Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

no mercy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.398
Κριτικές
2
Like
3.588
Πόντοι
456
ναι,οκ....αυτο το καταλαβαμε.....στα ποσα κωλοδαχτυλα γινεσαι πουστης δεν καταλαβαμε
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.396
Like
23.055
Πόντοι
5.506
ναι,οκ....αυτο το καταλαβαμε.....στα ποσα κωλοδαχτυλα γινεσαι πουστης δεν καταλαβαμε


Εδώ δεν έχει καταλάβει ο ίδιος που έχει φάει ντουζίνες κωλοδάχτυλα, θα καταλάβουμε εμείς;
 

no mercy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.398
Κριτικές
2
Like
3.588
Πόντοι
456
σαν αρχηγος θα πρεπει να δινει οδηγιες-συμβουλες προς τους ακολουθους του....να τους πει πχ μαγκες το νου σας οχι πανω απο 10-20 κωλοδαχτυλα ..... η ακομη καλυτερα να τους πει οτι ξερετε αν δεν μπει ολο μεσα δε μετραει....σαν ειδικος θα πρεπει να αναλ...υσει καποιες τετοιες τεχνικες λεπτομεριες......
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.825
Κριτικές
90
Like
36.908
Πόντοι
25.467
ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΚΑΜΙΑ ΑΞΙΑ. ΓΑΜΑΜΕ ΣΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΜΕ ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ 3-4 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΜΕ ΠΑΝΤΟΥ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΣΤΑΓΜΟ. ΔΕΝ ΜΑΛΑΚΙΖΟΜΑΣΤΕ ΠΟΤΕ, ΕΛΕΓΧΟΥΜΕ ΤΙΣ ΚΑΥΛΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΚΤΟΝΩΝΟΥΜΕ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ. ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΓΚΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΚΑΙΓΕΤΑΙ ΚΑΡΦΙ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΓΝΗΣΙΟΙ ΠΕΡΗΦΑΝΟΙ ΜΟΝΑΧΙΚΟΙ ΜΠΟΥΡΔΕΛΙΑΡΗΔΕΣ.

Picker  :rockon:

Άσε τα αυτά, και διηγήσου στα παιδιά εδώ, τι σου λέγανε τα φαντάρια στο θάλαμό σας, για την τροφαντή κωλάρα σου, και τι τους απαντούσες. :)

Πες στα παιδιά, τι ωραία που πέρασες στον στρατό. :)
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
10-λεπτο ειναι το γαμησι και χωρις κανενα κωλοδαχτυλο. Αγερωχο γιατι δεν ειμαι ΚΟΤΑ να κρυβομαι οπως εσυ. Κοκοκο.  :-*
αφου δεν εισαι κοτα να κρυβεσαι βγες και πες δημοσια ότι ΓΑΜΗΘΗΚΕΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΩΛΟ ΑΡΑ ΕΙΣΑΙ ΠΟΥΣΤΑΡΑ ΚΩΛΟΓΑΜΗΜΕΝΗ
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Τη χουφτα σου γαμαγες ρε στοκε. Ειναι εμφανες απο αυτα που εγραφες τοτε.  :2funny:

Οσο γι' αυτο που βρηκες για μενα, σιγα τα αυγα. Για 1-2 γυναικες που με εχουν δαχτυλιασει απο τις εκατονταδες που εχω γαμησει μιλαει το ποστ. Διαβασε καλα τι λεει στοκε.  :uglystupid:

οκ σου το εβαλαν από ΠΙΣΩ αρα εισαι ΠΟΥΣΤΡΑΚΙ


ξεπερασε τωρα το κομπλεξ σου και παραδεξου το πως λεγεσαι ΠΟΥΣΤΡΑ όπως το ομολογησες ξανα ότι γαμας το κωλο σου, κωλογαμημενε
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Mετα τις απαραιτητες διευκρινισεις που υπηρξαν απο τον ΙΩAΝΝΗ ΜΠΟΚΟΛΟ και τον urlauber, ο νομος του Picker προχωρει σε συμμαχια με το κινημα των MGTOW. Oι πικεριστες αυτοπροσδιοριζονται ως MGTOW level 2.  :hi:
οι mgtow είναι ετεροφυλοφιλοι
ΔΕΝ βγαζουν γουστα με μαυρους
ουτε διαφημιζουν τον κωλο τους για να βρουν ηλικιωμένους ΑΝΤΡΕΣ πελατες.

να τα ξεκαθαρισετε κι αυτά κωλογαμημενη παθητικη πουστρα
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Ο Sakis Picker ειμαι εγω. Ο Sakis Kapatos δεν ειμαι εγω. Βλακα.  :uglystupid:
ειχες πει ότι θα συνεχιζες μονο στο φεησμπουκ,

και εχεις πει αρκετες φορες ότι σταματας εδώ.

αλλα όπως κάθε ξεφωνημενη το θες το κραξιμο σου πουσταρα και ξαναβγαινεις να κουδουνανε τα κουδούνια ντικινταν ντικινταν

ντικιντανκα πισωγλεντη
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.396
Like
23.055
Πόντοι
5.506
Απο εδω και περα θα αλλαξουμε κουβεντα και θα μιλαμε για τη μανουλα σου την ξεκωλιαρα που εκανε πιατσα στη Γιαννιτσων.


Θα ξαναμιλησουμε για μενα μονο οταν παραδεχτεις οτι η μανουλα σου η μπουρδελιαρα εκανε πεζοδρομιο μαζι με τον Φιονα.  :-*


Ντροπή σου mgtow level 39025839839 [size=20pt]κωλοδαχτυλιασμένε ρουφιανάκο.[/size]
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Ντροπή σου mgtow level 39025839839 [size=20pt]κωλοδαχτυλιασμένε ρουφιανάκο.[/size]

Με τη δικη σου τη μανουλα θα ασχοληθουμε οταν τελειωσουμε με τη μανουλα του τραβελιαρη. Λιγη υπομονη.
 

Souker

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.932
Like
103
Πόντοι
16
Άντε ρε πουστρίγκο και το είχα αγωνία.

ρε γεροντογαμημενε ντελιβερα ... στα τσοντοσινεμα σε χυνουν στη μαπα  τα πουρα  κι  εδω το παιζεις ιστορια ;;;

πρεπει να μιλας με σκυμενο κεφαλι οταν απευθυνεσαι σε πικεριστη ...
χαμουρα  αδερφαρα ..
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.744
Like
1.426
Πόντοι
366
ρε στρακιαπου δε βαρεθηκατε να αναμασατε τις ιδιες παπαριες; αλλαξτε λιγο ρεπερτοριο...  :s&m_2:
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.511
Like
2.738
Πόντοι
1.306
ρε στρακιαπου δε βαρεθηκατε να αναμασατε τις ιδιες παπαριες; αλλαξτε λιγο ρεπερτοριο...  :s&m_2:

τα ιδια και τα ιδια μας πρηξαν τα.... 

αυτα που αρχιζουν απο αρχι... και τελειωνουν σε ...δια
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.744
Like
1.426
Πόντοι
366
ευστοχα τους ειχε πει ο βαρούλης, να μαζευτουν πουστιδες, κωλοδαχτυλιασμενοι και τραβεστολαγνοι και να βγαλουν τα ματια τους
 

demosmet

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2016
Μηνύματα
556
Like
79
Πόντοι
6
πικεράκο δεν το ήξερα ότι έχεις τροφαντή κωλάρα που τη ζαχάρωναν τα φανταράκια... εδώ μπαίνει καινούργια πληροφορία άκρως ενδιαφέρουσα...κοίτα γέρος δεν είμαι που είναι του γούστου σου αλλά ούτε και μαύρος... έχω όμως ψωλάρα μεγάλη και χοντρή και είμαι σε φάση πειραματισμού... όποτε σε πιάσει καμιά φαγούρα έλα απο δω να σε κωλομπαρέψω. μιλάμε για εγγυημένη απόλαυση...τα δάχτυλάκια απο το μαιμουδάκι δε θα σου λένε τπτ όταν σε περάσω ένα χεράκι. και για χατήρι σου θα το πω κ στη γκόμενά μου...ξέρεις μωρό μου είναι στο ίντερνετ ένα πουστράκι σε άρνηση κ πρέπει να το πουτσώσω για να έρθει στον ίσιο δρόμο.....
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.396
Like
23.055
Πόντοι
5.506
ρε γεροντογαμημενε ντελιβερα ... στα τσοντοσινεμα σε χυνουν στη μαπα  τα πουρα  κι  εδω το παιζεις ιστορια ;;;

πρεπει να μιλας με σκυμενο κεφαλι οταν απευθυνεσαι σε πικεριστη ...
χαμουρα  αδερφαρα ..


Προσπαθεις απεγνωσμενα να κανεις τον επιτυχημενο κλωνο αλλα η βλακεια σου ξεχειλιζει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom