Νέα

Nuru Masaz - τιμές - μασατζίδικα στην Αθήνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pipadoros1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 409K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (7 μέλη και 19 επισκέπτες)

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.106
Like
3.106
Πόντοι
456
  • Like
Αντιδράσεις: Spin31

nikpal

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2013
Μηνύματα
341
Like
736
Πόντοι
81
Ποιο ειναι το αλλο ρε παιδια;
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.102
Κριτικές
10
Like
1.500
Πόντοι
506
Παιδια υπαρχει περιπτωση καπου να μην τα κανουν ολα η αρχιζουν τις εξτρα χρεωσεις και τις γνωστες μαλακιες?Θα πρεπει να ειναι σταντρα ολα μεσα γτ μονο ετσι συμφερει κ συν οτι βγαζουμε και φαντασιωσεις με ασιατισσες οταν υπαρχουν
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.106
Like
3.106
Πόντοι
456
Παιδια υπαρχει περιπτωση καπου να μην τα κανουν ολα η αρχιζουν τις εξτρα χρεωσεις και τις γνωστες μαλακιες?Θα πρεπει να ειναι σταντρα ολα μεσα γτ μονο ετσι συμφερει κ συν οτι βγαζουμε και φαντασιωσεις με ασιατισσες οταν υπαρχουν
Το συγκεκριμένο έχει μέσα και τον καφέ στην τιμή !
 

TEXAN

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2018
Μηνύματα
65
Κριτικές
1
Like
190
Πόντοι
0
Έχει κανείς νεότερα για το νεο μαγαζί nuruvip να μας πει τι γίνετε?? Η νέα φωτογραφία πάντως με το χώρο και το στρώμα είναι πολύ εντυπωσιακή , σε αντίθεση με τα κορίτσια που φαίνονται αρκετά μπαμπάτσικα....
Στο αλλο γραφείο, (αν είναι άλλο nuru-massage) οι κοπέλες φαίνονται αρκετά ομορφότερες.....
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.039
Κριτικές
34
Like
3.747
Πόντοι
4.365
Έχει κανείς νεότερα για το νεο μαγαζί nuruvip να μας πει τι γίνετε?? Η νέα φωτογραφία πάντως με το χώρο και το στρώμα είναι πολύ εντυπωσιακή , σε αντίθεση με τα κορίτσια που φαίνονται αρκετά μπαμπάτσικα....
Στο αλλο γραφείο, (αν είναι άλλο nuru-massage) οι κοπέλες φαίνονται αρκετά ομορφότερες.....

Από περιέργεια επικοινώνησα με το original nuru και μου είπαν ότι δεν έχουν σχέση με το καινούργιο. Η αλήθεια είναι ότι η επιλογή των κοριτσιών είναι με εντελώς διαφορετικά κριτήρια
Ελπίζω να έχουμε ευγενή ανταγωνισμό προς όφελος μας
 

nikpal

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2013
Μηνύματα
341
Like
736
Πόντοι
81
Από περιέργεια επικοινώνησα με το original nuru και μου είπαν ότι δεν έχουν σχέση με το καινούργιο. Η αλήθεια είναι ότι η επιλογή των κοριτσιών είναι με εντελώς διαφορετικά κριτήρια
Ελπίζω να έχουμε ευγενή ανταγωνισμό προς όφελος μας
Εχω την εντυπωση οτι το καινουργιο ειναι μασατζιδικο που εχει ως κυριο πιατο το νουρου... ή εστω ως βιτρινα... το λεω αυτο γιατι εχει και χαλαρωτικο με 60 ευρω που ειναι η κλασικη τιμη στα μασατζιδικα που γαμας... Μια επισκεψη βεβαια θα μας πεισει και θα μας λυσει τις οποιες αποριες
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.039
Κριτικές
34
Like
3.747
Πόντοι
4.365
Εχω την εντυπωση οτι το καινουργιο ειναι μασατζιδικο που εχει ως κυριο πιατο το νουρου... ή εστω ως βιτρινα... το λεω αυτο γιατι εχει και χαλαρωτικο με 60 ευρω που ειναι η κλασικη τιμη στα μασατζιδικα που γαμας... Μια επισκεψη βεβαια θα μας πεισει και θα μας λυσει τις οποιες αποριες

Βεβαίως να κάνουμε τα μπανάκια μας πρώτα..
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: nikpal

peresvet

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2022
Μηνύματα
47
Like
52
Πόντοι
0
Από περιέργεια επικοινώνησα με το original nuru και μου είπαν ότι δεν έχουν σχέση με το καινούργιο. Η αλήθεια είναι ότι η επιλογή των κοριτσιών είναι με εντελώς διαφορετικά κριτήρια
Ελπίζω να έχουμε ευγενή ανταγωνισμό προς όφελος μας

Και καλές υπηρεσίες πάνω από όλα
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.106
Like
3.106
Πόντοι
456
Από περιέργεια επικοινώνησα με το original nuru και μου είπαν ότι δεν έχουν σχέση με το καινούργιο. Η αλήθεια είναι ότι η επιλογή των κοριτσιών είναι με εντελώς διαφορετικά κριτήρια
Ελπίζω να έχουμε ευγενή ανταγωνισμό προς όφελος μας
Βλέπω και μια μεταγραφή πάντως ,την Μπέλα ,ίδιο όνομα ,ίδιο χρώμα και σωματότυπο !
 

oblada

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
85
Κριτικές
10
Like
572
Πόντοι
290
Εχω την εντυπωση οτι το καινουργιο ειναι μασατζιδικο που εχει ως κυριο πιατο το νουρου... ή εστω ως βιτρινα... το λεω αυτο γιατι εχει και χαλαρωτικο με 60 ευρω που ειναι η κλασικη τιμη στα μασατζιδικα που γαμας... Μια επισκεψη βεβαια θα μας πεισει και θα μας λυσει τις οποιες αποριες
Άρα δηλαδή άνοιξε άλλο ένα στο ίδιο στυλ με το πρωτο που είχε ανοίξει
 

antkar81

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.693
Κριτικές
24
Like
4.363
Πόντοι
2.846

Ashor90

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2023
Μηνύματα
92
Like
391
Πόντοι
20
Εμπειρία από Nuru Vip.

A. Μπελλα.
Φιλική κοπέλα λίγο πιο γεμάτη από τις φωτογραφίες. Δε μιλάει κ πολυ.
Nuru massage συν χέρι σύνολο 100 ευρώ.

Β. Λάουρα
Καμία σχέση με τις φωτογραφίες. Αρκετά περισσότερα κιλά. 35 - 40 ετών. Εχει φλεβιτιδα στα πόδια.
Μασαζ συν στοματικό 100 ευρώ.

Χωρίς πολύ καθαρός με ντουζ μέσα στα δωμάτια.
 

Tempname

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2024
Μηνύματα
1
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπέρα!
Σκέφτομαι να δοκιμάσω την εμπειρία του Nuru, είμαι όμως κάπως απαιτητικός με την εμφάνιση της κοπέλας.
Εάν δεν μου αρέσει οπτικά δεν...
Μου αρέσουν αδύνατα, γυμνασμένα κορμιά.
Εάν η κοπέλα έχει παραπάνω κιλά τσάμπα τα χρήματα.
Υπάρχει κάποιος να προτείνει κάτι;
Κάτι φωτογραφίες που είδα (χάλια ποιότητα και ουσιαστικά δεν μπορείς να κρίνεις) μου φάνηκαν όλες γυναίκες με πιασίματα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom