Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.195
Like
22.870
Πόντοι
5.506
εσυ  χρησιμοποιουσες κλωνους  για να σχολιαζεις τα γαμησια που ετρωγες στα σινεμα ..
εγω το εκανα για να διαδώσω τον περηφανο νομο μας!

τελικα εισαι πολυυυυ ηλιθιος ..


Mαλακισμένη αδερφάρα κλωναρού ΕΣΥ μαρτυράς μόνος σου χωρίς ξύλο οτι έχεις χάσει το μέτρημα στους κλώνους, αυτό σε κάνει παντελώς αναξιόπιστο στο τι φαντάζεσαι για τους άλλους.

Και επειδή δε γαμάω πουστράκια, σάλτα και γαμήσου.
 

Souker

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.932
Like
103
Πόντοι
16
Mαλακισμένη αδερφάρα κλωναρού ΕΣΥ μαρτυράς μόνος σου χωρίς ξύλο οτι έχεις χάσει το μέτρημα στους κλώνους, αυτό σε κάνει παντελώς αναξιόπιστο στο τι φαντάζεσαι για τους άλλους.

Και επειδή δε γαμάω πουστράκια, σάλτα και γαμήσου.

δεν εχω  χασει  το μετρημα ρε γκεουλα ...
σου εχω ξαναπει  καπου ειναι γυρω στους 120 .

στα πορνοσινεμα ρε  τσιγγουνη  γιατι πας και οχι  σε  γκει μπαρ ;;
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.195
Like
22.870
Πόντοι
5.506
δεν εχω  χασει  το μετρημα ρε γκεουλα ...
σου εχω ξαναπει  καπου ειναι γυρω στους 120 .

στα πορνοσινεμα ρε  τσιγγουνη  γιατι πας και οχι  σε  γκει μπαρ ;;


Για να σε πάρω μάτι που σε γαμάνε.
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.720
Like
24.540
Πόντοι
6.256
Μαλακία του τύπε.

Τυπε θα στο πω αλλη μια φορα μπας και το καταλαβεις...ο συγκεκριμενος τυπακος μπηκε στο σαι και εφτιαχνε μανιωδως αποτυχημενους λογαριασμους κανοντας τον Πικεριστη και το κοκορακι οπου καθε φορα επαιρνε τα αρχιδια μου απο τη διαχειριση μεχρι που εκανε αυτον τον λογαριασμο και ως δια μαγειας η διαχειρηση τον αφηνει να κανει οτι εκανε και με τους προηγουμενους λογαριασμους αλλα αυτη τη φορα χωρις συνεπειες.

Ο μονος λογος υπαρξης του σε αυτο το σαι ειναι αυτο το νημα και εσυ και αλλοι 2-3 μαλακες που τσιμπατε στα αυτιστικα του ποστ και του απαντατε...οπου αλλου εχει προσπαθησει ειτε να ανοιξει νημα ειτε να γραψει κατι εχει φαει το κραξιμο της αρκουδας και γενικα ειναι ο περιγελος του σαι.

Αφου λοιπον αυτος ειναι ο περιγελος του σαι εσυ που τσιμπας και ασχολεισαι με τον γκιοζη εισαι 2 φορες περιγελος...γιαυτο σοβαρεψου.
 

Souker

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.932
Like
103
Πόντοι
16
Τυπε θα στο πω αλλη μια φορα μπας και το καταλαβεις...ο συγκεκριμενος τυπακος μπηκε στο σαι και εφτιαχνε μανιωδως αποτυχημενους λογαριασμους κανοντας τον Πικεριστη και το κοκορακι οπου καθε φορα επαιρνε τα αρχιδια μου απο τη διαχειριση μεχρι που εκανε αυτον τον λογαριασμο και ως δια μαγειας η διαχειρηση τον αφηνει να κανει οτι εκανε και με τους προηγουμενους λογαριασμους αλλα αυτη τη φορα χωρις συνεπειες.

Ο μονος λογος υπαρξης του σε αυτο το σαι ειναι αυτο το νημα και εσυ και αλλοι 2-3 μαλακες που τσιμπατε στα αυτιστικα του ποστ και του απαντατε...οπου αλλου εχει προσπαθησει ειτε να ανοιξει νημα ειτε να γραψει κατι εχει φαει το κραξιμο της αρκουδας και γενικα ειναι ο περιγελος του σαι.

Αφου λοιπον αυτος ειναι ο περιγελος του σαι εσυ που τσιμπας και ασχολεισαι με τον γκιοζη εισαι 2 φορες περιγελος...γιαυτο σοβαρεψου.

κανοντας τον ντελιβερα στα 45 σου .. ο μονος  περιγελος  εδω μεσα εισαι  εσυ ...

αιντε  να πας κανα καφε τωρα .
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.195
Like
22.870
Πόντοι
5.506
Τυπε θα στο πω αλλη μια φορα μπας και το καταλαβεις...ο συγκεκριμενος τυπακος μπηκε στο σαι και εφτιαχνε μανιωδως αποτυχημενους λογαριασμους κανοντας τον Πικεριστη και το κοκορακι οπου καθε φορα επαιρνε τα αρχιδια μου απο τη διαχειριση μεχρι που εκανε αυτον τον λογαριασμο και ως δια μαγειας η διαχειρηση τον αφηνει να κανει οτι εκανε και με τους προηγουμενους λογαριασμους αλλα αυτη τη φορα χωρις συνεπειες.

Ο μονος λογος υπαρξης του σε αυτο το σαι ειναι αυτο το νημα και εσυ και αλλοι 2-3 μαλακες που τσιμπατε στα αυτιστικα του ποστ και του απαντατε...οπου αλλου εχει προσπαθησει ειτε να ανοιξει νημα ειτε να γραψει κατι εχει φαει το κραξιμο της αρκουδας και γενικα ειναι ο περιγελος του σαι.

Αφου λοιπον αυτος ειναι ο περιγελος του σαι εσυ που τσιμπας και ασχολεισαι με τον γκιοζη εισαι 2 φορες περιγελος...γιαυτο σοβαρεψου.


:thumbsup:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.718
Κριτικές
90
Like
36.383
Πόντοι
25.467



:rolleyes:

Κατέφθασε και το ιππικό.  :jerking:
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
Την μεγάλη εβδομάδα επιτρέπεται το σεξ;
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.718
Κριτικές
90
Like
36.383
Πόντοι
25.467
Την μεγάλη εβδομάδα επιτρέπεται το σεξ;

Γι αυτον που θα το κάνει μαζί σου, ναι. Είναι σαν να τραβάει του Ιησού τα πάθη.  :)

Υπάρχει κι άλλος εθελοντής με τάσεις αυτοκτονίας εκτός από τον Μουνοβαγόνη; :)
 

anestis_38

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
17
Like
1.009
Πόντοι
1.616
Την μεγάλη εβδομάδα επιτρέπεται το σεξ;
"Η εν πολλαίς αμαρτίες περιπεσούσα γυνή..."

Σήμερα, Μεγάλη Τρίτη, στην Ακολουθία του Νυμφίου, ψάλλομαι το Τροπάριο της Κασσιανης. Ένα από τα μελωδικότερα και λυρικότερα τροπάρια της Εκκλησίας μας, μιλά για τη μεταμελημένη πόρνη, που αμάρτησε, προσκομίζοντας κέρδος εκ της ΦΙΛΟΔΟΝΙΑΣ της.

"Οίμοι! λέγουσα, οτι νύξ μοι υπάρχει, οίστρος ακολασίας,
ζοφώδης τε και ασέληνος ερως της αμαρτίας."

δηλαδή
"Αλλοίμονο σε μένα, γιατί μέσα μου είναι νύχτα κατασκότεινη και δίχως φεγγάρι,
η μανία της ασωτείας κι ο έρωτας της αμαρτίας.
"

Σε κλίμα κατάνυξης, οι πιστοί οικτίρουν τη ΦΙΛΗΔΟΝΗ πόρνη, που με την ΑΣΩΤΙΑ τησ ΠΑΡΕΣΥΡΕ τόσους άνδρες στην αμαρτία.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom