Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

ο οποίος

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2020
Μηνύματα
280
Like
10
Πόντοι
1
Τύφλα να εχει η 17 Νοεμβρη

Σαν να λεμε ο Κουφοντινας, ο Ξηρος και ο Γιωτοπουλος

Εχω σχεδιο για να οργανωσουμε τον Πικερισμο στα προτυπα της συμμοριας των Νεκρων Λαγων στη Νεα Υορκη.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.266
Πόντοι
8.006
Εχω σχεδιο για να οργανωσουμε τον Πικερισμο στα προτυπα της συμμοριας των Νεκρων Λαγων στη Νεα Υορκη.
Θα κυκλοφορειτε με ραβδι που θα εχει καρφωμενο εναν ψοφιο λαγο? Βλεπω ωραια ονειρα εχετε για τη ζωη σας
 

ο οποίος

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2020
Μηνύματα
280
Like
10
Πόντοι
1
Αποψε ο Πικερ εχει συναντηση με απατημενη γυναικα παντρεμενου λαμογιου.
Θα παμε 2-3 φιλαρακια να παρουμε ματι τον δασκαλο καθως θα παιρνει εκδικηση.
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
Αποψε ο Πικερ εχει συναντηση με απατημενη γυναικα παντρεμενου λαμογιου.
Θα παμε 2-3 φιλαρακια να παρουμε ματι τον δασκαλο καθως θα παιρνει εκδικηση.
  Ρε μαλακά δούκα πάλι κλώνο γαμω τον αντιχριστο σου? Μυαλό δεν έβαλες ρε ηλιθιε? Δεν έβαλες μυαλό που σε ψάχνει η μισή κοινότητα των σαιτ αυτών να σου δώσει μάπες για όλο το μπουλινγκ που έκανες χρόνια? Τώρα που κόψανε τα μπουρδελα μας έχει σπάσει τα αρχιδια για τον Duke, τον σουκερ και τον Peter van Norden, τον κωλογαμημενο πικερ και όλη την πουστοκοινοτητα σας, σε σβήσανε σαν Peter και έφτιαξες πάλι να μας ζαλίζεις τα άρχιδια με τον πικερ, τον σουκερ και που πάτε για καφέ, για δεν λες ρε αναρχιδε που μαζεύεστε να έρθουν να σας βρουν?Α κάπου έχει πάρει το μάτι μου έναν Duke σε ένα παρόμοιο σαιτ, δικός σας είναι? Όσο ήταν τα μπουρδελα ανοιχτά έγραφες και τίποτα για ενημέρωση, τα κόψανε και μας έχεις ζαλίσει με το ναυάγιο τον δασκαλο... Και όσοι ρωτήσετε ποιος ειμαι, είμαι ο ενόραση, σκουμπι κλπ για ποιον ρωτήσει, γιατί εγώ πρόσφερα στα σαιτ παλιά και με λασπωσατε εσείς ή κλίκα.
 

ο οποίος

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2020
Μηνύματα
280
Like
10
Πόντοι
1
  Ρε μαλακά δούκα πάλι κλώνο γαμω τον αντιχριστο σου? Μυαλό δεν έβαλες ρε ηλιθιε? Δεν έβαλες μυαλό που σε ψάχνει η μισή κοινότητα των σαιτ αυτών να σου δώσει μάπες για όλο το μπουλινγκ που έκανες χρόνια? Τώρα που κόψανε τα μπουρδελα μας έχει σπάσει τα αρχιδια για τον Duke, τον σουκερ και τον Peter van Norden, τον κωλογαμημενο πικερ και όλη την πουστοκοινοτητα σας, σε σβήσανε σαν Peter και έφτιαξες πάλι να μας ζαλίζεις τα άρχιδια με τον πικερ, τον σουκερ και που πάτε για καφέ, για δεν λες ρε αναρχιδε που μαζεύεστε να έρθουν να σας βρουν?Α κάπου έχει πάρει το μάτι μου έναν Duke σε ένα παρόμοιο σαιτ, δικός σας είναι? Όσο ήταν τα μπουρδελα ανοιχτά έγραφες και τίποτα για ενημέρωση, τα κόψανε και μας έχεις ζαλίσει με το ναυάγιο τον δασκαλο... Και όσοι ρωτήσετε ποιος ειμαι, είμαι ο ενόραση, σκουμπι κλπ για ποιον ρωτήσει, γιατί εγώ πρόσφερα στα σαιτ παλιά και με λασπωσατε εσείς ή κλίκα.

Θα με δεις με πρασινη φορμα και βαμβακερες καλτσες πουρναρα να βγαζω τον dogo argentino μου βολτα.
 

ο οποίος

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2020
Μηνύματα
280
Like
10
Πόντοι
1
Φιλοι μου μολις χαλαρωσουν τα μετρα θα ανοιξουμε το καινουριο στεκι μας στην πλατεια Αυδη.
Ο στεκας που ειναι ειδικος θα μας φτιαξει playlist με σκοτεινη μουσικη.
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
Ασπρο χωρις φιμωτρο.
Τον βαζω και στο μπουρδελο οταν παω να γαμησω.

ναι σ εχω δει δυνατο σκυλι εχεις

εχω δει κοπελα να το χαιδευει σε καφετερια

ετοιμη να την γαμησει το θηριο σου ηταν

οταν βλεπω γυναικες με μεγαλοσωμα σκυλια υποσυνείδητα φανταζονται καβαλικεματα

 

ο οποίος

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2020
Μηνύματα
280
Like
10
Πόντοι
1
Φιλοι μου μετα απο δεκαδες αιτηματα συναγωνιστων πικεριστων θα ξεκινησω στο change.com ανοικτο δημοψηφισμα για να ψηφισουμε και να αναδειξουμε τον Πικερ ως εναν απο τους πιο επιδραστικους Ελληνες στοχαστες του 21ου αιωνα.
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.265
Like
24.226
Πόντοι
6.056
βαλε λινκ

ευχαριστω προκαταβολικα  *P
 

ο οποίος

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2020
Μηνύματα
280
Like
10
Πόντοι
1
και οι μαλακίες έχουν όριο ρε φίλε.
εντάξει λες παπαριές,  προσπαθείς πραγματικά να πείσεις?, να ιντριγκάρεις?, να κάνεις ίσως τον χαβαλέ σου?
όποιος κι αν είναι ο σκοπός σου χαμήλωσε τόνους γιατί υπάρχουν και άνθρωποι με iq εδώ μέσα.
δεν παίζουμε όλοι μεταξύ 30-50...

δεν ε΄χεις γκόμενα? δεν πειράζει...
υπάρχουν κοπέλες που δουλεύουν. ίσως αυτό βοηθήσει, η αγαμησιά βαράει κατακέφαλα...

Θα σου φυγει κανας ποντος απ το βρακακι σου με τοση γκρινια.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Ρε Γιαννη....

Δεν μπορουν να απαγκιστρωθουν, δεν το καταλαβαινεις οτι εχουν ταυτιστει πληρως πλεον;

Ασε τα παιδια να συνεχισουν το εργο τους.

Ευχομαι μεσα σε 2 χρονια να ειναι ολοι σαν αυτους, να εχουν τα ιδια μυαλα.

Σκεψου τις προοπτικες που προκυπτουν μεσα απο κατι τετοιο φιλε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom