Νέα

Νοιώθω κουρασμένος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Παιχτουρας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 110K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.838
Κριτικές
127
Like
8.074
Πόντοι
7.885
Παιδιά,χθες κοιμόμουν από τις 17:00 και ξύπνησα σήμερα στις 12:00 και πάλι δεν μπορώ να πάρω τα πόδια μου!!!Άραγε αν πάω να γαμήσω το απόγευμα θα τελειώσω πιο γρήγορα ή πιο αργά απ'ότι συνήθως???Μετά από μεγάλη κούραση άλλες φορές τελειώνω πολύ γρήγορα και άλλες αργώ πάρα πολύ ή δεν τελειώνω καθόλου.Δεν μπορώ να το εξηγήσω αυτό...
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Ζητω συγνωμη που μερικες ημερες τωρα ημουν εξαφανισμενος και μαλλον για μερικες ακομα θα συνεχισω να ειμαι.Μου εχουν ρουφηξει το μεδουλι οι ατιμες...μην δουν σηκωμενο εργαλειο,αμεσως πανω του να το ξεκαβλωσουν οι λυσαρες..που θα παει αυτο...δεν μπορω να παρω τα ποδια μου!!!!!!!!!!!!!!!
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Ζητω συγνωμη που μερικες ημερες τωρα ημουν εξαφανισμενος και μαλλον για μερικες ακομα θα συνεχισω να ειμαι.Μου εχουν ρουφηξει το μεδουλι οι ατιμες...μην δουν σηκωμενο εργαλειο,αμεσως πανω του να το ξεκαβλωσουν οι λυσαρες..που θα παει αυτο...δεν μπορω να παρω τα ποδια μου!!!!!!!!!!!!!!!

συγνωμη πως ειναι δυνατον να σου σηκωνεται ακομα και με προφυλακτικο κιολας??

καθε ποτε περιπου κανεις σεξ?

1 φορα την εβδομαδα?

αν κανεις 1 φορα καθε 2 βδομαδες το θεωρω ρεαλιστικο να σου σηκωνεται. πιο νωρις ,δεν θα λες ολη την αληθεια.
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
συγνωμη πως ειναι δυνατον να σου σηκωνεται ακομα και με προφυλακτικο κιολας??

καθε ποτε περιπου κανεις σεξ?

1 φορα την εβδομαδα?

αν κανεις 1 φορα καθε 2 βδομαδες το θεωρω ρεαλιστικο να σου σηκωνεται. πιο νωρις ,δεν θα λες ολη την αληθεια.
  Δεν διαδαζεις φαινεται τις τελευταιες κριτικες μου και θα σε αφησω μεταξεταστεο!!!!!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

condemned

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.497
Like
0
Πόντοι
16
παιδες εχω να γαμησω μια βδομαδα και κατι παιζει.μια βδομαδα σχεδον εχει να μ σηκωθει κιολας..δεν εχω ορεξη κ κεφι καθολου σας εχει τυχει ποτε?αδρανεια εντελως ομως
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
καθε ποτε κανεις σεξ?

απαντησε φιλτατε παιχτουρα.

1 φορα καθε 10 μερες?
Εφοσον θελεις να σου απαντησω σε προσωπικο επιπεδο για μενα,το κανω..αν ειχα την οικονομικη δυνατοτητα να πηγαινα και καθε μερα σε στουντιο..θα το εκανα!!!!!!!!!! Το σεξ για μενα ειναι εγεφαλικο στον καθε ανθρωπο και δεν εχει σχεση με την ηλικια του καθενος!!!!!!
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Εφοσον θελεις να σου απαντησω σε προσωπικο επιπεδο για μενα,το κανω..αν ειχα την οικονομικη δυνατοτητα να πηγαινα και καθε μερα σε στουντιο..θα το εκανα!!!!!!!!!! Το σεξ για μενα ειναι εγεφαλικο στον καθε ανθρωπο και δεν εχει σχεση με την ηλικια του καθενος!!!!!!

ΜΑ δεν μου απαντας.


τι αν και αν..

τωρα τους τελευταιους 2 μηνες καθε ποτε κανεις σεξ?

θαρρος θελει.απλα πες την αληθεια.

1 φορα την εβδομαδα?

1 φορα τις 2 βδομαδες?

πες αξιοτιμε φιλε.
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
ΜΑ δεν μου απαντας.


τι αν και αν..

τωρα τους τελευταιους 2 μηνες καθε ποτε κανεις σεξ?

θαρρος θελει.απλα πες την αληθεια.

1 φορα την εβδομαδα?

1 φορα τις 2 βδομαδες?

πες αξιοτιμε φιλε.
Σχεδον επι καθημερινης βασης οπως τρωω και το φαγητο μου κανω και σεξ..ειτε σε στουντιο..ειτε με κατι γυναικακια που γνωρισα το τελευταιο διαστημα!!!!!!!!!!!!
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Σχεδον επι καθημερινης βασης οπως τρωω και το φαγητο μου κανω και σεξ..ειτε σε στουντιο..ειτε με κατι γυναικακια που γνωρισα το τελευταιο διαστημα!!!!!!!!!!!!

δηλαδη καθε μερα κανεις σεξ και μαλιστα με προφυλαξη?

δεν γινεται φιλε.δεν μπορει να εχεις στυση και να καταφερνεις να τελειωνεις τοσο συχνα και μαλιστα με καποτα.

λες την μιση αληθεια. η υπερβαλλεις
 

gastez

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5.234
Κριτικές
29
Like
8
Πόντοι
1.290
δηλαδη καθε μερα κανεις σεξ και μαλιστα με προφυλαξη?

δεν γινεται φιλε.δεν μπορει να εχεις στυση και να καταφερνεις να τελειωνεις τοσο συχνα και μαλιστα με καποτα.

λες την μιση αληθεια. η υπερβαλλεις


γιατι ρε?πιτσιρικάς δεν ειναι?
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
γιατι ρε?πιτσιρικάς δεν ειναι?

γυρω στα 40 μου ειπε οτι ειναι παλιοτερα αν θυμαμαι.

αλλα και 30ρης να ειναι τα ιδια θα ελεγα.δεν γινεται ρε καθε μερα. ακομα και αν καθεσαι ολη μερα αραχτος.
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
δηλαδη καθε μερα κανεις σεξ και μαλιστα με προφυλαξη?

δεν γινεται φιλε.δεν μπορει να εχεις στυση και να καταφερνεις να τελειωνεις τοσο συχνα και μαλιστα με καποτα.

λες την μιση αληθεια. η υπερβαλλεις
Σου γραφω μια συνταγη προχειρα...απαραιτητα πρασινη σαλατα με το φαγητο,μπολικο νερο ημερησιως,φρουτα...γυμναστικη και οχι αγχος και ανασφαλεια!!!!!!!!!!!
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Σου γραφω μια συνταγη προχειρα...απαραιτητα πρασινη σαλατα με το φαγητο,μπολικο νερο ημερησιως,φρουτα...γυμναστικη και οχι αγχος και ανασφαλεια!!!!!!!!!!!

χωρις αγχος και ανασφαλεια? ακομα και οι επιχειρηματιες εχουν.

αρα εισαι μονιμος δημοσιος υπαλληλος.

μολογα.
 

Zwrzetos7

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2009
Μηνύματα
1.876
Like
0
Πόντοι
16
δηλαδη καθε μερα κανεις σεξ και μαλιστα με προφυλαξη?

δεν γινεται φιλε.δεν μπορει να εχεις στυση και να καταφερνεις να τελειωνεις τοσο συχνα και μαλιστα με καποτα.

λες την μιση αληθεια. η υπερβαλλεις

για να πουμε και τιποτα σοβαρο, σιγα την υπερβολη μωρε
ενταξει οντως ο τυπας σπαει πλακα εδω μεσα, αλλα μια χαρα γινεται να καρφωνει μια φορα την μερα
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
για να πουμε και τιποτα σοβαρο, σιγα την υπερβολη μωρε
ενταξει οντως ο τυπας σπαει πλακα εδω μεσα, αλλα μια χαρα γινεται [move]να καρφωνει μια φορα την μερα
[/move]  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom