Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
Αγαπημένε. Αχ, έλιωσα καλέ κυρία Δώρα, να είστε καλά μου φτιάξατε τη νύχτα. Θα κάνω όμορφα όνειρα αφού πέσω στις αγκάλες του Μορφέα, σήμερα δεν θα φέρω την Κινέζα μου. Ωραία, δηλώνεις ότι ψεύδεται. Δεν θα ήταν δύσκολο να μου απαντήσεις ευθέως από την αρχή. Αλλά (θα μου πεις), τι γυναίκα θα ήσουν αν απαντούσες αμέσως, με ειλικρίνεια και με ευθύτητα; αυτές είναι ανδρικές πρακτικές

Όχι ,απλά δε θέλω να σας υπαγορευω τις απαντήσεις. Σας θεωρώ αρκετά ικανό ,να φτάσετε μόνος σας σε ορθά συμπεράσματα.πως πήγε η συνεδρία χθες;;
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.710
Κριτικές
90
Like
36.331
Πόντοι
25.467
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.798
Like
14.539
Πόντοι
3.656
Δε συμμετέχω αλλά αφού θες να μάθεις τη πραγματική μου ταυτότητα πάτα το λινκ (υπ'ευθύνη σου).

Ρώτησα. τι έχεις να πεις για τον πιο πάνω ισχυρισμό, ότι δηλ είσαι κλώνος του Peter Van Norden; Απάντηση; Ο Μπάτμαν να λέει ότι είναι η νύχτα. Λογική μου φαίνεται
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.798
Like
14.539
Πόντοι
3.656
Όχι ,απλά δε θέλω να σας υπαγορευω τις απαντήσεις. Σας θεωρώ αρκετά ικανό ,να φτάσετε μόνος σας σε ορθά συμπεράσματα.πως πήγε η συνεδρία χθες;;

Αναμενόμενη. Στανταράκι με την αξιοσημείωτη ικανότητα να κάνει deepthroat χωρίς να πνίγεται και (για λόγους που δεν γνωρίζω, απλά υποψιάζομαι), να την βρίσκει και να βογκάει ενώ τα δάκρυα τρέχουν από τα μάτια της και τα σάλια ρέουν σαν ρυάκι από το στόμα της. Έχεις μήπως κάποια εξήγηση για την κατάσταση; η αίσθηση πάντως της εκσπερμάτωσης μέσα στον ζεστό και παλλόμενο σωλήνα είναι πολύ ιδιαίτερη
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
>:( Που είστε ; Τρεις ωρίτσες άργησα μόνο και φύγατε χωρίς εμένα;
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
2 ωρες ταξιδι απο που?

Και στο κεντρο τι κανεις δηλαδη?

Ραντεβού. Ναι ,δε κατοικώ Αττική. Είμαι παράξενη ,δε μου αρέσουν οι αστικές περιοχές. Επίσης μου άρεσει το βουκολικό σεξ. Αυτά. Χαιρετώ προσωρινά
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.471
Πόντοι
8.006
Ραντεβού. Ναι ,δε κατοικώ Αττική. Είμαι παράξενη ,δε μου αρέσουν οι αστικές περιοχές. Επίσης μου άρεσει το βουκολικό σεξ. Αυτά. Χαιρετώ προσωρινά
Α κάνεις ραντεβου.
Και δεν εχει βρεθει ΕΝΑΣ να πει οτι σε συναντησε.
Και μένεις εκτος Αττικης, και ερχεσαι μεσανυχτα Μεταξουργειο για να κανεις ραντεβου.
Καλο.
 

telos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Νοε 2017
Μηνύματα
1.989
Κριτικές
19
Like
7.081
Πόντοι
3.446
Α κάνεις ραντεβου.
Και δεν εχει βρεθει ΕΝΑΣ να πει οτι σε συναντησε.
Και μένεις εκτος Αττικης, και ερχεσαι μεσανυχτα Μεταξουργειο για να κανεις ραντεβου.
Καλο.

Έχω διαβάσει μερικές σελίδες του νήματος και ψάχνω εφημερευων ψυχίατρο...
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.230
Like
24.147
Πόντοι
6.056
7Thf.gif
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.710
Κριτικές
90
Like
36.331
Πόντοι
25.467
Α κάνεις ραντεβου.
Και δεν εχει βρεθει ΕΝΑΣ να πει οτι σε συναντησε.
Και μένεις εκτος Αττικης, και ερχεσαι μεσανυχτα Μεταξουργειο για να κανεις ραντεβου.
Καλο.

Πείτε της εσείς το άλλο το καλό. :)

Αυτό με την πουτάνα που είχε δυσεντερία. :)
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
Συνάντηση με πικερ προ ολίγου . Σας μεταφέρω τους αγωνιστικούς χαιρετισμούς του καθώς και την άρνηση του να συμμετέχει στην απεργία 7&8 Απρίλη. Ο νόμος ισχύει πάντα ,ακόμα και στις απεργίες .
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
Συνάντηση με πικερ προ ολίγου . Σας μεταφέρω τους αγωνιστικούς χαιρετισμούς του καθώς και την άρνηση του να συμμετέχει στην απεργία 7&8 Απρίλη. Ο νόμος ισχύει πάντα ,ακόμα και στις απεργίες .


:erection: :erection:

σωστοςςς
 

177

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2018
Μηνύματα
97
Like
49
Πόντοι
0
Συνάντηση με πικερ προ ολίγου . Σας μεταφέρω τους αγωνιστικούς χαιρετισμούς του καθώς και την άρνηση του να συμμετέχει στην απεργία 7&8 Απρίλη. Ο νόμος ισχύει πάντα ,ακόμα και στις απεργίες .
δηλαδή εμείς απεργούσαμε :cum: και ο (απεργοσπάστης) πικερ κωλοδαχτυλιαζόταν;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom