Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.793
Κριτικές
51
Like
1.661
Πόντοι
3.495
Τύπε δεν έχει σχέση με πελάτες. Ακριβώς επειδή είναι αντρική ατάκα την λέει για να κάνει και καλά αντεπίθεση.
--
ΠΟΛΛΕΣ γυναικες και αντρες μετα το σεξ θελουν να κοιμουνται μονοι,
και να εχουν ησυχια....no after sales...
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
Που να ξερει ο στρατηγος....σαμπως εχει παει ποτε με γυναικα;
 

BLITZKRIEGER

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2017
Μηνύματα
3.239
Κριτικές
4
Like
297
Πόντοι
36
Εισθε πελατης σε οικους ,που εχετε αυστηρη οριοθετηση σε χωρο ,χρονο ,προστασια κλπ

Εδω την πατησατε εσεις με τον μονικα ,σκεφτειτε οι κοινοι θνητοί

Πάλι οι ίδιες μαλακίες... Επίσης από τις προηγούμενες απαντήσεις σου πάλι ακούστηκε κρακ. Αφού σε χαλάει γιατί το συνεχίζεις;
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
Πάλι οι ίδιες μαλακίες... Επίσης από τις προηγούμενες απαντήσεις σου πάλι ακούστηκε κρακ. Αφού σε χαλάει γιατί το συνεχίζεις;

Εποφθαλμιω την θεση σου ,αποδειχτηκες λιγος για στρατηγος ,δε προστατευσες το δασκαλο απο τα εχθρικα πυρα,συμμαχησες με τους εχθρους . Εν αναμονή της επιστροφης του ,καιρος να ξεχωριζει η ηρα απο το σταρι :)
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16

Συνημμένα

  • αρχείο λήψης (12).jpeg
    αρχείο λήψης (12).jpeg
    8,3 KB · Εμφανίσεις: 27

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.744
Like
1.426
Πόντοι
366
Κοιτα ,σε οποιαδηποτε σχεση ,ακομα και στις επαγγελματικες ,βάζεις καποιους ορους οκ; οταν ο αλλος παει να σπασει αυτους τους ορους ,οχι δε ειναι καθολου για λυπηση. Για λυπηση θα ηταν αν η χ ,ψ κοπελα επαιζε με τα αισθηματα τους για να εχει οφελη η ιδια . Οταν εισαι ξεκαθαρη και οι αλλοι γινονται ενοχλητικοι ,δε εχει καθολου πλακα
οπως το δει κανεις...

στην προκειμενη η αυτοκτονια θα ηταν μια καλη λυση γι αυτον, και για την πουτανα -σε σωμα και ψυχη- ο ψοφος μια καλη ευχη  :)


 

anestis_38

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
17
Like
1.013
Πόντοι
1.616
Από το ράμφος σας, ποτέ. Δεν είναι πρέπον. :)
Καλησπέρα Άγιε, την ευλογία σου να έχουμε.
Τελικώς, ήταν ή δεν ήταν οφσαϊντ;
Πες και εσύ μια γνώμη, τόσα και τόσα έχουν δει τα μάτια σου

 

The Third Man

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2015
Μηνύματα
889
Like
132
Πόντοι
6
Αναφερομουν κυριως στις επαγγελματικες σχεσεις. Αλλα και στις προσωπικες γιατι οχι; αν εχουμε σχεση και εγω εχω καποια οχι , πχ δε μου αρεσει να επεμβαινεις στις φιλικες μου σχεσεις ,δε μου αρεσει να ψαχνεις τα πραγματα μου κλπ κλπ δε οφειλεις να το σεβαστεις;

Υπάρχει άνθρωπος που θέλει να ψάξει τα πράγματα σου? Τι ανωμαλία κουβαλάει ο κόσμος  :S  :vomit:
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
Καλησπέρα Άγιε, την ευλογία σου να έχουμε.
Τελικώς, ήταν ή δεν ήταν οφσαϊντ;
Πες και εσύ μια γνώμη, τόσα και τόσα έχουν δει τα μάτια σου

Καλησπερα ανεστη. Συγγνωμη ανεστη.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.777
Κριτικές
90
Like
36.698
Πόντοι
25.467
Καλησπερα ανεστη. Συγγνωμη ανεστη.

Μήπως έχετε την ευγενή καλοσύνη να μου μεταφράσετε τι γράφει ο Ντόντος, γιατί σήμερα είμαι εντελώς νηφάλιος και δεν καταλαβαίνω γρι;  :)
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
Μήπως έχετε την ευγενή καλοσύνη να μου μεταφράσετε τι γράφει ο Ντόντος, γιατί σήμερα είμαι εντελώς νηφάλιος και δεν καταλαβαίνω γρι;  :)

Δε αναφερεται σε εσας ,οποτε απο πιτα που δε τρωτε ,τι σας νοιάζει αν καει; καλα ειναι παντως. 
 
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.363
Like
279
Πόντοι
36
Μήπως έχετε την ευγενή καλοσύνη να μου μεταφράσετε τι γράφει ο Ντόντος, γιατί σήμερα είμαι εντελώς νηφάλιος και δεν καταλαβαίνω γρι;  :)
:orchestra: :orchestra: :orchestra:

Για αυτο παει κατα διαολου ο κοσμος :(  το δικο μου παιδακι να ειναι καλα ,η δικη μου μανουλα να ειναι καλα ,η παρειτσα μου ,το κομματακι μου ,τα συμφέροντα μου. Οχιιιιι κυριε υποχθονιε ! Δε θα χαθει ο κοσμος για να πιειτε εσεις το τσαι σας !

ο αρχηγος της πικερο-αιρεσης μου να ειναι καλα, και σε ολους τους αλλους δεν καθομαι
ναμην λετε τα μισα μανταμ  :)
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.777
Κριτικές
90
Like
36.698
Πόντοι
25.467
Δε αναφερεται σε εσας ,οποτε απο πιτα που δε τρωτε ,τι σας νοιάζει αν καει; καλα ειναι παντως.  

Το: "καλά είναι πάντως", αφορά την υγεία του, ή την πνευματική του κατάσταση; :)
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
:orchestra: :orchestra: :orchestra:

ο αρχηγος της πικερο-αιρεσης μου να ειναι καλα, και σε ολους τους αλλους δεν καθομαι
ναμην λετε τα μισα μανταμ  :)

Αχ σελφι μου οχι αυτη τη φωτο ,σε παρακαλω. Μου ξυνεις την πληγη για τα γοβακια που βρηκαν φριχτο θανατο απο τα σαγονια του pitbull
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom