Νέα

Νοιώθω κουρασμένος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Παιχτουρας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 110K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Περνουν συνεχεια νεκροφορες!!!!!!!!...Γιατι???????? :think:
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
που και που γινετε και κανα ατυχημα τιποτα τα ανυσηχητικο,καλημερα!!!!!
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.775
Κριτικές
16
Like
10.277
Πόντοι
8.645
Καλημερα....αυριο ειναι δυσκολη μερα για μια ποδοσφαιρικη ομαδα!!!!!!!!!!
Δεν έχεις καταλάβει ακόμη ότι είσαι γκαντέμης; Όποτε γράφεις κάτι γίνεται το ανάποδο, γιατί δε σταματάς πια τις δηλώσεις;
Όχι τίποτ' άλλο, εκτίθεσαι κιόλας
 

Επισκέπτης
Δεν έχεις καταλάβει ακόμη ότι είσαι γκαντέμης; Όποτε γράφεις κάτι γίνεται το ανάποδο, γιατί δε σταματάς πια τις δηλώσεις;
Όχι τίποτ' άλλο, εκτίθεσαι κιόλας

να δούμε εσύ που είσαι τυχερός ποσα αγγουράκια θα εισπράξεις στο ντέρμπυ! :pipa1:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Ενα Γαλλο δεν τον κρατουν σημερα....θελει να ξεσκισει κατι κωλαρακια!!!!!!! Ξερετε ποιος ειναι αυτος???????? Μημπως ειναι αυτος που επαιζε με την Τζουλια????????? Μημπως ειναι κανενας αλλος πιο τρομερος και πιο φοβερος????????? Πειτε μου για να καβλωσω ποιος ειναι?????????? Την φωτογραφια του, σας την βαζω απο κατω!!!!!!!!!! Πειτε μου για να εκσπερματωσω...ποιος ειναι????????????? θελω να ακουω να φωναζετε το ονομα του οταν θα σας γαμαει!!!!!!!!!!!!!
 

Συνημμένα

  • SISE5_b.jpg
    SISE5_b.jpg
    100,5 KB · Εμφανίσεις: 27

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Δεν έχεις καταλάβει ακόμη ότι είσαι γκαντέμης; Όποτε γράφεις κάτι γίνεται το ανάποδο, γιατί δε σταματάς πια τις δηλώσεις;
Όχι τίποτ' άλλο, εκτίθεσαι κιόλας

Άστον ρε... :2funny: :2funny: :2funny:

Θυμάμαι με την Ρόμα που μίλαγε για συντριβή...τσάκ πέρασαν...με την Σταντάρ που μίλαγε για θρίαμβο...μπάμ στο κεφάλι... :2funny: :2funny: :2funny:

Παιχτούρα βλέπω να σε κυνηγάνε απο το ΟΑΚΑ!!! :grin: :grin: :grin:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.254
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
366
σισσε χυσε θα φωναζουν οι γαυρινες,δεν αντεχουμε αλλο κωλογαμησι.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.836
Κριτικές
127
Like
8.072
Πόντοι
7.885
Ρε παιδιά,μήπως αν δεν νιώθω πολύ κουρασμένος να πάω να ρίξω κανα  :knockinb: από το να δω τον αγώνα ή θα κάνω  :jerking: και θα χάσω το θεάμα :think:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.254
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
366
Ρε παιδιά,μήπως αν δεν νιώθω πολύ κουρασμένος να πάω να ρίξω κανα  :knockinb: από το να δω τον αγώνα ή θα κάνω  :jerking: και θα χάσω το θεάμα :think:
καλα και εσυ ολην την μερα εχεις την ωρα των αγωνων θα πας να πηδηξεις?
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.793
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Ρε παιδιά,μήπως αν δεν νιώθω πολύ κουρασμένος να πάω να ρίξω κανα  :knockinb: από το να δω τον αγώνα ή θα κάνω  :jerking: και θα χάσω το θεάμα :think:

Ριξε ενα....... :knockinb: :knockinb: :knockinb:
Kaνεναs δεν ζημιωθηκε ριχνονταs :knockinb: :knockinb: :knockinb: :grin: :grin:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.836
Κριτικές
127
Like
8.072
Πόντοι
7.885
Επειδή θα είναι μια νεκρή ώρα λογικά για  :knockinb: και λογικά θα πετύχω πιο ξεκούραστα τα κορίτσια :2funny: :zfuck:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.793
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Επειδή θα είναι μια νεκρή ώρα λογικά για  :knockinb: και λογικά θα πετύχω πιο ξεκούραστα τα κορίτσια :2funny: :zfuck:
Oλοι εκεινη την ωρα θα ειναι αραχτοι μεταξυ μπιραs και μπιτογυρου
Τα κοριτσια θα χτυπανε εντομα
Βουρ!!!!!!  :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Ρε παιδιά,μήπως αν δεν νιώθω πολύ κουρασμένος να πάω να ρίξω κανα  :knockinb: από το να δω τον αγώνα ή θα κάνω  :jerking: και θα χάσω το θεάμα :think:
Δες πρωτα το θεαμα και μετα πηγαινε για να το γιορτασεις αν εισαι νικητης!!!!!!!!!!!!
 

Επισκέπτης
Ενα Γαλλο δεν τον κρατουν σημερα....θελει να ξεσκισει κατι κωλαρακια!!!!!!! Ξερετε ποιος ειναι αυτος???????? Μημπως ειναι αυτος που επαιζε με την Τζουλια????????? Μημπως ειναι κανενας αλλος πιο τρομερος και πιο φοβερος????????? Πειτε μου για να καβλωσω ποιος ειναι?????????? Την φωτογραφια του, σας την βαζω απο κατω!!!!!!!!!! Πειτε μου για να εκσπερματωσω...ποιος ειναι????????????? θελω να ακουω να φωναζετε το ονομα του οταν θα σας γαμαει!!!!!!!!!!!!!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.793
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Δες πρωτα το θεαμα και μετα πηγαινε για να το γιορτασεις αν εισαι νικητης!!!!!!!!!!!!
Αν ειναι!!!!!!!!!!!!!
Οποτε καλυτερα απο πριν, ωστε σε περιπτωση που χασει η ομαδα, τουλαχιστον να εχει πηδηξει
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Αγαπητα μελη...τελευταια γραφη πριν το παιχνιδι ειναι αυτη....επειδη ειμαι σημαντικα κερδισμενος απο το στοιχημα αυτο το διαστημα και λαμβανομενου υποψη οτι δεν νοιωθω Παιχτικο φοβο, σας γραφω το μονοκουκι παιχνιδι μου σημερα.... και αν το χασω με γεια και χαρα του...εγω να ειμαι καλα.....900 ευρω πανω στον ασσο....εχω πολυ καιρο να κανω μεγαλο πονταρισμα και γι αυτο σταματαω για σημερα αλλο το σπαμαρισμα(για να παει γουρι στην ομαδα μου)...Καλο σας μεσημερι και καλη τυχη στην ομαδα μου!!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom