Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Θα σου χαλασω το σεναριο που εχεις στο μικρο σου μυαλουδακι αλλα δεν ειμαι ντελιβερας...αλλα και να ημουν ντελιβερας ή σκουπιδιαρης ή οτιδηποτε αλλο δεν θα ηταν ντροπη γιατι θα ηταν μια δουλεια.Ενω εσυ παλι 40 χρονων πουστρακι,αγαμητος και φουλ στο κομπλεξ και στη κακια να φτιαχνεις κλωνους σε ενα σαι για πουτανες και να το παιζεις κοκορακι.

Ενα πραγματικο ναυαγιο της ζωης... :grin:
εχεις φαει μπουνια απο Πικερ;
 

Souker

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.932
Like
103
Πόντοι
16
Θα σου χαλασω το σεναριο που εχεις στο μικρο σου μυαλουδακι αλλα δεν ειμαι ντελιβερας...αλλα και να ημουν ντελιβερας ή σκουπιδιαρης ή οτιδηποτε αλλο δεν θα ηταν ντροπη γιατι θα ηταν μια δουλεια.Ενω εσυ παλι 40 χρονων πουστρακι,αγαμητος και φουλ στο κομπλεξ και στη κακια να φτιαχνεις κλωνους σε ενα σαι για πουτανες και να το παιζεις κοκορακι.

Ενα πραγματικο ναυαγιο της ζωης... :grin:

ειναι αργα για δακρυα στελλα ..
θα σε κανω να κλεισεις ΚΑΙ αυτον τον λογαριασμο ...
οταν μας εγραφες  πως εχεις ταισει τοοοοσ κοσμο μωρη ψωναρα δεν σου βγηκε  και τωρα αλλαζεις τροπαριο...

θες  ξεκωλιασμα  αγριο  και θα το εχεις ..
εκτος και  αν ζητησεις συγνωμη απο  τον Πικερ και  σε  λυπηθω ...




















ντελιβερας εισαι ....
 

dodinos

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.916
Κριτικές
2
Like
218
Πόντοι
66
ειναι αργα για δακρυα στελλα ..
θα σε κανω να κλεισεις ΚΑΙ αυτον τον λογαριασμο ...
οταν μας εγραφες  πως εχεις ταισει τοοοοσ κοσμο μωρη ψωναρα δεν σου βγηκε  και τωρα αλλαζεις τροπαριο...

θες  ξεκωλιασμα  αγριο  και θα το εχεις ..
εκτος και  αν ζητησεις συγνωμη απο  τον Πικερ και  σε  λυπηθω ...




















ντελιβερας εισαι ....
ρε βλακακο εισαι τοσο αυνανας που πιστευεις οτι ο Hell ειναι ντελιβερας...?.....οχι οτι εχω τιποτα με τα παιδια....αν θες απαντας χωρις τρολαρισμα.... :S :S :S
 

Souker

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.932
Like
103
Πόντοι
16
ρε βλακακο εισαι τοσο αυνανας που πιστευεις οτι ο Hell ειναι ντελιβερας...?.....οχι οτι εχω τιποτα με τα παιδια....αν θες απαντας χωρις τρολαρισμα.... :S :S :S

πεσε για καμψεις  ρε λιγδιασμενο αντερο .
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.551
Like
24.327
Πόντοι
6.256
:2funny:
ειναι αργα για δακρυα στελλα ..
θα σε κανω να κλεισεις ΚΑΙ αυτον τον λογαριασμο ...
οταν μας εγραφες  πως εχεις ταισει τοοοοσ κοσμο μωρη ψωναρα δεν σου βγηκε  και τωρα αλλαζεις τροπαριο...

θες  ξεκωλιασμα  αγριο  και θα το εχεις ..
εκτος και  αν ζητησεις συγνωμη απο  τον Πικερ και  σε  λυπηθω ...




















ντελιβερας εισαι ....

Σκιαχτηκα λουγκρα.... :grin:

Ελα με το κωλο και μπορει και να σου βαλω κανενα ραβδοσκοπο στο κωλαντερο να γουσταρεις....ναυαγιο :grin:
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.551
Like
24.327
Πόντοι
6.256
:S :S :S εγω φταιω που κανω παραθεση σε αρχιδοτριχες..... :S :S :S

Χαχαχα ρε τυπε ξερει πολυ καλα τι επαγγελμα κανω γιαυτο πουλαει τρελιτσα με ντελιβεραδες και πτυχια απο Βουλγαρια...αν θυμασαι τις ιδιες μαλακιες εγραφε και ενα αλλο ναυαγιο που το επαιζε ο γενικος γαμαω του σαι και πηρε τα αρχιδια μου στο τελος. :S :S :S
 

dodinos

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.916
Κριτικές
2
Like
218
Πόντοι
66
Χαχαχα ρε τυπε ξερει πολυ καλα τι επαγγελμα κανω γιαυτο πουλαει τρελιτσα με ντελιβεραδες και πτυχια απο Βουλγαρια...αν θυμασαι τις ιδιες μαλακιες εγραφε και ενα αλλο ναυαγιο που το επαιζε ο γενικος γαμαω του σαι και πηρε τα αρχιδια μου στο τελος. :S :S :S
λες να ειναι ο ιδιος γυφτος τυπε....? :think: να φωναξουμε τον εντουρο να τον κωλοδαχτυλιασει μπας και ηρεμησει.... :S :S :S
 

Souker

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.932
Like
103
Πόντοι
16
Εσυ παντως θελεις πολυ να φας πουτσα αλλα ουτε αυτο δεν μπορεις...γιαυτο τη βγαζεις με δακτυλακια και ραβδοσκοπους.

ξεκωλιασμενε ντελιβερα βαλε στο κωλο σου φτερα και  ελα να σε χυσω στη μαπα !
παρε και το πτυχιο  βουλγαριας να σκουπισεις το κωλο σου :2on1:
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.551
Like
24.327
Πόντοι
6.256
ξεκωλιασμενε ντελιβερα βαλε στο κωλο σου φτερα και  ελα να σε χυσω στη μαπα !
παρε και το πτυχιο  βουλγαριας να σκουπισεις το κωλο σου :2on1:

Σε εχω καταγαμησει μωρη λουγκρα...και τωρα με τον κλωνο σου και με τον προηγουμενο σου λογαριασμο.Σε ΕΧΩ ΚΑΤΑΓΑΜΗΣΕΙ! :2funny:
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.551
Like
24.327
Πόντοι
6.256
λες να ειναι ο ιδιος γυφτος τυπε....? :think: να φωναξουμε τον εντουρο να τον κωλοδαχτυλιασει μπας και ηρεμησει.... :S :S :S

Της ιδιας παρεουλας ειναι...τα γνωστα ναυαγια που κανουν κλωνους ολη μερα κυριως αδερφες και δηθεν γυναικες.Τωρα βρηκανε αλλο τροπαρι να το παιζουν Πικεριστες.Μιλαμε για τελειως για το πουτσο ατομα! :2funny:
 

dodinos

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.916
Κριτικές
2
Like
218
Πόντοι
66
Της ιδιας παρεουλας ειναι...τα γνωστα ναυαγια που κανουν κλωνους ολη μερα κυριως αδερφες και δηθεν γυναικες.Τωρα βρηκανε αλλο τροπαρι να το παιζουν Πικεριστες.Μιλαμε για τελειως για το πουτσο ατομα! :2funny:
καταντια τυπε..... :S :S :S
 

dodinos

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.916
Κριτικές
2
Like
218
Πόντοι
66
Επαναδραστηριοποιηθηκε και ο κλωνος Ντορα τυπε οπως θα ειδες...αντε να μπει και ο Ανεστης ο πουτσος μου ο πυροσβεστης. :2funny:
λιγο παρακολουθω τυπε.....μπαινω να διαβασω καμια μαλακια να τρολαρω κ λιγο να περασει η ωρα....αλλα για αλλους το μπου ειναι ολη τους η ζωη....κριμα ρε τυπε τι να πω.... :-( :-( :-(
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom