Νέα

Νοιώθω κουρασμένος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Παιχτουρας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 110K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

up-load-boy

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
284
Like
0
Πόντοι
1
Αγαπητα μελη...τελευταια γραφη πριν το παιχνιδι ειναι αυτη....επειδη ειμαι σημαντικα κερδισμενος απο το στοιχημα αυτο το διαστημα και λαμβανομενου υποψη οτι δεν νοιωθω Παιχτικο φοβο, σας γραφω το μονοκουκι παιχνιδι μου σημερα.... και αν το χασω με γεια και χαρα του...εγω να ειμαι καλα.....900 ευρω πανω στον ασσο....εχω πολυ καιρο να κανω μεγαλο πονταρισμα και γι αυτο σταματαω για σημερα αλλο το σπαμαρισμα(για να παει γουρι στην ομαδα μου)...Καλο σας μεσημερι και καλη τυχη στην ομαδα μου!!!!!!!

Καλή επιτυχία φίλε τίναξε την μπανγκα στο αέρα










 

gastez

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5.234
Κριτικές
29
Like
8
Πόντοι
1.290



εχεις να φας καζουρα ετσι και δεν σου κατσει...
 

up-load-boy

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
284
Like
0
Πόντοι
1
συνάδερφοι τζογαδόροι δώστε καμιά ψαγμενη  πρόβλεψη....... :think:
 

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
κριμα ,παει το 900αρικο
Τα εχει αυτα το στοιχημα.....ηταν ενας μερος απο τα κερδη που εχω κερδισει το τελευταιο διαστημα, οποτε δεν υπαρχει προβλημα....εις γνωση μου το εκανα...... γιατι τον Παναθηναικο την ομαδα μου, την πιανω σπανια !!!!!!!
 

gastez

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5.234
Κριτικές
29
Like
8
Πόντοι
1.290
Τα εχει αυτα το στοιχημα.....ηταν ενας μερος απο τα κερδη που εχω κερδισει το τελευταιο διαστημα, οποτε δεν υπαρχει προβλημα....εις γνωση μου το εκανα...... γιατι τον Παναθηναικο την ομαδα μου, την πιανω σπανια !!!!!!!


ε ναι γιατι στοιχηματικα στο 1.90 μαλλον δεν αξιζε..εγω για χ το εβλεπα...τεσπα.καλη τυχη στα επομενα...
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
ε ναι γιατι στοιχηματικα στο 1.90 μαλλον δεν αξιζε..εγω για χ το εβλεπα...τεσπα.καλη τυχη στα επομενα...
Σπανια παιζω πολλα...γι αυτο και απο το στοιχημα ειμαι επι μονιμου βασεως κερδισμενος γιατι δεν ανοιγομαι συχνα!!!!!!!!!!!!....ακου τωρα και την συνεχεια εκτος τα 900...επαιξα 75 ευρω τον Σισε να βαλει πρωτος γκολ!!!!!!!!...και σε αυτο πεταχτηκα εξω...αλλα δεν πειραζει αυτα ειναι στη ζωη μεσα...θα ευχαριστηθω τουλαχιστον τον Μαιο που θα παω στο Πρακτορειο της περιοχης μου να εξαργυρωσω ενα στοιχημα διαρκειας που ειχα παιξει απο το 2009 για τον Παναθηναικο πρωταθλητη στο ποδοσφαιρο...εκτος αν οι μαλακες καταφερουν και χασουν και το πρωταθλημα!!!!!!!!!
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.775
Κριτικές
16
Like
10.277
Πόντοι
8.645
Παιχτούρα νιώθεις κουρασμένος; Ποναει το πρωκτουλίνο σου;
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Παιχτούρα νιώθεις κουρασμένος; Ποναει το πρωκτουλίνο σου;
Τουλαχιστον ειμαι Πρωταθλητης....στα υπολοιπα εχω γραψει στο θρεντ του Παναθηναικου!!!!!!!!!!
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Πλησιαζει ο καιρος αργα και σταθερα που θα νοιωθετε κουρασμενοι και μετανοιωμενοι για οσα αγνα και ομορφα πραγματα δεν ζησατε....στα τεσσερα θα Τον παρακαλατε να σας συγχωρησει για την ημιμαθεια σας....θα ειναι αργα ομως!!!!!!!!

 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Διαβαζω σε καποια αλλα θρεντ που τσακωνονται ποιος θα την σηκωσει...... και εμενα τωρα μου περασε η κουραση και μου σηκωθηκε η πουτσα!!!!!!!!
 

up-load-boy

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
284
Like
0
Πόντοι
1
Καλημερα μάγκες
Δάσκαλε το θέμα είναι να αναστενάξουν οι BookMaker


%CE%9B%CE%B5%CF%86%CF%84%CE%AC.jpg.jpg
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Καλημερα μάγκες
Δάσκαλε το θέμα είναι να αναστενάξουν οι [move]BookMaker[/move]
Εμεις να αναστεναξουμε ναι.....αυτοι ποτε....απλα σκεψου....εκατο ατομα να τους παιζουν..τα ενενηντα τα εχουν αυτοι στην τσεπη τους....μια φιλικη συμβουλη παντως....μην παιζεις στοιχημα στο Internet..η αλλου....καλυτερα στον Ο.Π.Α.Π για να εχεις το κεφαλι σου ησυχο απο πολλες αποψεις!!!!!!!!!
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Καλημερα φιλε και Χρονια Πολλα......... σημερα το απογευμα θα αναστεναξουν!!!!!!!! :rockon:
Καλημερα και εγω μαζι σου,βγηκε βασιλικος πολτος και με σκονη γυρης για καλυτερο αποτελεσμα..χρονια πολλα!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom