Νέα

Οι Ελληνίδες πάνε με μαύρους και το αντίστροφο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Loykios
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 439K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
νόμιζα ότι οι αριστεροί δεν είναι ρατσιστές...
(έφαγες και ένα α)
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


πες μας τα πολλά ταξίδια σου σε γαλλία-γερμανία ρε ζαν...:confused:
Εσύ προφανως νομίζεις ότι άμα οι πλούσιοι πάρουνε μαύρους για δουλειές και μείνουνε οι λευκοί άνεργοι, ότι αυτό είναι σοσιαλισμός.. Αμ καπιταλισμός λέγεται αυτό.. Ο άντρας του μοντέλου της καγια έχει εργοστάσιο ζαχαροπλαστιο Ης έχει Αφρικανός να φτιάχνουν τις τούρτες με τον κατωτατο μισθό.. Πριν είχε αλβανούς που τους έδιωξε.. Μάντεψε τι λόγια λένε οι αλβαμοο για τους μαύρους, ότι είναι τεμπέληδες και βρωμιαρηδες.. Αυτό σημαίνει ότι οι αλβανοι είναι ρατσιστές?? ?
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.536
Κριτικές
1
Like
7.631
Πόντοι
2.306
Fuck audit το σωστοτερον
 

Mikezb

Νέο Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
2
Like
2
Πόντοι
0
Στη Μεσσηνία οι Αφρικανοί χορευτές έστειλαν νύφη κουμπάρα και μητέρα νύφης στο νοσοκομείο μετά το bachelor και μετά τους κακοφανηκε που χάλασε ο γάμος
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.803
Κριτικές
6
Like
11.283
Πόντοι
3.936

Συνημμένα

  • keratas4.jpg
    keratas4.jpg
    65,3 KB · Εμφανίσεις: 91

komarov

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2021
Μηνύματα
606
Like
1.296
Πόντοι
206
Φυσικά και πάνε, γενικά οι μαύροι έχουν μια μεγάλη αυτοπεποίθηση και είναι αρκετά κοινωνικοί την πέφτουν παντού σε ότι κινείται. Σε αυτό τους βγάζω το καπέλο και μπράβο τους!
Όπως και οι άντρες γουστάρουν μαύρες αλλά αν και έχω πάρει μαύρη (όχι πόρνη) δεν μπορούσα ποτέ να καταλάβω το γιατί..
 

Esitopes

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2016
Μηνύματα
602
Like
451
Πόντοι
26
Πάνε με όλους παιδιά(εκτός από ινδούς και πακηδες). Πριν ενάμισι μήνα ήμουν στην Βουδαπέστη και κάθε νύχτα έβλεπα διαφορετικές παρέες με Ελληνίδες που βγαίνανε για ποτό. Φασωνοντουσαν όλες μέσα στα κλαπς με ξένους. Μια νύχτα τρεις Ελληνίδες φεύγανε από το μαγαζί με μαύρους που δεν νομίζω να ήτανε τοπακές, εκεί τους συναντήσανε και τις μαζέψανε.
 

Esitopes

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2016
Μηνύματα
602
Like
451
Πόντοι
26
Φυσικά και πάνε, γενικά οι μαύροι έχουν μια μεγάλη αυτοπεποίθηση και είναι αρκετά κοινωνικοί την πέφτουν παντού σε ότι κινείται. Σε αυτό τους βγάζω το καπέλο και μπράβο τους!
Όπως και οι άντρες γουστάρουν μαύρες αλλά αν και έχω πάρει μαύρη (όχι πόρνη) δεν μπορούσα ποτέ να καταλάβω το γιατί..
Η πλειοψηφία των μαύρων(χωρίς κανένα πρόβλημα μαζί τους) είναι σαβορογαμηδες.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.205
Like
18.299
Πόντοι
3.656

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.147
Like
871
Πόντοι
96
Ρε παίδες οι ελλεινιδες δεν μετράνε ιδιαίτερα ασα γινεκες σε Αμερική Αγγλία Γερμανία Σκανδιναβία.. Μη κοιτάτε που εδώ τα λιγουρια τις έχουνε θεοποιησει.. Δηλαδή άμα πάει η ελλεινιδα στην Ολλανδία τι περιμένετε να τη γαμησει ο ψημος λευκός ξανθος γυμνασμένους Ολλανδός?? ????.. Αυτοι πάνε με καμία ολλανδεζα, Γερμανίδα.. Η ελλεινιδα πχ στην Ολλανδία με πακιδες και με αραπαδες θα πηδηχτεί, με τι θα πηδηχτεί τέτοιο μπαζο που είναι και με τέτοιο χαμηλό πολιτισμικό επίπεδο που έχουν οι ελλεινιδες,δενπορουν να σταθούν στο εξωτερικό..
 

Han Psolo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
986
Like
1.507
Πόντοι
206
 

nescafe22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2022
Μηνύματα
263
Κριτικές
10
Like
730
Πόντοι
371
Αρκετοι το παιζουνε μπασκετμπολιστες και ποδοσφαιριστες ραπερ και την πεφτουνε σε Ελεινιδες και της τρωνε .γινονται αρκετα στενος κορσες και στο τελος της κανουνε και πασουλα σε αλλους .70 % επιτυχια εχουνε σε Ελληνιδες που ψαχνονται
 

Thirsttrap

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2022
Μηνύματα
115
Like
145
Πόντοι
1
Ρε παίδες οι ελλεινιδες δεν μετράνε ιδιαίτερα ασα γινεκες σε Αμερική Αγγλία Γερμανία Σκανδιναβία.. Μη κοιτάτε που εδώ τα λιγουρια τις έχουνε θεοποιησει.. Δηλαδή άμα πάει η ελλεινιδα στην Ολλανδία τι περιμένετε να τη γαμησει ο ψημος λευκός ξανθος γυμνασμένους Ολλανδός?? ????.. Αυτοι πάνε με καμία ολλανδεζα, Γερμανίδα.. Η ελλεινιδα πχ στην Ολλανδία με πακιδες και με αραπαδες θα πηδηχτεί, με τι θα πηδηχτεί τέτοιο μπαζο που είναι και με τέτοιο χαμηλό πολιτισμικό επίπεδο που έχουν οι ελλεινιδες,δενπορουν να σταθούν στο εξωτερικό..
Κουβαλάνε τρασίλα και αυτό αρέσει να ξέρεις, τις βλέπουν Βαλκάνια
 

obi1

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2016
Μηνύματα
531
Κριτικές
2
Like
689
Πόντοι
86

Έλενα Κρεμλίδου: Θέλω τα αγόρια μου, όπως το κινητό μου, τύπου μαύρο και σε μάξι έκδοση​


kremlidou1

 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.614
Like
10.150
Πόντοι
3.506

antony777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
1.361
Πόντοι
206
Δυστυχώς η προπαγάνδα να πηγαίνουν οι νέες Ευρωπαίες με μαύρους πατάει πάνω στην αυστηρή ανατροφή που δίνουν κάποιες κλασικές αυταρχικές-υπερπροστατευτικες Ελληνικές οικογένειες στα κορίτσια τους. Τις ελέγχουν ασφυκτικά στα πάντα από πολύ μικρές με αποτέλεσμα να σκεφτούν κάποια στιγμή "θέλω να κάνω κάτι επιτέλους δικό μου".Αν τις εγκεφαλοπλυνεις λοιπόν κατά τρόπο ώστε να βάλουν στο μυαλό τους το γαμησι με τον μαύρο σαν το μεγαλύτερο ταμπού απ' όλα που αν το σπάσουν θα απελευθερωθούν από όλη την καταπίεση που έχουν φάει από μικρές τότε την έκανες τη ζημιά. Το αποτέλεσμα είναι ότι μετά εξορίζονται από την φυλή τους και φυσικά στο τέλος αρχίζει το πάστωμα με φάρμακα και πλουτίζουν οι ψυχίατροι. Αν τις προσέξετε θα αντιληφθείτε τη νευρική ένταση που έχουν από την κατάθλιψη. Πάντως χθες κάθισε μια μαύρη στριπτιτζου διπλα μου και μου είπε ότι είναι το πιο συνηθισμένο πράγμα να κάνουν οι μαύροι παιδιά και να τα πετάνε από εδώ και από εκεί. Επίσης όταν της είπα ότι είναι ηθικό ένας άντρας να μην απατά τη σύντροφό του όταν εκείνη τον εμπιστεύεται με κοίταξε με τέτοια λατρεία και ευχαρίστηση σα να έβλεπε ένα ανώτερο ον. Σκέψου μόνο ότι κάθε μέρα κέρατο τρώνε από τους δικούς τους που πηγαίνουν με χίλιες διακόσιες. Είναι το χειρότερο είδος άντρα για να κάνει λευκή γυναίκα παιδί γιατί μετά θα το μεγαλώνει μόνη της και πάμφτωχη. Οπότε όσες έχουν πάει μαζί τους μετατρέπονται σε κρέας, σε τρύπες για να χύνουν όποτε γουστάρουν οι μετανάστες, γεγονός που έχω παρατηρήσει ότι τις καταθλιβει πιο πολύ γιατί τους λείπει το συναίσθημα στη σχέση με έναν άντρα. Επίσης παρατήρησα ότι αντιλαμβάνονται την αγριότητα, την επιθετικότητα στα πρόσωπα των λευκών αντρών και τους φοβούνται για να μη φανε ξύλο. Άσε και την ντροπή απέναντι στις οικογένειες τους που τους γυρνάνε την πλάτη και το αποσιωπούν το πρόβλημα του ισόβιου στίγματος όσο μπορούν γιατί αισθάνονται εκτεθειμένοι πατεράδες και μανάδες κοινωνικά. Μοναξιά, κατάθλιψη, φόβος, απόρριψη από τους ανθρώπους που ανήκουν στην ίδια κουλτούρα, χεστα γενικά.
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.412
Κριτικές
15
Like
6.091
Πόντοι
1.496
Πριν μερικες εβδομαδες βλεπω σε διαδρομο σουπερ μαρκετ υπερδιαστημικη μουναρα (για Ελληνιδα την εκανα), να μιλαει και να χαμογελαει με εναν μαυρο. Ημουν μακρια, δεν ακουγα τι λεγανε. Εκεινη παντως μιλαγε μες τη γλυκα. Ενα χαμογελο μουρλια. Η κοπελα ηταν νεαρη, μεχρι 25 χρονων. 1,70 υψος περιπου. Βυζαρες. Προσωπο φανταστικο. Απλα ντυμενη. Παντελονι, μπλουζακι τι σερτ, παπουτσι αθλητικο. Προχωροντας καταλαβα οτι δεν γνωριζονταν, ο μαυρος της εκανε ψηστηρι καμακι μεσα στο σουπερ μαρκετ στη ψυχρα! Γιατι ακουσα να του λεει στο τελος στα αγγλικα <Ηave a nice day though.> <Παρ ολα αυτα να εχεις μια καλη ημερα.> Και εφυγε μονη της προς αντιθετη κατευθυνση. Μεσα στο χαμογελο και εμφανως ευδιαθετη κολακευμενη απο το περιστατικο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom