Νέα

Ο 50άρης είναι ένας νέος της εποχής

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kalogero
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 480
  • Εμφανίσεις 30K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
Μυρίζει καλή εδώ μεσα?κάτσε νε φύγω γισιτ θα κολλήσουμε κορονοιο??
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
Καπι πος το λενεπου πάνε τα γερόντια και λενε ποσοο πολύ γαμανε..
 

1belkinjo2

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2016
Μηνύματα
217
Κριτικές
1
Like
336
Πόντοι
21
Το middle-age crisis είναι τρομερό. :confused:

Σε μένα κράτησε μόνο μία μέρα - στα γενέθλια. :confused:

Όμως οι celebs περνάνε πολύ πιο δύσκολα. :confused:
Στα 50 ξεκινάει; Και τότε αυτό που περνάω εγώ εδώ και 3-4 χρόνια (από τα 45 μου) τι είναι; Να περιμένω χειρότερα;
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.717
Κριτικές
6
Like
11.155
Πόντοι
3.936
Aν καποιος πενηνταρης εχει μαλλια που να εχουν διατηρησει φυσικα το χρωμα τους, εχει δυο τρεις ρυτιδες, επιπεδη κοιλια με δατροφη και βγαζει σε τζοκινγκ 70km την εβδομαδα, χωρις υποχρεωσεις και καταχρησεις, τοτε ειναι σε καλο δρομο. Μπορει να βγει στην πιατσα και να το παιζει 'νεος της εποχης.'
 

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.496
Πόντοι
206
Aν καποιος πενηνταρης εχει μαλλια που να εχουν διατηρησει φυσικα το χρωμα τους, εχει δυο τρεις ρυτιδες, επιπεδη κοιλια με δατροφη και βγαζει σε τζοκινγκ 70km την εβδομαδα, χωρις υποχρεωσεις και καταχρησεις, τοτε ειναι σε καλο δρομο. Μπορει να βγει στην πιατσα και να το παιζει 'νεος της εποχης.'
Σωστό. Χρειάζεται όμως και ένας πλήρης οδηγός του @Gamiseta1990 για προϊόντα περιποίησης επιδερμίδας, ντυσίματος κ lifestyle. Με ένα pm σας έχει έτοιμη τη λίστα η οποία κάνει θαύματα !!!
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
προσωπικα απο τα 50 και μετα, θελω να χαλαρωσω με μονιμο γκομενετο, το οποιο να καραγουσταριζομαστε καπου ερημικα.
νησι ιδανικα.
χεστηκα για διασκεδαση, ντυσιμο, στυλ κλπ δηθενιες.
τις χορτασα, φτανει.
ελπιζω να το πετυχω.
Πανω κάτω όλοι τα ίδια θέλουν σε αυτή την ηλικία.. Εδώ 40 είμαι και δε θα με χάλαγε μάλιστα αν την έκανα από Αθήνα ακόμα καλυτερα
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.049
Like
6.629
Πόντοι
1.056
Δεν ειναι θεμα ηλικιας πιστευω, αλλα το πως σκεφτεσαι για την ηλικια σου..

Εγω παντως σας εχω καλα νεα!

Σε ενα βιντεο που εβλεπα για την εξελιξη του ανθρωπου, ελεγε οτι τα σημερινα 35 ειναι σαν εισαι 25..

Ετοιμαστοιτε μαγκες η ζωη τωρα ξεκιναει!! :rockon: :fuck1::zfuck:
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
σωστοτατος φιλε μου 25 χρονια dj νησια κλπ σε ολη την ελλαδα και κυπρο ημουν... μια καυλιαρα να μη μου πριζει τα @@ τιποτα αλλο δε θελω
Αν δεν παρεις ελλεηνιδα έχεις αυξημένες πιθανοτητες να το πετυχεις
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.067
Κριτικές
10
Like
13.075
Πόντοι
3.846
Ο τύπος MindReade
Μια και είμαι σχεδόν 55 :confused: θα έλεγα ότι μια χαρά ήταν τα 80s (αν εξαιρέσουμε το ΠΑΣΟΚ :confused:).

Βάτες οι γκόμενες στο σχολείο που ακούγανε Duran Duran και γουστάρανε πήδημα στην 5ήμερη, αλλά προσοχή στα μαλλιά. :confused:

Τουλάχιστον καταλαβαίναμε τι γινότανε. Δεν υπήρχαν tattoos, τα κατοικίδια δεν ήτανε trendy, καθώς και κάτι non-binary sex και το μουνί της Χάϊδως......

ώπα...

θα μπει ο poppop τώρα. :2funny: :2funny:
Παίκτη μου κάθε εποχή έχει τα θετικά και τα αρνητικά της. Όταν είμαστε στην εφηβεία τα βλέπουμε αλλιώς τα πράγματα, ονειρευόμαστε να είμαστε 30ρηδες φραγκάτοι με αμάξια και μουνιά και να μη μένουμε με τους γονείς.
Μεγαλώνοντας νοσταλγείς την εποχή που δεν είχες υποχρεώσεις, δε δούλευες, το σχολείο σου μοιάζει παράδεισος.

Για μένα σε κάθε εποχή πρέπει να προσπαθείς να κοιτάς μπροστά και όχι να κοιτάς προς τα πίσω.
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.707
Κριτικές
1
Like
4.492
Πόντοι
1.706
Στοχο εχω επισης

Α)να παρω ενα σπιτι με πισινα εκει, κ να κανω ενα παρτι μια φορά την εβδομαδα, με 4-5 γκομενετα , οποια γνωστη θελει ας φερει κ φιλη της, αν κ συνηθως γκομενα δεν φερνει ποτε στο τραπεζι αλλη γκομενα πιο εμφανισιμη (εκτος απο τον Σαββίδη που τα ενιαρια του φερναν 10ρια απλοχερα.
Παρτυ με πισινα, καιπιρινιες , μπυρες κ bbq.

Β) να βγαλω ενα σχολειο που θελω για πιλοτος διθεσιου αεροπλανου. Ειναι το απολυτο απωθημενο μου κ ειναι φτηνα εκει, το εχω ψαξει. Τιποτα επαγγελματικο, μονο για χομπυ
 
Τελευταία τροποποίηση:

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.835
Πόντοι
4.496
Τύποι στα 50 θέλω απλά να μου σηκώνεται αυθόρμητα και όλα τα άλλα βρίσκονται.
Δεν υπάρχει τέτοιος φόβος εκτός αν έχεις υποκείμενα νοσήματα ? αν είσαι 200 κιλά, αν έχεις διαβήτη (δε θυμάμαι ποιον τύπο), αν παίρνεις αναβολικά κλπ. Αν είσαι κανονικός άνθρωπος, δεν έχεις φόβο.
 

TASSOS karipidis

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
33.412
Κριτικές
24
Like
39.200
Πόντοι
8.646
Δεν υπάρχει τέτοιος φόβος εκτός αν έχεις υποκείμενα νοσήματα ? αν είσαι 200 κιλά, αν έχεις διαβήτη (δε θυμάμαι ποιον τύπο), αν παίρνεις αναβολικά κλπ. Αν είσαι κανονικός άνθρωπος, δεν έχεις φόβο.
και αν εισαι κινηματογραφικο πρόσωπο σαν εμενα :wink:
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.835
Πόντοι
4.496
Στοχο εχω επισης

Α)να παρω ενα σπιτι με πισινα εκει, κ να κανω ενα παρτι μια φορά την εβδομαδα, με 4-5 γκομενετα , οποια γνωστη θελει ας φερει κ φιλη της, αν κ συνηθως γκομενα δεν φερνει ποτε στο τραπεζι αλλη γκομενα πιο εμφανισιμη (εκτος απο τον Σαββίδη που τα ενιαρια του φερναν 10ρια απλοχερα.
Παρτυ με πισινα, καιπιρινιες , μπυρες κ bbq.

Β) να βγαλω ενα σχολειο που θελω για πιλοτος διθεσιου αεροπλανου. Ειναι το απολυτο απωθημενο μου κ ειναι φτηνα εκει, το εχω ψαξει.
Στο β' σκέλος, το αγγούρι είναι να συντηρείς το πτυχίο σου, θέλει ώρες πτήσης οπότε και χρήμα.
 

TASSOS karipidis

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
33.412
Κριτικές
24
Like
39.200
Πόντοι
8.646

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.912
Κριτικές
16
Like
14.766
Πόντοι
6.515
Λοιπόν όταν έφτασα τα 50 (το 2012) προβληματίστηκα για πολλά πράγματα:
-τι θα κάνω με την καράφλα που είχε μεγαλώσει αρκετά
-τι πλάνο να εφαρμόσω για να συνεχίσω να βρίσκω γυναίκες χωρίς να αναγκαστώ να πληρώσω.
-πώς να κρατιέμαι σε φόρμα, γιατί τα σημάδια του χρόνου άρχισαν να φαίνονται όλο και πιο πολύ
-πως να συμμαζέψω τα οικονομικά, γιατί προσπαθώντας να απολαύσω τη ζωή μου έκανα και αρκετές σπατάλες
το δευτερο κομματι δυσκολο τυπε :confused:
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.945
Πόντοι
2.356
Λοιπόν όταν έφτασα τα 50 (το 2012) προβληματίστηκα για πολλά πράγματα:
-τι θα κάνω με την καράφλα που είχε μεγαλώσει αρκετά
-τι πλάνο να εφαρμόσω για να συνεχίσω να βρίσκω γυναίκες χωρίς να αναγκαστώ να πληρώσω.
-πώς να κρατιέμαι σε φόρμα, γιατί τα σημάδια του χρόνου άρχισαν να φαίνονται όλο και πιο πολύ
-πως να συμμαζέψω τα οικονομικά, γιατί προσπαθώντας να απολαύσω τη ζωή μου έκανα και αρκετές σπατάλες
Για τη φαλάκρα η μόνη λύση είναι μία επιτυχημένη μεταμόσχευση,δηλαδή όχι τύπου δημητράκη που
του κάρφωσαν τις πουτσότριχες με συραπτικό στη φαλάκρα.

Όσο για τον κάθε μπαρμπα μήτσο που τα ξυρίζει και νομίζει ότι έγινε Βιν Ντίζελ,
είναι για να σπάνε πλάκα τα γκομενέτα..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom