Νέα

Νοιώθω κουρασμένος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Παιχτουρας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 110K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Τα πορνιδια με εχουν ρημαξει...νοιωθω πτωμα....θελω βιταμινες.....χαλαλι τους ομως γιατι ειναι υπεροχες και ανεπαναληπτες!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Επισκέπτης
δασκαλε :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

διαβασα την τελευταια σου κριτικη!  :2funny: :2funny: :2funny:

:rockon: :rockon: :rockon:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Καλημερα εχω υπερτατες καβλες σημερα..που ειναι σηκωμενη τεντα.......παλι θα αναστεναξουν τα στουντιοκοριτσα!!!!!!!!!!!
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Ο Τιτανομεγιστος και τιτανοτεραστιος Ελλην....ο συγχρονος Αχιλλεας... το μεσημερι σημερα μετα απο πεντε καραφακια ουζο...καρφωσε με την πεννα του και χωρις καλυψη, με 18 ευρω ....τρεις ισοπαλιες κολωνα... το 104,114,117 και τωρα που σηκωθηκα και τις κοιταξα, γραψανε και κανει να παρω αυριο 637 ευρω......Ειμαι ο μοναδικος και ανεπαναληπτος, εργολαβος κηδειων στοιχηματος του Ο.Π.Α.Π?????????...πειτε το να το ακουσω για να καβλωσω!!!!!!! Ο Παιχτουρας σας!!!!!!!!!!
 

Επισκέπτης
Ο Τιτανομεγιστος και τιτανοτεραστιος Ελλην....ο συγχρονος Αχιλλεας... το μεσημερι σημερα μετα απο πεντε καραφακια ουζο...καρφωσε με την πεννα του και χωρις καλυψη, με 18 ευρω ....τρεις ισοπαλιες κολωνα... το 104,114,117 και τωρα που σηκωθηκα και τις κοιταξα, γραψανε και κανει να παρω αυριο 637 ευρω......Ειμαι ο μοναδικος και ανεπαναληπτος, εργολαβος κηδειων στοιχηματος του Ο.Π.Α.Π?????????...πειτε το να το ακουσω για να καβλωσω!!!!!!! Ο Παιχτουρας σας!!!!!!!!!!
παιχτουρα εργολαβε θελω να σε ρωτησω κατι...

εχω μια απορια...

αυτο το παιδακι...που ακουσει στο ονομα Ο.Π.Α.Π....ΔΕ ΘΑ ΚΟΥΡΑΣΤΕΙΣ ΠΟΤΕ ΝΑ ΤΟ ΓΑΜΑΣ?????????? :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1:
 

Επισκέπτης
Παιχτουρας θα μου πεις ρε συ ένα δελτίο μία φορά πώς να το παίξω;! :helpplea: :think:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
παιχτουρα εργολαβε θελω να σε ρωτησω κατι...

εχω μια απορια...

αυτο το παιδακι...που ακουσει στο ονομα Ο.Π.Α.Π....ΔΕ ΘΑ ΚΟΥΡΑΣΤΕΙΣ ΠΟΤΕ ΝΑ ΤΟ ΓΑΜΑΣ?????????? :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1:
Και να πεθαινω...και να αφηνω την τελευταια μου πνοη....γαμωντας το παιδακι(Ο.Π.Α.Π) αυτο, θα με βαζουν στην κασα....τοσο πολυ το αγαπαω :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Προγνωστικά,είπαμε ασχετός αλλά όχι τόσο!!! :grin:
Με pm μην μου φαν τα κέρδη!!! :rockon:
  Μακαρι να γινουν αυτα που θα δωσω παρακατω και τα κερδη δεν σου τα τρωει κανεις... ο Ο.Π.Α.Π πληρωνει και εχει μπολικο χρημα...φτανει να γινουν ομως σου τα γραφω... και αν σου γυαλιζουν στο ματι...τιμησετε με ενα ελαχιστο πονταρισμα των 6 ευρω...τρεις ισοπαλιες σου δινω σε διεθνη φιλικα.....134,135,145.Μετα τιμης ο Παιχτουρας.
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Τζουλια εσυ στη μαστουρα....και εγω στην μαλακια!!!!!!!!! Για την παρτη σου, τον εχω λοιωσει τον Παιχτουρα, στην μαλακια :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: τις ποδαρες εχεις και τι μουναρα εχεις??????????Ολοκληρο μπουκαλι σαμπανια εχωνες μεσα..........Ελεος Τζουλια......λυπησου τον ανδρικο πληθυσμο........νοιωθω κουρασμενος...παω για θυμαρισιο μελι και τηγανιτες τωρα και αυριο που θα σηκωθω θα παρω και βασιλικο πολτο!!!!!!!!!!!
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.781
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Μάστορα από χτες όλη η Ελλάδα νοιώθει κουρασμένη.
URL]]
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.218
Like
4
Πόντοι
166
   Μακαρι να γινουν αυτα που θα δωσω παρακατω και τα κερδη δεν σου τα τρωει κανεις... ο Ο.Π.Α.Π πληρωνει και εχει μπολικο χρημα...φτανει να γινουν ομως σου τα γραφω... και αν σου γυαλιζουν στο ματι...τιμησετε με ενα ελαχιστο πονταρισμα των 6 ευρω...τρεις ισοπαλιες σου δινω σε διεθνη φιλικα.....134,135,145.Μετα τιμης ο Παιχτουρας.
ρε μπαγασα, και τα 3 τα επιασες?

δε τον λυπασαι ρε τον παπαζολη πουναι φοιτητακος και δεν εχει λεφτα να χαριζει στον ΟΠΑΠ?
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Μάστορα από χτες όλη η Ελλάδα νοιώθει κουρασμένη. http://[URL unfurl="true"]www.smilies.4-user.de/include/SML/smilie_x_012.gif[/img[/URL]] [img]http://[URL unfurl="true"]www.smilies.4-user.de/include/SML/smilie_x_012.gif[/img[/URL]] [img]http://[URL unfurl="true"]www.smilies.4-user.de/include/SML/smilie_x_012.gif[/img[/URL]]
[/quote] Αλλα να το βλεπεις απο κατεβασμα και αλλο να αγορασεις την ταινια.........μιλαμε την βλεπω και την ξαναβλεπω....να μας ζησει η καινουργια Πορνοσταρ...........αντε Φαρμακη και Πετρουλα και εσεις στο δρομο που σας χαραξε η Τζουλια......... για να μας αποτελειωσετε :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick:!!!!!!!!!!
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
ρε μπαγασα, και τα 3 τα επιασες?

δε τον λυπασαι ρε τον παπαζολη πουναι φοιτητακος και δεν εχει λεφτα να χαριζει στον ΟΠΑΠ?
Του ειπα του παιδιου να τα παιξει 6 ευρουλακια.....δεν γινεται συνεχεια να ειμαι μεσα....μετα του τονισα οτι τα παιχνιδια ησαν φιλικα........ μεμο μου!!!!!!!
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.781
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Αλλα να το βλεπεις απο κατεβασμα και αλλο να αγορασεις την ταινια.........

Και γιατί να πληρώσουμε για κάτι που μπορούμε να έχουμε δωρεάν; Απ'το σκέτο μαλάκας προτιμώ το τσάμπα μαλάκας. :dancing:
 

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
Του ειπα του παιδιου να τα παιξει 6 ευρουλακια.....δεν γινεται συνεχεια να ειμαι μεσα....μετα του τονισα οτι τα παιχνιδια ησαν φιλικα........ μεμο μου!!!!!!!
παίχτη σήμερα που έχεις έμπνευση (λόγω τζούλιας) δώσε κάνα προγνωστικό.
θα το παίξω αύριο κι αν κερδίσω σου δίνω 10% (πιο πολλά απ΄ότι φημολογείται ότι πήρε η Τζούλια απ τη σειρήνα)!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom