Νέα

Ο γείτονας και η γειτόνισσα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα erinal
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 487
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ε

  • Το λέω.

    Ψήφοι: 31 36,9%
  • Δεν το λέω.

    Ψήφοι: 53 63,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    84

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
24
Πόντοι
16
ρε μην δινεις λεφτομέρειες να μας σκάσει στο τελος κανα σουκερας στην οικοδομη χαχαχαχαχα
thumb.jpg

:grin:
 

_Σατράπης_

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2014
Μηνύματα
806
Like
0
Πόντοι
6
ρε μην δινεις λεφτομέρειες να μας σκάσει στο τελος κανα σουκερας στην οικοδομη χαχαχαχαχα

Καλα δεν λεω παραπανω αλλα μην του το πεις του μαλακα, βγαζω γουστα με τγ τυπισσα. Την επομενη φορα κατι θα κανω και για σενα ;)

Το μονο που θα πω στον σουκερα ειναι οτι η εριναλ μαγκα ειναι και γαμω τα μουνια. 1.70 γυρω υψος, μελαχροινη με μακρυ μαλλι, τουρλοτο κωλαρακι και στητο ωραιο βυζι αλλα οχι πολυ μεγαλο. Γατισιο ματι μελι και την πετυχα με σορτσακι τοτε με ποδι λεπτο ψηλο μαυρισμενο και εχει ωραια τσιμπουκοχειλακια.
 

πιπης___

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.462
Like
1
Πόντοι
16
Καλα δεν λεω παραπανω αλλα μην του το πεις του μαλακα, βγαζω γουστα με τγ τυπισσα. Την επομενη φορα κατι θα κανω και για σενα ;)

Το μονο που θα πω στον σουκερα ειναι οτι η εριναλ μαγκα ειναι και γαμω τα μουνια. 1.70 γυρω υψος, μελαχροινη με μακρυ μαλλι, τουρλοτο κωλαρακι και στητο ωραιο βυζι αλλα οχι πολυ μεγαλο. Γατισιο ματι μελι και την πετυχα με σορτσακι τοτε με ποδι λεπτο ψηλο μαυρισμενο και εχει ωραια τσιμπουκοχειλακια.

Γλυψε και αλλο ΠαλιοΜαλάκα !!!
Ξεχασες να γραψεις οτι εχει παπαρι και σας τρολαρει ολους εδω μεσα !!!!
 

_Σατράπης_

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2014
Μηνύματα
806
Like
0
Πόντοι
6
Γλυψε και αλλο ΠαλιοΜαλάκα !!!
Ξεχασες να γραψεις οτι εχει παπαρι και σας τρολαρει ολους εδω μεσα !!!!

Ασε ρε πιπη φακιδομυτη να τη παιξει το παιδι με την εριναλ, σκατομουτρο πεταγεσαι που ονειρευεσαι παπαρια λινατσα. Την εχω δει λεμε και τη περιγραφω αναλυτικοτατα

Εμενα θα ακους σουκεραρα
 
OP
OP
erinal

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
δε θα επρεπε ?

ρωτα τη γειτονοπουλα σου αν γαμει καλα πριν

κανεις το ανωνυμο τηλεφωνημα

(που πιστευω οτι το εχεις κανει ηδη κ ψαχνεις να δεις αν ο κοσμος του μπου καταδικαζει η΄οχι τη ρουφιανια)

Ε ναι εξάλλου ειμαι γνωστη ρουφιάνα και έχω δώσει κόσμο και κοσμάκι χαχαχαχαχαχααχ. Ρε ανώμαλε ο κόσμος του μπου ειναι τιγκα στους παντρεμένους που ξενοπηδανε απο που και ως που δεν θα σκέπαζε την μαμουνια, και θα ήθελα να το δω κιολας γιατι δεν το ξέρω  :grin:
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.743
Like
1.427
Πόντοι
366
τι σου λεει το βαθυτερο Ειναι σου; Αυτο να πραξεις. Μην σου δημιουργηθουν ακομα πιο εντονες εμμονες στη μΠουτσα!  :grin:

τωρα εμενα η αποψη μου (αν σ ενδιαφερει) ειναι να μην γινεις ρουφιανα για ενα μΠουτσο, θα βρεις κι αλλου ψωλες φανταζομαι, αν δεν εισαι κανα σαυρονι βεβαια  :boobies:
 
OP
OP
erinal

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
τι σου λεει το βαθυτερο Ειναι σου; Αυτο να πραξεις. Μην σου δημιουργηθουν ακομα πιο εντονες εμμονες στη μΠουτσα!  :grin:

τωρα εμενα η αποψη μου (αν σ ενδιαφερει) ειναι να μην γινεις ρουφιανα για ενα μΠουτσο, θα βρεις κι αλλου ψωλες φανταζομαι, αν δεν εισαι κανα σαυρονι βεβαια  :boobies:
να παω να πιω καφε στην γειτονισσα να μαθω τι συμβαινει λες; :grin:
 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.700
Like
6.111
Πόντοι
1.406
να παω να πιω καφε στην γειτονισσα να μαθω τι συμβαινει λες; :grin:
Παραμονεψε ποτε θα παει ο γκομενος,και μετα απο κανα 10λεπτο τραβα χτυπα( ταχα μου σου τελειωσε η ζαχαρη) και κοψε κινηση  :rockon:
 
OP
OP
erinal

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Παραμονεψε ποτε θα παει ο γκομενος,και μετα απο κανα 10λεπτο τραβα χτυπα( ταχα μου σου τελειωσε η ζαχαρη) και κοψε κινηση  :rockon:
χονδρο.. σιγα μην μου ανοιξουν αν πηδιοσαντε. Κι αν μου βγουν με κανα πουλι οξω ; :cum:
 

agharal

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.810
Like
0
Πόντοι
16
σιγα τα ωα. Εγω κουδουνι εν ωρα που ειναι οι δυο τους δεν χτυπαω, μην τους βρει κανενα εγκεφαλικο και ψαχνομεθα  :grin:
Ενω αν τους καρφωσεις στην γυναικα του,αποκλειεται να παθει εγκεφαλικο αυτη.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.534
Like
21.911
Πόντοι
5.006
τελικα εσυ απλα θες να τους καταστρεψεις ή πεθυμησες ψωλη και θες εναν απο τους δυο τυπους???? :think: :think: :think: :think:
 
OP
OP
erinal

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
τελικα εσυ απλα θες να τους καταστρεψεις ή πεθυμησες ψωλη και θες εναν απο τους δυο τυπους???? :think: :think: :think: :think:
δεν ξερω παντως υπαρχουν και αλλοι που πιστευουν οτι πρεπει να τους δωσω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom