Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
οκ γαματε τις μισες φορες και το ένα τεταρτο του χρονου σε σχεση με εμας τα εχουμε ξαναπει

Ενα μπαζο 40-φευγα γαμας. Και ενιοτε τρως την πουτσα του Φιονα. Εγω γαμαω 4 νεανικα μουνια την εβδομαδα. Κλαψε.  :birdman:
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Δεν κατάλαβες, είναι το ΜΟΝΑΔΙΚΟ μέλος της ομάδας, δεν υπάρχει άλλο. Και είναι και διαχειριστής της ομάδας και είναι και ο ίδιος πίσω από τον κλώνο Sakis Kapatos. Ο Πίκερ γράφει τα υβριστικά (σαν Kapatos) ο ίδιος απαντάει, ο ίδιος τα διαγράφει και ξανά ο ίδιος παραπονιέται για τις διαγραφές.

Ο Sakis Picker ειμαι εγω. Ο Sakis Kapatos δεν ειμαι εγω. Βλακα.  :uglystupid:
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.255
Κριτικές
3
Like
1.435
Πόντοι
566
Κανεις πλακα ρε λαμογιο; Διαβασες καλα αυτα που εγραφε πριν απο 10 χρονια για τις ελλεηνιδες; Ουτε ζωγραφιστες δεν ηθελε να τις δει. Εχεις δει τι γραφει τωρα; Οτι σωστος αντρας ειναι οποιος παντρευεται και κανει παιδια. Στροφη 180 μοιρων εκανε ο γελοιος οταν τελικα του καθησε ενα μουνι.

Παντα γαμαγα μουνακια χαζούλη, ακόμα και τότε που τα είχα πάρει με κάποιες γκόμενες.

Ψαξε και άλλο χαζούλη, δεν θα βρεις τίποτα.

Εγώ ομως λιγο πισω να παω θα βρω για το πως σε ξεκωλιαζε η Αννα το μαιμουδάκι...

Dmtrsxxx ξέρεις ποια μου έβαζε συνέχεια κωλοδάχτυλο; Η Άννα το μαϊμουδάκι. Με είχε ξεκωλιάσει η άτιμη. Πέρα από αυτήν και την κοπέλα που λέμε δεν θυμάμαι κάποια άλλη. Γενικά δεν το συνηθίζω αν και μου αρέσει να με χαϊδεύουν εκεί, είναι ερωτογόνος περιοχή.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
αγέρωχο το 3λεπτο γαμίσι με υποβοήθεια κωλοδαχτυλιάσματος.....ε ρε πικεράκο καλά ας μη γινομαστε υπερβολικοί....αγέρωχο μια φορά τέτοιο ξεφτιλίκι.,.....δεν το λες.....

10-λεπτο ειναι το γαμησι και χωρις κανενα κωλοδαχτυλο. Αγερωχο γιατι δεν ειμαι ΚΟΤΑ να κρυβομαι οπως εσυ. Κοκοκο.  :-*
 

Souker

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.932
Like
103
Πόντοι
16
Παντα γαμαγα μουνακια χαζούλη, ακόμα και τότε που τα είχα πάρει με κάποιες γκόμενες.

Ψαξε και άλλο χαζούλη, δεν θα βρεις τίποτα.

Εγώ ομως λιγο πισω να παω θα βρω για το πως σε ξεκωλιαζε η Αννα το μαιμουδάκι...
παντρεμενο καταπιεσμενο λαμογιο ..
ο πικεριστης της γειτονιας σου σε δινει στεγνα και  σε κανει  κερατα οποτε θελει ..
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Παντα γαμαγα μουνακια χαζούλη, ακόμα και τότε που τα είχα πάρει με κάποιες γκόμενες.

Ψαξε και άλλο χαζούλη, δεν θα βρεις τίποτα.

Εγώ ομως λιγο πισω να παω θα βρω για το πως σε ξεκωλιαζε η Αννα το μαιμουδάκι...

Τη χουφτα σου γαμαγες ρε στοκε. Ειναι εμφανες απο αυτα που εγραφες τοτε.  :2funny:

Οσο γι' αυτο που βρηκες για μενα, σιγα τα αυγα. Για 1-2 γυναικες που με εχουν δαχτυλιασει απο τις εκατονταδες που εχω γαμησει μιλαει το ποστ. Διαβασε καλα τι λεει στοκε.  :uglystupid:
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.255
Κριτικές
3
Like
1.435
Πόντοι
566
παντρεμενο καταπιεσμενο λαμογιο ..
ο πικεριστης της γειτονιας σου σε δινει στεγνα και  σε κανει  κερατα οποτε θελει ..

Τυπε δεν εχουμε πικεριστές στην γειτονιά μου.

Υπηρχε ενας μισή μερίδα που έλεγε πως γαμάει μονο σε μπουρδέλα και τον είχα στην μπούκα... κάποια μερα πάρκαρε το αμάξι του μπροστά στο γκαράζ μου για λίγο και τον τρμπουκισα άγρια και του έριξα και μερικές ψιλές...

Έχω καιρό να τον δω πάντως.
 

Souker

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.932
Like
103
Πόντοι
16
Τυπε δεν εχουμε πικεριστές στην γειτονιά μου.

Υπηρχε ενας μισή μερίδα που έλεγε πως γαμάει μονο σε μπουρδέλα και τον είχα στην μπούκα... κάποια μερα πάρκαρε το αμάξι του μπροστά στο γκαράζ μου για λίγο και τον τρμπουκισα άγρια και του έριξα και μερικές ψιλές...

Έχω καιρό να τον δω πάντως.
τα πιστευεις αυτα που λες ;

 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.255
Κριτικές
3
Like
1.435
Πόντοι
566
Οσο γι' αυτο που βρηκες για μενα, σιγα τα αυγα. Για 1-2 γυναικες που με εχουν δαχτυλιασει απο τις εκατονταδες που εχω γαμησει μιλαει το ποστ. Διαβασε καλα τι λεει στοκε.  :uglystupid:

Εισαι ξεκωλιάρης χαζούλη, τουλαχιστον από την Αννα το μαιμουδάκι.

Και μην ξύνεσαι γιατί θα ανεβάσω και άλλα ποστς σου.

Αντε τρεχα τώρα στο παιδικό σου κρεβατάκι αμέσως μην κρυώσεις.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Mετα τις απαραιτητες διευκρινισεις που υπηρξαν απο τον ΙΩAΝΝΗ ΜΠΟΚΟΛΟ και τον urlauber, ο νομος του Picker προχωρει σε συμμαχια με το κινημα των MGTOW. Oι πικεριστες αυτοπροσδιοριζονται ως MGTOW level 2.  :hi:
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.728
Like
3.135
Πόντοι
506
αρχισε η βραδυνη βαρδυα :wanker: :S :S :S
τυπε πιστευω με λιγο φαρμακο κ προπονησουλα θα εστρωνε σωματικα ο πικης :rockon: :rockon: :rockon:


Εγω έιχα αρχίσει 23 χρονών με χάπια (Ρώσικα) τα οποία μου δώσανε πολυ δύναμη και ηταν σχετικα φθηνά. Μετα περασα σε Ντεκαντουραμπολιν σε συνδιασμο με σουστανον. Καλο φαρμακο και σχετικα φθηνό. Μετα ηθελα κατι ποιό δυνατό και ξεκίνησα μπολντον πριμομπολαν και αναπολον. Γαμισετα.... πολυ δύναμη ειχα φτάσει 145 κιλά και ειμαι 195ύψος . Πραγματικα σε τρελαίνει αυτη η βλακεία. Σε συνδιασμο με Kick boxing που έκανα ειχα ξεφύγει.

Στο δρομο έπαιζα τις μπουνιες για καθε χαζη αιτία. Καθε πρωι που σχολαγα απο το Club που δουλευα πορτιέρης και τιχενε να εχω καποιο γκομενακι μαζι γαμουσα ασταμάτητα λόγο της τεστοστερόνης που έπαιρνα. Η γκομενα νόμιζε οτι κατέβηκα απο το διαστιμα.

Μετα ηθελα κάτι ποιό δυνατό και πείρα ενα συνδυασμό απο τριτρεμπολ που ειναι για  άλογα, μπολντον και αναπολον χάπια μαζι με σουστανον. Εκεί ειχα ξεφιγει απο δύναμη αλλά και απο χαζομάρα ειχα χαζεψει πραγματικά. Ειμουν ολο νεύρα δεν μπορουσα να συγκεντρωθώ σε τίποτα ειμουν πραγματικα αλλού για αλλού. Να συμπληρώσω οτι ολα αυτα οταν τα επερνα μου προκαλούσαν φρικτό πονοκέφαλο. Ολα αυτα βέβαια εγω τα επερνα με πολυ αυστιρη δίαιτα και τρελη προπόνηση και δεν καπνισα ποτε ουτε έπινα αλκοόλ. Πρωί αερόβια μεσημερι βάρη και βράδυ εκανα σπαρινκ Kick boxing. Αυτά απο το 2004-2009.

Μεχρι που ενα ωραίο πρωί σηκώθηκα απο το κρεβατι και δεν μπορούσα να αρθρωσω λέξη συν οτι η αριστερή πλευρα του σώματός μου ηταν όλη μουδιασμένη. Χεστικα πανο μου ευτυχώς πειρα μία υπογλωσσια ασπιρίνη και με βοήθησε . Μετα απο 10 λεπτά περίπου ήμουν εντάξει ευτυχώς. Μετα απο αυτό βέβαια τα εκοψα μαχαίρι την ίδια μερα. Ουτε αποθεραπεία δεν έκανα γιατι να κόψεις μια θεραπεία με ανδρογωνα χρειάζεται μια διαδικασία ούτος ώστε να μην διαταράξεις τις ορμόνες σού. Εγω τα εκοψα μαχαίρι και εκανα 6 μήνες μεχρι να μπορω να γαμισω
 

marko_kolo

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2018
Μηνύματα
569
Like
26
Πόντοι
6
Mετα τις απαραιτητες διευκρινισεις που υπηρξαν απο τον ΙΩAΝΝΗ ΜΠΟΚΟΛΟ και τον urlauber, ο νομος του Picker προχωρει σε συμμαχια με το κινημα των MGTOW. Oι πικεριστες αυτοπροσδιοριζονται ως MGTOW level 2.  :hi:

στο τελος θα γινεις πουστης να το θυμηθεις
 

Επισκέπτης
Mετα τις απαραιτητες διευκρινισεις που υπηρξαν απο τον ΙΩAΝΝΗ ΜΠΟΚΟΛΟ και τον urlauber, ο νομος του Picker προχωρει σε συμμαχια με το κινημα των MGTOW. Oι πικεριστες αυτοπροσδιοριζονται ως MGTOW level 2.  :hi:

Θα κωλοδακτυλιαζεται και ο Μποκολος δηλαδη τυπε; :S :S :S
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.396
Like
23.055
Πόντοι
5.506
τυπε πιστευω με λιγο φαρμακο κ προπονησουλα θα εστρωνε σωματικα ο πικης :rockon: :rockon: :rockon:


Εγω έιχα αρχίσει 23 χρονών με χάπια (Ρώσικα) τα οποία μου δώσανε πολυ δύναμη και ηταν σχετικα φθηνά. Μετα περασα σε Ντεκαντουραμπολιν σε συνδιασμο με σουστανον. Καλο φαρμακο και σχετικα φθηνό. Μετα ηθελα κατι ποιό δυνατό και ξεκίνησα μπολντον πριμομπολαν και αναπολον. Γαμισετα.... πολυ δύναμη ειχα φτάσει 145 κιλά και ειμαι 195ύψος . Πραγματικα σε τρελαίνει αυτη η βλακεία. Σε συνδιασμο με Kick boxing που έκανα ειχα ξεφύγει.

Στο δρομο έπαιζα τις μπουνιες για καθε χαζη αιτία. Καθε πρωι που σχολαγα απο το Club που δουλευα πορτιέρης και τιχενε να εχω καποιο γκομενακι μαζι γαμουσα ασταμάτητα λόγο της τεστοστερόνης που έπαιρνα. Η γκομενα νόμιζε οτι κατέβηκα απο το διαστιμα.

Μετα ηθελα κάτι ποιό δυνατό και πείρα ενα συνδυασμό απο τριτρεμπολ που ειναι για  άλογα, μπολντον και αναπολον χάπια μαζι με σουστανον. Εκεί ειχα ξεφιγει απο δύναμη αλλά και απο χαζομάρα ειχα χαζεψει πραγματικά. Ειμουν ολο νεύρα δεν μπορουσα να συγκεντρωθώ σε τίποτα ειμουν πραγματικα αλλού για αλλού. Να συμπληρώσω οτι ολα αυτα οταν τα επερνα μου προκαλούσαν φρικτό πονοκέφαλο. Ολα αυτα βέβαια εγω τα επερνα με πολυ αυστιρη δίαιτα και τρελη προπόνηση και δεν καπνισα ποτε ουτε έπινα αλκοόλ. Πρωί αερόβια μεσημερι βάρη και βράδυ εκανα σπαρινκ Kick boxing. Αυτά απο το 2004-2009.

Μεχρι που ενα ωραίο πρωί σηκώθηκα απο το κρεβατι και δεν μπορούσα να αρθρωσω λέξη συν οτι η αριστερή πλευρα του σώματός μου ηταν όλη μουδιασμένη. Χεστικα πανο μου ευτυχώς πειρα μία υπογλωσσια ασπιρίνη και με βοήθησε . Μετα απο 10 λεπτά περίπου ήμουν εντάξει ευτυχώς. Μετα απο αυτό βέβαια τα εκοψα μαχαίρι την ίδια μερα. Ουτε αποθεραπεία δεν έκανα γιατι να κόψεις μια θεραπεία με ανδρογωνα χρειάζεται μια διαδικασία ούτος ώστε να μην διαταράξεις τις ορμόνες σού. Εγω τα εκοψα μαχαίρι και εκανα 6 μήνες μεχρι να μπορω να γαμισω


Αυτό το προσπαθεί ήδη αλλά του έχει μείνει μόνο η χαζομάρα από τα χάπια, ούτε σώμα ούτε μαραθώνιο γαμήσι.
 

no mercy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.398
Κριτικές
2
Like
3.588
Πόντοι
456
εχει δικιο ο πικερ....με μια δυο φορες δε γινεσαι πουστης......για πες ρε πικερ ,στα ποσα κωλοδαχτυλα γινεσαι πουστης????
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΚΑΜΙΑ ΑΞΙΑ. ΓΑΜΑΜΕ ΣΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΜΕ ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ 3-4 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΜΕ ΠΑΝΤΟΥ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΣΤΑΓΜΟ. ΔΕΝ ΜΑΛΑΚΙΖΟΜΑΣΤΕ ΠΟΤΕ, ΕΛΕΓΧΟΥΜΕ ΤΙΣ ΚΑΥΛΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΚΤΟΝΩΝΟΥΜΕ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ. ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΓΚΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΚΑΙΓΕΤΑΙ ΚΑΡΦΙ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΓΝΗΣΙΟΙ ΠΕΡΗΦΑΝΟΙ ΜΟΝΑΧΙΚΟΙ ΜΠΟΥΡΔΕΛΙΑΡΗΔΕΣ.

Picker  :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom