Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Ναι. :)

Ξέρω. :)

Το έγραψες για πλάκα. :)

Όπως για πλάκα έγραψες: Ότι λιγουρεύεσαι τον δυνατό πούτσο του βουλγαροτράβελου, ότι σε έχει ξεκωλιάσει στα κωλοδάχτυλα το "μαϊμουδάκι", ότι ο Ντορής και ο Ανέστης είναι κλώνοι σου κλπ.

Τελικά, ή πολύ πλακατζής είσαι, ή πολύ ξεκωλιάρης. :)

Εγώ πάντως προκρίνω το δεύτερο. :)
τη φιλια του Ανεστη την προδωσες γιατι εισαι εγωιστης. φανηκε πολυ ο χαρακτηρας σου εκει.

τη Ντορα δε θα τη γαμησεις ποτε γιατι εισαι πολυ γερος.
 

Επισκέπτης
Τι λέει ρε Πίτερ;
Είπες για μένα τέτοια κουβέντα;
>:(
αυτος το ελεγε,  στο τελος για να μη μου τα πρηζει του ειπα ναι.

οσο θυμαμαι τους διαλογους σας και τη φιλια σας, και τωρα ειστε σαν ξενοι. ο εγωιστης διωχνει τους φιλους του.
 

anestis_38

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
17
Like
1.009
Πόντοι
1.616
Σιγα μην σου απαντησει.
Αν θελεις βεβαια μπορουμε να βρουμε το λινκ.
Τι είναι αυτά που ακούνε τα ώτα μου και βλέπουν οι οφθαλμοί μου;
Γράφτηκε τέτοια κουβέντα, βαριά και ασήκωτη και δε βούλιαξε στο νήμα;
Αμαν, αμαν θα γίνει παρεξήγα και είναι αμαρτία Μ. Τετάρτη σήμερα....
 

anestis_38

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
17
Like
1.009
Πόντοι
1.616
αυτος το ελεγε,  στο τελος για να μη μου τα πρηζει του ειπα ναι.

οσο θυμαμαι τους διαλογους σας και τη φιλια σας, και τωρα ειστε σαν ξενοι. ο εγωιστης διωχνει τους φιλους του.
Τι λε ρε φίλε;
Το επιβεβαιώνεις;
Τράβα όξω ρε, να μη λέρωσουμε το μαγαζί, θα γίνει
φραμπαλάς
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.715
Κριτικές
90
Like
36.386
Πόντοι
25.467
τη φιλια του Ανεστη την προδωσες γιατι εισαι εγωιστης. φανηκε πολυ ο χαρακτηρας σου εκει.

τη Ντορα δε θα τη γαμησεις ποτε γιατι εισαι πολυ γερος.

Έχεις στερέψει από ιδέες και επαναλαμβάνεσαι συνεχώς.

Τα έχεις ξαναγράψει άλλες είκοσι φορές, και σου έχω απαντήσει τουλάχιστον τις πέντε.

Είναι καιρός να αποχωρήσεις. Κουράζεις...
 

anestis_38

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
17
Like
1.009
Πόντοι
1.616
Έχεις στερέψει από ιδέες και επαναλαμβάνεσαι συνεχώς.

Τα έχεις ξαναγράψει άλλες είκοσι φορές, και σου έχω απαντήσει τουλάχιστον τις πέντε.

Είναι καιρός να αποχωρήσεις. Κουράζεις...
Πάψε εσύ.
Πρόδωκες τη φιλία μας.
Αμάν, αμαν θα γίνει τουρτουλούκι..
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.957
Κριτικές
1
Like
2.663
Πόντοι
606
γιατι εχω οσα λεφτα μου χρειαζονται. διαβαζε Πικερ - Νομος ολιγαρκους Αφθονιας, Αριστοτελη, Σενεκα, και Επικουρο

Φτώχεια χωρίς χρέη είναι μεγάλος πλούτος - Αριστοτέλης

Φτωχός δεν είναι ο άνθρωπος που έχει λίγα, αλλά εκείνος που επιδιώκει περισσότερα - Σενέκας
μυριζει το στομα σου απο το λαπτοπ - τομαχοκ
 

anestis_38

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
17
Like
1.009
Πόντοι
1.616
Κάτσε να βάλω ένα άσμα να φτιαχτώ, να φέρω τις βόλτες μου, γιατί απόψε θα 'χουν δουλεία στα νεκροτομεία



 

Επισκέπτης
Έχεις στερέψει από ιδέες και επαναλαμβάνεσαι συνεχώς.

Τα έχεις ξαναγράψει άλλες είκοσι φορές, και σου έχω απαντήσει τουλάχιστον τις πέντε.

Είναι καιρός να αποχωρήσεις. Κουράζεις...
αρχιζεις να καταλαβαινεις πως αισθανομαστε εμεις για σενα δηλαδη;

για πατα τη σελιδα νο1 να διαβασεις τι γραφεις και αν διαφερουν πουθενα απο οσα γραφεις στις επομενες εως την 3450
 

Επισκέπτης
Λεμε και ψεματακια?
Καθολου ετσι δεν εγινε
σου ειπα

αν εισαι το ιδιο ατομο πισω απο το ψευρωνυμο, εχεις αρχισει να γεροντοχαζευεις

εγραψα ανε-στη ε-λα ενα βραδυ και ο Αγιος λυσσαξε οτι ειναι ολοι κλωνοι μου. ε μη του χαλασω το χατιρι!

σας αφηνω με τον κλωνο μου Ανεστη τωρα που γραφει πιο γουστοζικα και παλιομοδιτικα
 

anestis_38

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
17
Like
1.009
Πόντοι
1.616
σου ειπα

αν εισαι το ιδιο ατομο πισω απο το ψευρωνυμο, εχεις αρχισει να γεροντοχαζευεις

εγραψα ανε-στη ε-λα ενα βραδυ και ο Αγιος λυσσαξε οτι ειναι ολοι κλωνοι μου. ε μη του χαλασω το χατιρι!

σας αφηνω με τον κλωνο μου Ανεστη τωρα που γραφει πιο γουστοζικα και παλιομοδιτικα
Για μενα ρε λές κουβέντες; Για μένα;
Για μενα που έχω υπηρετήσει ΛΟΚατζης και ΟΥΚας και ΚΑΨιμιτζής στο ΓΕΣ;
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
:2funny: :2funny: κλαίω με τσαμπουκαλεμενο  ανέστη
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.715
Κριτικές
90
Like
36.386
Πόντοι
25.467
αρχιζεις να καταλαβαινεις πως αισθανομαστε εμεις για σενα δηλαδη;

για πατα τη σελιδα νο1 να διαβασεις τι γραφεις και αν διαφερουν πουθενα απο οσα γραφεις στις επομενες εως την 3450

Αυτά έγραψε ο κλώνος με τα 100 πρόσωπα, που περνά τις 20 από τις 24 ώρες της ημέρας μπροστά από την οθόνη, και μετά δάγκωσε ενθουσιασμένος και γεμάτος από αυτοθαυμασμό, ένα κομμάτι προχθεσινή πίτσα που είχε απομείνει στα αποφάγια που βρίσκονταν ολούθε γύρω του. Και ψάχνωντας, ανάμεσα στο σωρό με τα χεσμένα σώβρακα και τα υπόλοιπα δυσσώδη ρούχα του, γράπωσε το μιλκομπούκαλο και ήπιε μια γουλιά λέγοντας στον εαυτό του:

Είσαι πολύ τιτάνας για να τα βάλουν μαζί σου αγορίνα. Τους γάμησες όλους. Και έτσι ευχαριστημένος από τον εαυτό του, ρεύτηκε με δύναμη, και άφησε μια υγρή κλανιά στο ήδη χεσμένο του σώβρακο.

ΤΕΛΟΣ ΣΗΜΕΡΙΝΟΥ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟΥ.
 
Εγγρ.
16 Απρ 2019
Μηνύματα
124
Like
164
Πόντοι
1
Αυτά έγραψε ο κλώνος με τα 100 πρόσωπα, που περνά τις 20 από τις 24 ώρες της ημέρας μπροστά από την οθόνη, και μετά δάγκωσε ενθουσιασμένος και γεμάτος από αυτοθαυμασμό, ένα κομμάτι προχθεσινή πίτσα που είχε απομείνει στα αποφάγια που βρίσκονταν ολούθε γύρω του. Και ψάχνωντας, ανάμεσα στο σωρό με τα χεσμένα σώβρακα και τα υπόλοιπα δυσσώδη ρούχα του, γράπωσε το μιλκομπούκαλο και ήπιε μια γουλιά λέγοντας στον εαυτό του:

Είσαι πολύ τιτάνας για να τα βάλουν μαζί σου αγορίνα. Τους γάμησες όλους. Και έτσι ευχαριστημένος από τον εαυτό του, ρεύτηκε με δύναμη, και άφησε μια υγρή κλανιά στο ήδη χεσμένο του σώβρακο.

ΤΕΛΟΣ ΣΗΜΕΡΙΝΟΥ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟΥ.
Όλοι κλώνοι είναι εδώ μέσα
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
Μπράβο Άλεξ. Σε μένα έχει τύχει αρκετές φορές, ειδικά με την πρώτη κοπέλα που έκανα μακροχρόνιο δεσμό, ΄πρωτοετής φοιτητής εγώ, μαθήτρια αυτή. Ήταν παρθένα και φοβόταν, εξ άλλου τότε δεν υπήρχαν και σπίτια που να μπορούσα να την ξεμοναχιάσω.  Πίπες τότε δεν έπαιρνε η μέση κοπέλα, για να με ξαλαφρώσει. Ακόμα θυμάμαι το πρήξιμο και τον πόνο. Τέλος πάντων, οι αναμνήσεις ξαναγυρίζουνε

Την ξεπαρθενιασες τελικά; Πάλι στο καλύτερο το έκοψες  >:(
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom