Νέα

Ο Κοψιάλης στήνει παγίδα σε παιδόφιλο!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα 968
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 232
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
10 Μαΐ 2021
Μηνύματα
240
Like
379
Πόντοι
21
Τι ισχυει ρε τυπε;
Ποιο εγκλημα τελεσε ακριβως αφου δεν υπαρχει θυμα;
Μονο στο μυαλο του τελεσε εγκλημα
Τιμωρουμε και τη σκεψη τωρα;
Κι εγω στο μυαλο μου ειμαι ο Σουπερμαν τι παει να πει αυτο;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Δωσε παραδειγματα τυπε αντι να ειρωνευεσαι
Ή εισαι αποτυχημενος δικηγοράκος με δικηγορίστικο σκεπτικό, ή είσαι χαζός και πας να το παίξεις εξυπνακιας για να νοιώσεις καλύτερα και σημαμτικός. Τελεσε οτι πηγε να βιάζει 13χρονη, αποπλάνηση ανηλίκου, ασεμνες φωτογραφ8ες σε ανήλικο. Θες κι άλλα;
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
660
Κριτικές
1
Like
1.447
Πόντοι
206
Ή εισαι αποτυχημενος δικηγοράκος με δικηγορίστικο σκεπτικό, ή είσαι χαζός και πας να το παίξεις εξυπνακιας για να νοιώσεις καλύτερα και σημαμτικός. Τελεσε οτι πηγε να βιάζει 13χρονη, αποπλάνηση ανηλίκου, ασεμνες φωτογραφ8ες σε ανήλικο. Θες κι άλλα;
Νταξει σταματαω να απανταω στο θρεντ αυτο
Το IQ ειναι απογοητευτικο
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
660
Κριτικές
1
Like
1.447
Πόντοι
206
Ακριβώς, το δικό σου
Το ανηλικο που ειναι μου λες;
Υπαρχει κανενα ανηλικο;
Κι εγω ΑΝ καποιος μου εβριζε τη μανα ΘΑ τον πλακωνα στις μπουνιες
Πρεπει να παω δικαστηριο τωρα γιατι στο μυαλο μου εγινε αυτο το σεναριο; :think:
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
10 Μαΐ 2021
Μηνύματα
240
Like
379
Πόντοι
21
Το ανηλικο που ειναι μου λες;
Υπαρχει κανενα ανηλικο;
Κι εγω ΑΝ καποιος μου εβριζε τη μανα ΘΑ τον πλακωνα στις μπουνιες
Πρεπει να παω δικαστηριο τωρα γιατι στο μυαλο μου εγινε αυτο το σεναριο; :think:
Είχε κλείσει ραντεβού με την ανήλικη με σαφέστατες και δηλωμένες σεξουαλικές προθέσεις. Αυτός πηγαινε να συναντήσει την ανήλικη και είχε μια τσαντα με ερωτικά βοηθήματα κι όλας. Αρα με δηλωμενη προθεση και αποστολη γυμνων φωτό, που αυνανιζόταν, μια χαρα στοιχειοθετείται το εγκλημα.
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
660
Κριτικές
1
Like
1.447
Πόντοι
206
Είχε κλείσει ραντεβού με την ανήλικη με σαφέστατες και δηλωμένες σεξουαλικές προθέσεις. Αυτός πηγαινε να συναντήσει την ανήλικη και είχε μια τσαντα με ερωτικά βοηθήματα κι όλας. Αρα με δηλωμενη προθεση και αποστολη γυμνων φωτό, που αυνανιζόταν, μια χαρα στοιχειοθετείται το εγκλημα.
Που το ξερεις οτι δεν το ειχε καταλαβει οτι ηταν ψεμα, αλλα ειναι κρυφοπουστας και νομιζε οτι θα τον γαμησουνε για τιμωρια;
Που το ξερεις οτι δεν ειναι ανωμαλος που θελει να παει φυλακη;
Που το ξερεις οτι δεν θα το ειχε μετανιωσει στην πορεια;
Που το ξερεις οτι δε θα τρακαρε με αμαξι;

Αλλα το πιο σημαντικο ειναι οτι αφου δεν υπαρχει ανηλικη πως ειχε κλεισει ραντεβου μαζι της;
Ποιο εγκλημα στοιχειωθετειται ακριβως;
Βιασμος ανηλικου χωρις ανηλικο;
Κι εγω ημουν μεθυσμενος χθες και ειδα ενα τυπο που μισω στη φαντασια μου και εριξα κατι μπουνιες στον αερα
Πρεπει να παω για ξυλοδαρμο φυλακη;
 
  • Like
Αντιδράσεις: geoMan

j_thess

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2023
Μηνύματα
212
Like
427
Πόντοι
21
ΚΑΥΛΑΝΤΕΙΡΟ γίνεσαι καραγκιόζης. Ο Τιμωρός έχει δίκιο.
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
660
Κριτικές
1
Like
1.447
Πόντοι
206
Και για οσους ακομα αμφιβαλουν ακομα παρτε και την εννοια του προβοκατορα

Αρθρο 46 2. Όποιος με πρόθεση προκάλεσε σε άλλον την απόφαση να τελέσει κάποιο έγκλημα, με σκοπό να τον καταλάβει ενώ αποπειράται να τελέσει το έγκλημα ή ενώ επιχειρεί αξιόποινη προπαρασκευαστική του πράξη και με τη θέληση να τον ανακόψει από την αποπεράτωση του εγκλήματος, τιμωρείται με την ποινή του αυτουργού μειωμένη στο μισό.

Δηλαδη φυλακη πρεπει να παει ο Κοψιαλης ως ηθικος αυτουργος (μισος) :2funny:


Η Ευρωπη δεν ειναι Αμερικη
Κοψτε τις πολλες ταινιες γιατι σας εχουν σαπισει το μυαλο
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.841
Κριτικές
36
Like
35.869
Πόντοι
18.565
Που το ξερεις οτι δεν το ειχε καταλαβει οτι ηταν ψεμα, αλλα ειναι κρυφοπουστας και νομιζε οτι θα τον γαμησουνε για τιμωρια;
Που το ξερεις οτι δεν ειναι ανωμαλος που θελει να παει φυλακη;
Που το ξερεις οτι δεν θα το ειχε μετανιωσει στην πορεια;
Που το ξερεις οτι δε θα τρακαρε με αμαξι;

Αλλα το πιο σημαντικο ειναι οτι αφου δεν υπαρχει ανηλικη πως ειχε κλεισει ραντεβου μαζι της;
Ποιο εγκλημα στοιχειωθετειται ακριβως;
Βιασμος ανηλικου χωρις ανηλικο;
Κι εγω ημουν μεθυσμενος χθες και ειδα ενα τυπο που μισω στη φαντασια μου και εριξα κατι μπουνιες στον αερα
Πρεπει να παω για ξυλοδαρμο φυλακη;
Το μονο που μπορει να επικαλεσθει ο παιδερας, σαν υπερασπιση, ειναι οτι ειχε καταλαβει οτι του την ειχανε στημενη αλλα πηγε εκει για τον αχψ λογο.
Κουγιες υπαρχουν πολλοι που θα προσπαθησουν να περασουν κατι τετοιο σαν υπερασπιση.
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
660
Κριτικές
1
Like
1.447
Πόντοι
206
Το μονο που μπορει να επικαλεσθει ο παιδερας, σαν υπερασπιση, ειναι οτι ειχε καταλαβει οτι του την ειχανε στημενη αλλα πηγε εκει για τον αχψ λογο.
Κουγιες υπαρχουν πολλοι που θα προσπαθησουν να περασουν κατι τετοιο σαν υπερασπιση.
Δες αυτο που ποσταρα για τον προβοκατορα απο πανω
Γιατι αυτο δεν το συζητησαμε καθολου
Αν ο τυπος ειναι βιαστης, τοτε ποιος προκαλεσε το "εγκλημα";
Ο Κοψιαλης
Αρα ειναι ηθικος αυτουργος


Εμφατική περίπτωση ηθικού προβοκάτορα, αποτελεί η υπόθεση «Texeira de Castro κατά Πορτογαλίας» η οποία απασχόλησε το Ευρωπαϊκό Δικαστήριο Δικαιωμάτων των Ανθρώπων (Ε.Δ.Δ.Α.). Στην εν λόγω υπόθεση, αστυνομικοί προσέγγισαν τον V.S., παριστάνοντας τους ενδιαφερόμενους αγοραστές ναρκωτικών ουσιών, προκειμένου να αγοράσουν απ’ αυτόν χασίς. Ο V.S. εν τούτοις δεν κατάφερε να βρει χασίς. Στη συνέχεια, οι ίδιοι αστυνομικοί τον προσέγγισαν εκ νέου, αναφέροντας του ότι πλέον ενδιαφέρονταν για αγορά ηρωίνης. Και πάλι ο V.S. δεν κατείχε κάποια ναρκωτική ουσία, όμως μετά από πιέσεις των αστυνομικών (υποκρυπτόμενων) τους ανέφερε το όνομα του Texeira ως προσώπου που πιθανώς θα μπορούσε να τους ικανοποιήσει. Στη συνέχεια πράγματι έγινε συνάντηση στην οποία ο Texeira τους προμήθευσε με ναρκωτική ουσία και τότε οι αστυνομικοί αποκάλυψαν την ταυτότητα τους και συνέλαβαν τον Texeira και τον V.S. για διακίνηση ναρκωτικών ουσιών.

Ο Texeira προσέφυγε στο Ε.Δ.Δ.Α., επικαλούμενος ότι η τέλεση της πράξης του οφείλεται στην δράση ως agent provocateur των αστυνομικών και ότι η δράση τους δεν έλαβε χώρα βάσει δικαστικής εντολής.

Το Ε.Δ.Δ.Α. δικαίωσε τον Texeira, αφού απεφάνθη ότι όντως οι ενέργειες των δυο μυστικών αστυνομικών υποκίνησαν το έγκλημα καθώς δεν ανέκυψε οποιοδήποτε στοιχείο από το οποίο να προκύπτει ότι ο Texeira θα προέβαινε στη τέλεση του εγκλήματος αυτού, εάν εξέλειπε η παρέμβαση και η πίεση των αστυνομικών. Και κατ’ επέκταση η εν λόγω συμπεριφορά των διωκτικών οργάνων παραβίασε το δικαίωμα του Texeira σε δίκαιη δίκη κατ’ άρθ.6 παρ.1 της Ευρωπαϊκής Σύμβασης Δικαιωμάτων του Ανθρώπου (Ε.Σ.Δ.Α.).
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.841
Κριτικές
36
Like
35.869
Πόντοι
18.565
Δες αυτο που ποσταρα για τον προβοκατορα απο πανω
Γιατι αυτο δεν το συζητησαμε καθολου
Αν ο τυπος ειναι βιαστης, τοτε ποιος προκαλεσε το "εγκλημα";
Ο Κοψιαλης
Αρα ειναι ηθικος αυτουργος


Εμφατική περίπτωση ηθικού προβοκάτορα, αποτελεί η υπόθεση «Texeira de Castro κατά Πορτογαλίας» η οποία απασχόλησε το Ευρωπαϊκό Δικαστήριο Δικαιωμάτων των Ανθρώπων (Ε.Δ.Δ.Α.). Στην εν λόγω υπόθεση, αστυνομικοί προσέγγισαν τον V.S., παριστάνοντας τους ενδιαφερόμενους αγοραστές ναρκωτικών ουσιών, προκειμένου να αγοράσουν απ’ αυτόν χασίς. Ο V.S. εν τούτοις δεν κατάφερε να βρει χασίς. Στη συνέχεια, οι ίδιοι αστυνομικοί τον προσέγγισαν εκ νέου, αναφέροντας του ότι πλέον ενδιαφέρονταν για αγορά ηρωίνης. Και πάλι ο V.S. δεν κατείχε κάποια ναρκωτική ουσία, όμως μετά από πιέσεις των αστυνομικών (υποκρυπτόμενων) τους ανέφερε το όνομα του Texeira ως προσώπου που πιθανώς θα μπορούσε να τους ικανοποιήσει. Στη συνέχεια πράγματι έγινε συνάντηση στην οποία ο Texeira τους προμήθευσε με ναρκωτική ουσία και τότε οι αστυνομικοί αποκάλυψαν την ταυτότητα τους και συνέλαβαν τον Texeira και τον V.S. για διακίνηση ναρκωτικών ουσιών.

Ο Texeira προσέφυγε στο Ε.Δ.Δ.Α., επικαλούμενος ότι η τέλεση της πράξης του οφείλεται στην δράση ως agent provocateur των αστυνομικών και ότι η δράση τους δεν έλαβε χώρα βάσει δικαστικής εντολής.

Το Ε.Δ.Δ.Α. δικαίωσε τον Texeira, αφού απεφάνθη ότι όντως οι ενέργειες των δυο μυστικών αστυνομικών υποκίνησαν το έγκλημα καθώς δεν ανέκυψε οποιοδήποτε στοιχείο από το οποίο να προκύπτει ότι ο Texeira θα προέβαινε στη τέλεση του εγκλήματος αυτού, εάν εξέλειπε η παρέμβαση και η πίεση των αστυνομικών. Και κατ’ επέκταση η εν λόγω συμπεριφορά των διωκτικών οργάνων παραβίασε το δικαίωμα του Texeira σε δίκαιη δίκη κατ’ άρθ.6 παρ.1 της Ευρωπαϊκής Σύμβασης Δικαιωμάτων του Ανθρώπου (Ε.Σ.Δ.Α.).
Εδω υπαρχει μια διαφορα ομως. Οι αστυνομικοι προσεγγισαν πρωτοι τον κατηγορουμενο για ναρκωτικα στην Πορτογαλια, ενω εδω, αν το εχω αντιληφθει σωστα, ο παιδεραστης προσεγγισε πρωτος το κοριτσακι.
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
5.732
Like
10.052
Πόντοι
3.556
Μόνο και μόνο που ακούς στην όλη υπόθεση για youtubers :confused: έχουν τσιρκοποιηθεί τα πάντα.

Περιττό να αναφέρω ότι από δω και πέρα θα γίνει ακόμα δυσκολότερο να πιαστούν πραγματικά περιστατικά παιδεραστών γιατί θα προσπαθούν να καλυφθούν από τέτοιες ηλιθιότητες.

Είχε η Gotham Batman ... τώρα απέκτησε κι η Αθήνα Κοψιάλη ... θα κοιμόμαστε πλέον ασφαλέστεροι και τα παιδιά θα τρέχουν ανέμελα στους δρόμους
 
Τελευταία τροποποίηση:

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
660
Κριτικές
1
Like
1.447
Πόντοι
206
Εδω υπαρχει μια διαφορα ομως. Οι αστυνομικοι προσεγγισαν πρωτοι τον κατηγορουμενο για ναρκωτικα στην Πορτογαλια, ενω εδω, αν το εχω αντιληφθει σωστα, ο παιδεραστης προσεγγισε πρωτος το κοριτσακι.
Δεν εχω δει καν το βιντεο δεν εχω ιδεα τι παιζει μονο απο τα λεγομενα στο θρεντ
Δε δινω views στον καθε παπαρα
Μπορει να κανω και λαθος αν εχω καταλαβει λαθος τα στοιχεια
Εγω μιλαω για την περιπτωση που δεν υπαρχει ανηλικη και τον προσεγγισαν αυτοι με fake profile
Μονο γιαυτη την περιπτωση μιλαω

Αν υπαρχει οντως ανηλικη τοτε σαφως και ειναι εγκλημα
Αν ηταν παγιδα και τους προσεγγισε αυτος, τοτε μπορει να στοιχειοθετηθει το εγκλημα της απροσφορης αποπειρας, το οποιο αλλοτε ισχυει και αλλοτε καταργειται
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
660
Κριτικές
1
Like
1.447
Πόντοι
206
Μαλακιες γραφω τοσο καιρο ειδα το βιντεο υπαρχει κοριτσακι γιατι δε μου το πε κανεις εγω αλλο ειχα καταλαβει :headbang:
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.841
Κριτικές
36
Like
35.869
Πόντοι
18.565
Δεν εχω δει καν το βιντεο δεν εχω ιδεα τι παιζει μονο απο τα λεγομενα στο θρεντ
Δε δινω views στον καθε παπαρα
Μπορει να κανω και λαθος αν εχω καταλαβει λαθος τα στοιχεια
Εγω μιλαω για την περιπτωση που δεν υπαρχει ανηλικη και τον προσεγγισαν αυτοι με fake profile
Μονο γιαυτη την περιπτωση μιλαω

Αν υπαρχει οντως ανηλικη τοτε σαφως και ειναι εγκλημα
Αν ηταν παγιδα και τους προσεγγισε αυτος, τοτε μπορει να στοιχειοθετηθει το εγκλημα της απροσφορης αποπειρας, το οποιο αλλοτε ισχυει και αλλοτε καταργειται
Απο οτι εχω καταλαβει και εγω, αυτος μιλουσε αρχικα με γυναικειο προφιλ με την ανηλικη, μετα το γυρισε σε αντρικο, το κοριτσακι το ειπε στο πατερα του και ο πατερας συνεχισε επαφη μαζι του για να τον παγηδεψει.
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
660
Κριτικές
1
Like
1.447
Πόντοι
206
Απο οτι εχω καταλαβει και εγω, αυτος μιλουσε αρχικα με γυναικειο προφιλ με την ανηλικη, μετα το γυρισε σε αντρικο, το κοριτσακι το ειπε στο πατερα του και ο πατερας συνεχισε επαφη μαζι του για να τον παγηδεψει.
Ναι αυτο εγινε
Ρομπα εγινα
Αλλο τελειως ειχα καταλαβει
Οτι δεν υπηρχε ανηλικη και αυτοι στησανε παγιδα με ψευτικο προφιλ
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.546
Κριτικές
16
Like
13.834
Πόντοι
6.515
τον τυπο κοψιαλη εγω δεν τον ειχα ακουσει, ειχε λεει 1 εκατ views, ακολουθους η οτι να ναι

τωρα τον εμαθα κι εγω οπως και καποια εκατομμυρια ακομα

αυτο θα τον κανει πλουσιοτερο και απαντα σε καποια απο τα παραπανω ερωτηματα

οσο για παιδεραστες κλπ ειναι δουλεια της αστυνομιας και της δικαιοσυνης γι αυτο πληρωνονται :confused:
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
14.202
Like
30.746
Πόντοι
6.056
Αυτος ο μπουχεσας καθε βραδυ κοιμάται διπλα απο αυτον τον βυζοπατο την Φυρού:headbang:
 
Εγγρ.
10 Μαΐ 2021
Μηνύματα
240
Like
379
Πόντοι
21
Το οτι ειστε πάνω απο ένας που έχετε τη λογική του τιμωρού είναι ανησυχητικό. Η λογική της αμφισβήτισης και της ανωμαλίας. Για αυτό συμβαίνουν όλα τα ασχημα στη χώρα, γιατι έχετε τέτοια μυαλά.

Δε τον προκάλεσαν να κανει το έγκλημα. Μίλησε με τη μικρή, τα βρήκανε, την αποπλανησε, προσεβαλε τη γενετήσια αξιοπρεπεια της και αντι για την ίδια στο ραντεβου βρηκε τους τυπάδες. Καθόλου δε τον προκαλεσαν. Μονος του το έκανε ολο. Λοιπον, βάλτε μυαλό γιατί είστε στραβωμενοι τελείως.
Δηλωσε πρόθεση ευθαρσώς για το τι θα κάνει στο ραντεβού, δε θα παίζανε τρίλιζα. Αυτό ειναι αδικημα απο μονο του. Ξυπνήστε γιατί μεθαύριο θα τυχει και σε εσας και τότε να τα πείτε ατά στον εαυτό σας
 
Εγγρ.
10 Μαΐ 2021
Μηνύματα
240
Like
379
Πόντοι
21
Ναι αυτο εγινε
Ρομπα εγινα
Αλλο τελειως ειχα καταλαβει
Οτι δεν υπηρχε ανηλικη και αυτοι στησανε παγιδα με ψευτικο προφιλ
Άαααιντε ντεεε!! Καταλαβες τώρα τι παίχτηκε. Απλα δεν έγινε βιασμος γιατί δεν ηταν εκει η ανηλικη, η οποία ειναι υπαρκτό πρόσωπο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom