Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.278
Πόντοι
8.006
Ποιος είναι ο πικερ,και τι ορίζει ο νόμος του,γιατί διαβάζω πολλα μυνήματα με κωλογαμησια και πουστηδες ,βοηθήστε έχω πολλά χρόνια να μπω στο σαιτ
Ασε μας ρε φιλε που εχεις χρονια να μπεις
 

Επισκέπτης
πες  ολη την αληθεια ..
τι  εγινε εκει με τον φιλο σου .............................;;;;σας επιασε ΚΑΒΑΛΑ ΝΑ  ΠΗΔΙΕΣΤΕ ΡΕ ΝΑΙ Η ΟΧΙ  ;;;;


ΤΗΝ  ΚΟΥΝΑΣ ΤΗΝ ΑΧΛΑΔΙΑ ΡΕ  ;;;
αλληλομαλακια εκαναν. αντρικια πραματα! οχι κωλοι, μονο πουτσες!
 

Επισκέπτης
ακομα ενδιαφερεσαι να κανεις τρανς τον  γκει της  πολυκατοικιας σου ;
ξερεις κατι ακομα ; οσο περναν τα χρονια το ποσοστο της  τραβελοανωμαλιας σου θα ανεβαινει ...
μεγαλη αληθεια! οσο μεγαλωνει τοσο περισσοτερο θα καιγεται απο επιθυμια!!!!

πλησιαζει ο καιρος που καμια εκτονωση στο σαιτ δε θα μπορει να του σβησει τη διψα...

οι αναστολες που λεει οτι τον εμποδιζαν ολα αυτα τα χρονια να ξεσκιστει με τραβελια, παροτι τα επιθυμουσε, θα λυγισουν, και σε κατασταση εξτασης θα ορμηξει μανιασμενος στη Γιαννιτσων
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.278
Πόντοι
8.006
Αναζητειται ο Τραμουντανας.
Πρεπει να μας επιβεβαιωσει αν πηδηξε ή οχι την Ντορα
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.794
Like
14.533
Πόντοι
3.656
Ποιος σου ειπε αυτη τη μαλακια για να σε πεισει να του κατσεις?

Δηλαδή Άλεξ, ποτέ δεν σου έχει πρήξει τα αρχίδια γκόμενα η οποία να μην σου κάτσει, αφού σου έχει γίνει πύραυλος από το μπαλαμούτι; Εγώ πόναγα, εκείνες τις εποχές που ήμουν έφηβος,  το θυμάμαι ακόμα. Όπως και την αίσθηση της γλυκιάς αηδίας στο στομάχι. Τι θυμήθηκα τώρα
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.715
Κριτικές
90
Like
36.386
Πόντοι
25.467
νικ για να μη ρωτας διευθυνσεις παλι απο περιεργεια, Οδυσσεως 5


Ε...

Όσα ξέρουν οι Θαμώνες, δεν τα ξέρει ο κόσμος όλος. :)

Υ.Γ.

Παρακαλω, ποση ωρα ειναι το προγραμμα των 20 ευρω;

Το καταστημα διαθετει προφυλακτικα με λιπαντικο, γιατι τα συνηθισμενα πολλους μας στενευουν και ανοιγουν μονο σαν καλτσα;

[size=18pt]Το καταστημα διαθετει ζωνη στραπον και δονητες για αυταρχικο προγραμμα;[/size]

Ευχαριστω.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.278
Πόντοι
8.006
Δηλαδή Άλεξ, ποτέ δεν σου έχει πρήξει τα αρχίδια γκόμενα η οποία να μην σου κάτσει, αφού σου έχει γίνει πύραυλος από το μπαλαμούτι; Εγώ πόναγα, εκείνες τις εποχές που ήμουν έφηβος,  το θυμάμαι ακόμα. Όπως και την αίσθηση της γλυκιάς αηδίας στο στομάχι. Τι θυμήθηκα τώρα
Αν με ρωτας αν μου εχει τυχει να μην μου κατσει γκομενα μετα απο μπαλαμουτι, η απαντηση ειναι οχι
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.794
Like
14.533
Πόντοι
3.656
Αν με ρωτας αν μου εχει τυχει να μην μου κατσει γκομενα μετα απο μπαλαμουτι, η απαντηση ειναι οχι

Μπράβο Άλεξ. Σε μένα έχει τύχει αρκετές φορές, ειδικά με την πρώτη κοπέλα που έκανα μακροχρόνιο δεσμό, ΄πρωτοετής φοιτητής εγώ, μαθήτρια αυτή. Ήταν παρθένα και φοβόταν, εξ άλλου τότε δεν υπήρχαν και σπίτια που να μπορούσα να την ξεμοναχιάσω.  Πίπες τότε δεν έπαιρνε η μέση κοπέλα, για να με ξαλαφρώσει. Ακόμα θυμάμαι το πρήξιμο και τον πόνο. Τέλος πάντων, οι αναμνήσεις ξαναγυρίζουνε
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.715
Κριτικές
90
Like
36.386
Πόντοι
25.467
ο,τι δολωμα και να σας βαλω τσιμπατε

Ναι. :)

Ξέρω. :)

Το έγραψες για πλάκα. :)

Όπως για πλάκα έγραψες: Ότι λιγουρεύεσαι τον δυνατό πούτσο του βουλγαροτράβελου, ότι σε έχει ξεκωλιάσει στα κωλοδάχτυλα το "μαϊμουδάκι", ότι ο Ντορής και ο Ανέστης είναι κλώνοι σου κλπ.

Τελικά, ή πολύ πλακατζής είσαι, ή πολύ ξεκωλιάρης. :)

Εγώ πάντως προκρίνω το δεύτερο. :)
 

anestis_38

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
17
Like
1.009
Πόντοι
1.616
Ναι. :)

Ξέρω. :)

Το έγραψες για πλάκα. :)

Όπως για πλάκα έγραψες: Ότι λιγουρεύεσαι τον δυνατό πούτσο του βουλγαροτράβελου, ότι σε έχει ξεκωλιάσει στα κωλοδάχτυλα το "μαϊμουδάκι", ότι ο Ντορής και ο Ανέστης είναι κλώνοι σου κλπ.

Τελικά, ή πολύ πλακατζής είσαι, ή πολύ ξεκωλιάρης. :)

Εγώ πάντως προκρίνω το δεύτερο. :)
Τι λέει ρε Πίτερ;
Είπες για μένα τέτοια κουβέντα;
>:(
 

Επισκέπτης
γιατι δε κανεις και τιποτα να βγαζεις κανα φραγκο απο το να παιζεις ολη μερα την πουτσα σου εδω μεσα?
γιατι εχω οσα λεφτα μου χρειαζονται. διαβαζε Πικερ - Νομος ολιγαρκους Αφθονιας, Αριστοτελη, Σενεκα, και Επικουρο

Φτώχεια χωρίς χρέη είναι μεγάλος πλούτος - Αριστοτέλης

Φτωχός δεν είναι ο άνθρωπος που έχει λίγα, αλλά εκείνος που επιδιώκει περισσότερα - Σενέκας
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom