Νέα

Νοιώθω κουρασμένος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Παιχτουρας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 110K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
τι να σου απαντησω τωρα εισαι λιγο  :jerking:
δεν παίζω στοίχημα ρε φίλε.
κακό είναι?
πρωτη φορά έπαιξα προχτές με τις προβλέψεις του παίχτουρα και είπα μην έχω την τύχη του πρωτάρη!

μόνο κάνα τζοκεράκι πού και πού.
 

mounopanas

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2009
Μηνύματα
707
Like
2
Πόντοι
6
κακο δεν ειναι κακο ειναι να κανεις χαζες ερωτησεις
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
δεν παίζω στοίχημα ρε φίλε.
κακό είναι?
πρωτη φορά έπαιξα προχτές με τις προβλέψεις του παίχτουρα και είπα μην έχω την τύχη του πρωτάρη!

μόνο κάνα τζοκεράκι πού και πού.
Εφοσον εισαι πρωταρης στο στοιχημα καλυτερα να παιξεις με την τυχη την δικη σου!!!!!!!!!!!! :idiot: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
δασκαλε νιωθω ρακος

κατι ιωση με γυροφερνει :-
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
δασκαλε νιωθω ρακος

κατι ιωση με γυροφερνει :-
Σε ενα φλυτζανι του καφε βαλε καθαρη τσικουδια με μια κουταλια μελι..........θα γινεις περδικι αμεσως...το εχω μαθει στην Κρητη κατω οτον υπηρετησα!!!!!!!!!!!!
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.836
Κριτικές
127
Like
8.072
Πόντοι
7.885
δασκαλε νιωθω ρακος

κατι ιωση με γυροφερνει :-

Συνάδελφε νώντα,πριν καμιά βδομάδα(θυμάμαι πάλι Σάββατο ήταν,καλή ώρα) είχα κι εγώ τα ίδια συμπτώματα(αδυναμία,δεν είχα όρεξη για φαγητό,κλπ).Λοιπόν βγαίνω έξω κι αποφασίζω να πάω κωλόμπαρο :2funny:,όπου παραγγέλνω βότκα πορτοκάλι :sunglasses:.Ε μετά από 5 βότκες,αν και ζαλίζομαι λιγάκι,δε νιώθω κανένα πρόβλημα σε στομάχι-κεφάλι.Ίσα-ίσα που έχω φτιάξει διάθεση και πάω και κοιμάμαι σαν πουλάκι :cheesy:.Την άλλη μέρα πέρνω ένα φίλο μου γιατρό τηλέφωνο και του περιγράφω την όλη φάση.Του ακούστηκε κάπως,αλλά από την στιγμή που εγώ ήμουν εντάξει,όφειλα να στο προτείνω και 'σενα :dancing:..Κέρασα και 3-4 ποτάκια βέβαια,έτσι για να φτιάξει και η ψυχολογία μου!!!
 

Επισκέπτης
Συνάδελφε νώντα,πριν καμιά βδομάδα(θυμάμαι πάλι Σάββατο ήταν,καλή ώρα) είχα κι εγώ τα ίδια συμπτώματα(αδυναμία,δεν είχα όρεξη για φαγητό,κλπ).Λοιπόν βγαίνω έξω κι αποφασίζω να πάω κωλόμπαρο :2funny:,όπου παραγγέλνω βότκα πορτοκάλι :sunglasses:.Ε μετά από 5 βότκες,αν και ζαλίζομαι λιγάκι,δε νιώθω κανένα πρόβλημα σε στομάχι-κεφάλι.Ίσα-ίσα που έχω φτιάξει διάθεση και πάω και κοιμάμαι σαν πουλάκι :cheesy:.Την άλλη μέρα πέρνω ένα φίλο μου γιατρό τηλέφωνο και του περιγράφω την όλη φάση.Του ακούστηκε κάπως,αλλά από την στιγμή που εγώ ήμουν εντάξει,όφειλα να στο προτείνω και 'σενα :dancing:..Κέρασα και 3-4 ποτάκια βέβαια,έτσι για να φτιάξει και η ψυχολογία μου!!!
σ ευχαριστω για το ενδιαφερον σου και τις συμβοουλες σου συναδαλφε  :grin:
 

ohyes

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.021
Like
9
Πόντοι
16
Σε ενα φλυτζανι του καφε βαλε καθαρη τσικουδια με μια κουταλια μελι..........θα γινεις περδικι αμεσως...το εχω μαθει στην Κρητη κατω οτον υπηρετησα!!!!!!!!!!!!

Χμ, ενδιαφέρον. Μια πρώην κοπέλα μου μού το υποδείκνυε συνέχεια αυτό το "γιατρικό" (δεν ήταν Κρητικιά). Μια φορά για να της κάνω το χατήρι, εκτέλεσα τη "συνταγή" της. Δεν έγινε τίποτα -συνέχισα να αισθανόμουν όπως και πριν. Αυτή ήταν η πρώτη και τελευταία φορά που δοκίμασα αυτό το "γιατρικό".
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Δεν υπαρχει πλεον λογος να συνεχιζω να σας ενημερωνω τι κανω στο στοιχημα..........ενα μονο σας γραφω.... τον ιδιοκτητη του Πρακτορειου της περιοχης μου τον εχω χαζεψει στην κυριολεξια...... καθε μερα σχεδον του πηγαινω δελτιο για εξαργυρωση...σε λιγο δινω προγνωστικα για αυριο και κατα εξαιρεση ενα παιχνιδι που ειναι την Πεμπτη.... του Παναθηναικου.Μετα τιμης ο Παιχτουρας.... ο επονομαζομενος εργολαβος παιχτικων κηδειων του στοιχηματος.
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Δεν χανει η Ιντερ αυριο......... ουτε ο Παναθηναικος την Πεμπτη!!!!!!!!!
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Ο Τιτανομεγιστος και Τιτανοτεραστιος Παιχτουρας σας...συνεχιστης του Αχιλλεα(φονεας ανδρων και εκπορθητης πολεων..εγω του Ο.Π.Α.Π)αλλα και του Αιαντα του Τελαμωνιου(Ο γιγαντας με την αγαθη ψυχη...ανικητος στην παλη σωμα με σωμα αλλα και στο σπαθι)..αποβαλλω τον Αιαντα απο μεσα μου και κρατω τον Αχιλλεα.... ετοιμαζομαι με δελτιο 120 ευρω να εκπορθησω τον Ο.Π.Α.Π....Βαρεθηκα να κερδιζω συνεχεια 300 και 500 ευρω.Μετα τιμης ο Παιχτουρας (ο επονομαζομενος εργολαβος παιχτικων κηδειων, στοιχηματος).
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Δεν χανει η Ιντερ αυριο......... ουτε ο Παναθηναικος την Πεμπτη!!!!!!!!!
Το ενα που σας εδωσα περασε..διπλη ευκαιρια να το παιζατε ειχε αποδοση 2.05.....περιμενουμε τωρα την Πεμπτη για το αλλο που σας εχω δωσει...αντε γεια τωρα κοροιδα!!!!!!!!!!!
 

Zwrzetos7

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2009
Μηνύματα
1.876
Like
0
Πόντοι
16
παιχτουρα λεγε στα μπαμ τι επαιξες το θρυλο σημερα
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Ημιχρονο Χ και τελικο ασσσο(1)!!!!!!!!!! Για το παιχνιδι του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ σημερα στη Γαλλια!!!!!!!! Αντε γεια τωρα!!!!!!
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
λες να κραατησουμε ως το ημιχρονο το χ  με λεοναρντο αριστερα?μπααααααα :2funny:
Θα παιξετε μπαλα σημερα....στο δευτερο ημιχρονο σας προδιδουν οι δυναμεις σας.....μην αποκλεισεις και την ισοπαλια!!!!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom