Νέα

Νοιώθω κουρασμένος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Παιχτουρας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 110K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

up-load-boy

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
284
Like
0
Πόντοι
1
Δάσκαλε παιχτουρα περιμένουμε τη διάγνωση σου για συμερα
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Μολις τωρα συνηλθα με το δευτερο συνεχομενο καφε....χτες εκανα την νυχτα μερα!!!!!!!!! ξεκινησα το απαογευματακι με ΡΟΜΙΝΑ στη συνεχεια σε ταβερνα για μπακαλιαρο(κατεβασα δυο κιλα κρασι)..μετα θυμηθηκα οτι γιορταζε μια πρωτη μου ξαδελφη..πηρα μια τουρτα και την επισκεφτηκα(κατεβασα πεντε ουισκι)μολις ζητησα και εκτο μου ειπε να φυγω :2funny: :2funny:...στην συνεχεια πηγα στα εγκαινια μπαρ, φιλου μου και μια μουναρα Ρωσιδα(35χρ)βαλτη απο το μαγαζι μου εκανε προσωπικο στριπτιζ και εγω να κατεβαζω αφθονο ουισκι και να χυνω σαμπανια στην μουναρα της και στις βυζαρες της...αυτη να μου δενει στο κεφαλι μου το στηθοδεσμο της(που καταντησα!! :2funny: :2funny:) και να καταληγουμε με το που εκλεισε το μαγαζι σε πλαινο ξενοδοχειο και να βγαζουμε τα ματια μας!!!!!!!!!!! Παμε τωρα στο σημερα,σε λιγη ωρα να συνελθω πληρως..... θα γραψω... τι θα παιξω σημερα στο Ο.Π.Α.Π.....Μακαρι να το γαμησω το παιδακι αυτο σημερα...το εχω αγαμητο πεντε μερες τωρα(με εχει γαμησει αυτο)!!!!!!!!!!!ΣΗΜΕΡΑ ομως θα του πεταξω τα ματια εξω και θα βλεπει το κοσμο τρυπιο...τα παιδακια αυτα του στυλ(Ο.Π.Α.Π) το μονο σιγουρο (μαζι με τους βραχιονες... τους πρακτορες) δεν θελουν λυπηση!!!!!!!!!!Μετα τιμης ο Αχιλλεας με την ψυχη του Αιαντα του Τελαμωνιου!!!!!!!!
 

Επισκέπτης
Μολις τωρα συνηλθα με το δευτερο συνεχομενο καφε....χτες εκανα την νυχτα μερα!!!!!!!!! ξεκινησα το απαογευματακι με ΡΟΜΙΝΑ στη συνεχεια σε ταβερνα για μπακαλιαρο(κατεβασα δυο κιλα κρασι)..μετα θυμηθηκα οτι γιορταζε μια πρωτη μου ξαδελφη..πηρα μια τουρτα και την επισκεφτηκα(κατεβασα πεντε ουισκι)μολις ζητησα και εκτο μου ειπε να φυγω :2funny: :2funny:...στην συνεχεια πηγα στα εγκαινια μπαρ, φιλου μου και μια μουναρα Ρωσιδα(35χρ)βαλτη απο το μαγαζι μου εκανε προσωπικο στριπτιζ και εγω να κατεβαζω αφθονο ουισκι και να χυνω σαμπανια στην μουναρα της και στις βυζαρες της...αυτη να μου δενει στο κεφαλι μου το στηθοδεσμο της(που καταντησα!! :2funny: :2funny:) και να καταληγουμε με το που εκλεισε το μαγαζι σε πλαινο ξενοδοχειο και να βγαζουμε τα ματια μας!!!!!!!!!!! Παμε τωρα στο σημερα,σε λιγη ωρα να συνελθω πληρως..... θα γραψω... τι θα παιξω σημερα στο Ο.Π.Α.Π.....Μακαρι να το γαμησω το παιδακι αυτο σημερα...το εχω αγαμητο πεντε μερες τωρα(με εχει γαμησει αυτο)!!!!!!!!!!!ΣΗΜΕΡΑ ομως θα του πεταξω τα ματια εξω και θα βλεπει το κοσμο τρυπιο...τα παιδακια αυτα του στυλ(Ο.Π.Α.Π) το μονο σιγουρο (μαζι με τους βραχιονες... τους πρακτορες) δεν θελουν λυπηση!!!!!!!!!!Μετα τιμης ο Αχιλλεας με την ψυχη του Αιαντα του Τελαμωνιου!!!!!!!!
Στρατηγέ μου καλά περνάς!!! :cool2:

 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Στρατηγέ μου καλά περνάς!!! :cool2:
Λογο οτι εχω ζησει πολυ εντονα(Σε διασκεδαση)....τα τελευταια τεσσερα χρονια κανω επιλεχτικες και αραιες εξοδους...Χτες χωρις να το εχω προμελετησει..ηταν μια απο αυτες!!!!!!!!!!!! :rockon: :rockon:
 

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Λογο οτι εχω ζησει πολυ εντονα(Σε διασκεδαση)....τα τελευταια τεσσερα χρονια κανω επιλεχτικες και αραιες εξοδους...Χτες χωρις να το εχω προμελετησει..ηταν μια απο αυτες!!!!!!!!!!!! :rockon: :rockon:

Παιχτούρα-παίχτη μου...καλησπέρα!!!Καλά είσαι φίλε μου????Θέλω να μου δώσεις 1 στάνταρ στο στοίχημα:Θα πάρει ο βάζελος το πρωτάθλημα στο ποδόσφαιρο??? :think: :think: :think:

Θέλω να ποντάρω 1.000 ευρώ!!! :rockon: :rockon: :rockon:
 

up-load-boy

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
284
Like
0
Πόντοι
1
Παιχτουρα-δάσκαλε τη καλησπέρα μου και απο εμένα
συγχαρητήρια για χτες που έσκισες τη κόκκινη σύντροφο
όμως για σήμερα το κωλαράκι του οπαπ θέλει καθαρό μυαλό
για να το τρυπήσουμε. :pipa3:
Να περνάς πάντα καλά........
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Με γνωμονα το "Αρετη και Τολμη" και αστρο την καλη ψυχολογια μου..που επηρεαζει την οποια τυχη εχω αυτο το διαστημα, προχωρω συντομα και χωρις να διαβασω... τους συγκεκριμενους αγωνες που θα γραψω παρακατω....103 Χ...107 1...109 1....120 Χ2......αυτα θα παιξω εγω σημερα και καλο ταξιδι στα κερδη..... οσοι καβλωσουν να τα παιξουν!!!!!!!!!!! Πιστευω να καταλαβατε οτι... ζαρια ριχνω στην ουσια σημερα στον Ο.Π.Α.Π ....εφοσον δεν τους μελεταω τους αγωνες!!!!!!!!!!
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Παιχτούρα-παίχτη μου...καλησπέρα!!!Καλά είσαι φίλε μου????Θέλω να μου δώσεις 1 στάνταρ στο στοίχημα:Θα πάρει ο βάζελος το πρωτάθλημα στο ποδόσφαιρο??? :think: :think: :think:

Θέλω να ποντάρω 1.000 ευρώ!!! :rockon: :rockon: :rockon:
Δεν ξαναστοιχηματιζω στον Παναθηναικο για φετος!!!!!!! Στα υπολοιπα ειμαι καλα φιλε!!!!! :rockon: :rockon:
 

up-load-boy

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
284
Like
0
Πόντοι
1
Δασκαλε εγω θα τη κάνω έτσι στο χαλαρό για συμερα.
Τι λες?

107-1Χ
109-1Χ
121-1Χ
 

up-load-boy

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
284
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπερα δάσκαλε
εχεις κανένα προγνωστικό για σήμερα?

 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
Δασκαλε εγω θα τη κάνω έτσι στο χαλαρό για συμερα.
Τι λες?

107-1Χ
109-1Χ
121-1Χ
Καλησπερα δάσκαλε
εχεις κανένα προγνωστικό για σήμερα?
Ρε κουφαλα παιχτουρα εχεις βαλει τους κλωνους σου, να σε λενε δασκαλο...? :2funny:


Ελεος!!!



Οτι προτεινει ο δασκαλος αδερφε τα αντιθετα!!! :grin:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Παιδια αυτες τις μερες εχω γκινια και λαμβανομενου υποψη οτι εχω το πανω χερι οικονομικα απο χρηματα που εχω παρει προσφατα απο τον σεβαστο Ο.Π.Α.Π....δεν βρισκω το λογο να συνεχιζω καθημερινα να παιζω!!!!!!!Για λιγες μερες θα σταματησω!!!!!!!! Τον εχω στην τσεπη μου τον Ο.Π.Α.Π δεν με εχει αυτος!!!!!!!!!!!!!
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Φτουυυ...
Στρατηγέ,-1 αιμοδότης!!! :grin:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Παιδια αυτες τις μερες εχω γκινια και λαμβανομενου υποψη οτι εχω το πανω χερι οικονομικα απο χρηματα που εχω παρει προσφατα απο τον σεβαστο Ο.Π.Α.Π....δεν βρισκω το λογο να συνεχιζω καθημερινα να παιζω!!!!!!!Για λιγες μερες θα σταματησω!!!!!!!! Τον εχω στην τσεπη μου τον Ο.Π.Α.Π δεν με εχει αυτος!!!!!!!!!!!!!
πες αληθεια μια καλη τριαδα να παιξω κι εγω.... :sunglasses:
 

up-load-boy

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
284
Like
0
Πόντοι
1
Στρατηγε οπος θα είδες τα χτεσινά που επαιξα με βγηκαν
και επειδή γκαυλοσα και παω ταμείο για αυτο είπα και σήμερα να ρεφάρω

 

up-load-boy

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
284
Like
0
Πόντοι
1
Σωστός ο παιχτουρας άλλα
οι πουτάνες ο τζογος και τα ξίδια δεν κόβονται τι να κάνουμε......
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom