Νέα

Νοιώθω κουρασμένος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Παιχτουρας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 110K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Η ψυχη μου πορευεται με το πνευμα των ημερων...δυστυχως ομως, το σωμα μου οχι..εχω αφορητες καβλες, οποτε νωρις το απογευματακι σ' ενα στουντιο, θα κανω την γλυκια αμαρτια, με ενα καινουργιο προς εμενα στουντιοκοριτσο ,που εχω σταμπαρει το τελευταιο διαστημα...την ωρα του ποδοσφαιρου, που θα ειμαι στην οικια μου θα πεσει και η κριτικη της σημερινης συνερευσης μου!!!!!!!Αντε γεια τωρα!!!!!!!!!
 

Επισκέπτης
Η ψυχη μου πορευεται με το πνευμα των ημερων...δυστυχως ομως, το σωμα μου οχι..εχω αφορητες καβλες, οποτε νωρις το απογευματακι σ' ενα στουντιο, θα κανω την γλυκια αμαρτια, με ενα καινουργιο προς εμενα στουντιοκοριτσο ,που εχω σταμπαρει το τελευταιο διαστημα...την ωρα του ποδοσφαιρου, που θα ειμαι στην οικια μου θα πεσει και η κριτικη της σημερινης συνερευσης μου!!!!!!!Αντε γεια τωρα!!!!!!!!!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.539
Κριτικές
2
Like
1.506
Πόντοι
216
Η ψυχη μου πορευεται με το πνευμα των ημερων...δυστυχως ομως, το σωμα μου οχι..εχω αφορητες καβλες, οποτε νωρις το απογευματακι σ' ενα στουντιο, θα κανω την γλυκια αμαρτια, με ενα καινουργιο προς εμενα στουντιοκοριτσο ,που εχω σταμπαρει το τελευταιο διαστημα...την ωρα του ποδοσφαιρου, που θα ειμαι στην οικια μου θα πεσει και η κριτικη της σημερινης συνερευσης μου!!!!!!!Αντε γεια τωρα!!!!!!!!!

ειναι παιχτουρας... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Ασυγκρατήτος ακόμα και την Μ.Εβδομάδα!!! :grin:
Τελικα οτι γινεται στη ζωη μονο τυγχαιο δεν ειναι..ο Υψιστος δεν με αφησε να αμαρτησω την Μεγαλη εβδομαδα..ενω ξεκινησα χτες...... και οκτω το απογευμα ημουν στο Πιπινου 118(ειχα μιλησει στο τηλεφωνο και μου ειχαν πει οτι η Αφδροδιτη θα ηταν και την δευτερη βαρδια μεχρι αργα το βραδυ..το βρηκα κλειστο....παω στο Αχαρνων 106 και αυτο κλειστο...ειπα να μην συνεχισω σε αλλο και καταφερα με τα πολλα να διατηρηθω καθαρος την Μςγαλη εβδομαδα! Καλη Ανασταση σε ολους!!!!!!!!
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Μεσα απο το θρεντ αυτο..... που αγαπω(γιατι γραφω αναλαφρα και ενιοτε μεταφορικα) θα προσπαθησω να σας δωσω το μηνυμα της ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ, που περιμενουμε σε λιγες ωρες(πρωτη Ανασταση το μεσημερι)...δια μεσου μιας εμπειριας μου, που βιωσα το μεσημερι σημερα που πηγα να προσκυνησω τον Επιταφιο!!!Στην διαδρομη μου προς την Εκκλησια, ενας ηλικιωμενος κυριος(ηλικιας 65 περιπου) μου ζητησε να τον παω σπιτι, γιατι δεν μπορουσε να περπατησει, λογο προσφατου προβληματος που ειχε..... και ηταν μεχρι προτινος κατακοιτος(πληρη ακινησια) σε νοσοκομειο!!!Διχως δευτερη σκεψη, του απλωνω το χερι μου, για να στηριχθει πανω μου και προχωρουσαμε σιγα-σιγα(εμενε κοντα στο σημειο που τον βρηκα)...οπως προχωρουσαμε...απο εναν κυριο που περνουσε, του ζητησα να με βοηθησει για να τον παω πιο ανετα γιατι απο το φοβο του, ο γερακος ειχε γαντζωθει πανω μου!!!!!!!!! Ο κυριος σε απταιστα Ελληνικα, μου απαντησε οτι βιαζοταν και δεν μπορουσε....τι στιγμη εκεινη περνουσε ενας Αλβανος(το καταλαβα οταν μου μιλησε, οτι ηταν αλβανος)και προθυμα με βοηθησε εκεινος και τον πηγαμε σπιτι του τον γερακο!!!!!!!!!Οποτε δια μεσου της σημερινης εμπειριας μου, το μηνυμα που θελω να δωσω για την Ανασταση σε λιγες ωρες....ειναι...το φως της Αναστασεως να μας φωτισει ολους μας... να γινουμε καλυτεροι Ανθρωποι, στην προσωρινη αυτη ζωη!!!!!!Τελος το μηνυμα που δινω προσωπικα εγω, σε οσους με διαβαζουν..ειναι οτι η Ανθρωπια δεν εχει ουτε Εθνικοτητα, ουτε ταυτοτητα...και ας σταματησουμε να ειμαστε ρατσιστες... απο την στιγμη, που υπαρχουν ξενοι που ειναι πιο σωστοι Ανθρωποι, απο ορισμενους δικους μας!!!!!!!!!!!

 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Μεσα απο το θρεντ αυτο..... που αγαπω(γιατι γραφω αναλαφρα και ενιοτε μεταφορικα) θα προσπαθησω να σας δωσω το μηνυμα της ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ, που περιμενουμε σε λιγες ωρες(πρωτη Ανασταση το μεσημερι)...δια μεσου μιας εμπειριας μου, που βιωσα το μεσημερι σημερα που πηγα να προσκυνησω τον Επιταφιο!!!Στην διαδρομη μου προς την Εκκλησια, ενας ηλικιωμενος κυριος(ηλικιας 65 περιπου) μου ζητησε να τον παω σπιτι, γιατι δεν μπορουσε να περπατησει, λογο προσφατου προβληματος που ειχε..... και ηταν μεχρι προτινος κατακοιτος(πληρη ακινησια) σε νοσοκομειο!!!Διχως δευτερη σκεψη, του απλωνω το χερι μου, για να στηριχθει πανω μου και προχωρουσαμε σιγα-σιγα(εμενε κοντα στο σημειο που τον βρηκα)...οπως προχωρουσαμε...απο εναν κυριο που περνουσε, του ζητησα να με βοηθησει για να τον παω πιο ανετα γιατι απο το φοβο του, ο γερακος ειχε γαντζωθει πανω μου!!!!!!!!! Ο κυριος σε απταιστα Ελληνικα, μου απαντησε οτι βιαζοταν και δεν μπορουσε....τι στιγμη εκεινη περνουσε ενας Αλβανος(το καταλαβα οταν μου μιλησε, οτι ηταν αλβανος)και προθυμα με βοηθησε εκεινος και τον πηγαμε σπιτι του τον γερακο!!!!!!!!!Οποτε δια μεσου της σημερινης εμπειριας μου, το μηνυμα που θελω να δωσω για την Ανασταση σε λιγες ωρες....ειναι...το φως της Αναστασεως να μας φωτισει ολους μας... να γινουμε καλυτεροι Ανθρωποι, στην προσωρινη αυτη ζωη!!!!!!Τελος το μηνυμα που δινω προσωπικα εγω, σε οσους με διαβαζουν..ειναι οτι η Ανθρωπια δεν εχει ουτε Εθνικοτητα, ουτε ταυτοτητα...και ας σταματησουμε να ειμαστε ρατσιστες... απο την στιγμη, που υπαρχουν ξενοι που ειναι πιο σωστοι Ανθρωποι, απο ορισμενους δικους μας!!!!!!!!!!!
φιλε συναγωνιστη πολλη σωστα αυτα που λες θα ευχηθω και εγω σε ολους καλη ανασταση11111111
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Νοιωθω ξεκουραστος και καβλωμενος παω γαι γαμησι!!!!!!!!!!
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Θα αστραψει ο Ουρανος σημερα............. αστραπες και βροντες!!!!!!!!!! :rockon:
 

Επισκέπτης
περνανε συνεχεια νεκροφορες...........

δασκαλε μηπως ξερεις γιατι??
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
περνανε συνεχεια νεκροφορες...........

δασκαλε μηπως ξερεις γιατι??
Ασε φιλε και εχω να παω ταμειο δεκα μερες...με εχουν γλωσσοφαει καποια αρχειδια......ξημερωματα παντως για να αλλαξω την ροτα της τυχης μου...πηγα στο Ερως και  :fuck1: :fuck1: :fuck1: ενα πιπινι ονοματι Μιρελα!!!!!!!!!!!!
 

up-load-boy

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
284
Like
0
Πόντοι
1
Kαλημερα δασκαλε δωσε κανενα παιχνιδάκι λιγο να γλυκαθούμε σήμερα..........
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Kαλημερα δασκαλε δωσε κανενα παιχνιδάκι λιγο να γλυκαθούμε σήμερα..........
Εκτος της Μιρελας που φυστικωσα τα ξημερωματα...τωρα σκεφτομαι να παω και στην Νταρια(Μελετιου 37)..να της ριξω ενα :fuck1: :fuck1: :fuck1: χαλαρα, για να ειμαι σιγουρος οτι θα σπασω την γκινια των τελευταιων ημερων!!!!!!!! Αυτο το ζητουμενο με απασχολει προς το παρων!!!!!!!!
 

up-load-boy

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
284
Like
0
Πόντοι
1
καλα λεει η παριμοια
''αυτος που χανη στα χαρτια κερδιζη στην αγαπη''
ετσι ερμηνευεται αμα εισαι γκαυλομενος που μυαλο για στοιχημα..........
καλο βολη δασκαλε και αυριο μερα ειναι για να παμε ταμειο
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
καλα λεει η παριμοια
''αυτος που χανη στα χαρτια κερδιζη στην αγαπη''
ετσι ερμηνευεται αμα εισαι γκαυλομενος που μυαλο για στοιχημα..........
καλο βολη δασκαλε και αυριο μερα ειναι για να παμε ταμειο
Μην δινεις βαση σε παροιμιες γιατι ειναι για λαικη βαση....να σου μαθω εγω κατι... να το εφαρμοζεις και να το λες αλλου....οταν εισαι καλος εισαι παντου...και στις γυναικες και στην Θεα τυχη!!!!!!! Αυτο ειναι γνωμικο του Παιχτουρα και σου το κανει δωρο!!!!!!!Μετα τιμης ο Παιχτουρας!!!!!!!!! Ο επονομαζομενος για οσους τον ξερουν προσωπικα, εργολαβος παιχτικων κηδειων του στοιχηματος!!!!!!!! Τον βλεπουν οι Πρακτορες και αρχινανε και του εξαργυρωνουν αμεσως, πριν τους βγαλω απο την τσεπη μου το δελτιο......εχουν συνηθισει οι ανθρωποι το παιχτικο :fuck1: :fuck1: :fuck1: που τους πεταει ο ΠΑΙΧΤΟΥΡΑΣ...σημερα δελτιο εγραψε δυνατο ποσο.......... και δελτιο που επαιξα  κατα την εξαργυρωση ειναι σε εξελιξη και παει καλα!!!!!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Κοροιδα...ε ...κοροιδα....πανε οι ανεμωνες πλεον.... μονο αστραπες και βροντες τωρα ....ειμαι σε αναμονη στην οικια μου,... της Εστελλας(απο λινκ εδω μεσα την πετυχα)...150 για μια(1) ωρα...τα παιρνει στο στομα και τον καθαριζει καλα!!!!....αντε γεια τωρα κοροιδα!!!!!!!!
 

ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.653
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
616
Ο επονομαζομενος για οσους τον ξερουν προσωπικα, εργολαβος παιχτικων κηδειων του στοιχηματος!!!!!!!! Τον βλεπουν οι Πρακτορες και αρχινανε και του εξαργυρωνουν αμεσως, πριν τους βγαλω απο την τσεπη μου το δελτιο......εχουν συνηθισει οι ανθρωποι το παιχτικο :fuck1: :fuck1: :fuck1: που τους πεταει ο ΠΑΙΧΤΟΥΡΑΣ...σημερα δελτιο εγραψε δυνατο ποσο.......... και δελτιο που επαιξα  κατα την εξαργυρωση ειναι σε εξελιξη και παει καλα!!!!!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon:

στο καζίνο πως και δεν πας παιχτη ? :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom