Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.265
Like
24.226
Πόντοι
6.056
Προς επιβεβαίωση των λεγομένων σου, σύμφωνα με τον Picker

"ο Picker δεν θεωρεί τον Peter Van Norden πραγματικό πικεριστή αφού ο μαλάκας δεν μπορεί να γαμήσει σε μπουρδέλο"

Σε live ανταπόκριση πάντα!  :rockon: :rockon: :rockon:
τωρα το εγραψε αυτο?

πριν λιγες μερες τον ελεγε μεγαλο πικεριστη  :coffee:

Χαιρετώ τους μεγάλους πικεριστές Souker και Peter Van Norden που δεν δείλιασαν ποτέ να δηλώσουν περήφανα την ταυτότητά τους. Λυπάμαι για άλλους σαν το Πουλί που κότεψαν και πρόδωσαν το νόμο όταν κάποια σιχαμένα λαμόγια προσπάθησαν γελοιωδώς να συνδέσουν το κωλοδάχτυλο από γυναίκα - που παραδεχτήκαμε πως έχουμε δοκιμάσει όπως τόσοι και τόσοι μεγάλοι STRAIGHT γαμιάδες- με την ομοφυλοφιλία.

 

Επισκέπτης
Συνεχιζουμε ακαθεκτοι στο δρομο του πικερισμου.
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.812
Like
24.667
Πόντοι
6.256
Οδευει με μαθηματικη ακριβεια στην αυτοκτονια ο Σουκερ...δεν προλαβαινει να φτιαξει κλωνο και του τον διαγραφουν. :S :S :S
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.352
Κριτικές
10
Like
1.766
Πόντοι
5.975
Συνεχιζουμε ακαθεκτοι στο δρομο του πικερισμου.
Είσαι σίγουρος φίλτατε Peter; Η άποψη του Picker φαίνεται να είναι διαφορετική...  :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

"Δεν μπορεί να λογίζεται ως πικεριστής κάποιος που λέει να κλείσουν όλα τα μπουρδέλα επειδή αυτός είναι απλά ανίκανος να γαμήσει εκεί. Αρκετά υπομονή έκανα με τον μαλάκα τον Peter Van Norden. Μπορεί να με συμπαθεί και τον ευχαριστώ γι' αυτό αλλά πικεριστής ΔΕΝ είναι. Οι πικεριστές είναι καυλιάρηδες και τους αρκούν τα 10 λεπτά."
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
σαν εξωθεσμικος φιλος του πικερ στιν επερχομενο εμφυλιο τασσομαι στο πλευρο του

η φραξιονιστικη πολιτικη του πιτερ βαν νορντεν δεν θα περασει


η 13 πλατυα ολομελεια του κομματος θα διαγραψει ως δογματικους και φραξιονιστες το μελος πιτερ βαν νορντεν


συνεχιζουμε στον δρομο των συντροφων μας ζαχαριαδη σταλιν πικερ
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.827
Κριτικές
90
Like
36.921
Πόντοι
25.467
σαν εξωθεσμικος φιλος του πικερ στιν επερχομενο εμφυλιο τασσομαι στο πλευρο του

η φραξιονιστικη πολιτικη του πιτερ βαν νορντεν δεν θα περασει


η 13 πλατυα ολομελεια του κομματος θα διαγραψει ως δογματικους και φραξιονιστες το μελος πιτερ βαν νορντεν


συνεχιζουμε στον δρομο των συντροφων μας ζαχαριαδη σταλιν πικερ

Έμαθες και την φράξια Πουσυλίνο; :)

Άντε με το καλό και την κολχόζνικη ιδιοκτησία.
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.265
Like
24.226
Πόντοι
6.056
πητερ φτιαξε τον πητερισμο  :dancing:


 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.396
Like
23.055
Πόντοι
5.506
Παιδγιά, κάποιος που μιλάει με το Sakis να του πει οτι ΔΕΝ είμαι ο Νίκος από Καισαριανή.  :S :S
 

Επισκέπτης
Είσαι σίγουρος φίλτατε Peter; Η άποψη του Picker φαίνεται να είναι διαφορετική...   :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

"Δεν μπορεί να λογίζεται ως πικεριστής κάποιος που λέει να κλείσουν όλα τα μπουρδέλα επειδή αυτός είναι απλά ανίκανος να γαμήσει εκεί. Αρκετά υπομονή έκανα με τον μαλάκα τον Peter Van Norden. Μπορεί να με συμπαθεί και τον ευχαριστώ γι' αυτό αλλά πικεριστής ΔΕΝ είναι. Οι πικεριστές είναι καυλιάρηδες και τους αρκούν τα 10 λεπτά."
Αυτα τα εχουμε συζητησει προ καιρου. Η δυσκολια αλλωστε της εφαρμογης του πικεφισμου στα μπουρδελα ηταν ο λογος που ανελαβα να μελετησω ολοκληρο το εργο του δασκαλου απο την αρχη, περι τις 3000 σελιδες με ποστ, και να παρουσιασω τις 10 πορνοεντολες του Μεταξουργειου τις οποιες οποιος μπορει να εφαρμοσει σωστα, μποδει και να γαμησει φολα Μεταξουργειου και να περασει καλα στις πιο αντιξοες συνθηκες.

Εγω απο την αρχη εχω δηλωσει οτι αν και προσπαθω δεν το καταφερνω.

Ο Δασκαλος παντοτε ηταν ειλικρινης στο οτι οι συνθηκες ειναι αντιξοες και οτι αυτες που πηδαει συνηθως ειναι φολαρες (καμαρωνει για αυτο).

Απο εκει και περα ελπιζω να αντιλαμβανεστε οτι μετα τον αγωνα μου εναντια στο αλβανικο καρτελ που επεβαλε τις σημερινες ταφιφες, ειμαι επικηρυγμενος στην πιατσα και κανεις δε μπορει να συνδεθει ανοιχτα μαζι μου χωρις κοστος.

Ωστοσο ο πικερισμος ειναι κατι παραπανω απο συλλογη τεχνικων συνουσιας σε μπουρδελα του δεκαλεπτου. Ειναι σταση ζωης που εφαρμοζεται παντου, τοσο στον ερωτα, οπου και με οποιον τροπο συντελειται, οσο και σε καθε αλλη δραστηριοτητα.

Τον πικερισμο ως μορφη οργανωσης της κοινωνιας φιλοδοξουμε να πετυχουμε. Εγω εχω αναλυσει παγγαμικα συστηματα που βασιζονται στις κοινωνιες κυνηγων - τροφοσυλλεκτων. Ο Δασκαλος παλαιοτερα εγραφε για υποχρεωτικη θητεια γυναικων ως ιεροδουλες - δεν πιστευω να νομιζετε οτι θα υπηρχαν αλβανοι νταβαδες και δεκαλεπτα σε μια τετοια κοινωνια. Ο Σουκερ εχει γραψει για δημοσια επιλεκτηρια.

Σε καθε περιπτωση το σημερινο συστημα ειναι αδιεξοδο και φερνει τη δυστυχια στους νεους. Μην ξεχνατε οτι γιναμε μπουρδελιαρηδες απο αναγκη, οχι απο επιλογη σαντα λαμογια. Πολεμαμε ωστε οι νεοι του αυριο να μη χρειαστει να γινουν μπουρδελιαρηδες. Να ζουν τον ερωτα φυσικα και ελευθερα, οπως ο αερας που αναπνεουν.

Ποιος μαλακας τωρα θα υποτιμησει αυτα που σας ειπα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom