Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.265
Like
24.226
Πόντοι
6.056
μιλαμε ο τζωνης τους εχει σακατεψει με τις ατακες και τα λογοπαιγνια του
δωσε πονο μαστορα
:headbang2:
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.511
Like
2.738
Πόντοι
1.306
Ρε νικολακη καισαριανη ρε

Μεσα στο αντρο των κομμουνιστων;;
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.812
Like
24.667
Πόντοι
6.256
μιλαμε ο τζωνης τους εχει σακατεψει με τις ατακες και τα λογοπαιγνια του
δωσε πονο μαστορα
:headbang2:

Ναι τυπε τους πετσοκοψε κανονικα...αμα ειμασταν στο δημοτικο θα ηταν πρωτος μαγκας ο Πασοκος! :2funny: :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.583
Πόντοι
3.656
μισο λεπτο ..
εσυ  δεν εχεις τριχες στη κωλοτρυπιδα σου ;

Παντού έχω τρίχες, κι εκεί έχω. Τι σχέση έχει αν έχω εγώ τρίχες εκεί, με το αν βρίσκει κάποιος ερεθιστική μια τριχωτή κωλοτρυπίδα; Εγώ τη βρίσκω αηδιαστική γιατί αυξάνει δραματικά τις πιθανότητες αυτές οι τρίχες να έχουν υπολείμματα από μερέντα και να μυρίζουν ανάλογα, όσο καλά κι αν έχει πλυθεί η γυναίκα
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.583
Πόντοι
3.656
αν του αρεσουν αντρικα χαρακτηριστικα όπως η τριχοφυια οντως είναι ομοφυλοφιλος

Προσυπογράφω. Οι άντρες που ερεθίζονται από αντρικά χαρακτηριστικά πάνω σε γυναικείο σώμα, είναι τουλάχιστον καταπιεσμένοι ομοφυλόφιλοι που παλεύουν με το χούι τους. Δεν είναι τυχαίο το γεγονός ότι ΟΛΕΣ οι γυναίκες που προσπαθούν να είναι στο ανώτατο κομμάτι από σεξουαλική αξία προβάλουν όσο μπορούν τα γυναικεία χαρακτηριστικά τους (σιλικόνες / επιθέματα σε χείλια, στήθια, κώλους, ώστε να αυξήσουν τις καμπύλες τους) και προσπαθούν αν εξαφανίσουν οτιδήποτε θυμίζει αντρικό χαρακτηριστικό πάνω τους (τριχοφυία, γυμνασμένους δικέφαλους, μεγάλη μύτη κλπ)
 

prokos 00

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2019
Μηνύματα
371
Like
1
Πόντοι
1
Παντού έχω τρίχες, κι εκεί έχω. Τι σχέση έχει αν έχω εγώ τρίχες εκεί, με το αν βρίσκει κάποιος ερεθιστική μια τριχωτή κωλοτρυπίδα; Εγώ τη βρίσκω αηδιαστική γιατί αυξάνει δραματικά τις πιθανότητες αυτές οι τρίχες να έχουν υπολείμματα από μερέντα και να μυρίζουν ανάλογα, όσο καλά κι αν έχει πλυθεί η γυναίκα
εχει πει πως χρησιμοποιει μωρομαντηλα
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.352
Κριτικές
10
Like
1.766
Πόντοι
5.975
"Οι μοιχοί και οι ψεύτες, τα σιχαμένα λαμόγια, μας χλευάζουν και λένε πως αυτοί έχουν γυναίκες και γαμάνε και πουτάνες στα κρυφά. Κάνουν το λάθος και εξαντλούν τα όρια της ανοχής μας. Στεγνό δόσιμο στις γυναίκες τους και παντόφλα! Να καταλάβουν τα λαμόγια ότι τα μπουρδέλα είναι μόνο για εμάς!"

Τάδε έφη Picker στη σελίδα του στο facebook!  :rockon: :rockon: :rockon:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.827
Κριτικές
90
Like
36.921
Πόντοι
25.467
"Οι μοιχοί και οι ψεύτες, τα σιχαμένα λαμόγια, μας χλευάζουν και λένε πως αυτοί έχουν γυναίκες και γαμάνε και πουτάνες στα κρυφά. Κάνουν το λάθος και εξαντλούν τα όρια της ανοχής μας. Στεγνό δόσιμο στις γυναίκες τους και παντόφλα! Να καταλάβουν τα λαμόγια ότι τα μπουρδέλα είναι μόνο για εμάς!"

Τάδε έφη Picker στη σελίδα του στο facebook!  :rockon: :rockon: :rockon:

Στα τριχωτά μας αρχίδια.

Τάδε έφη The Saint! στο "Νόμο του Picker" στο Bou.
 

mauros gatos(1)

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.245
Κριτικές
40
Like
2.255
Πόντοι
2.420
Προσυπογράφω. Οι άντρες που ερεθίζονται από αντρικά χαρακτηριστικά πάνω σε γυναικείο σώμα, είναι τουλάχιστον καταπιεσμένοι ομοφυλόφιλοι που παλεύουν με το χούι τους. Δεν είναι τυχαίο το γεγονός ότι ΟΛΕΣ οι γυναίκες που προσπαθούν να είναι στο ανώτατο κομμάτι από σεξουαλική αξία προβάλουν όσο μπορούν τα γυναικεία χαρακτηριστικά τους (σιλικόνες / επιθέματα σε χείλια, στήθια, κώλους, ώστε να αυξήσουν τις καμπύλες τους) και προσπαθούν αν εξαφανίσουν οτιδήποτε θυμίζει αντρικό χαρακτηριστικό πάνω τους (τριχοφυία, γυμνασμένους δικέφαλους, μεγάλη μύτη κλπ)
Τα επιθέματα σε βυζιά, κώλους, χείλη δεν τις κάνουν πιο θηλυκές τις γυναίκες, το αντίθετο, σα τραβέλια γίνονται με αυτά. Η γυμναστική με βάρη αντίθετα τις κάνει , αυξάνονται οι γλουτιαιοι μυς, στενεύει η μέση, ανοίγει ο θώρακας, μια γυναίκα που γυμνάζεται είναι πιο θυληκή.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.583
Πόντοι
3.656
Τα επιθέματα σε βυζιά, κώλους, χείλη δεν τις κάνουν πιο θηλυκές τις γυναίκες, το αντίθετο, σα τραβέλια γίνονται με αυτά. Η γυμναστική με βάρη αντίθετα τις κάνει , αυξάνονται οι γλουτιαιοι μυς, στενεύει η μέση, ανοίγει ο θώρακας, μια γυναίκα που γυμνάζεται είναι πιο θυληκή.

Μα δεν έγραψα ότι στα δικά μου μάτια μια με φουσκωμένα σιλικονάτα χείλια, βυζιά και κώλο φαίνεται πιο θηλυκή, ίσα ίσα με αηδιάζει. Έγραψα ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ στην πραγματικότητα, προσπαθώντας να προσθέσουν περισσότερες καμπύλες στη φιγούρα τους. Οι κωλάρες των Βραζιλιάνων ας πούμε, με φτιάχνουν γιατί είναι γυμνασμένες χάρη στη Σάμπα. Ένα φιτ κορίτσι συνήθως είναι δεκάρι σε εμφάνιση
 

mauros gatos(1)

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.245
Κριτικές
40
Like
2.255
Πόντοι
2.420
Μα δεν έγραψα ότι στα δικά μου μάτια μια με φουσκωμένα σιλικονάτα χείλια, βυζιά και κώλο φαίνεται πιο θηλυκή, ίσα ίσα με αηδιάζει. Έγραψα ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ στην πραγματικότητα, προσπαθώντας να προσθέσουν περισσότερες καμπύλες στη φιγούρα τους. Οι κωλάρες των Βραζιλιάνων ας πούμε, με φτιάχνουν γιατί είναι γυμνασμένες χάρη στη Σάμπα. Ένα φιτ κορίτσι συνήθως είναι δεκάρι σε εμφάνιση
Είπες όμως πως όσοι ερεθίζονται από αντρικά χαρακτηριστικά σε γυναίκες είναι λανθάνοντες ομοφυλόφιλοι :S Αλλά τι είναι τα αντρικά χαρακτηριστικά σε μια κοπέλα; Άμα δηλαδη είναι λίγο πιο φιτ από το "αποδεκτό" και έχει ποντίκια πλάτες και γραμμωμένους κοιλιακούς δεν πρέπει να μας αρέσει; Εμένα ας πούμε που με ελκύουν κορίτσια με κοντά μαλλιά είμαι κολομπαράς σε άρνηση :grin:
 

mauros gatos(1)

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.245
Κριτικές
40
Like
2.255
Πόντοι
2.420
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.583
Πόντοι
3.656
Είπες όμως πως όσοι ερεθίζονται από αντρικά χαρακτηριστικά σε γυναίκες είναι λανθάνοντες ομοφυλόφιλοι :S Αλλά τι είναι τα αντρικά χαρακτηριστικά σε μια κοπέλα; Άμα δηλαδη είναι λίγο πιο φιτ από το "αποδεκτό" και έχει ποντίκια πλάτες και γραμμωμένους κοιλιακούς δεν πρέπει να μας αρέσει; Εμένα ας πούμε που με ελκύουν κορίτσια με κοντά μαλλιά είμαι κολομπαράς σε άρνηση :grin:

Υπάρχουν όρια ανάμεσα στη γυμνασμένη ΘΥΛΗΚΗ γυναίκα και στη γυναίκα που αντροφέρνει. Ας πούμε αυτή (ναι, γυναίκα είναι, έτσι γίνονται από τα αναβολικά). Όποιος τη γουστάρει, δικαίωμά του, αλλά μάλλον γυαλίζει το πόμολο
 

Συνημμένα

  • female bodybuilder.jpg
    female bodybuilder.jpg
    44,3 KB · Εμφανίσεις: 29

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom