Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Souker

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.932
Like
103
Πόντοι
16
Το αν αυτό το μουνάκι (λέμε τώρα) έχει κλειτορίδα, δεν είναι βέβαιο. Η εγχείριση διόρθωσης φύλου δεν έχει φτάσει στο σημείο να φτιάχνει πειστικό υποκατάστατο κλειτορίδας, μέχρι σήμερα τουλάχιστον
οχι  ρεσυ .. κανονικη γυναικα ειναι  .
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
Το αν αυτό το μουνάκι (λέμε τώρα) έχει κλειτορίδα, δεν είναι βέβαιο. Η εγχείριση διόρθωσης φύλου δεν έχει φτάσει στο σημείο να φτιάχνει πειστικό υποκατάστατο κλειτορίδας, μέχρι σήμερα τουλάχιστον

:2funny: :2funny: μωρό μου ,έχεις πλάκα τελικά ,σ αγαπώ
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
Αποφασίστε επιτέλους αν είμαι άντρας η γυναίκα ,να ξέρω τι θα κάνω !
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.798
Like
14.539
Πόντοι
3.656
Αποφασίστε επιτέλους αν είμαι άντρας η γυναίκα ,να ξέρω τι θα κάνω !

Αν ήμουν βέβαιος θα το έλεγα. Με μπερδεύεις όμως. Και με την ευκαιρία δεν συνέχισες την πρότασή σου να με δεις σε ζωντανή τσόντα με την ανάλογη κοπέλα και να την πληρώσεις 100€
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.798
Like
14.539
Πόντοι
3.656
αγαπανε αλλα το ενστικτο της αυτοσυντηρησης σε αυτες ειναι πιο δυνατο

Για λίγο διάστημα κάποιες ερωτεύονται. Στη συνέχεια το ξεπερνάνε και το μόνο που τις νοιάζει είναι η επιβίωσή τους και των απογόνων τους. Και βέβαια είναι σωστή αυτή η επιλογή, από την άποψη της φύσης. Εμείς πρέπει να θυσιαστούμε, όχι αυτές
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
Αφου μαθαμε για την πρωκτικη βλεννα

υπενθυμιζω τη προγραμματισμενη αποχη απο τα μπουρδελα αυριο κ μεθαυριο

οι μπουρδελιαρηδες αυριο πανε παραλια!


Μόνο από τα μπουρδέλα; Οι ερασιτέχνες δουλεύουμε κανονικά;
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
Αν ήμουν βέβαιος θα το έλεγα. Με μπερδεύεις όμως. Και με την ευκαιρία δεν συνέχισες την πρότασή σου να με δεις σε ζωντανή τσόντα με την ανάλογη κοπέλα και να την πληρώσεις 100€

Οκ :) υπόσχομαι ότι δε θα είμαι μες στα πόδια σας. Θα καθήσω ήσυχα σε μια γωνιτσα
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
Για λίγο διάστημα κάποιες ερωτεύονται. Στη συνέχεια το ξεπερνάνε και το μόνο που τις νοιάζει είναι η επιβίωσή τους και των απογόνων τους. Και βέβαια είναι σωστή αυτή η επιλογή, από την άποψη της φύσης. Εμείς πρέπει να θυσιαστούμε, όχι αυτές

Σωστός. Θα συμφωνήσω. Και το ότι κοιταμε την οικονομική κατάσταση σας ,σε αυτό οφείλεται. Αν δε μπορεί ένας άντρας να συντηρήσει τους απογόνους μας ,είναι απωθητικος.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.798
Like
14.539
Πόντοι
3.656
Μόνο από τα μπουρδέλα; Οι ερασιτέχνες δουλεύουμε κανονικά;


ΚΑΙ ΟΙ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΕΣ δουλεύετε κανονικά και όλο τον κόσμο, ειδικά στο μπουρδέλα.κομ. Και οι ερασιτέχνισες θα δουλεύουν κανονικά. Γλώττα λανθάνουσα, αλήθεια λέγει. ή Η αλήθεια πάει μπροστά, όπως έλεγε η γιαγιά μου. Καλό βράδυ Ντορή, τα ξαναλέμε. Μου άρεσε πολύ η ταινία ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΤΩΡΑ  
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
ΚΑΙ ΟΙ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΕΣ δουλεύετε κανονικά και όλο τον κόσμο, ειδικά στο μπουρδέλα.κομ. Και οι ερασιτέχνισες θα δουλεύουν κανονικά. Γλώττα λανθάνουσα, αλήθεια λέγει. ή Η αλήθεια πάει μπροστά, όπως έλεγε η γιαγιά μου. Καλό βράδυ Ντορή, τα ξαναλέμε. Μου άρεσε πολύ η ταινία ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΤΩΡΑ 

Αν κατέβετε κέντρο ,ελάτε να πιούμε καφεδάκι. Έχω ξεχάσει να φορέσω και εσώρουχο ,αν ανοίξω τα πόδια μου τυχαία ,θα δείτε την κλειτορίδα μου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom