Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16

ο,τι καλυτερο για χαλαρωση (χωρις ιχνος ψυχοτροπας επιδρασης)....οτι πιο πιουρ....

το μαγαζι στο παγκρατι...εξυπερετικοτατα τα παιδια


Οτι καλυτερο για χαλαρωση. Το μαγαζί γερανιου και περιξ. Εξυπηρετικοτατα τα παιδια
 

Συνημμένα

  • marijuana_in_hand.jpg
    marijuana_in_hand.jpg
    65,7 KB · Εμφανίσεις: 20

The Third Man

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2015
Μηνύματα
889
Like
132
Πόντοι
6
Γιατι μετα το σεξ ,πρεπει να σας τρωμε στη μαπα; κανατε τη δουλεια σας ,αποχωρηστε ,να ηρεμησουμε ,αυτο εννοω

Εγώ πρώτα της δίνω χαρτομάντιλο για τα χύσια και μετά φεύγω, είμαι κύριος.
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.744
Like
1.426
Πόντοι
366
Γιατι μετα το σεξ ,πρεπει να σας τρωμε στη μαπα; κανατε τη δουλεια σας ,αποχωρηστε ,να ηρεμησουμε ,αυτο εννοω
αυτη συνηθως ειναι αντρικη ατακα....

οποτε καταλαβα τι πιρφοροαγαπουλιδες εχεις για πελατες...
να αναζητας τη συναισθηματικη σου ανεπαρκεια σε μια εφημερη σεξουαλικη παρτενερ....θλιβερα ναυαγια, για λυπηση
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.744
Like
1.426
Πόντοι
366
Οτι καλυτερο για χαλαρωση. Το μαγαζί γερανιου και περιξ. Εξυπηρετικοτατα τα παιδια
ειπαμε νομιμα και χωρις ψυχοτροπα δραση...ειδικα αν εχεις και μια ταση ψυχωσης καλο ειναι να αποφευγεται η οποιαδηποτε χρηση τετοιων "ουσιων"
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.793
Κριτικές
51
Like
1.661
Πόντοι
3.495
Μπαστουνοβλαχε κανε μια χαρη στην ανθρωποτητα...βαλε 30 δελτια Παμε Στοιχημα στη κωλοτρυπιδα και στο στομα σου και πεθανε απο ασφυξια.Εισαι τερμα ηλιθιος λεμε... :2funny:
-------
ρε μ@@@κα...
πολυ καλο, αι γ@@@  πεθανα στο γελιο..νασαι καλα.
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
αυτη συνηθως ειναι αντρικη ατακα....

οποτε καταλαβα τι πιρφοροαγαπουλιδες εχεις για πελατες...
να αναζητας τη συναισθηματικη σου ανεπαρκεια σε μια εφημερη σεξουαλικη παρτενερ....θλιβερα ναυαγια, για λυπηση


Κοιτα ,σε οποιαδηποτε σχεση ,ακομα και στις επαγγελματικες ,βάζεις καποιους ορους οκ; οταν ο αλλος παει να σπασει αυτους τους ορους ,οχι δε ειναι καθολου για λυπηση. Για λυπηση θα ηταν αν η χ ,ψ κοπελα επαιζε με τα αισθηματα τους για να εχει οφελη η ιδια . Οταν εισαι ξεκαθαρη και οι αλλοι γινονται ενοχλητικοι ,δε εχει καθολου πλακα
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
ειπαμε νομιμα και χωρις ψυχοτροπα δραση...ειδικα αν εχεις και μια ταση ψυχωσης καλο ειναι να αποφευγεται η οποιαδηποτε χρηση τετοιων "ουσιων"

Ω οκ ,δε γνωριζα οτι εχετε τετοια ταση. Μπορειτε να ζωγραφιζετε ή να γραφετε ,ειναι ενας καλος τροπος εκτονωσης της δυσφοριας που αισθανεται ο ψυχωτικος
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.793
Κριτικές
51
Like
1.661
Πόντοι
3.495
οροι μπαινουν μονο αν παιζουν λεφτα....αναμεσα στους 2=συμφωνια...
τι ορους θα μου βαλει μια γκομενα???
-πως θα ντυνομαι?
-ποσα θα ξοδευεω?
ΑΚΥΡΟ....
---------------
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
Αναφερομουν κυριως στις επαγγελματικες σχεσεις. Αλλα και στις προσωπικες γιατι οχι; αν εχουμε σχεση και εγω εχω καποια οχι , πχ δε μου αρεσει να επεμβαινεις στις φιλικες μου σχεσεις ,δε μου αρεσει να ψαχνεις τα πραγματα μου κλπ κλπ δε οφειλεις να το σεβαστεις;
 

BLITZKRIEGER

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2017
Μηνύματα
3.239
Κριτικές
4
Like
297
Πόντοι
36
αυτη συνηθως ειναι αντρικη ατακα....

οποτε καταλαβα τι πιρφοροαγαπουλιδες εχεις για πελατες...
να αναζητας τη συναισθηματικη σου ανεπαρκεια σε μια εφημερη σεξουαλικη παρτενερ....θλιβερα ναυαγια, για λυπηση

Τύπε δεν έχει σχέση με πελάτες. Ακριβώς επειδή είναι αντρική ατάκα την λέει για να κάνει και καλά αντεπίθεση.
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.871
Κριτικές
6
Like
3.607
Πόντοι
736
Αναφερομουν κυριως στις επαγγελματικες σχεσεις. Αλλα και στις προσωπικες γιατι οχι; αν εχουμε σχεση και εγω εχω καποια οχι , πχ δε μου αρεσει να επεμβαινεις στις φιλικες μου σχεσεις ,δε μου αρεσει να ψαχνεις τα πραγματα μου κλπ κλπ δε οφειλεις να το σεβαστεις;
Μπορεις βέβαια αντι να κάνεις σοβαρή σχέση και να έχεις κάποια όχι, να πας απευθείας σε ελεύθερη σχέση ... αν και ειδικά οι γυναίκες τις αποφεύγουν απο οτι έχω καταλάβει.
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.793
Κριτικές
51
Like
1.661
Πόντοι
3.495
Αναφερομουν κυριως στις επαγγελματικες σχεσεις. Αλλα και στις προσωπικες γιατι οχι; αν εχουμε σχεση και εγω εχω καποια οχι , πχ δε μου αρεσει να επεμβαινεις στις φιλικες μου σχεσεις ,δε μου αρεσει να ψαχνεις τα πραγματα μου κλπ κλπ δε οφειλεις να το σεβαστεις;
----
σε αυτο το κεφαλαιο ναι, αλλα στυλ να πει..
"για να με εχεις θελω 3 ταξιδια το χρονο" η "θελω οταν σε παιρνω τηλεφωνο να το σηκωνεις παντα"
τρωει σουτ
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
Τύπε δεν έχει σχέση με πελάτες. Ακριβώς επειδή είναι αντρική ατάκα την λέει για να κάνει και καλά αντεπίθεση.

Εισθε συναδελφος και ξερετε τι αντιμετωπιζουμε οι του χωρου;
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
Τύπε δεν έχει σχέση με πελάτες. Ακριβώς επειδή είναι αντρική ατάκα την λέει για να κάνει και καλά αντεπίθεση.

Η απλα ξερολας; μεινετε στο αντικειμενο σας κυριε ,αν θελησουμε συνταγη για ιμαμ ,θα σας απευθυνουμε το λογο
 

BLITZKRIEGER

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2017
Μηνύματα
3.239
Κριτικές
4
Like
297
Πόντοι
36
Εισθε συναδελφος και ξερετε τι αντιμετωπιζουμε οι του χωρου;

Η απλα ξερολας; μεινετε στο αντικειμενο σας κυριε ,αν θελησουμε συνταγη για ιμαμ ,θα σας απευθυνουμε το λογο

Είμαι πελάτης και εσύ ΔΕΝ είσαι του χώρου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom