Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Souker

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.932
Like
103
Πόντοι
16
Ωραία, όπως σου ξαναέγραψα, αν δε μας βάλεις οποιαδήποτε απόδειξη ή έστω ένδειξη οτι το νικ barock έχει οποιαδήποτε σχέση με το νικ blackdove είσαι εκτός από κωλοδαχτυλιασμένη πούστρα και ΞΕΣΚΙΣΜΕΝΗ ΑΔΕΡΦΑΡΑ, over and out.

over and  out  στον κωλο σου μαλακα .
4 ατομα μου ειπαν  πως σε εχουν δει και  συν τοις αλλοις  εισαι  τοσο  ξεφτιλας  που μεχρι τρακα  τους εκανες 10  ευρω και  λιγα τσιγαρα ..
και κρυφοπουστας  και  τσιγγουνης !
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.028
Like
22.773
Πόντοι
5.506
over and  out  στον κωλο σου μαλακα .
4 ατομα μου ειπαν  πως σε εχουν δει και  συν τοις αλλοις  εισαι  τοσο  ξεφτιλας  που μεχρι τρακα  τους εκανες 10  ευρω και  λιγα τσιγαρα ..
και κρυφοπουστας  και  τσιγγουνης !

[move][size=70pt]κωλοδαχτυλιασμένη πούστρα και ΞΕΣΚΙΣΜΕΝΗ ΑΔΕΡΦΑΡΑ over and out[/size][/move]
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Δεν υπήρχε κάποτε ένα Νικ γυναικείο,γιατρός,που χρησιμοποιούσε πολλά εμοτικον, και έγραφε ημιμαθειες σαν να μην αντιλαμβανόταν ότι αλκοόλ και υπνωτικά δεν πάνε μαζί;
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
οποιος μπλεκεται με τα πιτουρα των τρωνε οι κοτες.

μην πολυανοιγετε συζητηση με πουστοπικεριστες γιατι ως πουστιδες θα αρχισουν τα ψεματα.

δεν ειναι τυχαιο που κατεληξαν την λεξη πουστης που σημαινει ο κωλογαμημενος να την κανουν βρισια που σημαινει ο υπουλος , ο ψευτης,
 

Souker

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.932
Like
103
Πόντοι
16
οποιος μπλεκεται με τα πιτουρα των τρωνε οι κοτες.

μην πολυανοιγετε συζητηση με πουστοπικεριστες γιατι ως πουστιδες θα αρχισουν τα ψεματα.

δεν ειναι τυχαιο που κατεληξαν την λεξη πουστης που σημαινει ο κωλογαμημενος να την κανουν βρισια που σημαινει ο υπουλος , ο ψευτης,


καλως τον bignik ... :happy:
ενας  ακομα  εχθρος του πικερισμου ... εντελως τυχαια ο νικολακης εχει κανει 7 ματς στο τιντερ με τρανς ..
εντελως τυχαια  ο νικολακης εψαχνε για γκει σαουνες ..
εντελως τυχαια επειδη του ειπε αλλος ξερει πως στο σπιτι του τραβελοφιονα θα περασεις τελεια ..
εντελως τυχαια ξεμεροβραδιαζεται σε πολλα  τραβελοθρεντ ..
εντελως τυχαια συστηνει σε γκει της  πολυκατοικιας του να γινει τρανς !!!

και πολλα αλλα που θελουμε  τομο !


υποβοσκουσα ομοφυλοφιλια  που βγαινει στο προσκηνιο οταν στο προσωπο  του πικερ βλεπει  ενα τυπο που ζει τη ζωη  του οπως την θελει  ενω αυτος πιεζεται και ζοριζεται ....


εντελως τυχαια εχει φιλο  τον acapoeira , ο οποιος  γνωριζεται με τον τραμουντανα που  γαμιοταν με την τρανς δαναη ...














τυχαια  ολα  αυτα ............ :undecided:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
ναι ρε πουστρακο τυχαια στην ταυλανδη αναμεσα σε 25 γκομενες θα σου κανουν λαηκ και αρκετα λεηντυμποη

ΤΟ ΟΤΙ ΒΑΖΕΤΕ ΔΑΚΤΥΛΑ ΣΤΟΝ ΚΩΛΟ ΣΑΣ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΑΙΟ ΕΙΝΑΙ Ο ΟΡΙΣΜΟΣ ΤΗΣ ΠΟΥΣΤΙΑΣ.

πουστιδες ειστε και πουστιδες θα μεινετε κραγμενες πουσταρες

χαχαχαχα
 

Souker

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.932
Like
103
Πόντοι
16
ναι ρε πουστρακο τυχαια στην ταυλανδη αναμεσα σε 25 γκομενες θα σου κανουν λαηκ και αρκετα λεηντυμποη

ΤΟ ΟΤΙ ΒΑΖΕΤΕ ΔΑΚΤΥΛΑ ΣΤΟΝ ΚΩΛΟ ΣΑΣ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΑΙΟ ΕΙΝΑΙ Ο ΟΡΙΣΜΟΣ ΤΗΣ ΠΟΥΣΤΙΑΣ.

πουστιδες ειστε και πουστιδες θα μεινετε κραγμενες πουσταρες

χαχαχαχα

ψευτη πουστη !!!ελλαδα τα εκανες  τα ματς....


εισαι μεγαλη  αδερφαρα ..
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
Του έβαλα το τοκαρεφ στον κρόταφο για να το πει
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.708
Κριτικές
90
Like
36.314
Πόντοι
25.467
Δεν υπήρχε κάποτε ένα Νικ γυναικείο,γιατρός,που χρησιμοποιούσε πολλά εμοτικον, και έγραφε ημιμαθειες σαν να μην αντιλαμβανόταν ότι αλκοόλ και υπνωτικά δεν πάνε μαζί;

Το βούρλο η Μαριάννα.
 

wasabi

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2019
Μηνύματα
236
Like
66
Πόντοι
1
Την Μαριαννα εννοει ή την VictoriaVanity?
Εχω τελειώσει το ντουζ και καθώς ντύνομαι συνεχίζουμε τη συζήτηση σχετικά με το "ατύχημα" που είχα, όταν την ακούω να μου αποκαλύπτει: "Είναι και μερικοί που δεν καταλαβαίνουν τίποτα κι ενώ είναι λερωμένοι κι ενώ βλέπουν ότι είναι μέσα στα σκατά, ξαπλώνουν και μου σηκώνουν και τα πόδια για να τους ξαναγαμήσω!!"
"Κάτι τέτοιοι τύποι είναι που κερδίζουν στη ζωή", είναι το δικό μου σχόλιο - και ο νοών νοείτω...
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.226
Like
24.141
Πόντοι
6.056
τη μαριαννα το ζωο..
δεν εβαζε εμοτ εβαζε 15 τελειες καθε 2 λεξεις
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom