεις ότι η πλειοψηφία των Ελλήνων γονέων, θεωρεί αδιάφορη την προέλευση του πατέρα των παιδιών της κόρης τους, κάνεις λάθος.
Παρά τις συνεχείς προσπάθειες αλλοτρίωσης της κοινωνίας και της οικογένειας, ο Έλληνας ειδικά στην επαρχία, κρατάει ακόμη.
Όλοι αυτοί οι τάχαμ δήθεν που είναι υπέρ της πολυπολιτισμικότητος, είναι υπέρ αλλά για τους άλλους φυσικά, όχι γι αυτούς. Σε ξένο κώλο εκατό ξυλιές δηλαδή. Εκτός και αν ο πατέρας ονειρεύεται το γαμπρό του σε 《αταξίες》μαζί του...
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.946
Like
74.140
Πόντοι
12.756
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ROB. C

Fet_jim

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2019
Μηνύματα
303
Like
479
Πόντοι
21
Ευα Χανταβα ! Απο τις πιο ομορφες και σεξυ βολευμπολιστριες στην Ελλαδα ! Γυναικαρα με τα ολα της και μαντεψτε ?! Τα εχει με μαυρο δημοσιως στο ινσταγκραμ κλπ . Αρα πανε και παραπανε . Μαλιστα αρκετες περηφανευονται κιολας . Το θεωρω λογικο μιας και εχω αναφερει παλαιοτερα οτι οι ελληνες ειναι αντιερωτικος και γεματος συμπλεγματα λαος . Με αλλες εθνικοτητες ομως απελευθερωνομαστε . Δειτε ελληνες - ανατολικοευρωπαιες για παραδειγμα ... Τωρα και μαυροι η αραβες με ελληνιδες !
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.403
Κριτικές
18
Like
20.480
Πόντοι
4.546
Ξεφτίλα απλά. Αλλαξοθρησκωνονται, μένουν με τα παιδιά μετά να τα μεγαλώνουν μονές τους και απομονωμένες (οι african - X nation, στην πλειοψηφία τους στις ΗΠΑ, παρατούν την οικογένεια τους) και καταστρέφονται.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom