Νέα

Ο γείτονας και η γειτόνισσα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα erinal
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 487
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ε

  • Το λέω.

    Ψήφοι: 31 36,9%
  • Δεν το λέω.

    Ψήφοι: 53 63,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    84
OP
OP
erinal

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Στην θεση που ειναι το ζευγος τωρα,μπορει να εισαι εσυ καποια στιγμη τεκνον μου.
Οπότε να σκεφτώ τι δεν θα ήθελα να μου κάνουν; Οι άνθρωποι ειναι χαζοι αρκαχλαλ μου ακομα και αν τους πεις οτι δεν ειναι αυτο που νομιζεις το πιστευουν  :grin:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.534
Like
21.911
Πόντοι
5.006
δεν ξερω παντως υπαρχουν και αλλοι που πιστευουν οτι πρεπει να τους δωσω
αστους ρε να γαμηθουν οι ανθρωποι...εκτος αν εχεις καει στο παρελθον απο γκομενο και εχεις κηρυξει τζιχαντ κατα των απιστων... :grin: :grin: :grin:
 
OP
OP
erinal

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
αστους ρε να γαμηθουν οι ανθρωποι...εκτος αν εχεις καει στο παρελθον απο γκομενο και εχεις κηρυξει τζιχαντ κατα των απιστων... :grin: :grin: :grin:

τυπε απλα σκεφτομουν τα εξής φιλοσοφικά ερωτήματα:
1) Αν όσοι πράττουν άτιμα δεν τιμωρούνται τότε πως επέρχεται η ισορροπία του σύμπαντος
2) Γιατι πρέπει να φερθείς τίμια στον άτιμο;
3) Τι είναι η ζωή χωρις περιπέτεια  :grin:
 

agharal

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.810
Like
0
Πόντοι
16
τυπε απλα σκεφτομουν τα εξής φιλοσοφικά ερωτήματα:
1) Αν όσοι πράττουν άτιμα δεν τιμωρούνται τότε πως επέρχεται η ισορροπία του σύμπαντος
2) Γιατι πρέπει να φερθείς τίμια στον άτιμο;
3) Τι είναι η ζωή χωρις περιπέτεια  :grin:
Τυπισα επειδη εχω τα ιδια ερωτηματα και γω αλλα εχω και μια γαμημενη γριππη που δεν με αφηνει να σηκωθω απο το κρεβατι,δεν ερχεσαι απο εδω να μιλησουμε για την ισορροπια του συμπαντος?
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.534
Like
21.911
Πόντοι
5.006
τυπε απλα σκεφτομουν τα εξής φιλοσοφικά ερωτήματα:
1) Αν όσοι πράττουν άτιμα δεν τιμωρούνται τότε πως επέρχεται η ισορροπία του σύμπαντος
2) Γιατι πρέπει να φερθείς τίμια στον άτιμο;
3) Τι είναι η ζωή χωρις περιπέτεια  :grin:
1)η ισορροπια στο συμπαν επηλθε με την χθεσινη πουτσα του θρυλου
2)η τιμιοτητα και  η ατιμια ειναι εννοιες σχετικες
3)περιπετεια θα ηταν να τσιμπουκωσεις τον κερατα συζυγο στο ανσασερ της πολυκατοικιας
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Βλέπω συχνά τον γείτονα απο την απέναντι πολυκατοικία να έρχεται στην δικιά μας και να μπαίνει στο σπίτι μιας γειτονισσας παντρεμένης πιστεύω ακράδαντα οτι την πηδάει. Το λεω στον άντρα της;;  :grin:

Βαλτον να σου γλειφει την κωλοτρυπα πριν παει να την γαμησει να εχει την γευση σου οπως ο σκυλος που κατουραει στην περιοχη του.
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.007
Like
13.050
Πόντοι
2.606
Up .... Πήγε στα αζήτητα το θρεντ σου ρουφιανα  :birdman:
 

Gamaw Gries

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2013
Μηνύματα
671
Like
7
Πόντοι
6
:sunglasses: μου ειναι αδιάφορος ο κονδός και ο αντρας της αλλα κατι με τρωει να το πω  :grin:
Ελπίζω μετά ο σύζυγος που ρουφιάνεψες να σου χαράξει τη φάτσα ή άμα είναι και παοκτσής θειικό οξύ περιεκτικότητας > 96%
Μην ανακατεύεσαι μωρή βρώμα στο που τον βάζει ο καθένας επειδή δεν μπαίνει στη δικιά σου χοάνη.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Ελπίζω μετά ο σύζυγος που ρουφιάνεψες να σου χαράξει τη φάτσα ή άμα είναι και παοκτσής θειικό οξύ περιεκτικότητας > 96%
Μην ανακατεύεσαι μωρή βρώμα στο που τον βάζει ο καθένας επειδή δεν μπαίνει στη δικιά σου χοάνη.
σαν την κουνεβα τυπε? :S
 

Gamaw Gries

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2013
Μηνύματα
671
Like
7
Πόντοι
6
σαν την κουνεβα τυπε? :S
Δεν ξέρω πόσο μακριά θα το φτάσει ο τύπος,αν η γυναίκα του εξαιτίας της ηλίθιας της Έριναλ τον χωρίσει και του πάρει τα βρακιά στη διατροφή τότε χρειάζεται ακόμα πιο δραστική λύση.
Π.χ καλόπαιδα σαν αυτον στο αβατάρ μου έπεφταν εντελώς τυχαία πάνω στην Έριναλ μια σκοτεινή ώρα που οι άλλοι γειτονες δεν θα βλέπανε (ή θα κάναν πως δεν θα βλεπαν πολλά)  :)  ;)
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Δεν ξέρω πόσο μακριά θα το φτάσει ο τύπος,αν η γυναίκα του εξαιτίας της ηλίθιας της Έριναλ τον χωρίσει και του πάρει τα βρακιά στη διατροφή τότε χρειάζεται ακόμα πιο δραστική λύση.
Π.χ καλόπαιδα σαν αυτον στο αβατάρ μου έπεφταν εντελώς τυχαία πάνω στην Έριναλ μια σκοτεινή ώρα που οι άλλοι γειτονες δεν θα βλέπανε (ή θα κάναν πως δεν θα βλεπαν πολλά)  :)  ;)
τυπε αν την χαρακωσουν ή την βιτριολιασουν παει καρφι για βουλευτινα του συριζα :grin:
 

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.147
Like
4.684
Πόντοι
1.756
Ελα μωρε ασε το ζευγαρακι... αν θες να ξεσκιστεις τοσους γκαυλιαρηδες εχει εδω μεσα....
 

Slavyanka Delicatessen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2013
Μηνύματα
10.012
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
166
Δεν ξέρω πόσο μακριά θα το φτάσει ο τύπος,αν η γυναίκα του εξαιτίας της ηλίθιας της Έριναλ τον χωρίσει και του πάρει τα βρακιά στη διατροφή τότε χρειάζεται ακόμα πιο δραστική λύση.
Π.χ καλόπαιδα σαν αυτον στο αβατάρ μου έπεφταν εντελώς τυχαία πάνω στην Έριναλ μια σκοτεινή ώρα που οι άλλοι γειτονες δεν θα βλέπανε (ή θα κάναν πως δεν θα βλεπαν πολλά)  :)  ;)


τωρα με την ανεργια κ την σκατιλα ολα τα ντουκια κ οι πολεμικος τεχνιτες τετοιες δουλειες κανουν πλεον

3χιλιαρικα στο τραπεζι ενα ονομα κ μια διευθυνση τιποτα αλλο  :sunglasses:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
τωρα με την ανεργια κ την σκατιλα ολα τα ντουκια κ οι πολεμικος τεχνιτες τετοιες δουλειες κανουν πλεον

3χιλιαρικα στο τραπεζι ενα ονομα κ μια διευθυνση τιποτα αλλο  :sunglasses:
το πακετο των 3 χιλιδ τι περιλαμβανει τυπε? :grin:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Μνησικακη εισαι........Να κανειs ζημια  σκεφτεσαι μονο
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.755
Κριτικές
126
Like
7.802
Πόντοι
7.885
Έριναλ μπορείς να τον απειλήσεις ότι τα ξέρεις όλα και θα τον καρφώσεις αν δεν έρχεται να φροντίζει κι εσένα  :knockinb: :zfuck: :2funny: :2funny:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Η ζηλεια ειναι κακοs συμβουλοs......Αντε μωρη , μην τον καρφωσειs και θα βαλω τον λακη  να σου κανει σεχ κι αs μην του αρεσει η ιδεα.. :grin:
 

TERMINATOR_1983

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.373
Like
152
Πόντοι
16
Μήπως ο γείτονας  μαγκοσε την γειτόνισσα να μαλακιζετε όπως η ξαδέρφη μαγκοσε τον ξαδερφο;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom