Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.348
Κριτικές
10
Like
1.765
Πόντοι
5.975
Περιμένω με αγωνία την αυριανή απογευματινή ανάρτηση του Νόμου στο face...  :rockon: :rockon: :rockon:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.058
Like
22.780
Πόντοι
5.506
παντως  γκει  αβαταρ  σαν εσενα δεν θα  βαλουμε  ποτε .


Κοίτα τι παίζει, ότι θέλει ο καθένας βλέπει, εγώ βλέπω ένα χιουμοριστικό αβατάρ, χαρακτηριστικό που πλέον το αναγνωρίζουν οι περισσότεροι, ένα αβατάρ που απεικονίζει ένα σέξυ τύπο που σαλιαρίζουν οι Ελλεηνίδες, εσύ ως γνήσιος οπαδός της σχολής των πικεριστών aka πούστηδων κωλοδαχτυλιασμένων βλέπεις έναν γκει τύπο. Ειλικρινά, δε θέλω να σου το χαλάσω, μπορεί να είναι ο τύπος σου, μπορεί να ξερογλύφεσαι όταν τον βλέπεις, δικαίωμά σου.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.700
Κριτικές
6
Like
11.121
Πόντοι
3.936
  :grin:
 

Συνημμένα

  • throughout-history-it-has-been-a-common-prank-for-japanese-31586753.png
    throughout-history-it-has-been-a-common-prank-for-japanese-31586753.png
    146,7 KB · Εμφανίσεις: 28

Souker

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.932
Like
103
Πόντοι
16
Κοίτα τι παίζει, ότι θέλει ο καθένας βλέπει, εγώ βλέπω ένα χιουμοριστικό αβατάρ, χαρακτηριστικό που πλέον το αναγνωρίζουν οι περισσότεροι, ένα αβατάρ που απεικονίζει ένα σέξυ τύπο που σαλιαρίζουν οι Ελλεηνίδες, εσύ ως γνήσιος οπαδός της σχολής των πικεριστών aka πούστηδων κωλοδαχτυλιασμένων βλέπεις έναν γκει τύπο. Ειλικρινά, δε θέλω να σου το χαλάσω, μπορεί να είναι ο τύπος σου, μπορεί να ξερογλύφεσαι όταν τον βλέπεις, δικαίωμά σου.

εχεις βαλει ενα κλασικο  γκευ  τυπο ...
ολα τα αλλα  που λες ειναι σαλτσες ..
ειπαμε ..

υποβοσκουσα ομοφυλοφιλια ειναι αυτη ..
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.058
Like
22.780
Πόντοι
5.506


Ναι, με ξέσκισε, ο τζώνης που εν έτει 2019 δηλώνει πασόκος, εσύ που εν έτει 2019 δηλώνεις πικεριστής...... έχεις δίκιο, είστε οι πιο αξιόπιστοι τύποι του σαη....


Συνεχίστε, είστε άκρως διασκεδαστικοί.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom