Νέα

Nuru Masaz - τιμές - μασατζίδικα στην Αθήνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pipadoros1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 412K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

choco $3

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2023
Μηνύματα
15
Like
40
Πόντοι
0
τυποι μου περασμα απο μιχαλακοπουλου σημερα να δω μηπως εχει αλλαξει κατι αλλα την εκανα με ελαφρα
γιατι στην εισοδο ηταν 2 κυρατσες και ενας κλαρινογαμπρος και παραπονιοντουσαν για το μασατζιδικο στην πολυκατοικια εχοντας στησει μπλοκ στην εισοδο της πολυκατοικιας!
μαλλον τους βλεπω να αλλαζουν παλι διευθυνση
Δεν έχει αλλάξει διεύθυνση εδώ και πολλά χρόνια..Το σπα όσο ξέρω είναι νομιμοτατο.. Οι χώροι στο Παγκράτι, είναι plus.. Πολύ δουλειά κ δεν υπήρχε χώρος.. άρα οι χώροι είναι 4...
 

choco $3

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2023
Μηνύματα
15
Like
40
Πόντοι
0
Δείχνει ότι είναι ήδη σε λειτουργία . Οσο για το γνωστό σταμάτησε στην Μιχαλακοπούλου; το παράρτημα στο Παγκράτι δουλεύει ;
Τίποτα δεν σταμάτησε φίλε μου.. τρένο πάει το μαγαζί
 

choco $3

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2023
Μηνύματα
15
Like
40
Πόντοι
0
μετα την μανουρα που πετυχα στη εισοδο δεν το νομιζω ....μπορει να πλακωσανε και τα στρουμφακια μετα ...
Φίλε μου, όταν είσαι υποστηρικτής μαγαζιού,μην καρφώνεσε..Δεν τιμά τα παντελόνια σου...Ποσοστα περνεις από τους nuruvip ???
 

Kostas M

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2023
Μηνύματα
35
Like
64
Πόντοι
0
Τύπε οι πιο αδύνατες και γυμνασμένες που έχω κάνει είναι η Μαρία και η Άννα από Μιχαλακοπούλου.
Το πρόβλημα είναι πως η Μαρία είναι δύστροπη και η Άννα δεν ξέρει καλό nuru.
Καλή τύχη!
Μαρία όπως το είπες.. Άννα, Ελένη, ξεπετα κ νουρου 0,Καταρίνα (αρκετά κιλά), διάλεξε από τις υπόλοιπες...
 

Kostas M

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2023
Μηνύματα
35
Like
64
Πόντοι
0
Καλή γενικά;Γιατί στις φωτογραφίες δεν βγαίνει άκρη
Φίλε μου για εμένα στο 44 είναι η καλύτερη.. Άνετη,χαμογελαστή, δεν κάνει ξεπετα μασάζ, και δεν είναι γενικά αγγούρι φάση χύσε να φύγουμε...Όπως είναι στην φωτογραφία είναι.. Και πρόσωπο ωραίο.. Αλλά, γούστα είναι αυτά..
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.109
Like
3.112
Πόντοι
456
Φίλε μου για εμένα στο 44 είναι η καλύτερη.. Άνετη,χαμογελαστή, δεν κάνει ξεπετα μασάζ, και δεν είναι γενικά αγγούρι φάση χύσε να φύγουμε...Όπως είναι στην φωτογραφία είναι.. Και πρόσωπο ωραίο.. Αλλά, γούστα είναι αυτά..
Από εμφάνιση δεν είναι ίσως η καλύτερη αλλά αρκετά καλή σίγουρα ,στα υπόλοιπα συμφωνώ απόλυτα,οι καλύτερες υπηρεσίες.
 

Kostas M

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2023
Μηνύματα
35
Like
64
Πόντοι
0
Από εμφάνιση δεν είναι ίσως η καλύτερη αλλά αρκετά καλή σίγουρα ,στα υπόλοιπα συμφωνώ απόλυτα,οι καλύτερες υπηρεσίες.
Γούστα είναι αυτά φίλε μου.. Αλλά τουλάχιστον πιάνει τόπο το 100αρικο,κ φεύγεις ικανοποιημένος... Εγώ τουλάχιστον..
 

Nikos471

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2022
Μηνύματα
87
Like
246
Πόντοι
20
Γειά σε όλους , στην Μιχαλακοπούλου ήρθε τίποτα καινούργιο ; τελικά η Ελένη είναι η Κατερίνα του πρώην Ανδρομέδα,αρκετά καλή!
Αρχηγέ λέω να κάνω μια καταδρομική για πρώτη φορά αύριο, θέλουν όμως να κλείσω ραντεβού με συγκεκριμένη από το τηλέφωνο,ποια προτείνεις που να μην έχει παραπάνω κιλά και όσο νεότερη γίνεται?
 

choco $3

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2023
Μηνύματα
15
Like
40
Πόντοι
0
Αρχηγέ λέω να κάνω μια καταδρομική για πρώτη φορά αύριο, θέλουν όμως να κλείσω ραντεβού με συγκεκριμένη από το τηλέφωνο,ποια προτείνεις που να μην έχει παραπάνω κιλά και όσο νεότερη γίνεται?
Βανέσα είναι μικρή κ Τζέσικα ασιατισσα..Η Ελένη δεν νομίζω να σε καλύψει.. και όπως έχω διαβάσει εδώ δεν το χει.. Υπάρχουν σχόλια για κοπέλες κ παραπάνω.. ρίξε μια ματιά
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.109
Like
3.112
Πόντοι
456
Αρχηγέ λέω να κάνω μια καταδρομική για πρώτη φορά αύριο, θέλουν όμως να κλείσω ραντεβού με συγκεκριμένη από το τηλέφωνο,ποια προτείνεις που να μην έχει παραπάνω κιλά και όσο νεότερη γίνεται?
Ενα αστεράκι πιπίνι δυστυχώς σταμάτησε ,από τις πιό νέες Μαρία και Ελένη ,μεταξύ των δύο προτιμώ Ελένη γιατί ίσως γιατί την είχα απωθημένο απο το Ανδρομέδα:sunglasses:
 

Kostas M

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2023
Μηνύματα
35
Like
64
Πόντοι
0
Ενα αστεράκι πιπίνι δυστυχώς σταμάτησε ,από τις πιό νέες Μαρία και Ελένη ,μεταξύ των δύο προτιμώ Ελένη γιατί ίσως γιατί την είχα απωθημένο απο το Ανδρομέδα:sunglasses:
Φίλε η Μαρία είναι πάνω από 40..οι πιο μικρές είναι η Βανέσα και η Καταρίνα νομίζω.. μια Ουκρανή...
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.109
Like
3.112
Πόντοι
456
Φίλε η Μαρία είναι πάνω από 40..οι πιο μικρές είναι η Βανέσα και η Καταρίνα νομίζω.. μια Ουκρανή...
Εχεις δίκιο ,μπέρδεψα τα ονόματα , Αννα ήθελα να πω όχι Μαρία!
 

vassmanos

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2024
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην παρέα. Σκέφτομαι να πάω στο νέο nuru vip. Όσοι έχουν πάει να μας πει, πριν το nuru οι κοπέλες κάνουν και αυτές ντους;Είναι καθαρές οι κοπέλες γενικά;
 

grego81

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2024
Μηνύματα
1
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην παρέα. Σκέφτομαι να πάω στο νέο nuru vip. Όσοι έχουν πάει να μας πει, πριν το nuru οι κοπέλες κάνουν και αυτές ντους;Είναι καθαρές οι κοπέλες γενικά;
Καλησπέρα και από μένα! Πρόσφατη εμπειρία από nuruvip. Ο χώρος πολύ δυνατός. Να πω για Laoura…γύρω στα 40, πολύ καλό κορμί, πολύ καλή στο μασάζ, σε κάνει να νιώθεις πολύ άνετα. Πολύ δυνατή εμπειρία! Όσον αφορά καθαριότητα και τέτοια…σούπερ. Δεν το περίμενα τόσο καλό. Οτι βλέπεις και στο nuruvip.gr ισχύει !
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom