Νέα

Νυχτερινή ζωή και σεξ στην Αθήνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas3d
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 45K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
συμφωνω απολυτα και στα 2

1. εννοπειται οτι ξεκαθαριζω και πρεπει να ξεκαθαριζω. με απλο, κατανοητο και ευγενικο τροπο
2. ειμαι εγω που εχω υποστηριξει ακριβως αυτο το πραγμα. Αλλα εδω μετα το ποσταρισμα του amjik ρωτηθηκε στο καπακι "ποσες πηδηξε", αρα αν μιλησετε με καποια και δεν σας κατσει ειστε οκ?
αν ναι, τοτε απλα ειχα καταλαβει λαθος το θεμα και θα ξανασυνφωνησω μαζι σου

υπάρχουν οι απόλυτες πουτάνες που γαμιούνται ταυτόχρονα με 2 και υπάρχουν οι απόλυτες γυναίκες και δεν κολώνουν να παραδεχθούν ότι έχουν γαμήσει ολόκληρα στρατόπεδα αλλά πλέον βρήκαν αυτό που ήθελαν.

οι άλλες είστε απλά ενδιάμεσες κωλοτριψούδες.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
εσυ οταν πας στα κωλομπαρα εχεις ανοικτο το φερμουαρ του πατελονιου?
μου το ανοίγουν δε χρειάζεται να το ανοίξω μόνος.

Υ.Γ.
Στα κωλόμπαρα οι ψαγμένοι δεν πάνε με φερμουάρ.
Είσαι μικρός θα μάθεις......
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
28
Πόντοι
66
Ολα οπως τα ανελυσες ειναι σωστα αλλα


1)δεν ειναι απαραιτητο τοι θα ειπωθουν θετικς κουβεντες για εσενα αν σκασει μια μουναρα στην παρεα.
2)Οταν γνωρισουν νεες γκομενες οι ταδε το πιθανοτερο ειναι να σε "ξεχασουν" ειδικα στις πρωτες εξοδους.
3)Το οτι θα παρουσιασει νεα γκομενα στην παρεα μπορει να σημαινει οτι ειναι διαθεσιμη για φαγωμα αλλα αν στην παρεα υπερτερουν οι ψωλες θα την φαει η μαρμαγκα την γκομενα.

Ναι, απλά έκανα μία λίστα των θετικών στοιχείων. Είναι πολύ δύσκολο να τα πετύχει κάποιος όλα όσα ανέφερα και η αντιμετώπιση όντως αλλάζει όσο πιο "παλιός" θεωρείται κανείς. Επίσης σε μία καλή παρέα πάντοτε οι γυναίκες είναι ισάριθμες ή περισσότερες από τους άντρες αλλιώς φαίνεται σαν να βγήκαν κάποιοι τύποι με τις γκόμενες τους και οι υπόλοιποι είναι μπάκουροι που δεν είχαν τι να κάνουν. Συνήθως η μέση παρέα αποτελείται από 3-4 τύπους, 1-2 καλά μουνιά και 2-3 φόλες φίλες τους που απλά συμπληρώνουν το ρόστερ.


Δε λέω έχεις σε κάποια σημεία δίκιο όπως εκεί που λές οτι η παρέα μπορεί να προετοιμάσει το έδαφος για σένα ώστε με κάποια λόγια που θα πουν στην κοπέλα πριν σε γνωρίσει, αυτή να προιδεαστεί (αν και δεν ξέρω αν είναι πάντα καλό αυτό). Σκέψου όμως ότι άμα γίνει στραβή και μια γνωριμία που σου έκανε η παρέα δεν αποδόσει γιατί π.χ η κοπέλα είναι ψόλα, τότε χαλάει το κλίμα μέσα στην παρέα και δημιουργούναται στρατόπεδα (αυτοι που είναι μαζί σου και αυτοί που είναι με το μέρος της ψόλας)! και συν τοις άλλοις η παρέα έχει κι ένα άλλο αρνητικό (δεν ισχύει πάντα βέβαια αλλά υπάρχει ενδεχόμενο):το κρεβάτι σας θα το μάθου  οι περισσότεροι αν όχι όλοι ;)

Τύπε μου, εγώ έκανα μία καταγραφή των θετικών στοιχείων αυτού του φαινομένου. Ούτε υπέρμαχός του είμαι, ούτε το κάνω σκοινί κορδόνι άμα έχω εναλλακτικές λύσεις. Όσα θετικά στοιχεία έχει, άλλα τόσα και περισσότερα είναι τα αρνητικά του. Παρ'όλα αυτά, αναγνωρίζω ότι είναι το πιο αποτελεσματικό σύστημα άρα προσπαθώ να προσαρμόζομαι όσο μπορώ περισσότερο.

Για το θέμα με τις γκόμενες που λες, πιστεύω ότι πρέπει να το ξεκαθαρίσω περισσότερο. Εξ' ορισμού σε τέτοιες παρέες, οι γκόμενες είναι αναλώσιμες. Έτσι και δεν γίνει γκόμενα κάποιου ή δεν αποτελεί γκομενοδότρια της παρέας, τότε παίρνει πόδι μετά από μία περίοδο. Μαλακίες για χαβαλέ λέμε και μόνοι μας, δε χρειάζεται να τις κουβαλάμε άμα δεν υπάρχει σοβαρός λόγος. Μπορεί μία στις τόσες να είναι όντως μέσα στο κλίμα της παρέας, να τη συμπαθήσεις σαν άτομο και να λέτε 2-3 πράγματα παραπάνω αλλά πόσες τέτοιες τυχαίνουν? Υποτίθεται ότι οι άλλοι είναι φίλοι σου ενώ οι γκόμενες αυτές είναι για να πας για κανα καφέ/ποτό και για να συμπληρώσουν το τραπέζι της κράτησης ή καμια εκδρομή ώστε να μην είστε ψωλαρία. Επομένως σε περίπτωση παρεξήγησης δεν παίζει δίλημμα επιλογής στρατοπέδου απλά παίρνουν δρόμο και γνωρίζεις ή αρχίζεις να κάνεις παρέα με άλλες. Τώρα θα μου πεις ότι μπορεί να τύχεις σε κανα μουνόδουλο/καψουρεμένο και να μην βγάλεις άκρη αλλά όπως είπα, υποτίθεται ότι οι άλλοι είναι φίλοι σου άρα και πάλι οκ. Σε γενικές γραμμές ο ρόλος των γκομενών πρέπει να είναι ίσα-ίσα μέχρι να περάσουν το στάδιο που θεωρούνται τυχαίες/ξεπέτες και να νιώσουν ότι είναι με δικά τους άτομα.

Τέλος, σχετικά με το κρεβάτι που λες δεν ξέρω τι να σου πω. Άλλους τους νοιάζει αλλά τους περισσότερους όχι συν το ότι αυτά πάνε ανάλογα με το βαθμό οικειότητας που υπάρχει μεταξύ σας. Δε γίνεται η γκόμενα που λέτε ένα απλό "γεια, τι κανεις? - μια χαρά, εσύ?" να έρθει να σου πει στα άκυρο "χθες ο Γιώργος με έχυσε στη μάπα". Προσωπικά, τέτοια πράγματα μου φαίνονται περισσότερο "ότι είναι να μάθεις, θα μάθεις" φάση άρα δε τα συγκαταλέγω στα θετικά ή στα αρνητικά.
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
υπάρχουν οι απόλυτες πουτάνες που γαμιούνται ταυτόχρονα με 2 και υπάρχουν οι απόλυτες γυναίκες και δεν κολώνουν να παραδεχθούν ότι έχουν γαμήσει ολόκληρα στρατόπεδα αλλά πλέον βρήκαν αυτό που ήθελαν.

οι άλλες είστε απλά ενδιάμεσες κωλοτριψούδες.


δηλαδη για να θεωρηθω απολυτη πρπει να χω παρει ενα συνταγμα πριν κατασταλαξω?
αν κατασταλαξω μετα απο 3 αντρες δεν μπορω να θεωρηθω απολυτη γυναικα?
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
υπάρχουν οι απόλυτες πουτάνες που γαμιούνται ταυτόχρονα με 2 και υπάρχουν οι απόλυτες γυναίκες και δεν κολώνουν να παραδεχθούν ότι έχουν γαμήσει ολόκληρα στρατόπεδα αλλά πλέον βρήκαν αυτό που ήθελαν.

οι άλλες είστε απλά ενδιάμεσες κωλοτριψούδες.

και συνειδητοποιημένες αγάμητες, εμείς που δε μας γαμάνε και το έχουμε πάρει απόφαση  :rockon: :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
πες το όπως θέλεις.
αρκεί να μην το παίζεις υπεράνω.
όσο το παίζεις αδιάφορος οι γκόμενες θα το παίζουν παρθένες.
Ρε φίλε για να καταλάβω είναι καλύτερα να το πας:
Γεια πώς σε λένε,θέλω να σε γαμήσω,θες και εσύ;! :grin: :think:
 

Επισκέπτης
Ρε φίλε για να καταλάβω είναι καλύτερα να το πας:
Γεια πώς σε λένε θέλω να σε γαμήσω,θες και εσύ;! :grin: :think:

η βγαζει και παιζει παιχνιδιαρικα την γλωσσα του φατσα καρτα στις κωλομπαρουδες και μετα του ανοιγουν το φερμουαρ μαλλον.
Η του κατεβαζουν την φορμα αφου δεν παει με πατελονι που να εχει φερμουαρ.
:rockon:
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
είναι γνωστό τοις πάσι ότι η συντριπτική πλειοψηφία των αντρών μόλις δουν ελκυστική κοπέλα το πρώτο πράγμα που θέλουν είναι να τη γαμήσουν.
όταν το παραδεχθείτε ίσως και οι γκόμενες να ξεπεράσουν το κόμπλεξ τους.

Όλοι να γαμήσουν και όλες να γαμηθούν θέλουν.Αλλά δεν είμαστε σκύλοι/γάτες/κουνέλια να ψάχνουμε ποια γκόμενα έχει οίστρο να ζευγαρώσουμε.
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Ρε φίλε για να καταλάβω είναι καλύτερα να το πας:
Γεια πώς σε λένε θέλω να σε γαμήσω,θες και εσύ;! :grin: :think:

ναι γιατί θα φας δυο-τρια χαστουκάκια αλλά όταν βρεις αυτή που θα πει ναι θα περάσεις πολύυυυυυυ καλά  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
ναι γιατί θα φας δυο-τρια χαστουκάκια αλλά όταν βρεις αυτή που θα πει ναι θα περάσεις πολύυυυυυυ καλά  :2funny: :2funny: :2funny:

ωραια αυριο βαζω ξυπνητηρι απο τις 8 το πρωι...Μεχρι το βραδυ του πουστη σε 500 τουλαχιστον θα το εχω πει.Να δουμε στατιστικα αν θα βρεθει αυτη η καλη
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
εχω την αισθηση οτι μπορει καποιος να περασει καλα ανεξαρτητα απο το γαμησι...

να πατε με τους κολλητους να τα πιειτε, να χορεψετε, απλα να διασκεδασετε, δεν παιζει?

μηπως ειστε λιγο κολλημενοι με το  :knockinb: :knockinb: :knockinb:

Μάλιστα...
Σου ήρθε κανείς και σου είπε "καλησπέρα μανάρι μου, με λένε *****, ξεβρακώσου να σε γαμήσω!!!"
Γιατί τόση ισοπέδωση;
Και πράγματι, βγαίνεις με κολλητούς να χορέψεις, να διασκεδάσεις (προσωπικά αυτό ΚΑΙ ΜΟΝΟΝ αυτό κάνω, απαξιώ να ασχοληθώ με τα περαιτέρω), αλλά είναι φυσιολογικό αυτό;
Είναι φυσιολογικό να υπάρχει μια πλειοψηφία ΝΕΩΝ ανθρώπων, για τους οποίους σημαντικό κομμάτι στην εξίσωση "ποιότητα ζωής" είναι και το ερωτικό-συναισθηματικό να είναι για χρόνια (δεν υπερβάλλω!!!) μόνοι/μόνες;
Είναι φυσιολογικό νέοι άντρες, χωρίς κάποιο κουσούρι εμφανισιακό ή ψυχολογικό, να χαλάνε περιουσίες για να γαμήσουν μπας και κοροϊδέψουν το συναισθηματικό-ερωτικό κενό;
Και δε μιλάμε για τίποτα Κουασιμόδους, που θα έλεγε κανείς "πάει στο διάολο", αλλά για μια χαρά άτομα και με τρόπους...

Είναι φυσιολογικό σε έναν χώρο, υποτίθεται "κοινωνικοποίησης", η πλειοψηφία των αντρών, που δεν είναι "μούρες"στο χώρο αυτό, να αντιμετωπίζεται από τα θηλυκά λες και έχει λέπρα, και το γήπεδο να παραχωρείται, πάλι από τα θυληκά, μόνο στους νταραβεριτζήδες των μαγαζιών;

Μπορείς να απαντήσεις στα απλά ερωτήματα, ή θα μας πεις ότι "είναι όλοι κάγκουρες", λες και οι νταραβεριτζήδες είναι όλοι λόρδοι και ιππότες;
 

Επισκέπτης
ναι γιατί θα φας δυο-τρια χαστουκάκια αλλά όταν βρεις αυτή που θα πει ναι θα περάσεις πολύυυυυυυ καλά  :2funny: :2funny: :2funny:
Θα μου φύγει η γέφυρα,λέω να το αποφύγω!!! :grin:
Ξέχασες τσαντιά,τακουνία ή κανένα ποτήρι στο κεφάλι!!! :2funny: :2funny:

Υ.Γ.Εσύ σε αυτό το ερώτημα ναι θα έλεγες;;; :dancing:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.470
Κριτικές
61
Like
42.673
Πόντοι
22.785
Περνούσα, ρε παιδιά, μια πολύ παράξενη και γκαντέμικη εποχή...................
¶λλο πράγμα...
Να μην μπορώ να σταυρώσω γυναίκα, και όχι μόνο αυτό, αλλά εκεί που όλα πήγαιναν καλά, την τελευταία στιγμή χάλαγαν στο «τσακ»... και να σκεφτείτε πως η υπόθεση ήταν «κλεισμένη» μετα όλα της...............

Μέχρι και στο κρεβάτι την ξάπλωνα την γκόμενα και είχε, κιόλας, μισογδυθεί...................

Και τότε, της την έδινε ο τρόπος που ζούσε... τα οικονομικά της προβλήματα... ο κόσμος που ήταν κακός και ύπουλος... το τι έχει περάσει στη ζωή της, όπου η ζωή της μπορούσε κάλλιστα να γίνει βιβλίο μπεστ-σέλερ ή κινηματογραφική ταινία και άλλα πολλά που μ' έκαναν να τη λυπηθώ, αλλά και συγχρόνως να εξοργιστώ μαζί της για την ώρα και τη στιγμή που διάλεξε να μου τα πει. :lheel: :lheel: :lheel: :lheel:
Πάει στο διάολο... έτυχε, έλεγα μέσα μου, και έπεσα σε... ψυχοπλακωτική και ας μην τα βάζω με τον εαυτό μου..............
Αμ, η άλλη, που την ώρα που της χάιδευα με όλη μου την τέχνη το βυζί, τότε βρήκε να ξεσπάσει για τους άντρες..............
Εσύ, amjik  αλήθεια, δεν βλέπεις τη γυναίκα μόνο σαν ένα μουνί, σαν σκεύος ηδονής;;;;;;;;;;;;
Σκέφτεσαι καθόλου και την καρδούλα της, εκείνη τη στιγμή;;;;;;;;;;;
Νιώθεις κάποια ευαισθησία, κάποιο τέλος πάντων συναίσθημα, ή το μόνο που σ' ενδιαφέρει είναι να χύσεις και να τελειώσεις;;;;;;
και να προσπαθώ, ο καημενούλης, με τον πούτσο μου καυλωμένο, αν είναι δυνατόν, Χριστιανοί, να της εξηγήσω πώς στο κάτω-κάτω της γραφής, δεν γίνονται αυτή την ώρα τέτοιου είδους συζητήσεις.

Και με ρωτά, η αθεόφοβη!!!!!!!!!!!!!!!!

«Τι έχει... αυτή η ώρα...».
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom