Νέα

Νυχτερινή ζωή και σεξ στην Αθήνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas3d
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 45K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Δε λέω έχεις σε κάποια σημεία δίκιο όπως εκεί που λές οτι η παρέα μπορεί να προετοιμάσει το έδαφος για σένα ώστε με κάποια λόγια που θα πουν στην κοπέλα πριν σε γνωρίσει, αυτή να προιδεαστεί (αν και δεν ξέρω αν είναι πάντα καλό αυτό). Σκέψου όμως ότι άμα γίνει στραβή και μια γνωριμία που σου έκανε η παρέα[size=12pt] δεν αποδόσει γιατί π.χ η κοπέλα είναι ψόλα,[/size] τότε χαλάει το κλίμα μέσα στην παρέα και δημιουργούναται στρατόπεδα (αυτοι που είναι μαζί σου και αυτοί που είναι με το μέρος της ψόλας)! και συν τοις άλλοις η παρέα έχει κι ένα άλλο αρνητικό (δεν ισχύει πάντα βέβαια αλλά υπάρχει ενδεχόμενο):το κρεβάτι σας θα το μάθου  οι περισσότεροι αν όχι όλοι ;)

Αν είναι ψώλα θα αποδώσει, εγγυημένα...Θα γαμήσεις :2funny:
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
αν διαστρεφεις τα λογια μου και τα βαζεις στις δικες σου προκαταληψεις τοτε κουβεντα δεν γινεται

ποιος μιλησε για γαμο?
πρεπει να πηδιεμαι απλα με οποιον μου γυαλισει?
το να με ερεθισει εγκεφαλικα δεν παιζει?

οσον αφορα τα αλλα.... δεν θυμαμαι αλλα ερωτηματα, κανε κανα κοπυ παστε γιατι η ωρα ειναι περασμενη, φυσικα και δεν εχω σκοπο να αφησω αναπαντητα ερωτηματα, εσυ εχεις διαθεση να ακουσεις η θα ακους μονο οσα ερχονται σε συμφωνια με τις αποψεις που ηδη εχεις?

Κανεις πλάκα και υπεκφεύγεις..ψάξε ξανα και διάβασε...

Από πού συνάγεις το συμπέρασμα ότι σου είπα ότι πρέπει να γαμηθείς με όποιον σου γυαλίσει και στην τελική, αν δε γαμηθείς με καποιον που θα σου γυαλίσει με ποιόν θα γαμηθείς; Μήπως με τον πιο ΠΑΡΑΜΥΘΑ;
Και στην τελική τί μας λες;
Είναι δυνατόν να καταλάβεις σε ένα μπαράκι με μια δυό ματιές ποιός είναι ο τύπος σου;
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
Είναι δυνατόν να καταλάβεις σε ένα μπαράκι με μια δυό ματιές ποιός είναι ο τύπος σου;
:headbang: :headbang: :banghead :
αυτο ακριβως ειπα..... οτι ΔΕΝ Είναι δυνατόν να καταλάβεις σε ένα μπαράκι με μια δυό ματιές ποιός είναι ο τύπος σου

αρα συνηθως καταληγω να κανω σχεση και συνεπως να πηδιεμαι με καποιον που εχουμε  ανταλλαξει 2-3 κουβεντες
εμενα αυτοι οι τυποι μου αρεσουν,, πως να το κανουμε δηλαδη?


αλλα ακομα για ενα καφε να παω με καποιον θα ηθελα να μη χανω το χρονο μου με ατομα που δεν ξερω και προτιμω να βγω με καποιον που να εχει αποψη και χιουμορ, η απλα να εχουμε 2-3 κοινα θεματα.

τι διαολο, τοσο περιεργα ειναι αυτα που λεω???????
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
μου το ανοίγουν δε χρειάζεται να το ανοίξω μόνος.

Υ.Γ.
Στα κωλόμπαρα οι ψαγμένοι δεν πάνε με φερμουάρ.
Είσαι μικρός θα μάθεις......

Πάντα πάω με πυτζάμες
δηλαδη για να θεωρηθω απολυτη πρπει να χω παρει ενα συνταγμα πριν κατασταλαξω?
αν κατασταλαξω μετα απο 3 αντρες δεν μπορω να θεωρηθω απολυτη γυναικα?

Είναι το άγχος σου να θεωρηθείς απόλυτη γυναίκα;
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
Είναι το άγχος σου να θεωρηθείς απόλυτη γυναίκα;

προσπαθω να κατανοησω τι μου λεει ο συνομιλητης

οποτε πρωτα ξεκαθαριζω τι θελει να πει και μετα σχολιαζω

νομιζω οτι ειναι η ενδεδειγμενη συμπεριφορα για συνομιλια.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
παλι θρεντ για ιντενρετικο φλερτ ανοιξε;δεν φτουρησε η σχολη της λουκρητιας ε;
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
προσπαθω να κατανοησω τι μου λεει ο συνομιλητης

οποτε πρωτα ξεκαθαριζω τι θελει να πει και μετα σχολιαζω

νομιζω οτι ειναι η ενδεδειγμενη συμπεριφορα για συνομιλια.

Από όσα λες, συνάγονται αυτά που τονίζω, χωρίς καμιά απολύτως εμβάθυνση σκέψης...
 

Επισκέπτης
Kαλά εγώ θα πάω με ταμπελάκι την αλλή φορά κρεμασμένο από τον λαιμό και θα αναγράφει:
SEX ZHTΑΩ!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
kostas3d

kostas3d

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2009
Μηνύματα
733
Like
5
Πόντοι
6
Πήγες Μόσχα φίλε;  ;) Είδες τι εστί Ρωσίδι...  :lheel::rockon: Λοιπόν φίλε επειδή έχω γνωρίσει και τη Πάτρα ως φοιτητής και μένω Αθήνα...όντως εσείς έχετε το χειρότερο είδος ελεηνίδας που υπάρχει..χυλόπιτες με μίσος υποκρισία ξακατίνιασμα κιτσαρία και γενικά πολύ low level.. Αλλά και Αθήνα δε παίζει τίποτα το καμάκι έχει πεθάνει...βαριέσαι και στα κλαμπ τα ίδια και τα ίδια...
χυλόπιτες με μίσος υποκρισία ξακατίνιασμα κιτσαρία και γενικά πολύ low level :rockon: :rockon: :rockon:
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
15 μέλη και [size=14pt]36[/size] επισκέπτες διαβάζουν  :o :o :o :o :o
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Ναι αλλά μπορεί ρε παιδί μου,μπορεί κάποια να μην το καταλάβει,να είμαι σίγουρος!!! :grin:

εσύ δεν είσαι ο ψυχολόγος αν θυμάμαι?
εσείς δε λέτε πως όταν κάτι το πούμε αντί να το δείχνουμε αρχίζουμε να το ξεπερνάμε??  :rockon:
 
OP
OP
kostas3d

kostas3d

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2009
Μηνύματα
733
Like
5
Πόντοι
6
η κατασταση ειναι τραγικη...οποιος δεν το βλεπει σημαινει 2 πραγματα.η` εχει παρατηθει κ καθεται σπιτι του η` εχει σχεση 500 χρονια.δλδ ειναι μεσα σε μια γυαλα με αλλου ειδους προβληματα βεβαια.η πλακα ειναι οτι οσοι ειναι σε σχεση μεγαλης διαρκειας κανουν δηλωσεις του στυλ.α ρε πουστη π.χ μητσο αν ημουν στη θεση σου χωρις π.χ την ελενη κ πηγαινα οπως πηγαινεις εση κλαμπακια , μπουζουκια, καφεδες κλπ θα ειχα πεθανει στα γαμησια θα ειχα 3-4 μουνακια να παιζω κλπ.επειδη ομως ειναι φιλαρακια οι περισσοτεροι τι να πεις????? να πεις ....τι λες ρε μλκ? τοτε αφου ειναι ετσι ευκολο γιατι δεν χωριζεις ωστε να απαλλαγεις απο το τηγανι που τρως και αν γαμας κ αλλες? κ αφου εινβαι ευκολο γιατι ολος ο περιγυρος σ ειναι μπακουρια κ αγαμητοι ? τι ειναι ολοι αυτοι ? gay? κ αφου ρε παπαρα ειναι τοσο ευκολο γιατι ολες οι φιλες της γκομενας σου ειναι κ αυτες μονες τους κ αγαμητες? μηπως επειδη το μονο που τις ενδιαφερει ειναι να ντυθουν μερεμετιστουν κ απλα να μας καβλωσουν με αυτα  που φορανε κ κανουν κ μετα να μας ταισουν πιτα ? η νυχτερινη ζωη στην αθηνα ειναι κατ`επιφαση διασκεδαση! δλδ εχουμε ωραια μαγαζια...ολοι ντυνομαστε καλουτσικα...εχουμε ορεξη να βγουμε....να χαλασουμε οσα μπορει ο καθε ενας αλλα ρε μαγκες δεν υπαρχει παιχνιδι...δεν παιζεται μπαλα...δεν γινεται.παιζουν μπαλα οι γνωστοι! ιδιοκτητες  - DJs- barmen- σερβιτοροι-μαιτρ - δασκαλοι σχολες οδηγων κλπ κλπ κλπ.για να κανεις προκοπη πρεπει να εχεις μια ιδιοτητα ωστε να γνωριζεις μουνακια.αλλιως για να γαμησεις πρεπει να πληρωσεις! βεβαια κ να γνωρισεις παλι πρεπει να πληρωσεις αλλα αυτο ειναι αλλο θεμα.αυτια...κ πολλα αλλα τι να πρωτο γραψεις πια.βγαινεις εξω παντα με καλη διαθεση κ παντα τα ιδια κ τα ιδια.κ ωραια ρε μαγκες...να πουμε οτι ειμαι μλκς κ προκαταλειμενος. ρε πουστη ας διαψευστω 3-4 φορες σερι αν πω   Ε ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ...δεν θα ξεχασω μαι φορα που ειχα παει σε ενα ερασμους παρτυ με ξενους ξενες κλπ.ρε παιδια μεσα σε 1 ωρα εβλεπες να παιζεται μπαλα.φλερτ απο εδω, φαση απο εκει,χοροι ατελειωτοι , γνωριμιες , ΠΙΤΕΣ! οχι ομως μονο πιτα μωρη καριολα...ελεος πια! συγνωμη για το μεγαλο ποστ...
θεος!!! :woldman: :woldman:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom