Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
οποιος  ψαχνει  για γκει σαουνες...;;; τι  ειναι ;;
ή γκεη για να τις χρησιμοποιησει ή ΠΕΡΙΕΡΓΟΣ που ξαφνιαστηκε οταν ακουσε πως και στην πολη του εχει τετοια

γκεγκε?

μηπως και οι γκομενες μου που ερχονται τσαρκα μαζι μου στην γιαννιτσων και στην 26ης οκτωβριου το κανανε για να ψαξουν καμμια πρεζου , γυφτισσα ή τραβεστι???  :jerking: :jerking: :jerking:

τρομπα ε τρομπα, περιεργεια λεγεται και σε τετοια κινκυ θεματα ειναι τεραστια γι αυτο και σπανε νουμερα στις ακροαματικοτητες οταν βγαζουν τρανς στην τηλεοραση. οχι γιατι θελει να κανει σεξ μαζι τους η κυρακουλα και ο μπαρμπαμητσος
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306
η πραγματικη σημασια της λεξης ΠΟΥΣΤΗΣ ειναι αυτος που γαμιεται απο τον κωλο.

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΜΠΑΝΑΡΙΣΤΗΚΕ Ο ΤΖΩΝΝΥΣ δεν θα προκαλει άλλο με τα πασοκικα του τρολαρισματα

ΓΙΟΥΠΙΙΙΙΙ

οποιος είναι θεσσαλονικη κερναω παγωτο

υπαρχουν φουστηδες και φουστηδες
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
γιατι ομοφυλοφιλος ο ντιμι; αφου μια φορα το εκανε και μετανοησε. δεν του αρεσε.

εσυ και ο ντιμις ειστε το ιδιο.
αν το ηξερε πριν το κανει ειναι ομοφυλοφιλος, αν δεν το ηξερε και το καταλαβε μετα δεν ειναι.

εσυ παντως και ο πικερ αφου γαματε τον κωλο σας ειστε ΠΟΥΣΤΙΔΕΣ.

και αφου σας αρεσει η βικυ το τραβελι και οι γεροντες πελατες και οι μαυροι για γουστα ειστε και ομοφυλοφιλοι
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
233
Πόντοι
86
ολες οι ακροδεξιες κατα βαθος θελουν να το γυρισουν και να κανουν παρεα με μεμετια


Γυρισες στον πικερισμο ξευτιλισμενε..
Προσπαθησες να αποφυγεις την ξευτιλα αλλα η αναγκη του κωλου σου για κρεας ηταν ΠΕΛΩΡΙΑ και επεστρεψες
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306
Φασιστακο ο ενεργητικος αλφαβητικα σας κανει κοπελες;
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
233
Πόντοι
86
σκασε  επιτελους καταπιεσμενη λαθρομεταναστρια ...

θα σου χωσουμε  οσα δαχτυλα θες  τρυπια  αεροπουτανα..


Μην ξαναγραψεις ξευτιλο αν δεν απαντησεις αν τρυπιοσουν στον κωλο απο μικρος
 

Souker

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.932
Like
103
Πόντοι
16
ή γκεη για να τις χρησιμοποιησει ή ΠΕΡΙΕΡΓΟΣ που ξαφνιαστηκε οταν ακουσε πως και στην πολη του εχει τετοια

γκεγκε?

μηπως και οι γκομενες μου που ερχονται τσαρκα μαζι μου στην γιαννιτσων και στην 26ης οκτωβριου το κανανε για να ψαξουν καμμια πρεζου , γυφτισσα ή τραβεστι???  :jerking: :jerking: :jerking:

τρομπα ε τρομπα, περιεργεια λεγεται και σε τετοια κινκυ θεματα ειναι τεραστια γι αυτο και σπανε νουμερα στις ακροαματικοτητες οταν βγαζουν τρανς στην τηλεοραση. οχι γιατι θελει να κανει σεξ μαζι τους η κυρακουλα και ο μπαρμπαμητσος

αυτα που λες  .. ουτε εσυ τα  πιστευεις ...

ωραια περιεργεια εχεις παντως ...
σε ενδιαφερει να μαθεις που βρισκονται οι  γκει σαουνες .............................
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
233
Πόντοι
86
Το τι κάνουν με τον ποπό τους στο κρεβάτι τους δεν μας αφορά.Αρκεί να μην μας ενοχλούν.Να είναι διακριτικοί,σοβαροί,
και εργατικοί.Και οχι να βγαίνουν σαν τα σούργελα σε πολύχρωμα πανηγυράκια με προκλητική συμπεριφορά, και να θέλουν να
προσηλυτίσουν με το ζόρι στα γούστα τους και άλλους. Π.χ.Εδώ σε Bou.σάιτ βλέπουμε μια εμετική σελίδα του ποδολάγνου να ψάχνεται.

Φιλε σε αυτο το θρεντ μας λενε πως ικανοποιουν την σουφρα τους και πανε να το περασουν και για "αντρικη" συνηθεια

Πεταμα στα βραχια οι πουστοπικεριστες
 

Souker

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.932
Like
103
Πόντοι
16
Φιλε σε αυτο το θρεντ μας λενε πως ικανοποιουν την σουφρα τους και πανε να το περασουν και για "αντρικη" συνηθεια

Πεταμα στα βραχια οι πουστοπικεριστες

πηγαινε να κανεις 69 με τον τραβελοφιλο φιλου σου στις γκει σαουνες παλιο  τρυπιε .. :effemine:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
αυτα που λες  .. ουτε εσυ τα  πιστευεις ...

ωραια περιεργεια εχεις παντως ...
σε ενδιαφερει να μαθεις που βρισκονται οι  γκει σαουνες .............................
ναι οπως και σε φιλες μου τις ενδιαφερει να δουν τραβεστι

μοκο λοιπον
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
233
Πόντοι
86
πηγαινε να κανεις 69 με τον τραβελοφιλο φιλου σου στις γκει σαουνες παλιο  τρυπιε .. :effemine:

Οι μονοι πουστηδες που εχω αναφερει ειναι οι πικεριστες
Ειχες πλακα στην αρχη αλλα ΕΣΠΑΣΕΣ και λες μαλακιες απο το κεφαλι σου
Πουστρακι εισαι, ποσο θα κρατουσες πριν βαλεις τσιριχτα κλαματα..
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.700
Κριτικές
6
Like
11.121
Πόντοι
3.936
Φιλε σε αυτο το θρεντ μας λενε πως ικανοποιουν την σουφρα τους και πανε να το περασουν και για "αντρικη" συνηθεια
Τότε friend ας κρατήσουν κρυφά τα προσωπικά τους γούστα.
Δεν χρειάζεται να τα γνωρίζουμε, γιατί δεν είναι ο κανόνας, αλλά η εξαίρεση.
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
εγκυρες πληροφοριες θελουν τον ακαποειρα να εχει κολλησει aids απο τα μεμετια που τον γαμανε και να μενει στη ζωη με κοκτειλ χαπιων
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.058
Like
22.780
Πόντοι
5.506
ισως οτι πιο σιχαμερο εχω ακουσει στη ζωη μου!

....ομως υπαρχουν αποδειξεις;



Στη φαντασία του ΚΩΛΟΠΟΥΣΤΑ μόνο. Του έδωσα την ευκαιρία να μεταννοήσει αλλά παραμένει ΠΟΥΣΤΡΑ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom