Νέα

Νοιώθω κουρασμένος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Παιχτουρας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 110K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Ο Τιτανομεγιστος....ο Τιτανοτεραστιος.....Ο επονομαζομενος εργολαβος παιχτικων κηδειων...ο δικος σας Παιχτουρας, σας καλημεριζει και σας ευχεται να περνατε παντα καλα....σημερα παιζει η Ολυμπιακαρα μας και το δειχνει η τηλεοραση, αντι του Nova..που σημαινει αν εχετε σπιτι, μικρα παιδια να τα βαλετε να κοιμηθουν νωρις τα παιδακια...για να μην παρακολουθησουν τσοντα αγριας ηδονης στην τηλεοραση καθοτι οι Γαλλοι θα γλεντησουν τα γαβρακια!!!!!!!!!!!!!!!
 

Επισκέπτης
Ο Τιτανομεγιστος....ο Τιτανοτεραστιος.....Ο επονομαζομενος εργολαβος παιχτικων κηδειων...ο δικος σας Παιχτουρας, σας καλημεριζει και σας ευχεται να περνατε παντα καλα....σημερα παιζει η Ολυμπιακαρα μας και το δειχνει η τηλεοραση, αντι του Nova..που σημαινει αν εχετε σπιτι, μικρα παιδια να τα βαλετε να κοιμηθουν νωρις τα παιδακια...για να μην παρακολουθησουν τσοντα αγριας ηδονης στην τηλεοραση καθοτι οι Γαλλοι θα γλεντησουν τα γαβρακια!!!!!!!!!!!!!!!
καλημερα δασκαλε :rockon:
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.106
Like
28
Πόντοι
166
Ο Τιτανομεγιστος....ο Τιτανοτεραστιος.....Ο επονομαζομενος εργολαβος παιχτικων κηδειων...ο δικος σας Παιχτουρας, σας καλημεριζει και σας ευχεται να περνατε παντα καλα....σημερα παιζει η Ολυμπιακαρα μας και το δειχνει η τηλεοραση, αντι του Nova..που σημαινει αν εχετε σπιτι, μικρα παιδια να τα βαλετε να κοιμηθουν νωρις τα παιδακια...για να μην παρακολουθησουν τσοντα αγριας ηδονης στην τηλεοραση καθοτι οι Γαλλοι θα γλεντησουν τα γαβρακια!!!!!!!!!!!!!!!
δε γαμιέσαι μεσημεριάτικα λέω 'γω
 

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Ο Τιτανομεγιστος....ο Τιτανοτεραστιος.....Ο επονομαζομενος εργολαβος παιχτικων κηδειων...ο δικος σας Παιχτουρας, σας καλημεριζει και σας ευχεται να περνατε παντα καλα....σημερα παιζει η Ολυμπιακαρα μας και το δειχνει η τηλεοραση, αντι του Nova..που σημαινει αν εχετε σπιτι, μικρα παιδια να τα βαλετε να κοιμηθουν νωρις τα παιδακια...για να μην παρακολουθησουν τσοντα αγριας ηδονης στην τηλεοραση καθοτι οι Γαλλοι θα γλεντησουν τα γαβρακια!!!!!!!!!!!!!!!

Πού είσαι παίχτη μου???Όλα καλά ρε???Μου τα χαλάς όμως...η θρυλάρα θα τα γλεντήσει τα γαλλάκια ρε... :rockon: :rockon: :rockon:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.775
Κριτικές
16
Like
10.277
Πόντοι
8.645
Aγαμήσου δάσκαλε
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
καλημερα δασκαλε :rockon:
Καλημερα καλε μου φιλε!!!!!!!
δε γαμιέσαι μεσημεριάτικα λέω 'γω
Μημπως εισαι οπαδος της Ολυμπιακαρας??? :think: :think: :think:
Κι αλλος οπαδος αυτης της μεγαλης ομαδος πρεπει να εισαι??? :think: :think: :think:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Πού είσαι παίχτη μου???Όλα καλά ρε???Μου τα χαλάς όμως...η θρυλάρα θα τα γλεντήσει τα γαλλάκια ρε... :rockon: :rockon: :rockon:
Το ευχομαι αλλα δυσκολο...ολες οι Γαλλικες ομαδες στην Ευρωπη φετος παιζουν καλη μπαλα...κοιταξε τα αποτελεσματα που εχουν φερει!!!!!!!!!!!
 

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Το ευχομαι αλλα δυσκολο...ολες οι Γαλλικες ομαδες στην Ευρωπη φετος παιζουν καλη μπαλα...κοιταξε τα αποτελεσματα που εχουν φερει!!!!!!!!!!!

''This is...Karaiskaki'' παιχτούρα...και εκεί όλοι λιώνουν...ρώτα τα βαζελάκια...τόπος μαρτυρίου τους έχει γίνει... :fuck1: :fuck2: :knockinb: :s&m_1: :s&m_2:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
''This is...Karaiskaki'' παιχτούρα...και εκεί όλοι λιώνουν...ρώτα τα βαζελάκια...τόπος μαρτυρίου τους έχει γίνει... :fuck1: :fuck2: :knockinb: :s&m_1: :s&m_2:
Ασε εμας..εμεις το καθηκον μας στην Ευρωπη το καναμε,κερδισαμε την Ιταλικη ΡΟΜΑ που ειναι δυνατη το διαστημα αυτο και παιζει μπαλα...κοιταξτε και εσεις σημερα να κανετε το δικος σας καθηκον και να μην ρεζιλευτητε στην Ευρωπη, οπως κανετε συνηθως στα Ευρωπαικα σας παιχνιδια!!!!!!!!
 

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Ασε εμας..εμεις το καθηκον μας στην Ευρωπη το καναμε,κερδισαμε την Ιταλικη ΡΟΜΑ που ειναι δυνατη το διαστημα αυτο και παιζει μπαλα...κοιταξτε και εσεις σημερα να κανετε το δικος σας καθηκον και να μην ρεζιλευτητε στην Ευρωπη, οπως κανετε συνηθως στα Ευρωπαικα σας παιχνιδια!!!!!!!!

βαζελάκος είσαι???αχααααααααααααααααχαχαχαχαχχαα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
βαζελάκος είσαι???αχααααααααααααααααχαχαχαχαχχαα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Μια Ελληνικη ομαδα ειναι δυνατη και σταθερη σε Ευρωπαικα παιχνιδια στο ποδοσφαιρο(ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ)....σε καθε περιπτωση για να μην παραξηγηθω απο τους φιλους του Ολυμπιακου εδω μεσα σας ευχομαι να παιξετε καλα σημερα και να χασετε με αξιοπρεπεια!!!!!!!!!!!
 

Zwrzetos7

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2009
Μηνύματα
1.876
Like
0
Πόντοι
16
Μια Ελληνικη ομαδα ειναι δυνατη και σταθερη σε Ευρωπαικα παιχνιδια στο ποδοσφαιρο(ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ)

παιχτουρα μην καραφλιασουμε τωρα... παραβλεπεις καμποσες σεζον στο περασμα των χρονων  :coffee:
 

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
παιχτουρα μην καραφλιασουμε τωρα... παραβλεπεις καμποσες σεζον στο περασμα των χρονων  :coffee:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

έχει μείνει τότε που ο Ρότσα ήταν...προπονητής!!!

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

υγ.--->θα είσαι ρε το βράδυ??? :think: :think:
 

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
ειμαι αμαξατος και παω απο τον πανω ρε...
γαμησαμε το ΘΕΜΑ του [size=20pt]παιχτουρα[/size]

και εγώ με αμάξι πάω ρε...

δεν έχει πρόβλημα ο παιχτούρας...κρυφό-γαύρος είναι... :rockon: :rockon: :rockon:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.838
Κριτικές
127
Like
8.074
Πόντοι
7.885
Παιδιά εγώ είμαι κομμάτια σήμερα,πραγματικά πάρα πολύ κουρασμένος και δεν βλέπω ούτε μπουρδελότσαρκα να πάω που σκεφτόμουν :idiot: :knockinb: αλλά ούτε και να δω τη μπαλά  :jerking:.Αλλά πιστεύω ότι αν ήμουν λίγο πιο ξεκούραστος θα επέλεγα  την τσάρκα παρά τον αγώνα,μιας και μου έχει γίνει συνήθεια τελευταία να πηγαίνω να  :knockinb:,όταν έχει κάποιον αγώνα που ξέρω ότι θα δουν αρκετοί  :2funny: :dancing:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom